Cz En

018317

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jiřina Sáňková, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. Golden Bule Libami, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  2. Agility Small: Diskvalifikován

  3. Jumping Small: Diskvalifikován

  4. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  5. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  6. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  8. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  9. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  10. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  12. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  13. Agility S: Diskvalifikován

  14. Jumping S: Diskvalifikován

  15. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  16. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  17. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  18. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  19. Zkouška SA2 sobota: Diskvalifikován

  20. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  21. ZkA I: Diskvalifikován

  22. ZkA II: Diskvalifikován

  23. ZkA III: Diskvalifikován

  24. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  25. AgilityS: Diskvalifikován

  26. JumpingS: 22/35, 52.22 s, 7.22 tr. b., 3.83 m/s

  27. ZkouškaSA2: 7/10, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  28. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  29. Agility S: Diskvalifikován

  30. Jumping S: Diskvalifikován

  31. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  32. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  33. Agility Small: Diskvalifikován

  34. Jumping Small: Diskvalifikován

  35. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  36. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  37. 1. Zkouška SA2: 3/5, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  38. 2. Zkouška SA2: 3/5, 44.56 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  39. Jumping S: 8/10, 41.57 s, 11.57 tr. b., 3.82 m/s

  40. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  41. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  43. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  44. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  45. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  46. Agility S: Diskvalifikován

  47. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  48. Agility S: Diskvalifikován

  49. Jumping S: Diskvalifikován

  50. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  51. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  52. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  53. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  54. 3. Agility S: Diskvalifikován

  55. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  56. Agility Challenge S SA2: Diskvalifikován

  57. Agility I S S: Diskvalifikován

  58. Jumping Challenge S SA2: Diskvalifikován

  59. Jumping I S S: Diskvalifikován

  60. Tuneliáda S S: Diskvalifikován

  61. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  62. Agility Trial I: Diskvalifikován

  63. Agility Trial II: Diskvalifikován

  64. Agility Trial III: Diskvalifikován

  65. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  66. Agility SA: 26/37, 81.93 s, 46.93 tr. b., 2.26 m/s

  67. Jumping SA: Diskvalifikován

  68. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  69. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  70. Agility S: Diskvalifikován

  71. Jumping S: Diskvalifikován

  72. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  73. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  74. Agility Small: Diskvalifikován

  75. Jumping Small: Diskvalifikován

  76. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  77. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  78. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška SA2: 4/10, 46.8 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  80. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  81. TRIAL II. SA2: Diskvalifikován

  82. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  83. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  84. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  86. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  87. I. Agility S: Diskvalifikován

  88. I. Jumping S: Diskvalifikován

  89. ll. Jumping S: Diskvalifikován

  90. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  91. Agility Open: Diskvalifikován

  92. Agility Trial: Diskvalifikován

  93. Jumping Open: 20/32, 43.68 s, 12.68 tr. b., 3.43 m/s

  94. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  95. Zkouška SA2 1.běh: Diskvalifikován

  96. Zkouška SA2 2.běh: Diskvalifikován

  97. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  98. Agility hra: Diskvalifikován

  99. Agility Open: Diskvalifikován

  100. Agility Trial: 12/15, 57.38 s, 19.38 tr. b., 3.26 m/s

  101. Jumping Open: Diskvalifikován

  102. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  103. Agility SA: Diskvalifikován

  104. Jumping SA: Diskvalifikován

  105. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  106. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  107. Agility SA: Diskvalifikován

  108. Jumping SA: Diskvalifikován

  109. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  110. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  111. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  113. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  114. Agility SA: Diskvalifikován

  115. Jumping SA: Diskvalifikován

  116. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  117. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  118. 1. Jumping S: 11/17, 34.92 s, 13.92 tr. b., 3.64 m/s

  119. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  120. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  121. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  122. 1. zkouška SA1: 2/6, 36.17 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  123. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  124. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  125. Agility S: Diskvalifikován

  126. Jumping S: Diskvalifikován

  127. Zk SA1: 3/11, 50.97 s, 10.0 tr. b., 3.16 m/s

  128. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  129. Agility S: Diskvalifikován

  130. Jumping S: Diskvalifikován

  131. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  132. Agility Small: 7/24, 47.53 s, 1.53 tr. b., 3.45 m/s

  133. Jumping Small: Diskvalifikován

  134. Zk SA1: Diskvalifikován

  135. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  136. 1. Zk SA1: 1/14, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  137. 2. Zk SA1: Diskvalifikován

  138. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  139. druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  140. první zkouška SA1: 1/1, 48.62 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  141. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  142. I. Agility S: Diskvalifikován

  143. ll. Agility S: Diskvalifikován

  144. Zk SA1: 3/11, 35.79 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  145. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  146. Agility l. S: Diskvalifikován

  147. Jumping II. S: Diskvalifikován

  148. Jumping I. S: Diskvalifikován

  149. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 29. 04. 2017

  150. Agility Open: Diskvalifikován

  151. Agility Trial: 7/8, 42.78 s, 15.78 tr. b., 3.39 m/s

  152. Jumping Open: 15/31, 42.81 s, 6.81 tr. b., 3.67 m/s

  153. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  154. Zkouška SA1 1.běh: Diskvalifikován

  155. Zkouška SA1 2.běh: Diskvalifikován