Cz En

006817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Monika Tyrová, OSA Permoník Ostrava

    Člen KA

Pes

  1. Grácia Via Bohemica, Trpasličí pinč

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  2. JUMPING ORIGINAL II S: 5/11, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  3. JUMPING ORIGINAL I S: 5/11, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  4. ZKOUŠKA SA2: Diskvalifikován

  5. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  6. zkouška SA2 1: Diskvalifikován

  7. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  8. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  9. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  10. SOUTĚŽ DVOJIC: 3/23, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  11. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  12. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  13. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: Diskvalifikován

  14. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 13/23, 43.7 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  15. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  16. Jumping I: 2/10, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  17. Jumping II: 6/10, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  18. Jumping III: 3/10, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  19. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  20. zkouška SA2 1: Diskvalifikován

  21. zkouška SA2 2: 2/5, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. zkouška SA2 3: 1/5, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  23. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  24. 1. zkouška: 1/6, 45.73 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  25. 2. zkouška: 3/6, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  26. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  27. 1. Zkouška A2 S: 1/8, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  28. 2. Zkouška A2 S: 4/8, 44.13 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  29. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  30. Agility S: Diskvalifikován

  31. Jumping S: 5/28, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  32. Zkouška SA2: 5/9, 54.5 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  33. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  34. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  35. ZkA I: 2/8, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  36. ZkA II: 6/8, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  37. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  38. Zkouška II. SA2: 2/9, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  39. Zkouška I. SA2: 4/9, 47.5 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  40. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  41. Agility Zk I: Diskvalifikován

  42. Agility Zk II: 4/6, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  43. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  44. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  46. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  47. Jumping open SA: Diskvalifikován

  48. Jumping tunel SA: 4/14, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  49. Zkouška SA2: 4/7, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  50. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  51. Soutěž družstev: 5/38, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  52. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  53. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  54. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  55. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  56. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  57. 1. zkouška SA2: 6/7, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  58. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  59. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  60. 1. Jumping S: 2/16, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  61. 2. Jumping S: 8/16, 36.38 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  62. 3. Jumping S: 8/16, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  63. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  64. Agility: 7/21, 47.02 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  65. Jumping: Diskvalifikován

  66. SA 2: 5/8, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  67. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  68. Agility Trial I: Diskvalifikován

  69. Agility Trial II: Diskvalifikován

  70. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  71. 1. Zkouška SA2: 1/9, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  72. 2. Zkouška SA2: 4/9, 50.34 s, 6.34 tr. b., 3.77 m/s

  73. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  74. Agility Finále: Diskvalifikován

  75. Agility I.: 11/32, 46.84 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  76. Agility II.: Diskvalifikován

  77. Agility III.: 3/31, 48.93 s, 1.93 tr. b., 4.48 m/s

  78. Jumping Finále: Diskvalifikován

  79. Jumping I.: Diskvalifikován

  80. Jumping II.: 3/32, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  81. Jumping III.: Diskvalifikován

  82. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  83. Agility Challenge S SA2: 15/30, 49.58 s, 5.58 tr. b., 3.49 m/s

  84. Agility I S S: Diskvalifikován

  85. Jumping Challenge S SA2: 12/29, 45.81 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  86. Jumping I S S: Diskvalifikován

  87. Tuneliáda S S: 15/48, 23.59 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  88. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  89. Trial I: Diskvalifikován

  90. Trial II: Diskvalifikován

  91. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  92. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  93. Zkouška 2 SA2: 1/5, 51.37 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  94. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  95. TRIAL III. SA2: Diskvalifikován

  96. TRIAL II. SA2: 1/3, 48.61 s, 6.61 tr. b., 3.29 m/s

  97. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  98. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  99. TRIAL II. SA2: 4/4, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  100. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  101. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  102. Agility 1 S: Diskvalifikován

  103. Agility 2 S: Diskvalifikován

  104. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  105. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  106. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  107. Soutěž dvojic: 24/42, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  108. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  109. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  110. Soutěž podle plemen: Diskvalifikován

  111. Soutěž podle roku narození: 6/41, 45.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  112. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  113. 1. Zkouška SA2: 2/7, 42.92 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  114. 2. Zkouška SA2: 4/7, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  115. 3. Zkouška SA2: 2/7, 52.52 s, 10.52 tr. b., 3.37 m/s

  116. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  117. Agility I: Diskvalifikován

  118. Agility II: Diskvalifikován

  119. Jumping I: Diskvalifikován

  120. Jumping II: Diskvalifikován

  121. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  122. Jumping II S: Diskvalifikován

  123. Jumping I. S: Diskvalifikován

  124. Zkouška SA2: 3/8, 48.13 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  125. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  126. Zkouška SA1 1 SA1: 1/9, 44.66 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  127. Zkouška SA1 2 SA1: 1/9, 45.1 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  128. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  129. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška SA1: 2/6, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  131. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  132. Agility S Ne : Diskvalifikován

  133. Agility S So : Diskvalifikován

  134. Jumping S Ne : 18/66, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  135. Jumping S So : 23/65, 36.23 s, 6.23 tr. b., 4.06 m/s

  136. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  137. Agility I: Diskvalifikován

  138. Agility II: Diskvalifikován

  139. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  140. Zkouška č.1 SA1: 1/6, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  141. Zkouška č.2 SA1: Diskvalifikován

  142. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  143. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  144. zkouška 2 SA1: 4/6, 39.78 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  145. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  146. TRIAL II. SA1: 1/3, 41.52 s, 5.52 tr. b., 3.4 m/s

  147. TRIAL I. SA1: 1/3, 47.61 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  148. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  149. Jumping S: 5/20, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  150. Speciál Jumping S: 11/22, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  151. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  152. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  153. Agility Kluby Small: Diskvalifikován

  154. Jumping Družstva Small: Diskvalifikován

  155. Jumping Dvojice Small: Diskvalifikován

  156. Podle roku narození Small: 30/42, 60.41 s, 26.41 tr. b., 3.24 m/s

  157. Soutěž feny proti psům Small: 27/41, 46.12 s, 20.12 tr. b., 3.62 m/s

  158. Soutěž plemen Small: 16/42, 49.82 s, 8.82 tr. b., 3.51 m/s

  159. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  160. Agility Individuals Small: Diskvalifikován

  161. Agility Pairs Small: Diskvalifikován

  162. Agility Teams Small: Diskvalifikován

  163. Finals Individuals Small: Diskvalifikován

  164. Jumping Individuals Small: 30/45, 43.56 s, 12.56 tr. b., 4.55 m/s

  165. Jumping Nations Small: 36/47, 43.69 s, 15.69 tr. b., 3.89 m/s

  166. Jumping Pairs Small: 25/48, 52.75 s, 7.75 tr. b., 3.62 m/s

  167. Jumping Teams Small: 13/45, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  168. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  169. Jumping 1 S: 19/26, 67.05 s, 27.05 tr. b., 2.54 m/s

  170. Jumping 2 S: 9/25, 37.03 s, 5.03 tr. b., 4.05 m/s

  171. Zkoušky SA1: 7/10, 53.32 s, 13.32 tr. b., 3.0 m/s

  172. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  173. SA1: 1/11, 28.19 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  174. SA1 II: Diskvalifikován