Cz En

Agility I S S

  1. Datum: 07. 04. 2019
  2. Závod: Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 79.0 s
  6. Maximální čas: 120.0 s
  7. Délka: 239.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.03 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 50.91 4.69
2 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble 0 0 0.0 0.0 52.11 4.59
3 065017 Zuzana Sobková Albína Nikidar 0 0 0.0 0.0 56.63 4.22
4 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form 0 0 0.0 0.0 58.53 4.08
5 073218 Pavlína Guricová Cyrus Z Jesence 0 0 0.0 0.0 63.82 3.74
6 063117 Zuzana Batlová Felix od Petrovických Pláňat 0 0 0.0 0.0 65.78 3.63
7 025912 Pavlína Guricová Elita od Paplové cesty 0 0 0.0 0.0 66.0 3.62
8 004816 Zuzana Sobková Lila 0 0 0.0 0.0 68.34 3.5
9 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 47.06 5.08
10 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 1 0 0.0 5.0 49.3 4.85
11 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form 1 0 0.0 5.0 53.57 4.46
12 024219 Lucie Drápelová Melwin Manepo Ideál 0 1 0.0 5.0 54.59 4.38
13 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze 0 1 0.0 5.0 56.92 4.2
14 065612 Tereza Buchalová Anela Rychlá tlapka 1 0 0.0 5.0 58.06 4.12
15 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz 0 1 0.0 5.0 58.22 4.11
16 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí 1 0 0.0 5.0 63.27 3.78
17 083918 Leona Hubáčková Fenestraria Aeternum 1 0 0.0 5.0 68.5 3.49
18 Lucia Šteinerová Garf od Světlovského potůčku 1 0 0.0 5.0 68.58 3.48
19 005512 Marcela Steinerová Andy 1 0 0.0 5.0 68.59 3.48
20 072618 Štěpánka Heinzová Bety 0 0 7.15 7.15 86.15 2.77
21 025212 Jana Kopřivová Denny 2 0 0.0 10.0 63.24 3.78
22 076214 Šárka Šandová Máša 2 0 0.0 10.0 72.15 3.31
23 031517 Kateřina Dědičková Darjeeling Big Scotty´s Dream 2 1 0.0 15.0 60.64 3.94
24 061513 Petra Topičová Golden Caramel Od Andulky 2 1 12.64 27.64 91.64 2.61
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067815 Jiřina Benešová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066318 Marcela Heinzová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012014 Leona Hubáčková Heda z Hodonínských sádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zvonko Valenčak Gizzy nornik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Simona Filová Allegra la Vera Felicita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005115 Barbora Ježová Ambra Dagmadora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089115 Petra Pokorná Dancing Debbie z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072911 Petra Zámečníková Bimbo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049911 Lucie Drápelová Sasha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069511 Šárka Šandová Ally Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075617 Zuzana Sobková Kejssy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002519 Iveta Kotásková Matylda Psí štěstí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018317 Jiřina Sáňková Golden Bule Libami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tomáš Neuhort Daphne DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zvonko Valenčak Nafardi guba Nafardi guba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048315 Ivana Vranová A3Ch Dupi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS