Cz En

074917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Malá, Dogs in Action

    Člen KA

Pes

  1. Ziggy, Kříženec

Výsledky

  1. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  2. JUMPING LEHKÝ S: 1/12, 26.23 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  3. JUMPING STANDARD II S: 2/12, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  4. JUMPING STANDARD I S: 2/13, 37.1 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  5. VELKÉ JUMPINGOVÉ FINÁLE S: 1/5, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  6. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  7. Agility 1 S: 1/36, 41.56 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  8. Agility 2 S: 1/32, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  9. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  10. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  11. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  12. QA4 Agility: 1/42, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  13. QA5 Agility: Diskvalifikován

  14. QA6 Agility: Diskvalifikován

  15. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  16. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  17. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  18. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  19. Agility "KRMIVA PUČÁLKA" S: 1/18, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  20. Jumping A2,A3 "Grešík" S: 1/15, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  21. Zkouška "CareMedica" SA3: 1/10, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  22. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  23. Agility 1 S: 1/40, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  24. Agility 2 S: 1/40, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  25. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  26. Jumping 2 S: 1/40, 35.72 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  27. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  28. QA1 Agility: Diskvalifikován

  29. QA2 Agility: Diskvalifikován

  30. QA3 Agility: Diskvalifikován

  31. QJ1 Jumping: 1/50, 37.84 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  32. QJ2 Jumping: 20/50, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  33. QJ3 Jumping: 4/39, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  34. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  35. Agility S: Diskvalifikován

  36. Jumping S: 2/22, 37.85 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  37. Zkouška SA3: 1/12, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  38. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  39. FINÁLE S: Diskvalifikován

  40. neděle Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  41. neděle SA3: Diskvalifikován

  42. Sobota Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  43. sobota SA3 I: Diskvalifikován

  44. sobota SA3 II: Diskvalifikován

  45. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  46. Pátek SA3 I.: Diskvalifikován

  47. Pátek SA3 II.: Diskvalifikován

  48. Sobota Jumping2+3 S: 4/10, 37.56 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  49. Sobota SA3 I.: 1/8, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  50. Sobota SA3 II.: 1/8, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  51. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  52. Agility open S sobota: 6/12, 34.43 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  53. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  54. Jumping S sobota: Diskvalifikován

  55. Zkouška SA3 neděle: Diskvalifikován

  56. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  57. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  58. Jumping 2+3 S: 1/7, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  59. SA3 So I: Diskvalifikován

  60. SA3 So II: Diskvalifikován

  61. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  62. Czech Imp Jump Small: 5/30, 22.7 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  63. Jumping 1 - Small: 2/30, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  64. Jumping 2 - Small: 10/30, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  65. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  66. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  67. Jelení Agility S: 5/8, 32.24 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  68. Jumping S: 3/8, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  69. Jumping Short S: 2/8, 21.8 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  70. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  71. Agility Open: Diskvalifikován

  72. Jumping Open: 1/16, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  73. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  74. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S: 2/18, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  75. Jumping FirstAnimal S: 8/22, 32.43 s, 10.0 tr. b., 5.92 m/s

  76. Zkouška A3 Josera S: 1/13, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  77. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  78. Agility Individual: 32/65, 43.09 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  79. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  80. Jumping Individual: 1/67, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  81. Jumping Squads as Individual: 5/67, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  82. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  83. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 8/17, 32.59 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  84. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  85. Jelení Jumping Short S: 1/17, 18.49 s, 0.0 tr. b., 6.38 m/s

  86. PetExpert Jumping S: 2/17, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  87. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  88. Agility 1 S: Diskvalifikován

  89. Agility 2 S: 1/47, 41.16 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  90. Jumping 1 S: 2/48, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  91. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  92. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  93. 1. Agility S: 1/13, 26.16 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  94. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  95. 2. Agility S: 1/13, 27.57 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  96. 2. Jumping S: 1/13, 19.82 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  97. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  98. Agility S: 1/18, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  99. Jumping S: 2/18, 28.15 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  100. Zkouška A3 S: 1/10, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  101. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  102. Agility Individual: Diskvalifikován

  103. Agility Squads as Individual: 2/69, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  104. Jumping Individual: Diskvalifikován

  105. Jumping Squads as Individual: 1/68, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  106. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  107. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 2/20, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  108. Agility Spokojenypes.cz S: 1/18, 41.8 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  109. Jelení Jumping S: 8/20, 33.24 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  110. Jumping Short S Jacob & Joseph: 1/18, 22.14 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  111. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  112. Agility S: 1/13, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  113. Jumping S: 1/13, 25.1 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  114. Zkouška SA3: 1/7, 31.54 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  115. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  116. agility open S: Diskvalifikován

  117. Jumping open S: 1/11, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  118. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  119. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  120. agility open S: 1/14, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  121. Jumping open S: Diskvalifikován

  122. Zkouška A3 S: 1/7, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  123. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  124. Open AGI S: 1/17, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  125. Open JUMP S: 1/17, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  126. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  127. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  128. I. agility S: Diskvalifikován

  129. II. agility S: Diskvalifikován

  130. II. jumping S: Diskvalifikován

  131. I. jumping S: 29/64, 35.94 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  132. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  133. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  134. I. zkouška A3 S: 1/7, 39.65 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  135. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  136. Agility Trial I: 1/8, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  137. Agility Trial II: Diskvalifikován

  138. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  139. Agility 1 S: 1/18, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  140. Agility 2 S: 1/18, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  141. Finále S: Diskvalifikován

  142. Jumping 1 S: 7/18, 30.19 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  143. Jumping 2 S: 13/18, 35.37 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  144. Zkouška SA3: 1/8, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  145. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  146. Agility S: 1/12, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  147. Jumping S: 5/12, 34.07 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  148. Zkouška SA3: 1/7, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  149. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  150. Czech Imp Jump: 1/24, 21.7 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  151. Jumping 1: 16/24, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  152. Jumping 2: 1/24, 30.89 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  153. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  154. Agility S: 1/18, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  155. Jumping S: Diskvalifikován

  156. Zkouška SA3: 7/8, 38.11 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  157. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  158. Czech Imp Jump: 13/18, 18.24 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  159. Jumping 1: 1/18, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  160. Jumping 2: 2/18, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  161. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  162. III. jumping S: 1/31, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  163. II. jumping S: 1/31, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  164. I. jumping S: Diskvalifikován

  165. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  166. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  167. I. zkouška SA3: 8/15, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  168. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  169. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  170. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  171. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  172. A3 II S: 5/10, 38.9 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  173. A3 I S: 2/10, 39.28 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  174. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  175. Czech Imp Jump: 1/20, 18.47 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  176. Jumping 1: Diskvalifikován

  177. Jumping 2 : Diskvalifikován

  178. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  179. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  180. Jumping 1 - Small: 15/29, 34.18 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  181. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  182. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  183. Batmanova zkouška SA2: 1/5, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  184. Supermanova zkouška SA2: 1/5, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  185. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  186. Agility Open: Diskvalifikován

  187. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  188. Jumping Open: Diskvalifikován

  189. Jumping Squads as Individual: 3/71, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  190. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  191. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  192. I.. zkouška SA2: Diskvalifikován

  193. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  194. Ne. - Agility II. S: 1/54, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  195. Ne. - Jumping II. S: 1/56, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  196. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  197. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  198. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  199. II.zkouška SA2: Diskvalifikován

  200. I. zkouška SA2: 1/4, 31.11 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  201. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  202. QA4 Agility: Diskvalifikován

  203. QA5 Agility: Diskvalifikován

  204. QA6 Agility: Diskvalifikován

  205. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  206. QJ5 Jumping: 1/36, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  207. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  208. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  209. QA1 agility: Diskvalifikován

  210. QA2 agility: Diskvalifikován

  211. QA3 agility: 29/48, 38.66 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  212. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  213. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  214. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  215. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  216. Agility SA: 1/25, 30.26 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  217. Jumping SA: 1/25, 29.96 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  218. Zkouška SA2: 2/5, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  219. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  220. AGILITY S: Diskvalifikován

  221. JUMPING S: 1/33, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  222. ZKOUŠKA SA2: 1/11, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  223. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  224. Agility I: Diskvalifikován

  225. Agility II: 12/75, 35.89 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  226. Jumping I: 1/81, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  227. Jumping II: Diskvalifikován

  228. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  229. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  230. I. zkouška SA2: 2/4, 33.86 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  231. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  232. III.jumping S: Diskvalifikován

  233. II. jumping S: 5/15, 32.11 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  234. I. jumping S: 1/15, 28.48 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  235. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  236. Batmanova zkouška SA2: 3/4, 33.56 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  237. Supermanova zkouška SA2: Diskvalifikován

  238. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  239. Agility 1: 12/31, 39.84 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  240. Agility 2: Diskvalifikován

  241. Finále: Diskvalifikován

  242. Jumping 1: 4/31, 39.03 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  243. Jumping 2: Diskvalifikován

  244. Zkouška: Diskvalifikován

  245. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  246. Zkouška SA2 I: 1/4, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  247. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  248. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  249. Agility: Diskvalifikován

  250. Jumping: Diskvalifikován

  251. Zkouška: 1/5, 35.21 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  252. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  253. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  254. Jumping 1: 1/21, 25.48 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  255. Jumping 2: Diskvalifikován

  256. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  257. Agility: Diskvalifikován

  258. Jumping: 1/21, 28.92 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  259. Zkouška: Diskvalifikován

  260. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  261. Czech Imp Jump: 2/26, 20.82 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  262. Jumping 1: Diskvalifikován

  263. Jumping 2: Diskvalifikován

  264. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  265. III. jumping S: Diskvalifikován

  266. II.jumping S: Diskvalifikován

  267. I. jumping S: Diskvalifikován

  268. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  269. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  270. Jumping 1: Diskvalifikován

  271. Jumping 2: 1/31, 23.06 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  272. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  273. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  274. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  275. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  276. Czech Imp Jump: 1/31, 17.25 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  277. Jumping 1: Diskvalifikován

  278. Jumping 2: Diskvalifikován

  279. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  280. Agility S: 1/34, 29.69 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  281. Jumping S: Diskvalifikován

  282. Zkouška_neděle SA2: 1/12, 27.65 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  283. Zkouška_sobota_01 SA2: Diskvalifikován

  284. Zkouška_sobota_02 SA2: 4/12, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  285. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  286. Agility S: Diskvalifikován

  287. Jumping S: Diskvalifikován

  288. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  289. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  290. II. zkouška SA1: 1/10, 24.34 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  291. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  292. jumping SA1: 1/10, 23.2 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  293. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  294. III. jumping S: 9/20, 24.56 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  295. II. jumping S: Diskvalifikován

  296. I. jumping S: 11/20, 27.89 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  297. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  298. A1 - 1. SA1: 1/5, 27.69 s, 5.0 tr. b., 1.73 m/s

  299. A1 - 2. SA1: 1/5, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  300. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  301. Speed&Power hra S: 1/16, 12.13 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  302. Tunelovo-barelový běh S: 1/18, 26.02 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  303. Zkouška SA1: 1/6, 27.08 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  304. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  305. III. jumping S: Diskvalifikován

  306. II. Jumping S: Diskvalifikován

  307. I. JUMPING S: Diskvalifikován

  308. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  309. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  310. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  311. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  312. Agility II. S: Diskvalifikován

  313. Agility I. S: Diskvalifikován

  314. Jumping II. S: Diskvalifikován

  315. Jumping I. S: 1/58, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  316. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  317. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  318. Tunelovo-barelový běh S: 1/14, 24.77 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  319. Zkouška SA1: 2/5, 28.66 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  320. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  321. Agility S: Diskvalifikován

  322. Jump neděle S: Diskvalifikován

  323. Jump sobota S: 1/29, 27.23 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  324. Zkouška nedělle SA1: 1/4, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  325. Zkouška sobota SA1: Diskvalifikován

  326. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  327. Agility S: 1/11, 35.09 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  328. Jumping S: 4/11, 31.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  329. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  330. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  331. I Agility Open: Diskvalifikován

  332. II Agility Open: Diskvalifikován

  333. II Jumping Open: Diskvalifikován

  334. I Jumping Open: 36/75, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  335. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  336. III. jumping S: Diskvalifikován

  337. II. jumping S: Diskvalifikován

  338. I. jumping S: 1/28, 24.08 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  339. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  340. 1. zkouška SA1: 1/9, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  341. 2. zkouška SA1: 1/8, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  342. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  343. 1. BĚH SA1: 3/7, 45.59 s, 15.0 tr. b., 2.98 m/s

  344. 2. BĚH SA1: Diskvalifikován

  345. 3. BĚH SA1: Diskvalifikován

  346. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  347. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  348. 2. zkouška SA1: 3/7, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  349. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  350. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  351. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  352. Jumping 2 Small: 1/28, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  353. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  354. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  355. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  356. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  357. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  358. JUMPING 1 S: 10/19, 28.68 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  359. JUMPING 2 S: Diskvalifikován

  360. JUMPING 3 S: Diskvalifikován