Cz En

013817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Cyroňová, Argus Zlín

    Člen KA

Pes

  1. Famous Francis Black Bubble, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  2. TRIAL I.: Diskvalifikován

  3. TRIAL II.: Diskvalifikován

  4. Domanín - Ohnivý pohár, 28. 08. 2021

  5. Jumping S: Diskvalifikován

  6. Open Agility S: 5/11, 42.14 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  7. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky III., 27. 08. 2021

  9. druhá zkouška A3 S: 1/3, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  10. první A3 S: Diskvalifikován

  11. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  12. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška SA3: 3/7, 34.51 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  14. Brno - Dvojzkoušky Brno, 07. 08. 2021

  15. 1. Zkouška SA3: 5/8, 74.87 s, 22.87 tr. b., 2.63 m/s

  16. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  17. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky II., 23. 07. 2021

  18. druhá zkouška A3 S: 2/3, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  19. první zkouška A3 S: Diskvalifikován

  20. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  21. Agility I: Diskvalifikován

  22. Agility II: 7/66, 46.79 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  23. Jumping I: 29/69, 35.06 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  24. Jumping II: Diskvalifikován

  25. Zlín - O Zlínský ranec XVI., 05. 06. 2021

  26. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  29. Canviťácký jumping S: 5/14, 31.66 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  30. Husse jumping S: 6/14, 34.2 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  31. Stávečkovo jumping S: Diskvalifikován

  32. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  33. Agility Trial I: Diskvalifikován

  34. Agility Trial II: Diskvalifikován

  35. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  36. Finále: Diskvalifikován

  37. JUMPING I.: 2/18, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  38. JUMPING II.: 2/18, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  39. JUMPING III.: 12/18, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  40. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  41. ZkA I: Diskvalifikován

  42. ZkA II: Diskvalifikován

  43. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  44. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  45. ZkA I: Diskvalifikován

  46. ZkA II: Diskvalifikován

  47. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  48. FINALE O bezovou hulku: 5/19, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  49. Zk agility I: 1/9, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  50. Zk agility II: 1/9, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  51. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  52. Agility 1: 21/70, 46.24 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  53. Agility 2: Diskvalifikován

  54. Agility 3: Diskvalifikován

  55. Agility 4: Diskvalifikován

  56. Agility Trial: Diskvalifikován

  57. Jumping 1: Diskvalifikován

  58. Jumping 2: Diskvalifikován

  59. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  60. Agility I: Diskvalifikován

  61. Agility II: Diskvalifikován

  62. Jumping I: 23/40, 35.72 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  63. Jumping II: Diskvalifikován

  64. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  65. Agility Open SA: Diskvalifikován

  66. Jumping Open SA: Diskvalifikován

  67. SA2: 3/6, 31.1 s, 5.0 tr. b., 6.37 m/s

  68. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  69. druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  70. první zkouška SA2: Diskvalifikován

  71. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  72. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  73. 1. Zkouška SA2 SA2: 1/2, 33.52 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  74. 2. Zkouška SA2 SA2: 1/2, 40.86 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  75. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  76. Agility Challenge S SA2: Diskvalifikován

  77. Agility I S S: 2/48, 52.11 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  78. Jumping Challenge S SA2: Diskvalifikován

  79. Jumping I S S: 16/46, 38.54 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  80. Tuneliáda S S: Diskvalifikován

  81. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  82. 1. zkouška SA2: 1/5, 40.24 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  83. 2. zkouška SA2: 1/5, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  84. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  85. 1. zkouška SA2: 2/7, 40.71 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  86. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  87. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  88. Agility Trial I: 1/8, 43.45 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  89. Agility Trial II: Diskvalifikován

  90. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  91. Agility SA: Diskvalifikován

  92. Jumping SA: 3/40, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  93. Zkouška SA2: 8/19, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  94. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  95. Agility 1 S: Diskvalifikován

  96. Agility 2 S: Diskvalifikován

  97. Zkouška SA2: 2/7, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  98. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  99. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  100. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  101. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  102. Agility I: 27/47, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  103. Agility II: Diskvalifikován

  104. Jumping I: 35/47, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  105. Jumping II: 29/46, 35.65 s, 19.65 tr. b., 3.98 m/s

  106. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  107. Agility S: 4/25, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  108. Jump S: 4/25, 30.86 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  109. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  110. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  111. druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  112. první zkouška SA2: Diskvalifikován

  113. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  114. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  115. Agility S Ne : 7/66, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  116. Agility S So : Diskvalifikován

  117. Jumping S Ne : Diskvalifikován

  118. Jumping S So : 30/65, 31.75 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  119. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  120. Agility hra: 8/13, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  121. Agility Open: 12/39, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  122. Agility Trial: 6/15, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  123. Jumping Open: Diskvalifikován

  124. Tuneliada: 26/33, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  125. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  126. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  127. 2. Jumping S: 10/17, 37.24 s, 13.24 tr. b., 3.79 m/s

  128. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  129. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  130. Agility Trial I: 3/13, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  131. Agility Trial II: Diskvalifikován

  132. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  133. Agility S: Diskvalifikován

  134. Jumping S: Diskvalifikován

  135. Zk SA2: Diskvalifikován

  136. Zlín - Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 16. 09. 2017

  137. druhá zkouška SA2: 6/8, 36.25 s, 20.25 tr. b., 3.67 m/s

  138. první zkouška SA2: 2/8, 30.47 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  139. třetí zkouška SA2: 1/8, 27.78 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  140. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  141. Agility Open Small: Diskvalifikován

  142. Jumping Open Small: Diskvalifikován

  143. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  144. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  145. Agility Small: 20/28, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  146. Jumping Small: Diskvalifikován

  147. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  148. Agility 1: Diskvalifikován

  149. Agility 2: Diskvalifikován

  150. Agility 3: 24/73, 46.14 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  151. Agility 4: Diskvalifikován

  152. Agility Trial: 2/6, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  153. Jumping 1: Diskvalifikován

  154. Jumping 2: Diskvalifikován

  155. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  156. Agility 1: 22/45, 45.88 s, 11.88 tr. b., 3.71 m/s

  157. Agility 2: 24/45, 46.93 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  158. Jumping 1: Diskvalifikován

  159. Jumping 2: Diskvalifikován

  160. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  161. Agility Open S: Diskvalifikován

  162. Jump Open S: Diskvalifikován

  163. Zkouška SA1: 4/7, 31.28 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  164. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  165. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  166. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  167. Zkoušky SA1: 1/10, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  168. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  169. Agility Open: Diskvalifikován

  170. Agility Trial: Diskvalifikován

  171. Jumping Special: Diskvalifikován

  172. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  173. Agility Sm Ne: Diskvalifikován

  174. Agility Sm So: Diskvalifikován

  175. Jumping Sm Ne: Diskvalifikován

  176. Jumping Sm So: Diskvalifikován

  177. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  178. Agility Open: 12/35, 42.36 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  179. Agility Open SQUADS: Diskvalifikován

  180. Agility Trial I: Diskvalifikován

  181. Agility Trial II: 2/8, 35.93 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  182. Jumping Open: Diskvalifikován

  183. Tuneliáda: Diskvalifikován