080516

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jaroslav Frančík, Kynologický klub Ostrava-Třebovice

    Arrow_down

Pes

  1. Atis Alien Life form, Pudl trpasličí

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ostrava - Agility Grand Prix, 22. 06. 2024

  2. QA 1 S: Diskvalifikován

  3. QJ 1 S: Diskvalifikován

  4. QJ 2 S: Diskvalifikován

  5. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Jiřinkou, 15. 06. 2024

  6. jumping SA3: 2/6, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  7. zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 18. 05. 2024

  9. zkouška SA3 1: 5/6, 74.38 s, 25.38 tr. b., 2.93 m/s

  10. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  11. Krhová - RebelsJump a tuneliáda II + A0, 08. 05. 2024

  12. Jumping 1: Diskvalifikován

  13. Jumping 2: 3/13, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  14. Tuneliáda: 7/13, 36.38 s, 0.82 tr. b., 5.55 m/s

  15. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 30. 03. 2024

  16. A3 S 1.zkouška: Diskvalifikován

  17. A3 S 2.zkouška: Diskvalifikován

  18. Jumping A3 S: Diskvalifikován

  19. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška pro A1, A2, A3, (2x JUMPING pro V0) Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 18. 02. 2024

  20. A3 S 1.zkouška: Diskvalifikován

  21. A3 S 2.zkouška: Diskvalifikován

  22. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2024

  23. 1. zkouška S A3: Diskvalifikován

  24. 2. zkouška S A3: Diskvalifikován

  25. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  26. 1. zkouška S A3: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška S A3: 2/8, 51.9 s, 5.9 tr. b., 3.93 m/s

  28. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  29. 1. zkouška S A3: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška S A3: Diskvalifikován

  31. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 15. 10. 2023

  32. zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  33. zkouška SA3 2: 1/5, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  34. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Babí léto, 24. 09. 2023

  35. 1.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  37. Ostrava - O pohár Naury IX, 26. 08. 2023

  38. Agility S: 2/18, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  39. Jumping S: Diskvalifikován

  40. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  41. Ostrava-Třebovice - Zkoušky s Lenkou, 24. 06. 2023

  42. jumping SA3: 9/10, 47.09 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  43. zkouška SA3: Diskvalifikován

  44. Horní Suchá - Hornosušské letní dvojzkoušky, 28. 05. 2023

  45. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  47. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  48. Agility II S: Diskvalifikován

  49. Agility I. S: Diskvalifikován

  50. Jumping III S: Diskvalifikován

  51. Jumping II. S: Diskvalifikován

  52. Jumping I. S: Diskvalifikován

  53. Jumping IV S - pudlů: 2/10, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  54. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport dubnové TROJzkoušky, 16. 04. 2023

  55. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  56. 2 zkouška A3: 2/3, 38.53 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  57. 3 zkouška A3: Diskvalifikován

  58. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport velikonoční TROJzkoušky, 10. 04. 2023

  59. 1. zkouška A3: 3/6, 47.06 s, 17.56 tr. b., 3.61 m/s

  60. 2. zkouška A3: 1/5, 37.47 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  61. 3. zkouška A3: 1/5, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  62. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  63. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  65. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 11. 02. 2023

  66. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  68. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  69. Agility Trial Louie I: Diskvalifikován

  70. Agility Trial Louie II: Diskvalifikován

  71. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  72. 1. zkouška SA3: 5/7, 51.32 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  73. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  74. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  75. 1. zkouška S A3: Diskvalifikován

  76. 2. zkouška S A3: 3/6, 62.4 s, 19.9 tr. b., 3.04 m/s

  77. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 23. 10. 2022

  78. zkouška SA3 1: Diskvalifikován

  79. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  80. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  81. 1.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  82. 2.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  83. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  84. Frizzante SA3: Diskvalifikován

  85. Spumante SA3: Diskvalifikován

  86. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  87. Agility EXTRA DRY S: 8/17, 48.98 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  88. Jumping DRY S: 4/17, 42.32 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  89. Jumping ZERO BRUT S: Diskvalifikován

  90. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  91. Jumping II S: Diskvalifikován

  92. Jumping S: Diskvalifikován

  93. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  94. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  95. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  97. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  98. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  99. 2.zkouška SA3: 4/7, 43.82 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  100. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  101. zkouška SA3 1: 4/9, 49.38 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  102. zkouška SA3 2: 1/9, 48.15 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  103. PRAHA - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  104. Agility II S: Diskvalifikován

  105. Agility I S: Diskvalifikován

  106. Jumping III S: Diskvalifikován

  107. Jumping II S: Diskvalifikován

  108. Jumping I S: 9/24, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  109. Jumping IV S - pudlů: Diskvalifikován

  110. Kaňovice - Apríl v Kaňkách - Dvojzkoušky + jumping A0, 02. 04. 2022

  111. 1. Zkouška SA3: 2/5, 48.0 s, 6.0 tr. b., 3.79 m/s

  112. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  114. Agility Trial I: Diskvalifikován

  115. Agility Trial II: Diskvalifikován

  116. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  117. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  118. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  119. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  120. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  121. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  122. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  123. agility BASIC S: 11/15, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  124. jumping BASIC S: Diskvalifikován

  125. open AGILITY S: Diskvalifikován

  126. open JUMPING S: 11/36, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  127. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  128. Agility II S: Diskvalifikován

  129. Agility I S: 26/36, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  130. Jumping III S: 24/31, 41.24 s, 11.24 tr. b., 3.83 m/s

  131. Jumping II S: 13/33, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  132. Jumping I S: 9/33, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  133. Jumping IV S - pudlů: 5/15, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  134. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  135. Agility S: 7/18, 55.41 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  136. Jumping S: Diskvalifikován

  137. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  138. Kroměříž - Sváteční dvojzkoušky, 06. 07. 2021

  139. Agility Trial I: Diskvalifikován

  140. Agility Trial II: Diskvalifikován

  141. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  142. Agility I: 16/68, 55.11 s, 1.11 tr. b., 3.9 m/s

  143. Agility II: Diskvalifikován

  144. Jumping I: Diskvalifikován

  145. Jumping II: 31/64, 59.51 s, 19.51 tr. b., 3.44 m/s

  146. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  147. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  148. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  149. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  150. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  151. 2. Zkouška A3 S: 4/5, 48.82 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  152. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  153. Agility open S: 6/17, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  154. Jumping open S: 2/19, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  155. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  156. Zkouška SA3: 4/10, 54.62 s, 0.62 tr. b., 4.03 m/s

  157. Zkouška SA3 2: 9/9, 76.17 s, 34.17 tr. b., 2.61 m/s

  158. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  159. Agility II S: 4/47, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  160. Agility I S: Diskvalifikován

  161. Jumping III S: Diskvalifikován

  162. Jumping II S: 13/48, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  163. Jumping I S: Diskvalifikován

  164. Jumping IV pudlové S: Diskvalifikován

  165. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  166. Agility Basic S SA1: Diskvalifikován

  167. Agility I S S: 11/48, 53.57 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  168. Jumping Basic S SA1: 1/18, 20.05 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  169. Jumping I S S: Diskvalifikován

  170. Tuneliáda S S: 13/48, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  171. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  172. Zkouška č.1 SA3: Diskvalifikován

  173. Zkouška č.2 SA3: Diskvalifikován

  174. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  175. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  176. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  177. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  178. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  179. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  180. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  181. Jumping S S: Diskvalifikován

  182. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  183. 1.zkouška SA2: 2/8, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  184. 2.zkouška SA2: 1/8, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  185. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  186. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  187. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  188. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  189. Agility I: Diskvalifikován

  190. Agility II: Diskvalifikován

  191. Jumping I: 10/47, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  192. Jumping II: Diskvalifikován

  193. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  194. Zkouška SA2 1 SA2: 8/15, 51.56 s, 6.56 tr. b., 3.49 m/s

  195. Zkouška SA2 2 SA2: 4/16, 46.56 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  196. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  197. Agility II Small: Diskvalifikován

  198. Agility I Small: Diskvalifikován

  199. Jumping III Small: Diskvalifikován

  200. Jumping II Small: Diskvalifikován

  201. Jumping I Small: Diskvalifikován

  202. MR pudl Small - II. kolo: 3/19, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  203. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  204. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  205. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  206. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  207. Agility S Ne : 30/66, 41.67 s, 17.67 tr. b., 3.89 m/s

  208. Agility S So : Diskvalifikován

  209. Jumping S Ne : 19/66, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  210. Jumping S So : Diskvalifikován

  211. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  212. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  213. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  214. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  215. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  216. Zkouška č.1 SA2: Diskvalifikován

  217. Zkouška č.2 SA2: Diskvalifikován

  218. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  219. zkouška 1 SA2: 1/10, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  220. zkouška 2 SA2: 3/10, 51.63 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  221. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  222. Jumping I: Diskvalifikován

  223. Jumping II: 15/20, 42.54 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  224. Jumping III: 2/19, 27.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  225. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  226. 1.běh SA2: 1/7, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  227. 2. běh SA2: 2/7, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  228. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  229. Jumping S: 2/20, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  230. Speciál Jumping S: 1/22, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  231. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  232. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  233. Agility Kluby Small: Diskvalifikován

  234. Jumping Družstva Small: Diskvalifikován

  235. Jumping Dvojice Small: 21/41, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  236. Podle roku narození Small: Diskvalifikován

  237. Soutěž feny proti psům Small: Diskvalifikován

  238. Soutěž plemen Small: Diskvalifikován

  239. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  240. Agility S: Diskvalifikován

  241. Jumping S: 16/28, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  242. Zkouška SA2: 5/12, 36.87 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  243. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  244. Agility 1: 17/45, 44.83 s, 5.83 tr. b., 3.79 m/s

  245. Agility 2: 6/45, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  246. Jumping 1: Diskvalifikován

  247. Jumping 2: Diskvalifikován

  248. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  249. 1. SA2: Diskvalifikován

  250. 2. SA2: Diskvalifikován

  251. 3. SA2: Diskvalifikován

  252. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  253. zkouška 1 SA2: 1/10, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  254. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  255. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  256. Agility II Small: Diskvalifikován

  257. Agility I Small: Diskvalifikován

  258. Jumping III Small: Diskvalifikován

  259. Jumping II Small: Diskvalifikován

  260. Jumping I Small: Diskvalifikován

  261. Jumping IV - pudl (S): Diskvalifikován

  262. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  263. 1. zkouška SA2: 5/10, 42.28 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  264. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  265. 3. zkouška SA2: 2/10, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  266. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  267. Agility Sm Ne: 11/44, 49.51 s, 3.51 tr. b., 3.88 m/s

  268. Agility Sm So: Diskvalifikován

  269. Jumping Sm Ne: Diskvalifikován

  270. Jumping Sm So: Diskvalifikován

  271. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  272. 1.běh SA1: 1/8, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  273. 2.běh SA1: 1/8, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  274. 3.běh SA1: 1/8, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  275. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  276. 1. zkouška SA1: 1/6, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  277. 2. zkouška SA1: 1/6, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  278. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  279. 1. Zkouška SA1: 1/5, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  280. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován