Cz En

Agility Challenge S SA2

  1. Datum: 06. 04. 2019
  2. Závod: Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 87.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: S
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 3.53 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 37.71 4.59 V V
2 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 0 0 0.0 0.0 38.55 4.49 V V
3 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 39.69 4.36 V V
4 025212 Jana Kopřivová Denny 0 0 0.0 0.0 42.83 4.04 V V
5 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney 0 0 0.0 0.0 42.9 4.03 V V
6 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze 0 0 0.0 0.0 44.5 3.89 V V
7 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis 0 0 0.0 0.0 44.87 3.86 V V
8 069511 Šárka Šandová Ally Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 45.07 3.84 V V
9 048315 Ivana Vranová A3Ch Dupi 0 0 0.0 0.0 46.19 3.75 V V
10 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 46.73 3.7 V V
11 075617 Zuzana Sobková Kejssy 0 0 0.17 0.17 49.17 3.52 V V
12 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí 0 0 1.9 1.9 50.9 3.4 V V
13 024219 Lucie Drápelová Melwin Manepo Ideál 0 1 0.0 5.0 42.92 4.03 V V
14 065612 Tereza Buchalová Anela Rychlá tlapka 1 0 0.0 5.0 43.68 3.96 V V
15 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica 0 1 0.58 5.58 49.58 3.49 V V
16 004816 Zuzana Sobková Lila 0 0 5.81 5.81 54.81 3.16 V V
17 076214 Šárka Šandová Máša 0 0 6.27 6.27 55.27 3.13 VD VD
18 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos 0 1 2.41 7.41 51.41 3.37 VD VD
19 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat 0 2 0.0 10.0 46.4 3.73 VD VD
20 Tomáš Neuhort Daphne 2 2 0.0 20.0 48.78 3.55 D D
DIS 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018317 Jiřina Sáňková Golden Bule Libami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079115 Václav Ullver Bejzi Jalu Kavar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031517 Kateřina Dědičková Darjeeling Big Scotty´s Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zvonko Valenčak Nafardi guba Nafardi guba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005512 Marcela Steinerová Andy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Simona Filová Allegra la Vera Felicita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005115 Barbora Ježová Ambra Dagmadora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO