Jana Šedivá

  1. Číslo: 000095
  2. OSA: Kynologický klub Ostrava-Třebovice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 23. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 132000 (M), Fany

    Arrow_down
  2. 034005 (S), A3Ch Atis Elita Triumphans

    Arrow_down
  3. 006307 (S), Black Jack Elita Triumphans

    Arrow_down
  4. 031510 (S), A3Ch Yasmin Šedý vévoda

    Arrow_down
  5. 050214 (S), Atis Alien Life form

    Arrow_down
  6. 028616 (S), Beautiful Melody Alien Life form

    Arrow_down
  7. 001320 (XS), Patrica Romy's Choco

    Arrow_down
  8. 000921 (S), Kristian Běsíkův domeček

    Arrow_down
  9. 009321 (M), Kaspian Killers Hole

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 18. 05. 2024

  2. zkouška SA2 1, Kristian Běsíkův domeček: 1/5, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  3. zkouška SA2 2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  4. zkouška SA3 1, Beautiful Melody Alien Life form: 4/6, 66.38 s, 22.38 tr. b., 3.28 m/s

  5. zkouška SA3 2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  6. Krhová - RebelsJump a tuneliáda II + A0, 08. 05. 2024

  7. Jumping 1, Kristian Běsíkův domeček: 2/13, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  8. Jumping 2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  9. Tuneliáda, Kristian Běsíkův domeček: 2/13, 30.73 s, 0.0 tr. b., 6.57 m/s

  10. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  11. QA1 Agility, Kristian Běsíkův domeček: 20/79, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  12. QA2 Agility, Kristian Běsíkův domeček: 33/76, 39.62 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  13. QA3 Agility, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  14. QJ1 Jumping , Kristian Běsíkův domeček: 35/80, 38.32 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  15. QJ2 Jumping, Kristian Běsíkův domeček: 22/77, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  16. QJ3 Jumping, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  17. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  18. A2 S 1.zkouška, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  19. A2 S 2.zkouška, Kristian Běsíkův domeček: 2/7, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  20. Jumping S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  21. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2024

  22. 1. zkouška S A2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  23. 1. zkouška S A3, Atis Alien Life form: 6/7, 51.52 s, 14.52 tr. b., 3.69 m/s

  24. 2. zkouška S A2, Kristian Běsíkův domeček: 1/5, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  25. 2. zkouška S A3, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  26. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  27. A2 S 1.zkouška, Kristian Běsíkův domeček: 4/7, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  28. A2 S 2.zkouška, Kristian Běsíkův domeček: 2/7, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  29. A3 XS 1.zkouška, Patrica Romy's Choco: 3/7, 53.72 s, 12.72 tr. b., 3.91 m/s

  30. A3 XS 2.zkouška, Patrica Romy's Choco: 2/7, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  31. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  32. 1. zkouška S A2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  33. 1. zkouška S A3, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  34. 1. zkouška XS A3, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška S A2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška S A3, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška XS A3, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  38. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  39. 1. zkouška S A2, Kristian Běsíkův domeček: 1/4, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  40. 1. zkouška S A3, Beautiful Melody Alien Life form: 2/8, 50.78 s, 1.78 tr. b., 3.84 m/s

  41. 2. zkouška S A2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška S A3, Beautiful Melody Alien Life form: 3/8, 56.89 s, 15.89 tr. b., 3.59 m/s

  43. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  44. 1. zkouška S A2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  45. 1. zkouška S A3, Beautiful Melody Alien Life form: 3/8, 50.33 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  46. 2. zkouška S A2, Kristian Běsíkův domeček: 1/7, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  47. 2. zkouška S A3, Beautiful Melody Alien Life form: 3/8, 52.47 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  48. Horka nad Moravou - Havliczech 62 - Jumping speciál s Calibrou, 04. 11. 2023

  49. Jumping I., Patrica Romy's Choco: 3/9, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  50. Jumping I., Kristian Běsíkův domeček: 6/15, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  51. Jumping II., Kristian Běsíkův domeček: 2/15, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  52. Jumping II., Patrica Romy's Choco: 2/9, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  53. Jumping III., Kristian Běsíkův domeček: 4/15, 20.19 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  54. Jumping III., Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  55. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  56. zkouška SA2 1, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  57. zkouška SA2 2, Kristian Běsíkův domeček: 1/5, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  58. zkouška SA3 1, Beautiful Melody Alien Life form: 1/5, 48.2 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  59. zkouška SA3 2, Beautiful Melody Alien Life form: 2/5, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  60. Brno - Jumpingové Podzimní Brno, 30. 09. 2023

  61. Jumping III. S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  62. Jumping III. XS, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  63. Jumping II. S, Kristian Běsíkův domeček: 1/16, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  64. Jumping II. XS, Patrica Romy's Choco: 3/16, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  65. Jumping I. S, Kristian Běsíkův domeček: 3/16, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  66. Jumping I. XS, Patrica Romy's Choco: 3/16, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  67. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Kristou, 16. 09. 2023

  68. zkouška SA3, Beautiful Melody Alien Life form: 1/4, 51.06 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  69. 2. zkouška SA3, Beautiful Melody Alien Life form: 2/4, 49.82 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  70. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  71. Agility družstev S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  72. Agility družstev XS, Patrica Romy's Choco: 11/24, 50.08 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  73. Agility jednotlivci S, Kristian Běsíkův domeček: 4/53, 43.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  74. Agility jednotlivci XS, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  75. Jumping družstev S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  76. Jumping družstev XS, Patrica Romy's Choco: 10/24, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  77. Jumping jednotlivci S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  78. Jumping jednotlivci XS, Patrica Romy's Choco: 15/22, 45.59 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  79. Ostrava - O pohár Naury IX, 26. 08. 2023

  80. Agility S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  81. Agility XS, Patrica Romy's Choco: 2/8, 48.15 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  82. Jumping S, Kristian Běsíkův domeček: 3/20, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  83. Jumping XS, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  84. Zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  85. Zkouška XSA3, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  86. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  87. jumping SA2, Kristian Běsíkův domeček: 7/9, 40.21 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  88. jumping XSA3, Patrica Romy's Choco: 1/4, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  89. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  90. Agility II S, Kristian Běsíkův domeček: 4/28, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  91. Agility II XS, Patrica Romy's Choco: 4/23, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  92. Agility I S, Kristian Běsíkův domeček: 5/29, 45.59 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  93. Agility I XS, Patrica Romy's Choco: 9/23, 48.1 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  94. Jumping II S, Kristian Běsíkův domeček: 3/28, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  95. Jumping II XS, Patrica Romy's Choco: 6/23, 34.58 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  96. Jumping I S, Kristian Běsíkův domeček: 5/29, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  97. Jumping I XS, Patrica Romy's Choco: 3/23, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  98. Horní Suchá - Hornosušské letní dvojzkoušky, 28. 05. 2023

  99. 1. Zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: 1/5, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  100. 1. Zkouška XSA3, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  101. 2. Zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: 1/5, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  102. 2. Zkouška XSA3, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  103. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  104. Agility 1, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  105. Agility 1, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  106. Agility 2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  107. Agility 2, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  108. Jumping 1, Kristian Běsíkův domeček: 17/43, 34.3 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  109. Jumping 1, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  110. Jumping 2, Kristian Běsíkův domeček: 8/42, 39.57 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  111. Jumping 2, Patrica Romy's Choco: 11/19, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  112. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  113. Agility II S, Kristian Běsíkův domeček: 9/32, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  114. Agility II XS, Patrica Romy's Choco: 3/24, 43.82 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  115. Agility I. S, Kristian Běsíkův domeček: 2/35, 41.08 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  116. Agility I. XS, Patrica Romy's Choco: 6/28, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  117. Jumping III S, Kristian Běsíkův domeček: 6/32, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  118. Jumping III XS, Patrica Romy's Choco: 1/26, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  119. Jumping II. S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  120. Jumping II. XS, Patrica Romy's Choco: 4/25, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  121. Jumping I. S, Kristian Běsíkův domeček: 4/33, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  122. Jumping IV S - pudlů, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  123. Jumping IV XS- pudlů, Patrica Romy's Choco: 2/7, 31.76 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  124. Jumping I. XS, Patrica Romy's Choco: 9/26, 44.48 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  125. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport dubnové TROJzkoušky, 16. 04. 2023

  126. 1. zkouška A2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  127. 1. zkouška A3, Patrica Romy's Choco: 1/5, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  128. 2 zkouška A2, Kristian Běsíkův domeček: 2/5, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  129. 2 zkouška A3, Patrica Romy's Choco: 2/5, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  130. 3 zkouška A2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  131. 3 zkouška A3, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  132. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport velikonoční TROJzkoušky, 10. 04. 2023

  133. 1. zkouška A2, Kristian Běsíkův domeček: 1/3, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  134. 1. zkouška A3, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška A2, Kristian Běsíkův domeček: 2/3, 40.69 s, 6.69 tr. b., 3.61 m/s

  136. 2. zkouška A3, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  137. 3. zkouška A2, Kristian Běsíkův domeček: 2/3, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  138. 3. zkouška A3, Patrica Romy's Choco: 2/3, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  139. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  140. 1. zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: 1/3, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  141. 1. zkouška XSA3, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  143. 2. zkouška XSA3, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  144. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 11. 02. 2023

  145. 1. zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: 1/6, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  146. 1. zkouška SA3, Beautiful Melody Alien Life form: 6/9, 52.18 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  147. 2. zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  148. 2. zkouška SA3, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  149. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  150. Agility Trial Louie I, Beautiful Melody Alien Life form: 6/8, 47.72 s, 5.22 tr. b., 3.98 m/s

  151. Agility Trial Louie I, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  152. Agility Trial Louie II, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  153. Agility Trial Louie II, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  154. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  155. 1. zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  156. 1. zkouška SA3, Beautiful Melody Alien Life form: 3/7, 49.39 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  157. 2. zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: 1/3, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  158. 2. zkouška SA3, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  159. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  160. 1. zkouška S A2, Kristian Běsíkův domeček: 1/5, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  161. 1. zkouška S A3, Beautiful Melody Alien Life form: 1/6, 54.96 s, 5.46 tr. b., 3.97 m/s

  162. 2. zkouška S A2, Kristian Běsíkův domeček: 1/5, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  163. 2. zkouška S A3, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  164. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 23. 10. 2022

  165. zkouška MA1 1, Kaspian Killers Hole: 1/4, 39.71 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  166. zkouška MA1 2, Kaspian Killers Hole: 1/4, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  167. zkouška SA2 1, Kristian Běsíkův domeček: 3/5, 44.09 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  168. zkouška SA2 2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  169. zkouška SA3 1, Beautiful Melody Alien Life form: 1/5, 49.98 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  170. zkouška SA3 2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  171. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  172. 1.Zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  173. 1.Zkouška SA3, Beautiful Melody Alien Life form: 1/5, 50.66 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  174. 2.Zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  175. 2.Zkouška SA3, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  176. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  177. Agility, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  178. Agility, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  179. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Patrica Romy's Choco: 13/23, 47.4 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  180. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Kristian Běsíkův domeček: 31/55, 45.0 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  181. Jumping, Patrica Romy's Choco: 9/24, 38.71 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  182. Jumping, Kristian Běsíkův domeček: 29/54, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  183. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Patrica Romy's Choco: 6/23, 40.79 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  184. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  185. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  186. Frizzante SA2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  187. Frizzante XSA3, Patrica Romy's Choco: 1/2, 50.61 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  188. Spumante SA2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  189. Spumante XSA3, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  190. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  191. Agility EXTRA DRY S, Kristian Běsíkův domeček: 2/17, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  192. Agility EXTRA DRY XS, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  193. Jumping DRY S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  194. Jumping DRY XS, Patrica Romy's Choco: 1/4, 39.6 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  195. Jumping ZERO BRUT S, Kristian Běsíkův domeček: 7/17, 39.75 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  196. Jumping ZERO BRUT XS, Patrica Romy's Choco: 2/4, 41.77 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  197. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  198. Jumping II S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  199. Jumping II XS, Patrica Romy's Choco: 3/11, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  200. Jumping S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  201. Jumping XS, Patrica Romy's Choco: 1/11, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  202. Zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  203. Zkouška XSA3, Patrica Romy's Choco: 1/4, 43.55 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  204. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  205. 1. Zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  206. 1. Zkouška XSA3, Patrica Romy's Choco: 1/3, 48.24 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  207. 2.Zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: 1/2, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  208. 2. Zkouška XSA3, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  209. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  210. zkouška SA2 1, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  211. zkouška SA2 2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  212. zkouška XSA3 1, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  213. zkouška XSA3 2, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  214. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  215. Agility I, Patrica Romy's Choco: 2/18, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  216. Agility I, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  217. Agility II, Patrica Romy's Choco: 9/18, 43.43 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  218. Agility II, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  219. Jumping I, Patrica Romy's Choco: 2/18, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  220. Jumping I, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  221. Jumping II, Patrica Romy's Choco: 3/18, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  222. Jumping II, Kristian Běsíkův domeček: 10/35, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  223. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  224. 1.zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: 3/6, 45.18 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  225. 2.zkouška SA2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  226. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  227. Agility I, Kristian Běsíkův domeček: 6/32, 46.62 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  228. Agility I, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  229. Agility II, Patrica Romy's Choco: 14/23, 44.12 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  230. Agility II, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  231. Jumping I, Patrica Romy's Choco: 2/23, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  232. Jumping I, Kristian Běsíkův domeček: 6/33, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  233. Jumping II, Kristian Běsíkův domeček: 7/31, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  234. Jumping II, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  235. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  236. zkouška SA2 1, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  237. zkouška SA2 2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  238. zkouška XSA3 1, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  239. zkouška XSA3 2, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  240. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  241. zkouška SA2 1, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  242. zkouška SA2 2, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  243. zkouška SA3 1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  244. zkouška SA3 2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  245. zkouška XSA3 1, Patrica Romy's Choco: 2/3, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  246. zkouška XSA3 2, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  247. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  248. Agility II S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  249. Agility II XS, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  250. Agility I S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  251. Agility I XS, Patrica Romy's Choco: 5/23, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  252. Jumping III S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  253. Jumping III XS, Patrica Romy's Choco: 4/20, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  254. Jumping II S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  255. Jumping II XS, Patrica Romy's Choco: 5/21, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  256. Jumping I S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  257. Jumping IV S - pudlů, Kristian Běsíkův domeček: 1/11, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  258. Jumping IV XS- pudlů, Patrica Romy's Choco: 1/3, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  259. Jumping I XS, Patrica Romy's Choco: 2/21, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  260. Kaňovice - Apríl v Kaňkách - Dvojzkoušky + jumping A0, 02. 04. 2022

  261. 1. Zkouška SA1, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  262. 1. Zkouška SA2, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  263. 2. Zkouška SA1, Kristian Běsíkův domeček: 2/2, 27.96 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  264. 2. Zkouška SA2, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  265. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  266. Agility Trial I, Patrica Romy's Choco: 1/3, 42.17 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  267. Agility Trial I, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  268. Agility Trial II, Patrica Romy's Choco: 1/3, 49.76 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  269. Agility Trial II, Kristian Běsíkův domeček: 2/4, 40.78 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  270. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  271. 1. Zkouška A1 S, Kristian Běsíkův domeček: 2/9, 30.17 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  272. 1. Zkouška A2 S, Patrica Romy's Choco: 1/6, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  273. 2. Zkouška A1 S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  274. 2. Zkouška A2 S, Patrica Romy's Choco: 2/6, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  275. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  276. agility BASIC S, Kristian Běsíkův domeček: 7/15, 29.92 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  277. agility CHALLENGE S, Patrica Romy's Choco: 5/21, 50.51 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  278. jumping BASIC S, Kristian Běsíkův domeček: 2/10, 26.28 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  279. jumping CHALLENGE S, Patrica Romy's Choco: 7/18, 45.85 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  280. open AGILITY S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  281. open AGILITY S, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  282. open JUMPING S, Patrica Romy's Choco: 9/36, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  283. open JUMPING S, Kristian Běsíkův domeček: 17/36, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  284. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  285. Agility II S, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  286. Agility II S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  287. Agility I S, Kristian Běsíkův domeček: 25/36, 42.66 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  288. Agility I S, Patrica Romy's Choco: 27/36, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  289. Jumping III S, Patrica Romy's Choco: 10/31, 33.23 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  290. Jumping III S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  291. Jumping II S, Kristian Běsíkův domeček: 10/33, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  292. Jumping II S, Patrica Romy's Choco: 21/33, 36.01 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  293. Jumping I S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  294. Jumping I S, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  295. Jumping IV S - pudlů, Patrica Romy's Choco: 3/15, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  296. Jumping IV S - pudlů, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  297. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  298. 1. zkouška A1 S, Kristian Běsíkův domeček: 1/5, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  299. 1. Zkouška A2 S, Patrica Romy's Choco: 1/6, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  300. 1. zkouška A3 S, Atis Alien Life form: 1/8, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  301. 2. zkouška A1 S, Kristian Běsíkův domeček: 1/5, 34.86 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  302. 2. zkouška A2 S, Patrica Romy's Choco: 1/6, 50.11 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  303. 2. zkouška A3 S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  304. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  305. zkouška SA1 1, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  306. zkouška SA1 2, Kristian Běsíkův domeček: 1/7, 40.43 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  307. zkouška SA2 1, Patrica Romy's Choco: 2/6, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  308. zkouška SA2 2, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  309. zkouška SA3 1, Atis Alien Life form: 3/7, 48.79 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  310. zkouška SA3 2, Atis Alien Life form: 1/7, 41.43 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  311. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  312. Agility Individual, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  313. Agility Squads as Individual, Patrica Romy's Choco: 31/68, 46.99 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  314. Jumping Individual, Patrica Romy's Choco: 37/67, 45.6 s, 7.1 tr. b., 4.39 m/s

  315. Jumping Squads as Individual, Patrica Romy's Choco: 34/67, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  316. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  317. Agility S, Patrica Romy's Choco: 11/18, 50.7 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  318. Agility S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  319. Jumping S, Patrica Romy's Choco: 2/18, 37.26 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  320. Jumping S, Kristian Běsíkův domeček: 11/18, 51.59 s, 12.59 tr. b., 3.66 m/s

  321. Zkouška SA1, Kristian Běsíkův domeček: 3/6, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  322. Zkouška SA2, Patrica Romy's Choco: 1/5, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  323. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  324. Agility Brut S, Patrica Romy's Choco: 4/16, 47.53 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  325. Agility Brut S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  326. Demi Z SA1, Kristian Běsíkův domeček: 3/8, 38.63 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  327. Demi Z SA2, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  328. Jumping Extra Dry S, Patrica Romy's Choco: 2/20, 38.26 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  329. Jumping Extra Dry S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  330. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  331. Agility Trial I, Patrica Romy's Choco: 3/11, 38.03 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  332. Agility Trial I, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  333. Agility Trial II, Patrica Romy's Choco: 2/11, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  334. Agility Trial II, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  335. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  336. zkouška SA1 1, Kristian Běsíkův domeček: 2/5, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  337. zkouška SA1 2, Kristian Běsíkův domeček: 1/5, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  338. zkouška SA2 1, Patrica Romy's Choco: 2/8, 43.52 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  339. zkouška SA2 2, Patrica Romy's Choco: 3/8, 45.58 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  340. zkouška SA3 1, Atis Alien Life form: 1/6, 41.67 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  341. zkouška SA3 2, Atis Alien Life form: 1/6, 47.55 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  342. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  343. Agility I, Patrica Romy's Choco: 22/68, 51.17 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  344. Agility II, Patrica Romy's Choco: 24/66, 50.92 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  345. Jumping I, Patrica Romy's Choco: 19/69, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  346. Jumping II, Patrica Romy's Choco: 10/64, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  347. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  348. 1.zkouška SA1, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  349. 1.zkouška SA2, Patrica Romy's Choco: 3/6, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  350. 2.zkouška SA1, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  351. 2.zkouška SA2, Patrica Romy's Choco: 1/6, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  352. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  353. 1. Zkouška A1 S, Kristian Běsíkův domeček: 2/4, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  354. 1. Zkouška A1 S, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  355. 2. Zkouška A1 S, Patrica Romy's Choco: 2/4, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  356. 2. Zkouška A1 S, Kristian Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  357. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  358. Agility II S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/43, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  359. Agility II S, Patrica Romy's Choco: 10/43, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  360. Agility I S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/51, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  361. Agility I S, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  362. Jumping III S, Patrica Romy's Choco: 6/43, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  363. Jumping III S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 23/43, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  364. Jumping II S, Patrica Romy's Choco: 12/43, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  365. Jumping II S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  366. Jumping I S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 8/42, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  367. Jumping I S, Patrica Romy's Choco: 10/42, 32.65 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  368. Jumping IV pudlové S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/15, 29.69 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  369. Jumping IV pudlové S, Patrica Romy's Choco: 5/15, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  370. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  371. Agility Individual, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 10/67, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  372. Agility Individual, Atis Alien Life form: 34/67, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  373. Agility Squads as Individual, Atis Alien Life form: 31/69, 48.31 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  374. Agility Squads as Individual, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  375. Jumping Individual, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 15/68, 30.96 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  376. Jumping Individual, Atis Alien Life form: 24/68, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  377. Jumping Squads as Individual, Atis Alien Life form: 29/68, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  378. Jumping Squads as Individual, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 37/68, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  379. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  380. 1. Zkouška SA1, Patrica Romy's Choco: 1/5, 42.57 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  381. 1. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/5, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  382. 1. Zkouška SA3, Atis Alien Life form: 5/5, 51.32 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  383. 2. Zkouška SA1, Patrica Romy's Choco: 1/5, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  384. 2. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/5, 45.6 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  385. 2. Zkouška SA3, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  386. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  387. zkouška SA1 1, Patrica Romy's Choco: 1/7, 38.26 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  388. zkouška SA1 2, Patrica Romy's Choco: 1/7, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  389. zkouška SA3 1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  390. zkouška SA3 2, Atis Alien Life form: 1/7, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  391. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  392. zkouška SA1 1, Patrica Romy's Choco: 2/6, 41.44 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  393. zkouška SA1 2, Patrica Romy's Choco: 2/6, 40.36 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  394. zkouška SA1 3, Patrica Romy's Choco: 4/6, 49.48 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  395. zkouška SA3 1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/8, 39.51 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  396. zkouška SA3 1, Atis Alien Life form: 6/8, 41.01 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  397. zkouška SA3 2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/8, 40.54 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  398. zkouška SA3 2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  399. zkouška SA3 3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 4/8, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  400. zkouška SA3 3, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  401. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  402. zkouška SA1 1, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  403. zkouška SA1 2, Patrica Romy's Choco: Diskvalifikován

  404. zkouška SA3 1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  405. zkouška SA3 2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  406. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  407. Agility I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 10/40, 50.27 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  408. Agility I, Atis Alien Life form: 13/40, 55.01 s, 9.01 tr. b., 4.0 m/s

  409. Agility II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 20/40, 46.95 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  410. Agility II, Atis Alien Life form: 26/40, 56.27 s, 13.27 tr. b., 3.82 m/s

  411. Jumping I, Atis Alien Life form: 15/41, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  412. Jumping I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 23/41, 34.34 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  413. Jumping II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 11/39, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  414. Jumping II, Atis Alien Life form: 14/39, 44.87 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  415. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  416. 1. Zkouška A3 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/5, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  417. 2. Zkouška A3 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/5, 45.06 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  418. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  419. 1. Zkouška SA2, Atis Alien Life form: 1/7, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  420. 1. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/5, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  421. 2. Zkouška SA2, Atis Alien Life form: 2/7, 45.75 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  422. 2. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/5, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  423. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  424. Jumping open SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 4/14, 34.57 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  425. Jumping open SA, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  426. Jumping tunel SA, Atis Alien Life form: 3/14, 27.92 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  427. Jumping tunel SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  428. Zkouška SA2, Atis Alien Life form: 1/7, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  429. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/4, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  430. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  431. Agility open S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/17, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  432. Jumping open S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  433. Tuneliáda S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/17, 23.91 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  434. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  435. Zkouška SA3 2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/9, 39.63 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  436. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  437. QA1 agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/48, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  438. QA2 agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/48, 46.52 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  439. QA3 agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 20/48, 45.52 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  440. QJ1 jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/48, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  441. QJ2 jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/48, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  442. QJ3 jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 26/45, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  443. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  444. Zkouška SA2 1 SA2, Atis Alien Life form: 3/11, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  445. Zkouška SA2 2 SA2, Atis Alien Life form: 1/11, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  446. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  447. Agility II S, Beautiful Melody Alien Life form: 6/47, 48.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  448. Agility II S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 14/47, 49.94 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  449. Agility I S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/60, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  450. Agility I S, Beautiful Melody Alien Life form: 7/60, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  451. Jumping III S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  452. Jumping III S, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  453. Jumping II S, Beautiful Melody Alien Life form: 17/48, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  454. Jumping II S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 26/48, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  455. Jumping I S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/50, 34.79 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  456. Jumping I S, Beautiful Melody Alien Life form: 19/50, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  457. Jumping IV pudlové S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/15, 34.87 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  458. Jumping IV pudlové S, Beautiful Melody Alien Life form: 7/15, 43.59 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  459. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  460. Zkouška SA2 1 SA2, Atis Alien Life form: 2/14, 45.19 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  461. Zkouška SA2 2 SA2, Atis Alien Life form: 1/14, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  462. Zkouška SA3 1 SA3, Beautiful Melody Alien Life form: 4/11, 53.49 s, 8.49 tr. b., 3.81 m/s

  463. Zkouška SA3 1 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  464. Zkouška SA3 2 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/11, 43.52 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  465. Zkouška SA3 2 SA3, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  466. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  467. Agility Challenge S SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/30, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  468. Agility Challenge S SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 10/30, 46.73 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  469. Agility I S S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/48, 50.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  470. Agility I S S, Beautiful Melody Alien Life form: 4/48, 58.53 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  471. Jumping Challenge S SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/29, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  472. Jumping Challenge S SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 7/29, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  473. Jumping I S S, Beautiful Melody Alien Life form: 5/46, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  474. Jumping I S S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 11/46, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  475. Tuneliáda S S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 10/48, 22.53 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  476. Tuneliáda S S, Beautiful Melody Alien Life form: 23/48, 25.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  477. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  478. Zkouška 1 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  479. Zkouška 1 SA3, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  480. Zkouška 2 SA3, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  481. Zkouška 2 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  482. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  483. 1. zkouška SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 1/3, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  484. 2. zkouška SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 1/3, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  485. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  486. Agility, Beautiful Melody Alien Life form: 11/56, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  487. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 21/56, 43.85 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  488. Agility DRUZSTVA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/56, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  489. Agility DRUZSTVA, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  490. Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 39/57, 35.77 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  491. Jumping, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  492. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/56, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  493. Jumping DRUZSTVA, Beautiful Melody Alien Life form: 19/56, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  494. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  495. Jumping SA S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/23, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  496. Jumping SA S, Beautiful Melody Alien Life form: 12/23, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  497. Jumping special SA S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/23, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  498. Jumping special SA S, Beautiful Melody Alien Life form: 3/23, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  499. Zkouška SA2 SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 1/10, 42.79 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  500. Zkouška SA3 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/7, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  501. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  502. Agility S S, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  503. Agility S S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  504. Jumping S S, Beautiful Melody Alien Life form: 6/28, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  505. Zkouška SA2 SA2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  506. Zkouška SA3 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/10, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  507. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  508. Agility I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/47, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  509. Agility I, Beautiful Melody Alien Life form: 12/47, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  510. Agility II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/45, 35.41 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  511. Agility II, Beautiful Melody Alien Life form: 10/45, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  512. Jumping I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/47, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  513. Jumping I, Beautiful Melody Alien Life form: 12/47, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  514. Jumping II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/46, 28.61 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  515. Jumping II, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  516. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  517. QA4 Agility, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  518. QA4 Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  519. QA5 Agility, Beautiful Melody Alien Life form: 17/45, 46.86 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  520. QA5 Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  521. QA6 Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 7/43, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  522. QA6 Agility, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  523. QJ4 Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/45, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  524. QJ4 Jumping, Beautiful Melody Alien Life form: 11/45, 40.8 s, 1.8 tr. b., 4.41 m/s

  525. QJ5 Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 14/45, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  526. QJ5 Jumping, Beautiful Melody Alien Life form: 31/45, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  527. QJ6 Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 9/42, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  528. QJ6 Jumping, Beautiful Melody Alien Life form: 17/42, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  529. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  530. QA1 agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/53, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  531. QA1 agility, Beautiful Melody Alien Life form: 34/53, 47.15 s, 9.15 tr. b., 3.86 m/s

  532. QA2 agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 13/53, 39.98 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  533. QA2 agility, Beautiful Melody Alien Life form: 46/53, 41.78 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  534. QA3 agility, Beautiful Melody Alien Life form: 26/52, 44.14 s, 5.14 tr. b., 4.3 m/s

  535. QA3 agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 27/52, 41.83 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  536. QJ1 jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/53, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  537. QJ1 jumping, Beautiful Melody Alien Life form: 19/53, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  538. QJ2 jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/53, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  539. QJ2 jumping, Beautiful Melody Alien Life form: 36/53, 47.72 s, 15.72 tr. b., 4.09 m/s

  540. QJ3 jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 7/53, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  541. QJ3 jumping, Beautiful Melody Alien Life form: 27/53, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  542. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  543. Zkouška SA2 1 SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 2/15, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  544. Zkouška SA2 2 SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 7/16, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  545. Zkouška SA3 1 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/3, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  546. ZKouška SA3 2 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/3, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  547. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  548. Agility II Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 21/55, 32.28 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  549. Agility II Small, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  550. Agility I Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/64, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  551. Agility I Small, Beautiful Melody Alien Life form: 5/64, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  552. Jumping III Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 23/55, 32.77 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  553. Jumping III Small, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  554. Jumping II Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/56, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  555. Jumping II Small, Beautiful Melody Alien Life form: 4/56, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  556. Jumping I Small, Beautiful Melody Alien Life form: 3/56, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  557. Jumping I Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 24/56, 31.84 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  558. MR pudl Small - II. kolo, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 9/19, 30.67 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  559. MR pudl Small - II. kolo, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  560. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  561. 1. zkouška SA2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  562. 1. zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/3, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  563. 2. zkouška SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 2/11, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  564. 2. zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  565. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  566. Agility S Ne , Beautiful Melody Alien Life form: 20/66, 39.7 s, 5.7 tr. b., 4.08 m/s

  567. Agility S Ne , A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 22/66, 40.65 s, 6.65 tr. b., 3.99 m/s

  568. Agility S So , Beautiful Melody Alien Life form: 25/65, 42.48 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  569. Agility S So , A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  570. Jumping S Ne , A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/66, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  571. Jumping S Ne , Beautiful Melody Alien Life form: 32/66, 33.26 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  572. Jumping S So , A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 20/65, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  573. Jumping S So , Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  574. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  575. 1. zkouška SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 1/11, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  576. 1. zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/6, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  577. 2. zkouška SA2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  578. 2. zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  579. 3. zkouška SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 4/11, 50.19 s, 10.19 tr. b., 3.95 m/s

  580. 3. zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/6, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  581. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  582. Zkouška č.1 SA2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  583. Zkouška č.1 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/5, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  584. Zkouška č.2 SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 1/9, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  585. Zkouška č.2 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/4, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  586. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  587. zkouška 1 SA2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  588. zkouška 1 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/6, 46.14 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  589. zkouška 2 SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 2/10, 49.45 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  590. zkouška 2 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/6, 41.23 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  591. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  592. Jumping I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/20, 27.7 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  593. Jumping I, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  594. Jumping II, Beautiful Melody Alien Life form: 1/20, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  595. Jumping II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 8/20, 31.31 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  596. Jumping III, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/19, 26.26 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  597. Jumping III, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  598. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  599. 1.běh SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 4/7, 48.42 s, 15.42 tr. b., 3.28 m/s

  600. 1.běh SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  601. 2. běh SA2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  602. 2. běh SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/5, 39.25 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  603. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  604. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/20, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  605. Jumping S, Beautiful Melody Alien Life form: 11/20, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  606. Speciál Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/22, 31.4 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  607. Speciál Jumping S, Beautiful Melody Alien Life form: 5/22, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  608. Zkouška SA2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  609. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/6, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  610. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  611. Agility družstev, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  612. Agility jednotlivců, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 9/54, 37.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  613. Jumping družstev, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 34/55, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  614. Jumping jednotlivců, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 14/54, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  615. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  616. Agility Kluby Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/40, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  617. Agility Kluby Small, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  618. Jumping Družstva Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  619. Jumping Družstva Small, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  620. Jumping Dvojice Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/41, 28.81 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  621. Jumping Dvojice Small, Beautiful Melody Alien Life form: 10/41, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  622. Podle roku narození Small, Beautiful Melody Alien Life form: 2/42, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  623. Podle roku narození Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 11/42, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  624. Soutěž feny proti psům Small, Beautiful Melody Alien Life form: 9/41, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  625. Soutěž feny proti psům Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  626. Soutěž plemen Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/42, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  627. Soutěž plemen Small, Beautiful Melody Alien Life form: 17/42, 42.42 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  628. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  629. Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/27, 37.73 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  630. Agility S, Beautiful Melody Alien Life form: 4/27, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  631. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/28, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  632. Jumping S, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  633. Zkouška SA1, Beautiful Melody Alien Life form: 1/4, 31.27 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  634. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/11, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  635. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  636. Agility 1, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  637. Agility 1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  638. Agility 2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 15/45, 43.53 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  639. Agility 2, Beautiful Melody Alien Life form: 21/45, 48.5 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  640. Jumping 1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 7/45, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  641. Jumping 1, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  642. Jumping 2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 4/45, 34.07 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  643. Jumping 2, Beautiful Melody Alien Life form: 25/45, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  644. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  645. QA4 agility, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  646. QA4 agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  647. QA5 agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 19/55, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  648. QA5 agility, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  649. QA6 agility, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  650. QA6 agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  651. QJ4 jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 7/55, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  652. QJ4 jumping, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  653. QJ5 jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 36/53, 38.81 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  654. QJ5 jumping, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  655. QJ6 jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 9/50, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  656. QJ6 jumping, Beautiful Melody Alien Life form: 16/50, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  657. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  658. QA1 agility, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  659. QA1 agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  660. QA2 agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/64, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  661. QA2 agility, Beautiful Melody Alien Life form: 14/64, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  662. QA3 agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/68, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  663. QA3 agility, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  664. QJ1 jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  665. QJ1 jumping, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  666. QJ2 jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 4/69, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  667. QJ2 jumping, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  668. QJ3 jumping, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  669. QJ3 jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  670. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  671. 1. SA1, Beautiful Melody Alien Life form: 3/6, 51.31 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  672. 2. SA1, Beautiful Melody Alien Life form: 2/6, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  673. 3. SA1, Beautiful Melody Alien Life form: 2/6, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  674. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  675. zkouška 1 SA1, Beautiful Melody Alien Life form: 2/7, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  676. zkouška 1 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/8, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  677. zkouška 2 SA1, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  678. zkouška 2 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/8, 43.03 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  679. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  680. Agility II Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 12/48, 37.38 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  681. Agility II Small, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  682. Agility I Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/63, 36.41 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  683. Agility I Small, Beautiful Melody Alien Life form: 25/63, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  684. Jumping III Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 27/47, 30.02 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  685. Jumping III Small, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  686. Jumping II Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 23/51, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  687. Jumping II Small, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  688. Jumping I Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 19/52, 29.67 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  689. Jumping I Small, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  690. Jumping IV - pudl (S), Beautiful Melody Alien Life form: 2/15, 29.84 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  691. Jumping IV - pudl (S), A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  692. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  693. 1. zkouška SA1, Beautiful Melody Alien Life form: 3/7, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  694. 2. zkouška SA1, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  695. 3. zkouška SA1, Beautiful Melody Alien Life form: 2/7, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  696. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  697. Agility Sm Ne, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/44, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  698. Agility Sm Ne, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  699. Agility Sm So, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/44, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  700. Agility Sm So, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  701. Jumping Sm Ne, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  702. Jumping Sm Ne, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  703. Jumping Sm So, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  704. Jumping Sm So, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  705. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  706. 1.běh SA1, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  707. 1.běh SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  708. 2.běh SA1, Beautiful Melody Alien Life form: 3/8, 42.75 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  709. 2.běh SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/6, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  710. 3.běh SA1, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  711. 3.běh SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/6, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  712. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  713. Jump 1 S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  714. Jump 2 S, Atis Alien Life form: 2/12, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  715. Jump 3 S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  716. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  717. Jumping S, Atis Alien Life form: 2/20, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  718. Jumping S, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  719. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  720. Jumping speciál S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  721. Jumping speciál S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  722. Jumping speciál S, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  723. Zkouška SA1, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  724. Zkouška SA2, Atis Alien Life form: 1/6, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  725. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  726. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  727. Agility družstva, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/60, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  728. Agility družstva, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  729. Agility jednotlivci, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/59, 41.57 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  730. Agility jednotlivci, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  731. Jumping družstva, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 13/60, 29.41 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  732. Jumping družstva, Atis Alien Life form: 41/60, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  733. Jumping jednotlivci, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 9/59, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  734. Jumping jednotlivci, Atis Alien Life form: 39/59, 31.82 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  735. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  736. Agility Kluby Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  737. Agility Kluby Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  738. Agility Plemen Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/33, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  739. Agility Plemen Small, Atis Alien Life form: 19/33, 48.19 s, 13.19 tr. b., 3.11 m/s

  740. Agility - podle roku narození Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  741. Agility - podle roku narození Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  742. Jumping Družstev Small, Atis Alien Life form: 2/34, 34.25 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  743. Jumping Družstev Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/34, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  744. Jumping Dvojic Small, Atis Alien Life form: 1/35, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  745. Jumping Dvojic Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  746. Jumping Feny-Psi Small, Atis Alien Life form: 1/34, 28.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  747. Jumping Feny-Psi Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 14/34, 28.34 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  748. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  749. QA5 Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/96, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  750. QA5 Agility, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  751. QA6 Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  752. QA6 Agility, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  753. QJ5 Jumping, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  754. QJ5 Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  755. QJ6 Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/90, 37.12 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  756. QJ6 Jumping, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  757. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  758. Jumping II S, Atis Alien Life form: 5/19, 38.91 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  759. Jumping I. S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/20, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  760. Jumping I. S, Atis Alien Life form: 2/20, 28.01 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  761. Zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  762. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  763. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  764. FINAL, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/8, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  765. QA3 Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/100, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  766. QA3 Agility, Atis Alien Life form: 6/100, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  767. QA4 Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/104, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  768. QA4 Agility, Atis Alien Life form: 26/104, 43.63 s, 5.63 tr. b., 3.94 m/s

  769. QJ3 Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 4/101, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  770. QJ3 Jumping, Atis Alien Life form: 31/101, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  771. QJ4 Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 43/102, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  772. QJ4 Jumping, Atis Alien Life form: 48/102, 38.33 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  773. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  774. 1. zkouška SA2, Atis Alien Life form: 1/11, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  775. 1. zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/4, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  776. 2. zkouška SA2, Atis Alien Life form: 1/11, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  777. 2. zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/4, 40.31 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  778. 3. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  779. 3. zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  780. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  781. Agility II Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/50, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  782. Agility II Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  783. Agility I Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/61, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  784. Agility I Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  785. Jumping III Small, Atis Alien Life form: 4/51, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  786. Jumping III Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  787. Jumping II Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 19/53, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  788. Jumping II Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  789. Jumping I Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 21/52, 29.85 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  790. Jumping I Small, Atis Alien Life form: 22/52, 30.52 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  791. MR pudlů (small) - 2.kolo, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/20, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  792. MR pudlů (small) - 2.kolo, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  793. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  794. QA1 Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 56/113, 53.04 s, 18.04 tr. b., 3.77 m/s

  795. QA1 Agility, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  796. QA2 Agility, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  797. QA2 Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  798. QJ1 Jumping, Atis Alien Life form: 36/116, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  799. QJ1 Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  800. QJ2 Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 20/109, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  801. QJ2 Jumping, Atis Alien Life form: 40/109, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  802. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  803. 1. zkouška SA2, Atis Alien Life form: 4/13, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  804. 1. zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/9, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  805. 2. zkouška SA2, Atis Alien Life form: 1/13, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  806. 2. zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 4/9, 46.16 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  807. 3. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  808. 3. zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  809. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  810. Jump U Lesa S, Atis Alien Life form: 2/24, 22.3 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  811. Jump U Lesa S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  812. Jump 1 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/24, 31.2 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  813. Jump 1 S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  814. Jump 2 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/24, 26.9 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  815. Jump 2 S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  816. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  817. Agility SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 4/35, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  818. Agility SA, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  819. Jumping SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/35, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  820. Jumping SA, Atis Alien Life form: 6/35, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  821. Zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  822. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/17, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  823. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  824. SA2-1, Atis Alien Life form: 5/11, 47.32 s, 23.32 tr. b., 3.7 m/s

  825. SA2-2, Atis Alien Life form: 1/11, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  826. SA2-3, Atis Alien Life form: 1/11, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  827. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  828. Agility, Atis Alien Life form: 1/8, 23.97 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  829. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  830. Agility Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/29, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  831. Agility Open, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  832. Jumping Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/28, 26.14 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  833. Jumping Open, Atis Alien Life form: 14/28, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  834. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  835. Agility 1 S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  836. Agility 1 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  837. Agility 2 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/17, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  838. Agility 2 S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  839. Zkouška SA1, Atis Alien Life form: 1/6, 31.19 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  840. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  841. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  842. Agility NE S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  843. Agility NE S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  844. Agility SO S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/19, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  845. Agility SO S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  846. Jumping NE S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/11, 23.47 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  847. Jumping NE S, Atis Alien Life form: 2/11, 23.59 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  848. Jumping SO S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/19, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  849. Jumping SO S, Atis Alien Life form: 2/19, 32.38 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  850. Zkoušky NE SA1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  851. Zkoušky NE SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/6, 38.48 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  852. Zkoušky SO SA1, Atis Alien Life form: 1/4, 29.23 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  853. Zkoušky SO SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/8, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  854. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  855. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 9/38, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  856. Agility squads, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  857. Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/40, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  858. Jumping Squads, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  859. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  860. Agility klubů, Atis Alien Life form: 18/34, 5.76 s, 15.0 tr. b., 34.38 m/s

  861. Agility klubů, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  862. Jumping družstev, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/35, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  863. Jumping družstev, Atis Alien Life form: 3/35, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  864. Jumping dvojic, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 10/34, 31.19 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  865. Jumping dvojic, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  866. Soutěž feny proti psům, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/33, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  867. Soutěž feny proti psům, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  868. Soutěž podle roku narození, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/33, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  869. Soutěž podle roku narození, Atis Alien Life form: 18/33, 43.7 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  870. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  871. Agility, Atis Alien Life form: 1/1, 27.83 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  872. Agility, Atis Alien Life form: 1/3, 27.92 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  873. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  874. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  875. Agility FINAL, Atis Alien Life form: 5/7, 38.16 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  876. Agility FINAL, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  877. Agility Open (so), A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/10, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  878. Agility Open (so), Atis Alien Life form: 3/10, 43.44 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  879. Jumping Open (ne), A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/9, 29.2 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  880. Jumping Open (ne), Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  881. Jumping Open (so), A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/10, 27.86 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  882. Jumping Open (so), Atis Alien Life form: 7/10, 32.6 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  883. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  884. Agility, Atis Alien Life form: 1/7, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  885. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  886. Agility Open, Atis Alien Life form: 8/23, 37.62 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  887. Agility Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  888. Jumping Open, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  889. Jumping Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  890. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  891. Zkouška SA1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  892. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/6, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  893. 1. jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/23, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  894. 1. jumping S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  895. 2. jumping S, Atis Alien Life form: 5/22, 34.92 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  896. 2. jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  897. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  898. Agility Ne, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 7/74, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  899. Agility Ne, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  900. Agility So, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 8/80, 48.55 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  901. Agility So, Atis Alien Life form: 41/80, 52.14 s, 12.14 tr. b., 3.84 m/s

  902. Jumping Ne, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 32/78, 36.97 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  903. Jumping Ne, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  904. Jumping So, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 36/84, 29.63 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  905. Jumping So, Atis Alien Life form: 46/84, 37.22 s, 5.22 tr. b., 4.19 m/s

  906. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  907. Agility, Atis Alien Life form: 2/6, 23.66 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  908. Agility II Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 18/84, 41.2 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  909. Agility II Open, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  910. Agility I Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/90, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  911. Agility I Open, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  912. FINAL, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/10, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  913. Jumping II Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/86, 31.27 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  914. Jumping II Open, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  915. Jumping I Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 32/90, 35.23 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  916. Jumping I Open, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  917. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  918. Zkoušky SA1 1 SA1, Atis Alien Life form: 1/6, 30.38 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  919. Zkoušky SA1 2 SA1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  920. Zkoušky SA3 1 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/5, 46.0 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  921. Zkoušky SA3 2 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/5, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  922. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  923. Agility Open II Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  924. Agility Open II Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  925. Agility Open I Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  926. Agility Open I Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  927. Jumping IV, MR-pudl S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 11/16, 30.11 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  928. Jumping IV, MR-pudl S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  929. Jumping Open III Small, Atis Alien Life form: 22/53, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  930. Jumping Open III Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 25/53, 38.02 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  931. Jumping Open II Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/57, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  932. Jumping Open II Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  933. Jumping Open I Small, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 21/57, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  934. Jumping Open I Small, Atis Alien Life form: 25/57, 42.31 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  935. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  936. 1 zkouska SA1 SA1, Atis Alien Life form: 2/3, 32.74 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  937. 2 zkouska SA1 SA1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  938. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  939. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/9, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  940. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  941. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  942. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  943. Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/15, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  944. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  945. Kroměříž - Dvojzkoušky Kroměříž, 11. 10. 2014

  946. I. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/5, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  947. II. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  948. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  949. Agility Individual, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  950. Agility Squads, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 23/60, 36.73 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  951. Jumping Individual, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 33/62, 32.36 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  952. Jumping Squads, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  953. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  954. Agility Neděle S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  955. Agility Neděle S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  956. agility S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  957. agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  958. Jumping Neděle S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/19, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  959. Jumping Neděle S, Atis Alien Life form: 2/19, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  960. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  961. Jumping S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  962. Zkoušky SA1 Neděle SA1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  963. Zkoušky SA1 SA1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  964. Zkoušky SA3 Neděle SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  965. Zkoušky SA3 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/5, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  966. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 29. 08. 2014 - 31. 08. 2014

  967. Agility kl., A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  968. Jumping dr., A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/37, 26.09 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  969. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  970. Agility Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 7/16, 44.22 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  971. Ctvrte Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/8, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  972. Druhe Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/8, 41.01 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  973. Jumping Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/18, 31.54 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  974. Prvni Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/8, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  975. Treti Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/8, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  976. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  977. 1. zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/9, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  978. 2. zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/9, 39.8 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  979. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  980. I. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  981. II. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  982. III. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  983. II. Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 18/54, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  984. I. Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  985. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  986. Jumping 1 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  987. Jumping 2 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  988. Zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  989. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  990. Agility - Malé finále , A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  991. Agility Open I., A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  992. Agility Open II., A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  993. Agility - Velké finále - Fijálový běh , A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  994. Jumping Open I., A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  995. Jumping Open II., A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/43, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  996. Jumping Open III, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/54, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  997. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  998. Agility "zkouška" I., A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/9, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  999. Agility "zkoušky" II., A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1000. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  1001. Agility 1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1002. Agility 2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1003. Jumping 1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1004. Jumping 2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1005. Jumping 3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/41, 32.26 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1006. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  1007. Agility 1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1008. Agility 2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 16/71, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1009. Finále, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1010. Jumping 1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1011. Jumping 2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/71, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1012. Zkouška, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1013. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  1014. Zkouška II. SA3 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/9, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1015. Zkouška I. SA3 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/9, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1016. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  1017. Agility FINAL, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1018. Agility Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/15, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1019. Agility Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1020. Agility "Zkoušky", A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1021. Agility "Zkoušky", A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1022. Jumping Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/14, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1023. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  1024. Agility Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1025. Agility Open - FINAL, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/12, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1026. Agility "Zkoušky", A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1027. Agility "Zkoušky", A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1028. Jumping Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/46, 30.01 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1029. Jumping Open II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1030. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  1031. Agility finále, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/7, 42.89 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1032. Agility Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/30, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1033. Agility Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1034. Agility "zkoušky", A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1035. Agility - "Zkoušky", A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/12, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1036. Jumping Open, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1037. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  1038. ne - Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1039. ne - Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/21, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1040. ne - zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1041. so - Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 7/23, 32.7 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1042. so - Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/24, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1043. so - zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1044. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  1045. Agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1046. Agility družstev, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 59/96, 44.92 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  1047. Jumping, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 42/96, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1048. Jumping družstev, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1049. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  1050. Agility CACIAg, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1051. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY PRO MA a SA, 22. 09. 2013

  1052. JUMPING S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1053. Zkoušky 1 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/9, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1054. Zkoušky 2 SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1055. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 14. 09. 2013 - 15. 09. 2013

  1056. Agility II S S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/15, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1057. Agility S S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/14, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1058. Jumping II S S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/15, 26.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1059. Jumping S S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1060. Zkoušky A3 II S SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1061. Zkoušky A3 S SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/3, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1062. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 30. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  1063. Agility Kluby, A3Ch Atis Elita Triumphans: 11/40, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1064. Agility Kluby, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 12/40, 46.18 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1065. Jumping družstev, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/40, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1066. Jumping družstev, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/40, 32.87 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1067. Jumping dvojic, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 11/40, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1068. Jumping dvojic, A3Ch Atis Elita Triumphans: 18/40, 35.82 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1069. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  1070. 1. agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/8, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1071. 2. agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1072. 3. agility, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1073. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  1074. agility III. SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/5, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1075. agility II. SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/5, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1076. agility I. SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1077. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  1078. Neděle Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/19, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1079. Neděle Agility SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/3, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1080. Neděle Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/19, 26.26 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  1081. Sobota Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/23, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1082. Sobota Agility SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1083. Sobota Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1084. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  1085. Agility SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/4, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1086. 1. agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1087. 2. agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/17, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1088. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  1089. Ne - Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1090. Ne - Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1091. Ne - Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1092. So - Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/19, 42.98 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1093. So - Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1094. So - Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/8, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1095. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  1096. CACIAg , A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/35, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1097. CACIAg , A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1098. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1099. Agility individuals, A3Ch Atis Elita Triumphans: 28/87, 48.2 s, 5.2 tr. b., 3.65 m/s

  1100. Agility individuals, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1101. Jumping individuals, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 7/88, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1102. Jumping individuals, A3Ch Atis Elita Triumphans: 24/88, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1103. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  1104. ne - Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1105. ne - Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1106. ne - Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/24, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1107. ne - Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 9/24, 38.72 s, 5.72 tr. b., 4.16 m/s

  1108. ne - zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/12, 46.31 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1109. ne - zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1110. so - Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/29, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1111. so - Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/29, 45.39 s, 0.39 tr. b., 3.94 m/s

  1112. so - Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/28, 32.26 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1113. so - Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/28, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1114. so - zkouška SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1115. so - zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1116. Třebíč - Podzimky - dvojzkoušky, 28. 09. 2012

  1117. SA3-zkoušky I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/4, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1118. SA3-zkoušky II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1119. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III, 09. 09. 2012

  1120. Agility SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/10, 40.05 s, 0.05 tr. b., 4.0 m/s

  1121. Agility SA3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 8/10, 38.46 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1122. 1. Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/20, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1123. 1. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 9/20, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1124. 2. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/20, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1125. 2. Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/20, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1126. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  1127. Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/12, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1128. Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1129. Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1130. Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1131. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/13, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1132. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/13, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1133. Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/13, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1134. Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/13, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1135. Zkouška SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/4, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1136. Zkouška SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/4, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1137. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/5, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1138. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/5, 49.03 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  1139. Větřkovice - Táborové závody II, 18. 08. 2012

  1140. Jumping SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/9, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1141. Jumping SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/6, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1142. Zkouška SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/9, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1143. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/6, 50.25 s, 6.25 tr. b., 3.64 m/s

  1144. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1145. Agility Open - neděle S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1146. Agility Open - sobota S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/55, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1147. Agility Open - sobota S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 9/55, 41.49 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1148. Jumping Open - neděle S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1149. Jumping Open - neděle S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1150. Jumping Open - sobota S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 19/55, 32.84 s, 5.84 tr. b., 3.96 m/s

  1151. Jumping Open - sobota S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1152. Zkoušky neděle SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/14, 36.47 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  1153. Zkoušky neděle SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1154. Zkoušky sobota SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 4/13, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1155. Zkoušky sobota SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/30, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1156. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  1157. Agility Open neděle S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/17, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1158. Agility Open neděle S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1159. Agility Open S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/15, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1160. Agility Open S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/15, 48.37 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  1161. Jumping Open neděle S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/17, 27.63 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1162. Jumping Open neděle S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1163. Jumping Open S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1164. Jumping Open S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1165. Zkoušky neděle SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/8, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1166. Zkoušky neděle SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/2, 45.4 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  1167. Zkoušky SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1168. Zkoušky SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/2, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1169. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1170. Agility 1 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/48, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1171. Agility 1 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1172. Agility 2 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/48, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1173. Agility 2 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1174. Jumping 1 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1175. Jumping 1 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1176. Jumping 2 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/48, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1177. Jumping 2 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 10/48, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1178. Jumping 3 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/47, 40.1 s, 3.1 tr. b., 4.14 m/s

  1179. Jumping 3 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1180. Ostrava -Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  1181. 1. Jumping SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/23, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1182. 1. Jumping SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/23, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1183. 1. Open SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/23, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1184. 1. Open SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1185. 2. Jumping SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/21, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1186. 2. Jumping SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 8/21, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1187. 2. Open SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/23, 51.71 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  1188. 2. Open SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1189. 3. Open SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/21, 49.76 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1190. 3. Open SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1191. 4. Open SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/21, 51.09 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  1192. 4. Open SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1193. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1194. AGILITY I, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1195. AGILITY I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1196. AGILITY II, A3Ch Atis Elita Triumphans: 13/81, 48.05 s, 5.05 tr. b., 4.02 m/s

  1197. AGILITY II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 18/81, 45.94 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  1198. JUMPING I, A3Ch Atis Elita Triumphans: 11/83, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1199. JUMPING I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1200. JUMPING II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1201. JUMPING II, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1202. JUMPING III, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/79, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1203. JUMPING III, A3Ch Atis Elita Triumphans: 23/79, 38.03 s, 10.03 tr. b., 3.89 m/s

  1204. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 15. 04. 2012

  1205. Agility II. SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/10, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1206. Agility II. SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/5, 45.36 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1207. Agility I. SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/10, 36.1 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  1208. Agility I. SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1209. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  1210. AGILITY NE S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/19, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1211. AGILITY NE S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1212. AGILITY S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/17, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1213. AGILITY S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/17, 42.34 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1214. JUMPING NE S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 4/19, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1215. JUMPING NE S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1216. JUMPING S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/17, 34.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1217. JUMPING S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 10/17, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1218. ZKOUSKA NE SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/6, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1219. ZKOUSKA NE SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/6, 47.88 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  1220. ZKOUSKA SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1221. ZKOUSKA SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/6, 47.27 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  1222. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - III, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  1223. Ne - Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/10, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1224. Ne - Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/10, 45.25 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1225. Ne - Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1226. Ne - Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1227. Ne - Zkoušky SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/7, 50.44 s, 9.44 tr. b., 3.43 m/s

  1228. Ne - Zkoušky SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1229. So - Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1230. So - Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1231. So - Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/14, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1232. So - Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1233. So - Zkoušky SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1234. So - Zkoušky SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/4, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1235. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - I, 14. 01. 2012 - 15. 01. 2012

  1236. Neděle - Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/20, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  1237. Neděle - Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1238. Neděle - Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1239. Neděle - Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1240. Neděle - Zkouška SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1241. Neděle - Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/6, 46.69 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1242. Sobota - Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/19, 43.53 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  1243. Sobota - Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1244. Sobota - Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1245. Sobota - Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1246. Sobota - Zkouška SA2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/8, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1247. Sobota - Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1248. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  1249. ne-AGILITY S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 6/29, 42.2 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  1250. ne-AGILITY S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1251. ne-JUMPING S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/26, 30.42 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1252. ne-JUMPING S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1253. ne-zkouška SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/6, 30.18 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  1254. ne-zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1255. so-AGILITY S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/29, 41.41 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1256. so-AGILITY S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1257. so-JUMPING S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/29, 30.24 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  1258. so-JUMPING S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1259. so-zkouška SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1260. so-zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/10, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  1261. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 03. 09. 2011 - 04. 09. 2011

  1262. Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/12, 40.93 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1263. Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1264. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1265. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1266. Zkouška SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/4, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1267. Zkoušky SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1268. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  1269. Agility II. S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/18, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1270. Agility II. S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1271. Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/17, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1272. Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1273. Jumping II. S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/18, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1274. Jumping II. S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1275. Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/17, 30.99 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1276. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1277. Zkoušky II. SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1278. Zkoušky II. SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/4, 43.2 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  1279. Zkoušky SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1280. Zkoušky SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/4, 52.81 s, 17.81 tr. b., 3.2 m/s

  1281. Větřkovice - Moravskoslezský pohár II, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1282. Agility 1 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 9/20, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1283. Agility 1 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1284. Agility 2 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1285. Agility 2 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1286. Jumping 1 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1287. Jumping 1 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1288. Jumping 2 S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1289. Jumping 2 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1290. Zkouška SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1291. Zkouška SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1292. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/8, 44.6 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  1293. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/8, 44.57 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  1294. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  1295. Zkouška II. SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1296. Zkouška II. SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/3, 41.46 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  1297. Zkouška I. SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/8, 29.37 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1298. Zkouška I. SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1299. Větřkovice - Moravskoslezský pohár I, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1300. Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/16, 38.9 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  1301. Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/19, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1302. Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/16, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1303. Agility S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1304. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/17, 30.16 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1305. Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/17, 31.4 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1306. Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 10/19, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1307. Jumping S, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1308. Zkoušky SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/4, 28.75 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1309. Zkoušky SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/7, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  1310. Zkoušky SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1311. Zkoušky SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1312. Praha - PVA Letňany - Mistrovství republiky belgických ovčáků,šeltií, pudlů, kokršpanělů a malých kontinentálních španělů. CACAg, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  1313. AGILITY 1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1314. AGILITY 1, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1315. AGILITY 2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 11/28, 48.84 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  1316. AGILITY 2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1317. JUMPING 1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 7/30, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  1318. JUMPING 1, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1319. JUMPING 2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/28, 31.84 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  1320. JUMPING 2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/28, 32.64 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  1321. JUMPING 3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/28, 31.56 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  1322. JUMPING 3, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1323. Ostrava-Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  1324. 1. Jumping SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/21, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1325. 1. Jumping SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 10/21, 37.69 s, 6.69 tr. b., 4.54 m/s

  1326. 1. Open SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1327. 1. Open SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1328. 2. Jumping SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/21, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  1329. 2. Jumping SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/21, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1330. 2. Open SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1331. 2. Open SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1332. 3. Open SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1333. 3. Open SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1334. 4. Open SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/21, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1335. 4. Open SA, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1336. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - II, 12. 02. 2011 - 13. 02. 2011

  1337. Vosacup 2011 - II, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/2, 43.15 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  1338. Vosacup 2011 - II, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/20, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1339. Vosacup 2011 - II, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/22, 31.4 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1340. Vosacup 2011 - II, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/20, 29.54 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1341. Vosacup 2011 - II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 9/20, 33.25 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  1342. Vosacup 2011 - II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1343. Vosacup 2011 - II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1344. Vosacup 2011 - II, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1345. Vosacup 2011 - II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1346. Vosacup 2011 - II, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1347. Vosacup 2011 - II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1348. Vosacup 2011 - II, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1349. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - I, 15. 01. 2011 - 16. 01. 2011

  1350. Vosacup 2011 - I, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/15, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1351. Vosacup 2011 - I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 3/7, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1352. Vosacup 2011 - I, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/12, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1353. Vosacup 2011 - I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/12, 41.37 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  1354. Vosacup 2011 - I, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/15, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1355. Vosacup 2011 - I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1356. Vosacup 2011 - I, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1357. Vosacup 2011 - I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1358. Vosacup 2011 - I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1359. Vosacup 2011 - I, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1360. Vosacup 2011 - I, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1361. Vosacup 2011 - I, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1362. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  1363. AGILITY, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/26, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  1364. AGILITY, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/26, 43.76 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  1365. AGILITY, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/26, 43.9 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  1366. AGILITY, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1367. JUMPING, A3Ch Atis Elita Triumphans: 12/26, 40.94 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  1368. JUMPING, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1369. JUMPING, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1370. JUMPING, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1371. SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 1/7, 25.52 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1372. SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1373. SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/7, 44.07 s, 0.07 tr. b., 3.65 m/s

  1374. SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/7, 43.3 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  1375. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  1376. AGILITY, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/19, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1377. AGILITY, A3Ch Atis Elita Triumphans: 8/17, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  1378. AGILITY, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1379. AGILITY, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1380. JUMPING 1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/18, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1381. JUMPING 1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/18, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1382. JUMPING 1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1383. JUMPING 1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1384. JUMPING 2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/16, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1385. JUMPING 2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 6/14, 29.36 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  1386. JUMPING 2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 9/14, 46.24 s, 20.24 tr. b., 3.2 m/s

  1387. JUMPING 2, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1388. SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 2/7, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1389. SA1, A3Ch Yasmin Šedý vévoda: 5/5, 39.34 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  1390. SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/4, 42.68 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1391. SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1392. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  1393. Agility Jednotlivci S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 12/59, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  1394. Jumping Jednotlivci S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1395. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  1396. Agility small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/19, 45.11 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1397. Agility small, Black Jack Elita Triumphans: 1/18, 51.03 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  1398. Agility small, Black Jack Elita Triumphans: 2/19, 50.23 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  1399. Agility small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/18, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  1400. Jump Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/18, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1401. Jump Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/19, 34.68 s, 0.68 tr. b., 4.53 m/s

  1402. Jump Small, Black Jack Elita Triumphans: 12/19, 46.09 s, 17.09 tr. b., 3.41 m/s

  1403. Jump Small, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1404. SA2, Black Jack Elita Triumphans: 3/7, 48.67 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  1405. SA2, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1406. SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1407. SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1408. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  1409. SA3 (1), A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1410. SA3 (2), A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/4, 42.93 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  1411. Ostrava - O nejlepšího Zónovkáře, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  1412. 1. Jumping SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/35, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1413. 1. Jumping SA, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1414. 1. Open SA, Black Jack Elita Triumphans: 3/35, 45.27 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  1415. 1. Open SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1416. 2. Jumping SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/35, 26.25 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1417. 2. Jumping SA, Black Jack Elita Triumphans: 7/35, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1418. 2. Open SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/35, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1419. 2. Open SA, Black Jack Elita Triumphans: 5/35, 52.17 s, 4.17 tr. b., 3.68 m/s

  1420. 3. Open SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/35, 36.07 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1421. 3. Open SA, Black Jack Elita Triumphans: 8/35, 44.77 s, 6.77 tr. b., 3.57 m/s

  1422. 4. Open SA, Black Jack Elita Triumphans: 7/35, 56.75 s, 4.75 tr. b., 3.17 m/s

  1423. 4. Open SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1424. Agility kemp Větřkovice - Moravskoslezský pohár II., 27. 06. 2009 - 28. 06. 2009

  1425. Agility SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/15, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1426. Agility SA, Black Jack Elita Triumphans: 4/16, 46.37 s, 5.37 tr. b., 3.56 m/s

  1427. Agility SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 10/16, 42.12 s, 11.12 tr. b., 3.92 m/s

  1428. Agility SA, Black Jack Elita Triumphans: 10/15, 57.15 s, 16.15 tr. b., 3.2 m/s

  1429. Jumping SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/15, 32.92 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1430. Jumping SA, Black Jack Elita Triumphans: 4/15, 39.67 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  1431. Jumping SA, Black Jack Elita Triumphans: 6/16, 38.89 s, 2.89 tr. b., 4.29 m/s

  1432. Jumping SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 8/16, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  1433. Zkouška SA2, Black Jack Elita Triumphans: 4/5, 46.14 s, 10.14 tr. b., 3.84 m/s

  1434. Zkouška SA2, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  1435. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/5, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  1436. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován