Cz En

080516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jaroslav Frančík, Kynologický klub Ostrava-Třebovice

    Člen KA

Pes

  1. Atis Alien Life form, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility I: 16/68, 55.11 s, 1.11 tr. b., 3.9 m/s

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: 31/64, 59.51 s, 19.51 tr. b., 3.44 m/s

  6. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  7. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  9. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  10. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška A3 S: 4/5, 48.82 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  12. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  13. Agility open S: 6/17, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  14. Jumping open S: 2/19, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  15. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  16. Zkouška SA3: 4/10, 54.62 s, 0.62 tr. b., 4.03 m/s

  17. Zkouška SA3 2: 9/9, 76.17 s, 34.17 tr. b., 2.61 m/s

  18. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  19. Agility II S: 4/47, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  20. Agility I S: Diskvalifikován

  21. Jumping III S: Diskvalifikován

  22. Jumping II S: 13/48, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  23. Jumping I S: Diskvalifikován

  24. Jumping IV pudlové S: Diskvalifikován

  25. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  26. Agility Basic S SA1: Diskvalifikován

  27. Agility I S S: 11/48, 53.57 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  28. Jumping Basic S SA1: 1/18, 20.05 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  29. Jumping I S S: Diskvalifikován

  30. Tuneliáda S S: 13/48, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  31. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  32. Zkouška č.1 SA3: Diskvalifikován

  33. Zkouška č.2 SA3: Diskvalifikován

  34. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  35. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  36. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  37. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  38. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  40. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  41. Jumping S S: Diskvalifikován

  42. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  43. 1.zkouška SA2: 2/8, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  44. 2.zkouška SA2: 1/8, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  45. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  46. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  47. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  48. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  49. Agility I: Diskvalifikován

  50. Agility II: Diskvalifikován

  51. Jumping I: 10/47, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  52. Jumping II: Diskvalifikován

  53. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  54. Zkouška SA2 1 SA2: 8/15, 51.56 s, 6.56 tr. b., 3.49 m/s

  55. Zkouška SA2 2 SA2: 4/16, 46.56 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  56. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  57. Agility II Small: Diskvalifikován

  58. Agility I Small: Diskvalifikován

  59. Jumping III Small: Diskvalifikován

  60. Jumping II Small: Diskvalifikován

  61. Jumping I Small: Diskvalifikován

  62. MR pudl Small - II. kolo: 3/19, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  63. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  64. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  65. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  66. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  67. Agility S Ne : 30/66, 41.67 s, 17.67 tr. b., 3.89 m/s

  68. Agility S So : Diskvalifikován

  69. Jumping S Ne : 19/66, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  70. Jumping S So : Diskvalifikován

  71. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  72. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  73. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  74. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  75. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  76. Zkouška č.1 SA2: Diskvalifikován

  77. Zkouška č.2 SA2: Diskvalifikován

  78. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  79. zkouška 1 SA2: 1/10, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  80. zkouška 2 SA2: 3/10, 51.63 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  81. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  82. Jumping I: Diskvalifikován

  83. Jumping II: 15/20, 42.54 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  84. Jumping III: 2/19, 27.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  85. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  86. 1.běh SA2: 1/7, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  87. 2. běh SA2: 2/7, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  88. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  89. Jumping S: 2/20, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  90. Speciál Jumping S: 1/22, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  91. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  92. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  93. Agility Kluby Small: Diskvalifikován

  94. Jumping Družstva Small: Diskvalifikován

  95. Jumping Dvojice Small: 21/41, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  96. Podle roku narození Small: Diskvalifikován

  97. Soutěž feny proti psům Small: Diskvalifikován

  98. Soutěž plemen Small: Diskvalifikován

  99. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  100. Agility S: Diskvalifikován

  101. Jumping S: 16/28, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  102. Zkouška SA2: 5/12, 36.87 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  103. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  104. Agility 1: 17/45, 44.83 s, 5.83 tr. b., 3.79 m/s

  105. Agility 2: 6/45, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  106. Jumping 1: Diskvalifikován

  107. Jumping 2: Diskvalifikován

  108. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  109. 1. SA2: Diskvalifikován

  110. 2. SA2: Diskvalifikován

  111. 3. SA2: Diskvalifikován

  112. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  113. zkouška 1 SA2: 1/10, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  114. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  115. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  116. Agility II Small: Diskvalifikován

  117. Agility I Small: Diskvalifikován

  118. Jumping III Small: Diskvalifikován

  119. Jumping II Small: Diskvalifikován

  120. Jumping I Small: Diskvalifikován

  121. Jumping IV - pudl (S): Diskvalifikován

  122. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  123. 1. zkouška SA2: 5/10, 42.28 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  124. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  125. 3. zkouška SA2: 2/10, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  126. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  127. Agility Sm Ne: 11/44, 49.51 s, 3.51 tr. b., 3.88 m/s

  128. Agility Sm So: Diskvalifikován

  129. Jumping Sm Ne: Diskvalifikován

  130. Jumping Sm So: Diskvalifikován

  131. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  132. 1.běh SA1: 1/8, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  133. 2.běh SA1: 1/8, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  134. 3.běh SA1: 1/8, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  135. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  136. 1. zkouška SA1: 1/6, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  137. 2. zkouška SA1: 1/6, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  138. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  139. 1. Zkouška SA1: 1/5, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  140. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován