Cz En

032112

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Věra Klíšová, OSA Permoník Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Kety z Hanáckých polí, Border terier

Výsledky

  1. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  2. Agility Trial: Diskvalifikován

  3. Open Jumping - Zabakova cesta: 2/22, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  4. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 3/22, 46.15 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  5. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  6. Zkouška SA3 1 SA3: 2/8, 48.73 s, 0.73 tr. b., 3.71 m/s

  7. Zkouška SA3 2 SA3: 2/8, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  8. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  9. Agility Challenge S SA2: 12/30, 50.9 s, 1.9 tr. b., 3.4 m/s

  10. Agility I S S: 16/48, 63.27 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  11. Jumping Challenge S SA2: 8/29, 48.74 s, 1.74 tr. b., 3.73 m/s

  12. Jumping I S S: Diskvalifikován

  13. Tuneliáda S S: 25/48, 26.39 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  14. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  15. Agility Open: 19/31, 57.57 s, 11.57 tr. b., 3.4 m/s

  16. Agility Trial: 8/16, 59.93 s, 13.93 tr. b., 3.47 m/s

  17. Jumping Open: 8/31, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  18. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  19. Jumping SA S: 6/23, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  20. Jumping special SA S: 7/23, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  21. Zkouška SA3 SA3: Diskvalifikován

  22. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  23. 1.zkouška SA3: 2/4, 51.05 s, 6.05 tr. b., 3.88 m/s

  24. 2.zkouška SA3: 1/4, 49.75 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  25. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  26. 1. zkouška SA3: 3/3, 46.79 s, 11.79 tr. b., 3.83 m/s

  27. 2. zkouška SA3: 1/3, 46.62 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  28. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  29. Agility hra: Diskvalifikován

  30. Agility Open: Diskvalifikován

  31. Agility Trial: 9/12, 47.89 s, 7.89 tr. b., 3.78 m/s

  32. Jumping Open: 5/43, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  33. Tuneliada: 15/33, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  34. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  35. 1. zkouška SA3: 4/6, 48.08 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  36. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  37. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  38. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  39. Zkouška č.1 SA3: 4/5, 53.11 s, 15.11 tr. b., 3.67 m/s

  40. Zkouška č.2 SA3: Diskvalifikován

  41. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  42. zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  43. zkouška 2 SA3: 4/6, 50.25 s, 3.25 tr. b., 0.0 m/s

  44. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  45. Jumping S: 7/20, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  46. Speciál Jumping S: 13/22, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  47. Zkouška SA3: 4/6, 45.67 s, 8.67 tr. b., 3.68 m/s

  48. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  49. Agility Small: 22/28, 49.5 s, 17.5 tr. b., 3.54 m/s

  50. Jumping Small: 6/28, 30.86 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  51. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  52. Agility 1: Diskvalifikován

  53. Agility 2: 13/45, 50.26 s, 1.26 tr. b., 3.88 m/s

  54. Jumping 1: 28/45, 48.92 s, 17.92 tr. b., 3.37 m/s

  55. Jumping 2: 15/45, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  56. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  57. Jumping 1 S: 8/26, 44.45 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  58. Jumping 2 S: 10/25, 37.15 s, 5.15 tr. b., 4.04 m/s

  59. Zkoušky SA3: 7/9, 52.82 s, 20.82 tr. b., 3.58 m/s

  60. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  61. zkouška 1 SA3: 6/8, 57.06 s, 23.06 tr. b., 3.51 m/s

  62. zkouška 2 SA3: 7/8, 56.24 s, 17.24 tr. b., 3.56 m/s

  63. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  64. FALCO 1. zkouška SA3: 7/11, 49.76 s, 10.76 tr. b., 3.8 m/s

  65. FALCO 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  66. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  67. Agility Sm Ne: 21/44, 55.11 s, 29.11 tr. b., 3.48 m/s

  68. Agility Sm So: Diskvalifikován

  69. Jumping Sm Ne: Diskvalifikován

  70. Jumping Sm So: Diskvalifikován

  71. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  72. Agility Open: 13/35, 44.13 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  73. Agility Open SQUADS: 14/31, 50.18 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  74. Agility Trial I: 4/15, 49.45 s, 1.45 tr. b., 3.74 m/s

  75. Agility Trial II: Diskvalifikován

  76. Jumping Open: 7/32, 47.87 s, 0.87 tr. b., 3.93 m/s

  77. Tuneliáda: 13/33, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  78. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  79. 1.běh SA3: Diskvalifikován

  80. 2.běh SA3: 5/6, 53.28 s, 10.28 tr. b., 3.43 m/s

  81. 3.běh SA3: 4/6, 48.41 s, 2.41 tr. b., 3.57 m/s

  82. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  83. Jumping I: Diskvalifikován

  84. Jumping II: Diskvalifikován

  85. Jumping III: 2/16, 25.84 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  86. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  87. Jumping S: 3/20, 36.44 s, 6.44 tr. b., 3.95 m/s

  88. Jumping speciál S: 5/19, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  89. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  90. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  91. Agility Open: Diskvalifikován

  92. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  93. QA3 Agility: Diskvalifikován

  94. QA4 Agility: Diskvalifikován

  95. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  96. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  97. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  98. Agility I: Diskvalifikován

  99. Agility II: Diskvalifikován

  100. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  101. 1. zkouška SA3: 2/9, 50.1 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  102. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  103. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  104. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  105. Agility: 5/9, 53.5 s, 8.5 tr. b., 3.48 m/s

  106. Agility Open: Diskvalifikován

  107. Jumping Open: 6/24, 31.25 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  108. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  109. 1. zkouška: 1/5, 48.57 s, 0.57 tr. b., 3.75 m/s

  110. 2. zkouška: 2/5, 57.5 s, 5.5 tr. b., 3.46 m/s

  111. Jumping: 2/5, 42.06 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  112. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2015

  113. Agility I: Diskvalifikován

  114. Agility II: Diskvalifikován

  115. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  116. 1 zkouska SA2 SA2: Diskvalifikován

  117. 2 zkouska SA2 SA2: 4/8, 46.94 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  118. Sedliště - TROJzkoušky - 5. Sokolí spartakiáda, 07. 03. 2015

  119. Agility I: 1/9, 37.82 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  120. Agility II: Diskvalifikován

  121. Agility III: 4/9, 42.28 s, 11.28 tr. b., 3.19 m/s

  122. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  123. zkouška 1 SA2: 5/10, 50.03 s, 5.03 tr. b., 3.96 m/s

  124. zkouška 2 SA2: 5/10, 49.78 s, 22.78 tr. b., 3.66 m/s

  125. Přerov - BRIT CUP 2014, 23. 08. 2014

  126. I. Agility: 1/13, 46.52 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  127. II. Agility: 6/13, 56.88 s, 13.88 tr. b., 3.45 m/s

  128. Jumping Open: Diskvalifikován

  129. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  130. Agility "zkouška" I.: 4/11, 49.54 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  131. Agility "zkoušky" II.: 2/11, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  132. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  133. Agility Open: Diskvalifikován

  134. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  135. Agility "Zkoušky": Diskvalifikován

  136. Jumping Open: Diskvalifikován

  137. Jumping Open II: Diskvalifikován

  138. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  139. Agility Open: Diskvalifikován

  140. Agility Open: Diskvalifikován

  141. Agility "zkoušky": Diskvalifikován

  142. Agility - "Zkoušky": 3/12, 50.45 s, 2.45 tr. b., 3.53 m/s

  143. Jumping Open: Diskvalifikován

  144. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  145. Sobota Agility S: Diskvalifikován

  146. Sobota Agility SA2: 2/13, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  147. Sobota Jumping S: 15/23, 39.33 s, 11.33 tr. b., 3.59 m/s

  148. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 12. 05. 2013

  149. Zkouška II. SA2 SA2: 2/11, 52.14 s, 3.14 tr. b., 3.51 m/s

  150. Zkouška I. SA2 SA2: 6/11, 52.09 s, 17.09 tr. b., 3.19 m/s

  151. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2013

  152. II. Zkouška SA1 SA1: 2/7, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  153. I. Zkouška SA1 SA1: 2/7, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  154. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  155. Ne - Agility S: Diskvalifikován

  156. Ne - Jumping S: Diskvalifikován

  157. Ne - Zkouška SA1: 2/6, 31.53 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  158. So - Agility S: 3/21, 45.17 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  159. So - Jumping S: Diskvalifikován

  160. So - Zkouška SA1: 2/6, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  161. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  162. Ne - Agility S: Diskvalifikován

  163. Ne - Jumping S: Diskvalifikován

  164. Ne - Zkouška SA1: 2/3, 38.32 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  165. So - Agility S: Diskvalifikován

  166. So - Jumping S: Diskvalifikován

  167. So - Zkouška SA1: Diskvalifikován

  168. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  169. ne - Agility S: Diskvalifikován

  170. ne - Jumping S: 14/24, 49.37 s, 26.37 tr. b., 3.26 m/s

  171. ne - zkouška SA1: 2/6, 33.37 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  172. so - Agility S: 21/29, 60.77 s, 25.77 tr. b., 2.95 m/s

  173. so - Jumping S: Diskvalifikován

  174. so - zkouška SA1: 7/10, 37.17 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  175. Mladá Boleslav - Apple Cup VI + Mistrovství ČR Terrierů, 16. 09. 2012

  176. agility: Diskvalifikován

  177. jumping: 17/45, 55.55 s, 25.55 tr. b., 3.1 m/s

  178. zkouška A1: Diskvalifikován

  179. Horní Suchá - Hornosušské 2x zkoušky, 15. 07. 2012

  180. SA1 - 1. kolo SA1: 2/6, 39.65 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  181. SA1 - 2. kolo SA1: 2/6, 35.0 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  182. Přerov - 2 in 1, 30. 06. 2012 - 01. 07. 2012

  183. Agility Open - neděle, písek S: Diskvalifikován

  184. Agility Open - tráva, sobota S: Diskvalifikován

  185. Jumping Open - neděle, tráva S: Diskvalifikován

  186. Jumping - sobota, písek S: Diskvalifikován

  187. Zkouškový Jumping - neděle, tráva SA1: 2/11, 52.98 s, 16.98 tr. b., 2.64 m/s

  188. Zkouškový Jumping - sobota, písek SA1: 1/12, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  189. Zkoušky - neděle, písek SA1: 1/11, 48.97 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s

  190. Zkoušky - tráva, sobota SA1: 3/12, 48.18 s, 5.0 tr. b., 3.07 m/s

  191. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů - II, 10. 06. 2012

  192. Agility II. S: Diskvalifikován

  193. Agility I. S: Diskvalifikován

  194. Agility SA1: Diskvalifikován

  195. Ostrava -Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  196. 1. Jumping SA: Diskvalifikován

  197. 1. Open SA: Diskvalifikován

  198. 2. Jumping SA: 10/21, 49.88 s, 5.88 tr. b., 3.61 m/s

  199. 2. Open SA: 15/23, 72.21 s, 38.21 tr. b., 2.77 m/s

  200. 3. Open SA: 13/21, 62.18 s, 18.18 tr. b., 3.22 m/s

  201. 4. Open SA: 7/21, 60.94 s, 11.94 tr. b., 3.28 m/s