Cz En

065017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Sobková, AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-)

    Člen KA

Pes

  1. Albína Nikidar, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  2. 1.zkouška: 5/8, 48.36 s, 7.36 tr. b., 3.54 m/s

  3. 2.zkouška: 3/8, 43.47 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  4. Jumping Standard: Diskvalifikován

  5. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  6. Agility S: 8/18, 52.53 s, 11.53 tr. b., 3.31 m/s

  7. Jumping S: 14/18, 41.02 s, 18.02 tr. b., 3.36 m/s

  8. Zkouška SA2: 3/7, 43.79 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  9. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  10. 1.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  11. 2.Zkouška SA2: 1/12, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  12. Jumping SA2+SA3: Diskvalifikován

  13. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  14. Agility - SA: Diskvalifikován

  15. Jumping - SA: Diskvalifikován

  16. ZkA - SA2: Diskvalifikován

  17. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  18. Neděle Jumping S: 15/35, 30.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  19. Neděle Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  20. Neděle Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  21. Sobota Jumping SA: Diskvalifikován

  22. Sobota Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  23. Sobota zkouška I SA2: 2/16, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  24. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  25. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  26. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  27. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  28. Zkouška III SA2: Diskvalifikován

  29. Zkouška II SA2: 3/6, 49.01 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  30. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  31. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  32. Agility Basic S SA1: 11/15, 24.01 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  33. Agility I S S: 3/48, 56.63 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  34. Jumping Basic S SA1: 13/18, 21.18 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  35. Jumping I S S: Diskvalifikován

  36. Tuneliáda S S: 8/48, 22.28 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  37. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  38. 1. Zkouška SA2: 2/10, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  39. 2. Zkouška SA2: 3/9, 42.55 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  40. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  41. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  43. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  44. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  46. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  47. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  48. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  49. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  50. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška SA2: 6/9, 37.29 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  52. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  53. Jumping S 1: 10/23, 39.38 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  54. Jumping S 2: 4/23, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  55. Jumping S 3: Diskvalifikován

  56. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  57. III. jumping S: Diskvalifikován

  58. II.jumping S: Diskvalifikován

  59. I. jumping S: 13/27, 43.95 s, 12.95 tr. b., 3.96 m/s

  60. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  61. Tuneliada S: 1/11, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  62. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  63. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  64. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  65. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  67. Czech Imp Jump: 21/30, 28.13 s, 11.13 tr. b., 3.48 m/s

  68. Jumping 1: Diskvalifikován

  69. Jumping 2: Diskvalifikován

  70. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  71. Jumping S: Diskvalifikován

  72. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  73. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  74. Agility neděle S: Diskvalifikován

  75. Agility S: Diskvalifikován

  76. Jumping neděle S: 17/38, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  77. Jumping S: 17/42, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  78. Zkouška neděle SA1: Diskvalifikován

  79. Zkouška SA1: 10/11, 32.48 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  80. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  81. II. zkouška SA1: 6/10, 32.28 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  82. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  83. jumping SA1: 6/10, 32.74 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  84. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  85. II. Zkouška: Diskvalifikován

  86. I. Zkouška: 1/5, 39.47 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  87. Jumping: 9/21, 31.12 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  88. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  89. Jumping 1 S S: 10/17, 34.28 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  90. Jumping 2 S S: Diskvalifikován

  91. Slalomář S S: 5/10, 16.69 s, 1.69 tr. b., 3.06 m/s

  92. Tuneliáda S S: 11/15, 17.62 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  93. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  94. Jumping III S: Diskvalifikován

  95. ZkA III. SA1: 2/7, 31.34 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  96. ZkA. II. SA1: 4/7, 36.46 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  97. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  98. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  99. Tunelovo-barelový běh S: 3/18, 28.4 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  100. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  101. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  102. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  103. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  104. Jumping - Small: Diskvalifikován

  105. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  106. Agility - SA: Diskvalifikován

  107. Jumping SA: 5/15, 27.56 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  108. ZkA - SA1: 1/4, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  109. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  110. Jumping neděle S: 10/33, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  111. Jumping S: 16/35, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  112. Zkouška 2 neděle SA1: 4/10, 41.72 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  113. Zkouška 2 SA1: 2/9, 32.4 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  114. Zkouška neděle SA1: 3/10, 31.53 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  115. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  116. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  117. Agility S: 4/27, 53.7 s, 9.7 tr. b., 3.63 m/s

  118. Jumping S: Diskvalifikován

  119. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  120. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  121. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  122. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  123. I. zkouška SA1: 1/4, 32.54 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  124. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  125. Agility hra: 5/10, 33.25 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  126. Agility Open: Diskvalifikován

  127. Agility Trial: 3/13, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  128. Jumping Open: 6/43, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  129. Tuneliada: 10/33, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  130. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  131. Zkouška 1 SA1: 3/12, 40.75 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  132. Zkouška 2 SA1: 6/12, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  133. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  134. 1. zkouška SA1: 4/9, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  135. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  136. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  137. Zkouška 1 SA1: 3/11, 33.7 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  138. Zkouška 2 SA1: 3/11, 30.49 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  139. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  140. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  141. 2. zkouška SA1: 4/7, 34.0 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  142. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  143. 1 SA1: Diskvalifikován

  144. 2 SA1: 2/6, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  145. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  146. Agility: Diskvalifikován

  147. Jumping: Diskvalifikován

  148. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  149. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  150. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  151. Zkouška 2 SA1: 3/13, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  152. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  153. II. zkouška SA1: 6/12, 44.73 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  154. I. zkouška SA1: 4/12, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  155. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  156. Agilty: Diskvalifikován

  157. Jumping: Diskvalifikován

  158. Zkouška SA1: 2/7, 40.88 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  159. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  160. Barelový a tunelový běh S: 2/23, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  161. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  162. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  163. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  164. 2. zkouška SA1: 2/8, 28.74 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  165. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  166. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  167. 2. zkouška SA1: 4/8, 35.1 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  168. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  169. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  170. I. zkouška SA1: Diskvalifikován