Cz En

Jaroslav Frančík

  1. Číslo: 000202
  2. OSA: Kynologický klub Ostrava-Třebovice
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 23. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 143600 (L), Alf

  2. 038205 (M), Fany

  3. 065809 (S), Black Jack Elita Triumphans

  4. 037813 (S), A3Ch Atis Elita Triumphans

  5. 080516 (S), Atis Alien Life form

  6. 032219 (S), Beautiful Melody Alien Life form

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  2. Zkouška SA2 1 SA2, Beautiful Melody Alien Life form: 6/11, 49.08 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  3. Zkouška SA2 2 SA2, Beautiful Melody Alien Life form: Diskvalifikován

  4. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  5. Agility II S, Atis Alien Life form: 4/47, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  6. Agility I S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  7. Jumping III S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  8. Jumping II S, Atis Alien Life form: 13/48, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  9. Jumping I S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  10. Jumping IV pudlové S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  11. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  12. Agility Basic S SA1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  13. Agility I S S, Atis Alien Life form: 11/48, 53.57 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  14. Jumping Basic S SA1, Atis Alien Life form: 1/18, 20.05 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  15. Jumping I S S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  16. Tuneliáda S S, Atis Alien Life form: 13/48, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  17. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  18. Zkouška č.1 SA3, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  19. Zkouška č.2 SA3, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  20. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  21. Zkouška 1 SA3, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  22. Zkouška 2 SA3, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  23. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  24. 1. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  26. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  27. Jumping S S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  28. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  29. 1.zkouška SA2, Atis Alien Life form: 2/8, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  30. 2.zkouška SA2, Atis Alien Life form: 1/8, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  31. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  32. 1.zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  33. 2.zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  34. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  35. Agility I, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  36. Agility II, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  37. Jumping I, Atis Alien Life form: 10/47, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  38. Jumping II, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  39. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  40. Zkouška SA2 1 SA2, Atis Alien Life form: 8/15, 51.56 s, 6.56 tr. b., 3.49 m/s

  41. Zkouška SA2 2 SA2, Atis Alien Life form: 4/16, 46.56 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  42. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  43. Agility II Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  44. Agility I Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  45. Jumping III Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  46. Jumping II Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  47. Jumping I Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  48. MR pudl Small - II. kolo, Atis Alien Life form: 3/19, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  49. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  50. 1. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  51. 2. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  52. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  53. Agility S Ne , Atis Alien Life form: 30/66, 41.67 s, 17.67 tr. b., 3.89 m/s

  54. Agility S So , Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  55. Jumping S Ne , Atis Alien Life form: 19/66, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  56. Jumping S So , Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  57. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  58. 1. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  59. 2. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  60. 3. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  61. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  62. Zkouška č.1 SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  63. Zkouška č.2 SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  64. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  65. zkouška 1 SA2, Atis Alien Life form: 1/10, 40.27 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  66. zkouška 2 SA2, Atis Alien Life form: 3/10, 51.63 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  67. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  68. Jumping I, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  69. Jumping II, Atis Alien Life form: 15/20, 42.54 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  70. Jumping III, Atis Alien Life form: 2/19, 27.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  71. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  72. 1.běh SA2, Atis Alien Life form: 1/7, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  73. 2. běh SA2, Atis Alien Life form: 2/7, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  74. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  75. Jumping S, Atis Alien Life form: 2/20, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  76. Speciál Jumping S, Atis Alien Life form: 1/22, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  77. Zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  78. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  79. Agility Kluby Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  80. Jumping Družstva Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  81. Jumping Dvojice Small, Atis Alien Life form: 21/41, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  82. Podle roku narození Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  83. Soutěž feny proti psům Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  84. Soutěž plemen Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  85. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  86. Agility S, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  87. Jumping S, Atis Alien Life form: 16/28, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  88. Zkouška SA2, Atis Alien Life form: 5/12, 36.87 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  89. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  90. Agility 1, Atis Alien Life form: 17/45, 44.83 s, 5.83 tr. b., 3.79 m/s

  91. Agility 2, Atis Alien Life form: 6/45, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  92. Jumping 1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  93. Jumping 2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  94. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  95. 1. SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  96. 2. SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  97. 3. SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  98. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  99. zkouška 1 SA2, Atis Alien Life form: 1/10, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  100. zkouška 2 SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  101. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  102. Agility II Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  103. Agility I Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 46/63, 74.03 s, 27.03 tr. b., 2.49 m/s

  104. Agility I Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  105. Jumping III Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  106. Jumping II Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  107. Jumping I Small, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  108. Jumping IV - pudl (S), A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  109. Jumping IV - pudl (S), Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  110. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  111. 1. zkouška SA2, Atis Alien Life form: 5/10, 42.28 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  112. 2. zkouška SA2, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  113. 3. zkouška SA2, Atis Alien Life form: 2/10, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  114. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  115. Agility Sm Ne, Atis Alien Life form: 11/44, 49.51 s, 3.51 tr. b., 3.88 m/s

  116. Agility Sm So, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  117. Jumping Sm Ne, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  118. Jumping Sm So, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  119. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  120. 1.běh SA1, Atis Alien Life form: 1/8, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  121. 2.běh SA1, Atis Alien Life form: 1/8, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  122. 3.běh SA1, Atis Alien Life form: 1/8, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  123. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  124. 1. zkouška SA1, Atis Alien Life form: 1/6, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  125. 2. zkouška SA1, Atis Alien Life form: 1/6, 31.21 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  126. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  127. 1. Zkouška SA1, Atis Alien Life form: 1/5, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  128. 2. Zkouška SA1, Atis Alien Life form: Diskvalifikován

  129. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  130. Jump 1 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/12, 46.05 s, 8.05 tr. b., 3.67 m/s

  131. Jump 2 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 6/12, 40.09 s, 6.09 tr. b., 3.87 m/s

  132. Jump 3 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  133. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  134. Agility Kluby Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  135. Agility Plemen Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 9/33, 46.13 s, 1.13 tr. b., 3.25 m/s

  136. Agility - podle roku narození Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  137. Jumping Družstev Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 11/34, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  138. Jumping Dvojic Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/35, 42.85 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  139. Jumping Feny-Psi Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  140. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  141. Jumping II S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/19, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  142. Jumping I. S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 6/20, 33.51 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  143. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/9, 52.18 s, 16.18 tr. b., 3.81 m/s

  144. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  145. QA3 Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  146. QA4 Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 39/104, 55.22 s, 12.22 tr. b., 3.11 m/s

  147. QJ3 Jumping, A3Ch Atis Elita Triumphans: 47/101, 42.15 s, 2.15 tr. b., 3.96 m/s

  148. QJ4 Jumping, A3Ch Atis Elita Triumphans: 32/102, 41.46 s, 1.46 tr. b., 4.1 m/s

  149. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  150. Agility II Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 17/50, 42.89 s, 1.89 tr. b., 3.73 m/s

  151. Agility I Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 17/61, 45.15 s, 0.15 tr. b., 3.54 m/s

  152. Jumping III Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  153. Jumping II Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 13/53, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  154. Jumping I Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  155. MR pudlů (small) - 2.kolo, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  156. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  157. Jump 1 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  158. Jump 2 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 9/24, 34.54 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  159. Jump U Lesa S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/24, 27.54 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  160. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  161. Agility SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  162. Jumping SA, A3Ch Atis Elita Triumphans: 15/35, 44.62 s, 1.62 tr. b., 3.68 m/s

  163. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  164. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  165. SA3-1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/5, 56.91 s, 5.91 tr. b., 3.51 m/s

  166. SA3-2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  167. SA3-3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/5, 60.62 s, 18.62 tr. b., 2.82 m/s

  168. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  169. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/10, 49.18 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  170. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  171. Jumping Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: 20/28, 35.54 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  172. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  173. Agility 1 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  174. Agility 2 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/17, 49.32 s, 5.32 tr. b., 3.75 m/s

  175. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/7, 52.15 s, 3.15 tr. b., 3.8 m/s

  176. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  177. Agility NE S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  178. Agility SO S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 12/19, 53.97 s, 7.97 tr. b., 3.5 m/s

  179. Jumping NE S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/11, 28.84 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  180. Jumping SO S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  181. Zkoušky NE SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/6, 51.37 s, 8.37 tr. b., 3.6 m/s

  182. Zkoušky SO SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/8, 50.15 s, 4.15 tr. b., 3.61 m/s

  183. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  184. Agility klubů, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  185. Jumping družstev, A3Ch Atis Elita Triumphans: 11/35, 40.28 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  186. Jumping dvojic, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  187. Soutěž podle roku narození, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  188. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  189. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  190. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  191. Agility FINAL, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/7, 45.36 s, 5.36 tr. b., 3.46 m/s

  192. Agility Open (so), A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/10, 45.2 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  193. Jumping Open (ne), A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/9, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  194. Jumping Open (so), A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  195. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  196. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  197. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: 6/23, 42.62 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  198. Jumping Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  199. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  200. 1. jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  201. 2. jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/22, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  202. Zkouška SA3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/6, 51.28 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  203. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  204. Agility Ne, A3Ch Atis Elita Triumphans: 40/74, 52.83 s, 12.83 tr. b., 3.48 m/s

  205. Jumping Ne, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  206. Jumping So, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  207. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  208. Agility II Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: 37/84, 49.63 s, 19.63 tr. b., 3.63 m/s

  209. Agility I Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  210. Jumping II Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  211. Jumping I Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  212. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  213. Agility Open II Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  214. Agility Open I Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  215. Jumping IV, MR-pudl S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/16, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  216. Jumping Open III Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 18/53, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  217. Jumping Open II Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  218. Jumping Open I Small, A3Ch Atis Elita Triumphans: 23/57, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  219. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  220. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/9, 54.96 s, 5.96 tr. b., 3.62 m/s

  221. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/20, 46.68 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  222. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  223. Jumping, A3Ch Atis Elita Triumphans: 9/15, 54.52 s, 13.52 tr. b., 3.26 m/s

  224. Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  225. Kroměříž - Dvojzkoušky Kroměříž, 11. 10. 2014

  226. I. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  227. II. Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/5, 57.97 s, 17.97 tr. b., 3.43 m/s

  228. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  229. Agility Neděle S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  230. agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/21, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  231. Jumping Neděle S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/19, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  232. Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  233. Zkoušky SA2 Neděle SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/8, 44.59 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  234. Zkoušky SA2 SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  235. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 29. 08. 2014 - 31. 08. 2014

  236. Agility kl., A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/37, 45.6 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  237. Jumping dr., A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  238. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  239. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/16, 48.38 s, 0.38 tr. b., 3.56 m/s

  240. Ctvrte Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  241. Druhe Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/7, 50.35 s, 7.35 tr. b., 3.14 m/s

  242. Jumping Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  243. Prvni Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  244. Treti Agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  245. Větřkovice - Větřkovické dvojzkoušky, 28. 06. 2014

  246. 1. zkouška SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/7, 59.67 s, 21.67 tr. b., 3.05 m/s

  247. 2. zkouška SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  248. Suchdol nad Odrou - Arden Grange jumping speciál, 01. 06. 2014

  249. Jumping 1 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/24, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  250. Jumping 2 S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/24, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  251. Zkouška SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/13, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  252. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 11. 05. 2014

  253. Agility "zkouška" I., A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/11, 54.11 s, 6.11 tr. b., 3.64 m/s

  254. Agility "zkoušky" II., A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/11, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  255. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  256. Agility 1, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  257. Agility 2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  258. Jumping 1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/50, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  259. Jumping 2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  260. Jumping 3, A3Ch Atis Elita Triumphans: 8/41, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  261. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  262. Zkouška II. SA2 SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/12, 48.07 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  263. Zkouška II. SA2 SA2, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  264. Zkouška I. SA2 SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/12, 46.17 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  265. Zkouška I. SA2 SA2, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  266. Ostrava - 3. Ostravský pohár 2014, 05. 04. 2014 - 06. 04. 2014

  267. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  268. Agility Open, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  269. Agility "Zkoušky", Black Jack Elita Triumphans: 2/5, 70.23 s, 30.23 tr. b., 2.45 m/s

  270. Agility "Zkoušky", A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  271. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  272. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  273. Agility "Zkoušky", A3Ch Atis Elita Triumphans: 8/16, 42.19 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  274. Agility "Zkoušky", A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  275. Jumping Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  276. Jumping Open II, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  277. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  278. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: 8/29, 40.69 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  279. Agility Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  280. Agility "zkoušky", A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/12, 42.57 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  281. Agility - "Zkoušky", A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/12, 48.45 s, 0.45 tr. b., 3.67 m/s

  282. Jumping Open, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  283. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  284. ne - Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  285. ne - Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  286. ne - zkouška SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 3/9, 41.28 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  287. so - Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 10/23, 37.78 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  288. so - Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/24, 38.61 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  289. so - zkouška SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/11, 46.42 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  290. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY PRO MA a SA, 22. 09. 2013

  291. JUMPING S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  292. Zkoušky 1 SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/13, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  293. Zkoušky 2 SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  294. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 14. 09. 2013 - 15. 09. 2013

  295. Agility II S S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  296. Agility S S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 7/14, 42.58 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  297. Jumping II S S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 5/15, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  298. Jumping S S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/14, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  299. Zkoušky A2 II S SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  300. Zkoušky A2 S SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  301. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  302. Jumping SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  303. Zkouška SA2, A3Ch Atis Elita Triumphans: 4/12, 45.03 s, 1.03 tr. b., 3.51 m/s

  304. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  305. 1. agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: 6/18, 52.89 s, 19.89 tr. b., 3.42 m/s

  306. 2. agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  307. 3. agility, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  308. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  309. agility III. SA1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/7, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  310. agility II. SA1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/7, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  311. agility I. SA1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/7, 42.14 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  312. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  313. Neděle Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  314. Neděle Agility SA1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 1/6, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  315. Neděle Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 6/19, 32.52 s, 0.52 tr. b., 4.31 m/s

  316. Sobota Agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  317. Sobota Agility SA1, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/7, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  318. Sobota Jumping S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 6/23, 32.88 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  319. Suchdol nad Odrou - Nativia 2+1 aneb speciál speciálů, 02. 06. 2013

  320. 1. agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: 2/17, 47.34 s, 1.34 tr. b., 3.49 m/s

  321. 2. agility S, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  322. Agility SA1, A3Ch Atis Elita Triumphans: Diskvalifikován

  323. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  324. Agility, Fany: 3/5, 49.23 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  325. Jumping, Fany: 4/5, 50.87 s, 2.87 tr. b., 2.83 m/s

  326. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  327. ne - Agility MA vet, Fany: 1/1, 54.87 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  328. ne - Jumping MA vet, Fany: Diskvalifikován

  329. so - Agility MA vet, Fany: Diskvalifikován

  330. so - Jumping MA vet, Fany: 1/1, 44.94 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  331. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  332. Agility M, Fany: 3/7, 65.28 s, 14.28 tr. b., 2.68 m/s

  333. Agility M, Fany: 8/11, 87.1 s, 36.1 tr. b., 2.25 m/s

  334. Jumping M, Fany: 4/7, 52.9 s, 4.9 tr. b., 3.08 m/s

  335. Jumping M, Fany: 7/12, 65.12 s, 17.12 tr. b., 2.52 m/s

  336. Zkouška MA3, Fany: 2/3, 70.78 s, 19.78 tr. b., 2.56 m/s

  337. Zkouška MA3, Fany: 2/2, 62.97 s, 23.97 tr. b., 2.64 m/s

  338. Ostrava -Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  339. 1. Jumping MA, Fany: 9/14, 54.67 s, 18.67 tr. b., 2.89 m/s

  340. 1. Open MA, Fany: Diskvalifikován

  341. 2. Open MA, Fany: Diskvalifikován

  342. 3. Open MA, Fany: 5/14, 67.99 s, 15.99 tr. b., 2.94 m/s

  343. 4. Open MA, Fany: 3/13, 70.57 s, 18.57 tr. b., 2.83 m/s

  344. Olomouc - Kirican Agilite Závode (KAZ) - umělá tráva, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  345. AGILITY M, Fany: Diskvalifikován

  346. AGILITY NE M, Fany: 8/15, 55.39 s, 14.39 tr. b., 3.16 m/s

  347. JUMPING M, Fany: 8/15, 45.53 s, 11.53 tr. b., 3.56 m/s

  348. ZKOUSKA MA3, Fany: 3/5, 61.47 s, 21.47 tr. b., 2.86 m/s

  349. ZKOUSKA NE MA3, Fany: 5/5, 60.73 s, 18.73 tr. b., 3.01 m/s

  350. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - III, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  351. Ne - Agility M, Fany: Diskvalifikován

  352. Ne - Zkoušky MA3, Fany: Diskvalifikován

  353. So - Agility M, Fany: 7/15, 50.39 s, 6.39 tr. b., 3.14 m/s

  354. So - Jumping M, Fany: 7/15, 46.73 s, 5.73 tr. b., 3.23 m/s

  355. So - Zkoušky MA3, Fany: 3/5, 49.08 s, 8.08 tr. b., 3.26 m/s

  356. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - I, 14. 01. 2012 - 15. 01. 2012

  357. Neděle - Agility M, Fany: 5/9, 55.04 s, 7.04 tr. b., 3.2 m/s

  358. Neděle - Jumping M, Fany: 1/9, 49.83 s, 8.83 tr. b., 3.31 m/s

  359. Neděle - Zkouška MA3, Fany: 3/5, 75.45 s, 35.45 tr. b., 2.41 m/s

  360. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  361. ne-AGILITY M, Fany: 8/25, 56.66 s, 11.66 tr. b., 2.82 m/s

  362. ne-JUMPING M, Fany: 10/24, 39.8 s, 1.8 tr. b., 3.69 m/s

  363. ne-zkouška MA3, Fany: 5/10, 53.96 s, 7.96 tr. b., 3.15 m/s

  364. so-AGILITY M, Fany: 12/26, 58.68 s, 16.68 tr. b., 2.81 m/s

  365. so-JUMPING M, Fany: 6/27, 38.93 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  366. so-zkouška MA3, Fany: Diskvalifikován

  367. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 03. 09. 2011 - 04. 09. 2011

  368. Agility M, Fany: 2/9, 57.33 s, 1.33 tr. b., 2.84 m/s

  369. Agility M, Fany: 8/9, 75.27 s, 31.27 tr. b., 2.15 m/s

  370. Jumping M, Fany: 3/9, 48.28 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  371. Jumping M, Fany: 6/9, 51.68 s, 6.68 tr. b., 2.96 m/s

  372. Zkouška MA3, Fany: Diskvalifikován

  373. Zkoušky MA3, Fany: 3/4, 66.22 s, 17.22 tr. b., 2.76 m/s

  374. Šumperk Temenice - Miacis cup, 09. 07. 2011 - 10. 07. 2011

  375. Agility II. LV, Alf: 1/2, 58.0 s, 5.0 tr. b., 2.69 m/s

  376. Agility II. M, Fany: 5/7, 47.78 s, 9.78 tr. b., 3.26 m/s

  377. Agility M, Fany: 3/9, 56.49 s, 11.49 tr. b., 2.9 m/s

  378. Jumping II. LV, Alf: 2/2, 44.31 s, 0.31 tr. b., 2.98 m/s

  379. Jumping II. M, Fany: 2/7, 41.19 s, 14.19 tr. b., 3.2 m/s

  380. Jumping M, Fany: 5/9, 40.41 s, 7.41 tr. b., 3.69 m/s

  381. Zkoušky II. MA3, Fany: 1/2, 59.39 s, 14.39 tr. b., 2.93 m/s

  382. Zkoušky MA3, Fany: 2/2, 61.06 s, 21.06 tr. b., 2.77 m/s

  383. Větřkovice - Moravskoslezský pohár II, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  384. Agility 1 M, Fany: 5/10, 45.94 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  385. Agility 2 M, Fany: 4/11, 51.75 s, 1.75 tr. b., 3.38 m/s

  386. Jumping 1 M, Fany: Diskvalifikován

  387. Zkouška MA3, Fany: Diskvalifikován

  388. Zkouška MA3, Fany: Diskvalifikován

  389. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  390. Zkouška II. MA3, Fany: 4/5, 55.86 s, 10.86 tr. b., 2.88 m/s

  391. Zkouška II. SA2, Black Jack Elita Triumphans: 4/14, 58.16 s, 14.16 tr. b., 2.56 m/s

  392. Zkouška I. MA3, Fany: Diskvalifikován

  393. Zkouška I. SA2, Black Jack Elita Triumphans: 9/14, 52.26 s, 6.26 tr. b., 3.0 m/s

  394. Větřkovice - Moravskoslezský pohár I, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  395. Agility M, Fany: 3/18, 46.68 s, 3.68 tr. b., 3.64 m/s

  396. Agility M, Fany: 11/18, 48.87 s, 10.87 tr. b., 3.05 m/s

  397. Jumping M, Fany: 3/18, 41.12 s, 1.12 tr. b., 3.62 m/s

  398. Jumping M, Fany: 5/18, 41.19 s, 5.19 tr. b., 3.47 m/s

  399. Zkoušky MA2, Fany: 3/10, 52.34 s, 5.34 tr. b., 3.11 m/s

  400. Zkoušky MA2, Fany: 4/10, 51.53 s, 7.53 tr. b., 3.2 m/s

  401. Ostrava-Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  402. 1. Open MA, Fany: 2/16, 53.51 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  403. 2. Jumping MA, Fany: 7/18, 48.63 s, 9.63 tr. b., 3.5 m/s

  404. 2. Open MA, Fany: 3/16, 51.67 s, 2.67 tr. b., 3.66 m/s

  405. 3. Open MA, Fany: 13/18, 58.86 s, 11.86 tr. b., 3.13 m/s

  406. 4. Open MA, Fany: Diskvalifikován

  407. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - II, 12. 02. 2011 - 13. 02. 2011

  408. Vosacup 2011 - II, Fany: 2/6, 49.19 s, 3.19 tr. b., 3.17 m/s

  409. Vosacup 2011 - II, Fany: 5/7, 55.44 s, 11.44 tr. b., 2.85 m/s

  410. Vosacup 2011 - II, Fany: 9/12, 46.3 s, 9.3 tr. b., 2.98 m/s

  411. Vosacup 2011 - II, Fany: Diskvalifikován

  412. Vosacup 2011 - II, Fany: Diskvalifikován

  413. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - I, 15. 01. 2011 - 16. 01. 2011

  414. Vosacup 2011 - I, Fany: 1/7, 45.75 s, 7.75 tr. b., 3.52 m/s

  415. Vosacup 2011 - I, Fany: 2/8, 56.91 s, 9.91 tr. b., 3.09 m/s

  416. Vosacup 2011 - I, Fany: 7/15, 51.47 s, 10.47 tr. b., 3.19 m/s

  417. Vosacup 2011 - I, Fany: 8/15, 45.17 s, 2.17 tr. b., 3.45 m/s

  418. Vosacup 2011 - I, Fany: Diskvalifikován

  419. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  420. AGILITY, Black Jack Elita Triumphans: 14/26, 78.41 s, 37.41 tr. b., 2.05 m/s

  421. AGILITY, Black Jack Elita Triumphans: 18/26, 80.78 s, 33.78 tr. b., 1.94 m/s

  422. JUMPING, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  423. JUMPING, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  424. SA2, Black Jack Elita Triumphans: 7/10, 67.63 s, 26.63 tr. b., 2.23 m/s

  425. SA2, Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  426. Brno - Podzimní Brno, 16. 10. 2010 - 17. 10. 2010

  427. AGILITY, Fany: 10/18, 46.73 s, 10.73 tr. b., 3.32 m/s

  428. JUMPING 1, Fany: 5/9, 42.59 s, 2.59 tr. b., 3.64 m/s

  429. JUMPING 1, Fany: Diskvalifikován

  430. JUMPING 2, Fany: 8/17, 42.43 s, 6.43 tr. b., 3.49 m/s

  431. MA2, Fany: 2/3, 54.21 s, 12.21 tr. b., 3.23 m/s

  432. MA2, Fany: 3/5, 48.13 s, 1.13 tr. b., 3.32 m/s

  433. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  434. Agility Jednotlivci M, Fany: 36/58, 64.58 s, 37.58 tr. b., 3.03 m/s

  435. Agility Veteráni LV, Alf: 5/10, 42.94 s, 3.94 tr. b., 3.73 m/s

  436. Jumping Jednotlivci M, Fany: Diskvalifikován

  437. Jumping Veteráni LV, Alf: 9/11, 45.66 s, 13.66 tr. b., 3.34 m/s

  438. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  439. Agility large veterani, Alf: 1/1, 57.79 s, 5.0 tr. b., 3.25 m/s

  440. Agility large veterani, Alf: 1/1, 56.6 s, 0.0 tr. b., 3.25 m/s

  441. Agility medium, Fany: Diskvalifikován

  442. Agility medium, Fany: Diskvalifikován

  443. Jumping veterani, Alf: 1/1, 53.96 s, 15.96 tr. b., 2.91 m/s

  444. Jumping veterani, Alf: 1/1, 55.43 s, 2.43 tr. b., 3.05 m/s

  445. Jump Medium, Fany: 3/20, 48.9 s, 10.9 tr. b., 3.46 m/s

  446. Jump Medium, Fany: Diskvalifikován

  447. MA2, Fany: 2/13, 50.5 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  448. MA2, Fany: 3/12, 53.24 s, 6.24 tr. b., 3.23 m/s

  449. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  450. MA2 (1), Fany: 3/11, 44.21 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  451. MA2 (2), Fany: Diskvalifikován

  452. SA2 (1), Black Jack Elita Triumphans: Diskvalifikován

  453. SA2 (2), Black Jack Elita Triumphans: 3/11, 56.57 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  454. Ostrava - O nejlepšího Zónovkáře, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  455. 1. Jumping MA, Fany: Diskvalifikován

  456. 1. Open MA, Fany: 4/30, 48.89 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  457. 2. Jumping MA, Fany: 6/30, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  458. 2. Open MA, Fany: 6/29, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.66 m/s

  459. 3. Open MA, Fany: 4/30, 43.7 s, 0.7 tr. b., 3.66 m/s

  460. 4. Open MA, Fany: Diskvalifikován

  461. Agility kemp Větřkovice - Moravskoslezský pohár II., 27. 06. 2009 - 28. 06. 2009

  462. Agility MA, Fany: 4/19, 49.42 s, 2.42 tr. b., 3.7 m/s

  463. Agility MA, Fany: Diskvalifikován

  464. Jumping MA, Fany: 4/20, 37.84 s, 1.84 tr. b., 4.41 m/s

  465. Jumping MA, Fany: 7/19, 40.2 s, 8.7 tr. b., 3.76 m/s

  466. Zkouška MA2, Fany: 1/10, 43.57 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  467. Zkouška MA2, Fany: 4/10, 44.15 s, 11.15 tr. b., 4.01 m/s