065017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Sobková, Žít je PSINA

    Arrow_down

Pes

  1. Albína Nikidar, Parson Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  2. 1. Jumping S: 11/18, 28.93 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  3. 2. Jumping S: 3/18, 27.24 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  4. 3. Jumping S: 2/18, 25.06 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  5. 4. Jumping S: 4/18, 31.72 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  6. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  7. JUMPING LEHKÝ S: 9/12, 36.85 s, 11.85 tr. b., 4.12 m/s

  8. JUMPING STANDARD II S: 7/12, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  9. JUMPING STANDARD I S: 8/13, 41.62 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  10. Kopaniny u Aše - Kopaninský jumpingový speciál, 11. 06. 2022

  11. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  12. Jumping 2 S: 4/7, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  13. Jumping 3 S: Diskvalifikován

  14. Jumping 4 S: 5/7, 38.4 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  15. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  16. Agility S: 2/11, 41.85 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  17. Jumping S: 5/11, 35.92 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  18. Jumping 2 S: 4/12, 40.48 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  19. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  20. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  21. Zkouška 3 SA3: Diskvalifikován

  22. Rokycany - Rokycanská skočná, 15. 04. 2022

  23. Agility S: 5/12, 44.69 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  24. Jumping S: 4/12, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  25. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  26. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  27. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  28. Jumping 2 - S: Diskvalifikován

  29. Jumping 3 - S: 4/12, 40.1 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  30. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  31. 1. Jumping S: 7/15, 29.13 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  32. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  33. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  34. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  35. Agility 1 - Small: Diskvalifikován

  36. Agility 2 - Small: Diskvalifikován

  37. Jumping 1 - Small: 7/34, 23.59 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  38. Jumping 2 - Small: 14/35, 23.91 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  39. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  40. III. jumping: 3/11, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  41. II. jumping: Diskvalifikován

  42. I. jumping: 5/11, 25.52 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  43. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  44. 1. Zkouška SA3: 2/4, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  45. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  46. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  47. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  48. 1. Zkouška SA3: 2/3, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  49. 2. Zkouška SA3: 2/3, 43.99 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  50. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  51. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  52. 1.zkouška: Diskvalifikován

  53. 2.zkouška: 4/10, 47.25 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  54. 3.zkouška: 3/10, 46.49 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  55. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  56. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška SA3: 4/6, 51.93 s, 15.93 tr. b., 3.7 m/s

  58. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  59. 1.zkouška SA3: 2/5, 48.82 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  60. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  61. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 12. 2021

  62. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  63. První zkouška: 1/3, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  64. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  65. III. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  66. IV. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  67. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  68. 1. Zkouška SA3: 2/5, 42.76 s, 10.76 tr. b., 3.95 m/s

  69. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  70. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  71. 1. Zkouška SA3: 3/5, 47.55 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  72. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  73. 3. Zkouška SA3: 2/5, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  74. Mariánské Lázně - Jumping přebor s JK Animals, 23. 10. 2021

  75. Jumping 1. S: Diskvalifikován

  76. Jumping 2. S: 8/14, 25.5 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  77. Jumping 3. S: Diskvalifikován

  78. Jumping 4. S: Diskvalifikován

  79. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  80. 1. Agility S: 3/8, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  81. 1. Jumping S: 1/9, 26.59 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  82. 2. Agility S: 1/8, 30.5 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  83. 2. Jumping S: 6/9, 26.69 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  84. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  85. agility CHALLENGE S: Diskvalifikován

  86. jumping HRA S: Diskvalifikován

  87. jumping CHALLENGE S: Diskvalifikován

  88. open AGILITY S: Diskvalifikován

  89. open JUMPING S: 10/36, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  90. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  91. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  92. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  93. 3.kvalifikace: 9/14, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  94. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  95. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S: Diskvalifikován

  96. Jumping FirstAnimal S: 5/22, 35.79 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  97. Zkouška A3 Josera S: Diskvalifikován

  98. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  99. Agility S: 6/25, 50.26 s, 2.26 tr. b., 4.26 m/s

  100. Jumping S: 9/25, 36.78 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  101. Zkouška SA3: 2/10, 50.16 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  102. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  103. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  104. První zkouška: Diskvalifikován

  105. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  106. Agility S: Diskvalifikován

  107. Jumping S: Diskvalifikován

  108. Neděle Agility S: 15/25, 45.52 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  109. Neděle Jumping S: 6/23, 33.82 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  110. Neděle Zkouška S3: 4/12, 43.76 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  111. Zkouška SA3: 2/12, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  112. Karlovy Vary - KZPKV 2021, 04. 09. 2021

  113. 1. Zkouška SA3: 2/6, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  114. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  115. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  116. Jumping 1 S: 3/13, 29.45 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  117. Jumping 2 S: 4/11, 45.42 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  118. 1. Zkouška SA3: 2/3, 49.05 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  119. 2. Zkouška SA3: 1/3, 48.73 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  120. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  121. 1. Zkouška SA3: 2/7, 46.33 s, 5.33 tr. b., 3.99 m/s

  122. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  123. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  124. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  125. 1. Zkouška SA3: 5/10, 46.41 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  126. 2. Zkouška SA3: 2/10, 51.33 s, 20.0 tr. b., 4.11 m/s

  127. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  128. 1. Zkouška SA3: 3/9, 51.34 s, 7.34 tr. b., 3.84 m/s

  129. 2. Jumping S: 4/6, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  130. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  131. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  132. Agility S: 1/8, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  133. Jumping S: 2/8, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  134. Zkouška S A3 - Ne: Diskvalifikován

  135. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  136. 1. Zkouška SA3: 4/8, 48.72 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  137. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  138. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  139. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  140. Jumping 1 - A2+A3: 1/5, 38.49 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  141. Jumping 2 - A2+A3: 1/5, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  142. Jumping 3 - A2+A3: 1/5, 27.53 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  143. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  144. A3 - Zkouška1: Diskvalifikován

  145. A3 - Zkouška 2: 2/4, 46.83 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  146. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  147. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  148. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  149. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  150. Agility 1 S: Diskvalifikován

  151. Agility 2 S: 19/47, 55.06 s, 14.06 tr. b., 3.96 m/s

  152. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  153. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  154. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  155. 1. zkouška A3 S: 4/9, 50.38 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  156. 1. zkouška A3 S: 4/9, 50.38 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  157. 2. zkouška A3 S: 4/9, 51.6 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  158. 2. zkouška A3 S: 4/9, 51.6 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  159. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  160. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  161. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  162. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  163. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  164. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  165. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  166. Druhá zkouška: 1/3, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  167. První zkouška: Diskvalifikován

  168. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  169. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  170. 2. Zkouška SA3: 3/7, 47.55 s, 11.55 tr. b., 4.06 m/s

  171. 3. Zkouška SA3: 3/7, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  172. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  173. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  174. První zkouška: Diskvalifikován

  175. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  176. Trial I.: Diskvalifikován

  177. Trial II.: 2/3, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  178. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 13. 12. 2020

  179. Zkouška SA3 I.: 2/4, 47.89 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  180. Zkouška SA3 II.: 1/4, 47.23 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  181. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  182. Czech Imp Jump Small: 5/18, 27.09 s, 1.09 tr. b., 4.06 m/s

  183. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  184. Jumping 2 - Small: 5/18, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  185. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  186. Agility S: Diskvalifikován

  187. Jumping S: Diskvalifikován

  188. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  189. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  190. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  191. První zkouška: 1/5, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  192. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  193. SA3 I: 3/8, 46.16 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  194. SA3 II: Diskvalifikován

  195. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  196. 1. běh S: 3/10, 29.12 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  197. 2. běh S: Diskvalifikován

  198. 3. běh S: Diskvalifikován

  199. 4. běh S: 5/10, 24.53 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  200. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  201. I. agility S: Diskvalifikován

  202. II. agility S: 29/65, 58.04 s, 23.04 tr. b., 3.38 m/s

  203. II. jumping S: Diskvalifikován

  204. I. jumping S: Diskvalifikován

  205. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  206. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  207. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  208. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  209. SA2 - I.: 2/3, 41.55 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  210. SA2 - II.: 1/3, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  211. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  212. SA2- 1 běh: 1/7, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  213. SA2- 2 běh: 2/7, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  214. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  215. Agility 1 S: 8/18, 44.01 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  216. Agility 2 S: Diskvalifikován

  217. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  218. Jumping 2 S: 14/18, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  219. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  220. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  221. Druhá zkouška: 2/4, 46.19 s, 15.19 tr. b., 3.23 m/s

  222. První zkouška: 1/4, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  223. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  224. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  225. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  226. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  227. Zkouška SA2 1: 1/5, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  228. Zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  229. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  230. Neděle Agility SA: Diskvalifikován

  231. Neděle Jumping SA: Diskvalifikován

  232. Neděle Zkouška SA2: Diskvalifikován

  233. Sobota Agility SA: Diskvalifikován

  234. Sobota Jumping SA: 5/31, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  235. Sobota Zkouška SA2 : Diskvalifikován

  236. Aš - Kopaninský hop - Konec prázdnin, 24. 08. 2019

  237. SA2_1: 4/5, 45.93 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  238. SA2_2: Diskvalifikován

  239. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  240. Agility Open S: Diskvalifikován

  241. Jumping Open S: Diskvalifikován

  242. ZkA. SA2: Diskvalifikován

  243. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  244. Jumping - Small: 2/25, 24.01 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  245. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  246. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  247. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  248. Jumping Standard: Diskvalifikován

  249. 1.zkouška: 5/8, 48.36 s, 7.36 tr. b., 3.54 m/s

  250. 2.zkouška: 3/8, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  251. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  252. Agility S: 8/18, 52.53 s, 11.53 tr. b., 3.31 m/s

  253. Jumping S: 14/18, 41.02 s, 18.02 tr. b., 3.36 m/s

  254. Zkouška SA2: 3/7, 43.79 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  255. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  256. Jumping SA2+SA3: Diskvalifikován

  257. 1.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  258. 2.Zkouška SA2: 1/12, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  259. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  260. Agility - SA: Diskvalifikován

  261. Jumping - SA: Diskvalifikován

  262. ZkA - SA2: Diskvalifikován

  263. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  264. Neděle Jumping S: 15/35, 30.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  265. Neděle Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  266. Neděle Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  267. Sobota Jumping SA: Diskvalifikován

  268. Sobota Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  269. Sobota zkouška I SA2: 2/16, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  270. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  271. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  272. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  273. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  274. Zkouška III SA2: Diskvalifikován

  275. Zkouška II SA2: 3/6, 49.01 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  276. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  277. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  278. Agility Basic S SA1: 11/15, 24.01 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  279. Agility I S S: 3/48, 56.63 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  280. Jumping Basic S SA1: 13/18, 21.18 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  281. Jumping I S S: Diskvalifikován

  282. Tuneliáda S S: 8/48, 22.28 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  283. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  284. 1. Zkouška SA2: 2/10, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  285. 2. Zkouška SA2: 3/9, 42.55 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  286. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  287. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  288. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  289. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  290. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  291. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  292. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  293. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  294. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  295. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  296. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  297. 2. Zkouška SA2: 6/9, 37.29 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  298. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  299. Jumping S 1: 10/23, 39.38 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  300. Jumping S 2: 4/23, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  301. Jumping S 3: Diskvalifikován

  302. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  303. III. jumping S: Diskvalifikován

  304. II.jumping S: Diskvalifikován

  305. I. jumping S: 13/27, 43.95 s, 12.95 tr. b., 3.96 m/s

  306. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  307. Tuneliada S: 1/11, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  308. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  309. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  310. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  311. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  312. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  313. Czech Imp Jump: 21/30, 28.13 s, 11.13 tr. b., 3.48 m/s

  314. Jumping 1: Diskvalifikován

  315. Jumping 2: Diskvalifikován

  316. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  317. Jumping S: Diskvalifikován

  318. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  319. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  320. Agility neděle S: Diskvalifikován

  321. Agility S: Diskvalifikován

  322. Jumping neděle S: 17/38, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  323. Jumping S: 17/42, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  324. Zkouška neděle SA1: Diskvalifikován

  325. Zkouška SA1: 10/11, 32.48 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  326. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  327. II. zkouška SA1: 6/10, 32.28 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  328. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  329. jumping SA1: 6/10, 32.74 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  330. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  331. II. Zkouška: Diskvalifikován

  332. I. Zkouška: 1/5, 39.47 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  333. Jumping: 9/21, 31.12 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  334. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  335. Jumping 1 S S: 10/17, 34.28 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  336. Jumping 2 S S: Diskvalifikován

  337. Slalomář S S: 5/10, 16.69 s, 1.69 tr. b., 3.06 m/s

  338. Tuneliáda S S: 11/15, 17.62 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  339. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  340. Jumping III S: Diskvalifikován

  341. ZkA III. SA1: 2/7, 31.34 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  342. ZkA. II. SA1: 4/7, 36.46 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  343. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  344. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  345. Tunelovo-barelový běh S: 3/18, 28.4 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  346. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  347. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  348. Jumping - Small: Diskvalifikován

  349. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  350. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  351. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  352. Agility - SA: Diskvalifikován

  353. Jumping SA: 5/15, 27.56 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  354. ZkA - SA1: 1/4, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  355. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  356. Jumping neděle S: 10/33, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  357. Jumping S: 16/35, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  358. Zkouška neděle SA1: 3/10, 31.53 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  359. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  360. Zkouška 2 neděle SA1: 4/10, 41.72 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  361. Zkouška 2 SA1: 2/9, 32.4 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  362. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  363. Agility S: 4/27, 53.7 s, 9.7 tr. b., 3.63 m/s

  364. Jumping S: Diskvalifikován

  365. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  366. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  367. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  368. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  369. I. zkouška SA1: 1/4, 32.54 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  370. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  371. Agility hra: 5/10, 33.25 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  372. Agility Open: Diskvalifikován

  373. Agility Trial: 3/13, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  374. Jumping Open: 6/43, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  375. Tuneliada: 10/33, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  376. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  377. Zkouška 1 SA1: 3/12, 40.75 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  378. Zkouška 2 SA1: 6/12, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  379. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  380. 1. zkouška SA1: 4/9, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  381. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  382. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  383. Zkouška 1 SA1: 3/11, 33.7 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  384. Zkouška 2 SA1: 3/11, 30.49 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  385. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  386. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  387. 2. zkouška SA1: 4/7, 34.0 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  388. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  389. 1 SA1: Diskvalifikován

  390. 2 SA1: 2/6, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  391. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  392. Agility: Diskvalifikován

  393. Jumping: Diskvalifikován

  394. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  395. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  396. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  397. Zkouška 2 SA1: 3/13, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  398. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  399. II. zkouška SA1: 6/12, 44.73 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  400. I. zkouška SA1: 4/12, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  401. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  402. Agilty: Diskvalifikován

  403. Jumping: Diskvalifikován

  404. Zkouška SA1: 2/7, 40.88 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  405. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  406. Barelový a tunelový běh S: 2/23, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  407. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  408. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  409. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  410. 2. zkouška SA1: 2/8, 28.74 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  411. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  412. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  413. 2. zkouška SA1: 4/8, 35.1 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  414. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  415. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  416. I. zkouška SA1: Diskvalifikován