Cz En

028616

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Šedivá, Kynologický klub Ostrava-Třebovice

    Člen KA

Pes

  1. Beautiful Melody Alien Life form, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  2. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  4. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  5. 1. zkouška SA2: 1/3, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  6. 2. zkouška SA2: 1/3, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  7. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  8. Agility: 11/56, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  9. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  10. Jumping: Diskvalifikován

  11. Jumping DRUZSTVA: 19/56, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  12. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  13. Jumping SA S: 12/23, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  14. Jumping special SA S: 3/23, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  15. Zkouška SA2 SA2: 1/10, 42.79 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  16. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  17. Agility S S: Diskvalifikován

  18. Jumping S S: 6/28, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  19. Zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  20. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  21. Agility I: 12/47, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  22. Agility II: 10/45, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  23. Jumping I: 12/47, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  24. Jumping II: Diskvalifikován

  25. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  26. QA4 Agility: Diskvalifikován

  27. QA5 Agility: 17/45, 46.86 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  28. QA6 Agility: Diskvalifikován

  29. QJ4 Jumping: 11/45, 40.8 s, 1.8 tr. b., 4.41 m/s

  30. QJ5 Jumping: 31/45, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  31. QJ6 Jumping: 17/42, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  32. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  33. QA1 agility: 34/53, 47.15 s, 9.15 tr. b., 3.86 m/s

  34. QA2 agility: 46/53, 41.78 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  35. QA3 agility: 26/52, 44.14 s, 5.14 tr. b., 4.3 m/s

  36. QJ1 jumping: 19/53, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  37. QJ2 jumping: 36/53, 47.72 s, 15.72 tr. b., 4.09 m/s

  38. QJ3 jumping: 27/53, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  39. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  40. Zkouška SA2 1 SA2: 2/15, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  41. Zkouška SA2 2 SA2: 7/16, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  42. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  43. Agility II Small: Diskvalifikován

  44. Agility I Small: 5/64, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  45. Jumping III Small: Diskvalifikován

  46. Jumping II Small: 4/56, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  47. Jumping I Small: 3/56, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  48. MR pudl Small - II. kolo: Diskvalifikován

  49. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  50. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  51. 2. zkouška SA2: 2/11, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  52. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  53. Agility S Ne : 20/66, 39.7 s, 5.7 tr. b., 4.08 m/s

  54. Agility S So : 25/65, 42.48 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  55. Jumping S Ne : 32/66, 33.26 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  56. Jumping S So : Diskvalifikován

  57. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  58. 1. zkouška SA2: 1/11, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  59. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  60. 3. zkouška SA2: 4/11, 50.19 s, 10.19 tr. b., 3.95 m/s

  61. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  62. Zkouška č.1 SA2: Diskvalifikován

  63. Zkouška č.2 SA2: 1/9, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  64. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  65. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  66. zkouška 2 SA2: 2/10, 49.45 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  67. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  68. Jumping I: Diskvalifikován

  69. Jumping II: 1/20, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  70. Jumping III: Diskvalifikován

  71. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  72. 1.běh SA2: 4/7, 48.42 s, 15.42 tr. b., 3.28 m/s

  73. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  74. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  75. Jumping S: 11/20, 35.85 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  76. Speciál Jumping S: 5/22, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  77. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  78. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  79. Agility Kluby Small: Diskvalifikován

  80. Jumping Družstva Small: Diskvalifikován

  81. Jumping Dvojice Small: 10/41, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  82. Podle roku narození Small: 2/42, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  83. Soutěž feny proti psům Small: 9/41, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  84. Soutěž plemen Small: 17/42, 42.42 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  85. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  86. Agility S: 4/27, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  87. Jumping S: Diskvalifikován

  88. Zkouška SA1: 1/4, 31.27 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  89. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  90. Agility 1: Diskvalifikován

  91. Agility 2: 21/45, 48.5 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  92. Jumping 1: Diskvalifikován

  93. Jumping 2: 25/45, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  94. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  95. QA4 agility: Diskvalifikován

  96. QA5 agility: Diskvalifikován

  97. QA6 agility: Diskvalifikován

  98. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  99. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  100. QJ6 jumping: 16/50, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  101. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  102. QA1 agility: Diskvalifikován

  103. QA2 agility: 14/64, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  104. QA3 agility: Diskvalifikován

  105. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  106. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  107. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  108. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  109. 1. SA1: 3/6, 51.31 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  110. 2. SA1: 2/6, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  111. 3. SA1: 2/6, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  112. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  113. zkouška 1 SA1: 2/7, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  114. zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  115. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  116. Agility II Small: Diskvalifikován

  117. Agility I Small: 25/63, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  118. Jumping III Small: Diskvalifikován

  119. Jumping II Small: Diskvalifikován

  120. Jumping I Small: Diskvalifikován

  121. Jumping IV - pudl (S): 2/15, 29.84 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  122. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  123. 1. zkouška SA1: 3/7, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  124. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  125. 3. zkouška SA1: 2/7, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  126. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  127. Agility Sm Ne: Diskvalifikován

  128. Agility Sm So: Diskvalifikován

  129. Jumping Sm Ne: Diskvalifikován

  130. Jumping Sm So: Diskvalifikován

  131. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  132. 1.běh SA1: Diskvalifikován

  133. 2.běh SA1: 3/8, 42.75 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  134. 3.běh SA1: Diskvalifikován

  135. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  136. Jumping S: Diskvalifikován

  137. Jumping speciál S: Diskvalifikován

  138. Zkouška SA1: Diskvalifikován