Cz En

Monika Tyrová

  1. Číslo: 000859
  2. OSA: OSA Permoník Ostrava
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 27. 11. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 008005 (L), Antea Bílý trpaslík

  2. 027908 (L), Astra Eso Moravia

  3. 061208 (L), Art Eso Moravia

  4. 006817 (S), Grácia Via Bohemica

  5. 088319 (L), Achilles Atilla Sorrel Vixen

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  2. 1. zkouška A3 S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A3 S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  4. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  5. zkouška SA3 1, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  6. zkouška SA3 2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  7. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  8. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Grácia Via Bohemica: 4/21, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  9. SOUTĚŽ DVOJIC, Grácia Via Bohemica: 3/21, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  10. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Grácia Via Bohemica: 17/21, 49.29 s, 19.29 tr. b., 3.31 m/s

  11. SOUTĚŽ KLUBŮ, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  12. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Grácia Via Bohemica: 4/21, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  13. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Grácia Via Bohemica: 5/21, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  14. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  15. TRIAL I., Grácia Via Bohemica: 2/2, 48.52 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  16. TRIAL II., Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  17. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  18. Agility Trial I, Grácia Via Bohemica: 3/5, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  19. Agility Trial II, Grácia Via Bohemica: 1/5, 49.93 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  20. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  21. JUMPING ORIGINAL II S, Grácia Via Bohemica: 5/11, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  22. JUMPING ORIGINAL I S, Grácia Via Bohemica: 5/11, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  23. ZKOUŠKA SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  24. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  25. zkouška LA1 1, Achilles Atilla Sorrel Vixen: 4/8, 45.55 s, 11.55 tr. b., 3.27 m/s

  26. zkouška LA1 2, Achilles Atilla Sorrel Vixen: 3/8, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  27. zkouška SA2 1, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  28. zkouška SA2 2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  29. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  30. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  31. SOUTĚŽ DVOJIC, Grácia Via Bohemica: 3/23, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  32. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  33. SOUTĚŽ KLUBŮ, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  34. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  35. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Grácia Via Bohemica: 13/23, 43.7 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  36. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  37. Jumping I, Grácia Via Bohemica: 2/10, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  38. Jumping II, Grácia Via Bohemica: 6/10, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  39. Jumping III, Grácia Via Bohemica: 3/10, 38.84 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  40. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  41. zkouška SA2 1, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  42. zkouška SA2 2, Grácia Via Bohemica: 2/5, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  43. zkouška SA2 3, Grácia Via Bohemica: 1/5, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  44. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  45. 1. zkouška, Grácia Via Bohemica: 1/6, 45.73 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  46. 2. zkouška, Grácia Via Bohemica: 3/6, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  47. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  48. 1. Zkouška A2 S, Grácia Via Bohemica: 1/8, 41.14 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  49. 2. Zkouška A2 S, Grácia Via Bohemica: 4/8, 44.13 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  50. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  51. Agility S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  52. Jumping S, Grácia Via Bohemica: 5/28, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  53. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 5/9, 54.5 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  54. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  55. Agility Open 2+3, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  56. ZkA I, Grácia Via Bohemica: 2/8, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  57. ZkA II, Grácia Via Bohemica: 6/8, 39.74 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  58. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  59. Zkouška II. SA2, Grácia Via Bohemica: 2/9, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  60. Zkouška I. SA2, Grácia Via Bohemica: 4/9, 47.5 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  61. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  62. Agility Zk I, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  63. Agility Zk II, Grácia Via Bohemica: 4/6, 42.94 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  64. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  65. 1. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  67. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  68. Jumping open SA, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  69. Jumping tunel SA, Grácia Via Bohemica: 4/14, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  70. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 4/7, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  71. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  72. Soutěž družstev, Grácia Via Bohemica: 5/38, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  73. Soutěž dvojic, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  74. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  75. Soutěž klubů, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  76. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  77. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  78. 1. zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 6/7, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  79. 2. zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  80. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  81. 1. Jumping S, Grácia Via Bohemica: 2/16, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  82. 2. Jumping S, Grácia Via Bohemica: 8/16, 36.38 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  83. 3. Jumping S, Grácia Via Bohemica: 8/16, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  84. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  85. Agility, Grácia Via Bohemica: 7/21, 47.02 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  86. Jumping, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  87. SA 2, Grácia Via Bohemica: 5/8, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  88. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  89. Agility Trial I, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  90. Agility Trial II, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  91. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  92. 1. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 1/9, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  93. 2. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 4/9, 50.34 s, 6.34 tr. b., 3.77 m/s

  94. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  95. Agility Finále, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  96. Agility I., Grácia Via Bohemica: 11/32, 46.84 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  97. Agility II., Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  98. Agility III., Grácia Via Bohemica: 3/31, 48.93 s, 1.93 tr. b., 4.48 m/s

  99. Jumping Finále, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  100. Jumping I., Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  101. Jumping II., Grácia Via Bohemica: 3/32, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  102. Jumping III., Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  103. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  104. Agility Challenge S SA2, Grácia Via Bohemica: 15/30, 49.58 s, 5.58 tr. b., 3.49 m/s

  105. Agility I S S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  106. Jumping Challenge S SA2, Grácia Via Bohemica: 12/29, 45.81 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  107. Jumping I S S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  108. Tuneliáda S S, Grácia Via Bohemica: 15/48, 23.59 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  109. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  110. Trial I, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  111. Trial II, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  112. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  113. Zkouška 1 SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  114. Zkouška 2 SA2, Grácia Via Bohemica: 1/5, 51.37 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  115. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  116. TRIAL III. SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  117. TRIAL II. SA2, Grácia Via Bohemica: 1/3, 48.61 s, 6.61 tr. b., 3.29 m/s

  118. TRIAL I. SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  119. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  120. TRIAL II. SA2, Grácia Via Bohemica: 4/4, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  121. TRIAL I. SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  122. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  123. Agility 1 S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  124. Agility 2 S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  125. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  126. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  127. Soutěž družstev, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  128. Soutěž dvojic, Grácia Via Bohemica: 24/42, 32.59 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  129. Soutěž fen proti psům, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  130. Soutěž klubů, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  131. Soutěž podle plemen, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  132. Soutěž podle roku narození, Grácia Via Bohemica: 6/41, 45.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  133. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  134. 1. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 2/7, 42.92 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  135. 2. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 4/7, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  136. 3. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 2/7, 52.52 s, 10.52 tr. b., 3.37 m/s

  137. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  138. Agility I, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  139. Agility II, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  140. Jumping I, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  141. Jumping II, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  142. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  143. Jumping II S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  144. Jumping I. S, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  145. Zkouška SA2, Grácia Via Bohemica: 3/8, 48.13 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  146. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  147. Zkouška SA1 1 SA1, Grácia Via Bohemica: 1/9, 44.66 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  148. Zkouška SA1 2 SA1, Grácia Via Bohemica: 1/9, 45.1 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  149. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  150. 1. zkouška SA1, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  151. 2. zkouška SA1, Grácia Via Bohemica: 2/6, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  152. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  153. Agility S Ne , Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  154. Agility S So , Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  155. Jumping S Ne , Grácia Via Bohemica: 18/66, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  156. Jumping S So , Grácia Via Bohemica: 23/65, 36.23 s, 6.23 tr. b., 4.06 m/s

  157. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  158. Agility I, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  159. Agility II, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  160. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  161. Zkouška č.1 SA1, Grácia Via Bohemica: 1/6, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  162. Zkouška č.2 SA1, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  163. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  164. zkouška 1 SA1, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  165. zkouška 2 SA1, Grácia Via Bohemica: 4/6, 39.78 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  166. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  167. TRIAL II. SA1, Grácia Via Bohemica: 1/3, 41.52 s, 5.52 tr. b., 3.4 m/s

  168. TRIAL I. SA1, Grácia Via Bohemica: 1/3, 47.61 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  169. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  170. Jumping S, Grácia Via Bohemica: 5/20, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  171. Speciál Jumping S, Grácia Via Bohemica: 11/22, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  172. Zkouška SA1, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  173. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  174. Agility Kluby Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  175. Jumping Družstva Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  176. Jumping Dvojice Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  177. Podle roku narození Small, Grácia Via Bohemica: 30/42, 60.41 s, 26.41 tr. b., 3.24 m/s

  178. Soutěž feny proti psům Small, Grácia Via Bohemica: 27/41, 46.12 s, 20.12 tr. b., 3.62 m/s

  179. Soutěž plemen Small, Grácia Via Bohemica: 16/42, 49.82 s, 8.82 tr. b., 3.51 m/s

  180. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  181. Agility Individuals Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  182. Agility Pairs Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  183. Agility Teams Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  184. Finals Individuals Small, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  185. Jumping Individuals Small, Grácia Via Bohemica: 30/45, 43.56 s, 12.56 tr. b., 4.55 m/s

  186. Jumping Nations Small, Grácia Via Bohemica: 36/47, 43.69 s, 15.69 tr. b., 3.89 m/s

  187. Jumping Pairs Small, Grácia Via Bohemica: 25/48, 52.75 s, 7.75 tr. b., 3.62 m/s

  188. Jumping Teams Small, Grácia Via Bohemica: 13/45, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  189. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  190. Jumping 1 S, Grácia Via Bohemica: 19/26, 67.05 s, 27.05 tr. b., 2.54 m/s

  191. Jumping 2 S, Grácia Via Bohemica: 9/25, 37.03 s, 5.03 tr. b., 4.05 m/s

  192. Zkoušky SA1, Grácia Via Bohemica: 7/10, 53.32 s, 13.32 tr. b., 3.0 m/s

  193. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  194. SA1, Grácia Via Bohemica: 1/11, 28.19 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  195. SA1 II, Grácia Via Bohemica: Diskvalifikován

  196. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  197. 1. zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  198. 2. zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  199. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  200. Agility II Large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  201. Agility I Large, Art Eso Moravia: 9/25, 46.04 s, 10.04 tr. b., 3.48 m/s

  202. Jumping III Large, Art Eso Moravia: 10/25, 34.12 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  203. Jumping II Large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  204. Jumping I Large, Art Eso Moravia: 7/26, 33.92 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  205. MR belgických ovčáků - 2.kolo, Art Eso Moravia: 4/9, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  206. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  207. Agility Open Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  208. Agility Open (neděle) Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  209. Jumping Open Large, Astra Eso Moravia: 1/38, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  210. Jumping Open (neděle) Large, Astra Eso Moravia: 10/36, 39.23 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  211. Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  212. Běšiny - 14. GRANT PRIX BOHEMIA 2015, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  213. GP - Agility Large, Astra Eso Moravia: 8/29, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  214. GP - Jumping II Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  215. GP - Jumping I Large, Astra Eso Moravia: 8/27, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  216. Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: 3/14, 44.07 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  217. Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: 7/14, 44.47 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  218. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  219. Agility klubů, Astra Eso Moravia: 33/44, 44.45 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  220. Jumping družstev, Astra Eso Moravia: 20/49, 33.8 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  221. Jumping dvojic, Astra Eso Moravia: 14/49, 37.1 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  222. Soutěž podle roku narození, Astra Eso Moravia: 13/49, 41.6 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  223. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  224. Jumping Open, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  225. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  226. Agility II Open, Astra Eso Moravia: 40/162, 49.69 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  227. Agility II Open, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  228. Agility I Open, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  229. Agility I Open, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  230. Jumping II Open, Art Eso Moravia: 37/162, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  231. Jumping II Open, Astra Eso Moravia: 45/162, 35.5 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  232. Jumping I Open, Astra Eso Moravia: 75/165, 30.64 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  233. Jumping I Open, Art Eso Moravia: 80/165, 33.53 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  234. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  235. Agility Open II Large, Art Eso Moravia: 17/33, 49.64 s, 15.64 tr. b., 3.63 m/s

  236. Agility Open II Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  237. Agility Open I Large, Art Eso Moravia: 17/35, 45.41 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  238. Agility Open I Large, Astra Eso Moravia: 23/35, 37.88 s, 25.0 tr. b., 4.75 m/s

  239. Jumping IV, MR-BO, Astra Eso Moravia: 6/13, 28.69 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  240. Jumping IV, MR-BO, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  241. Jumping Open III Large, Art Eso Moravia: 15/35, 39.33 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  242. Jumping Open III Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  243. Jumping Open II Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  244. Jumping Open II Large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  245. Jumping Open I Large, Astra Eso Moravia: 14/35, 34.03 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  246. Jumping Open I Large, Art Eso Moravia: 20/35, 48.3 s, 23.3 tr. b., 3.35 m/s

  247. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIV., 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  248. Agility Open Large, Art Eso Moravia: 7/34, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  249. Agility Open Large, Art Eso Moravia: 10/32, 45.79 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  250. Agility Open Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  251. Agility Open Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  252. Jumping Open Large, Astra Eso Moravia: 3/32, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  253. Jumping Open Large, Art Eso Moravia: 5/32, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  254. Jumping Open Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  255. Jumping Open Large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  256. Zkouška LA2, Art Eso Moravia: 2/12, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  257. Zkouška LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  258. Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: 3/15, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  259. Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  260. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  261. Agility LA sobota, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  262. Jumping LA neděle, Astra Eso Moravia: 26/78, 36.06 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  263. Jumping LA sobota, Astra Eso Moravia: 25/77, 31.36 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  264. Zkoušky LA3 sobota, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  265. Hlučín - Vosen Sosen + 5. Agility Collie Cup, 15. 11. 2014 - 16. 11. 2014

  266. Agility I, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  267. Agility II, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  268. Jumping Open I, Astra Eso Moravia: 28/61, 36.63 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  269. Brno - Podzimní Brno 2014, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  270. Agility, Art Eso Moravia: 4/28, 45.62 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  271. Agility, Art Eso Moravia: 6/27, 48.5 s, 15.5 tr. b., 3.81 m/s

  272. Agility, Astra Eso Moravia: 9/52, 41.79 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  273. Agility, Art Eso Moravia: 13/53, 52.25 s, 11.25 tr. b., 3.67 m/s

  274. Agility, Astra Eso Moravia: 17/53, 47.41 s, 20.0 tr. b., 4.05 m/s

  275. Agility, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  276. Agility, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  277. Agility, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  278. Jumping, Astra Eso Moravia: 28/60, 35.99 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  279. Jumping, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  280. Jumping L, Art Eso Moravia: 10/55, 36.74 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  281. Jumping L, Astra Eso Moravia: 25/55, 35.37 s, 20.0 tr. b., 5.15 m/s

  282. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 29. 08. 2014 - 31. 08. 2014

  283. Agility kl., Astra Eso Moravia: 1/39, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  284. Agility kl., Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  285. Jumping dr., Astra Eso Moravia: 1/39, 26.54 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  286. Jumping dr., Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  287. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  288. 1. zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  289. 2. zkouška LA3, Astra Eso Moravia: 2/9, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  290. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  291. Agility 1, Art Eso Moravia: 9/26, 51.61 s, 22.61 tr. b., 3.6 m/s

  292. Agility 1, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  293. Agility 2, Astra Eso Moravia: 5/26, 46.89 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  294. Agility 2, Art Eso Moravia: 7/26, 48.38 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  295. Jumping 1, Astra Eso Moravia: 3/26, 34.83 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  296. Jumping 1, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  297. Jumping 2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  298. Jumping 2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  299. Jumping 3, Art Eso Moravia: 9/26, 38.66 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  300. Jumping 3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  301. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  302. Agility Open, Astra Eso Moravia: 11/40, 43.33 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  303. Agility Open, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  304. Agility Open II., Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  305. Agility Open II., Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  306. Agility "zkoušky", Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  307. Agility "zkoušky", Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  308. Agility "zkoušky II.", Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  309. Agility "zkoušky II.", Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  310. Jumping Open, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  311. Jumping Open, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  312. Jumping Open II., Art Eso Moravia: 3/39, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  313. Jumping Open II., Astra Eso Moravia: 12/39, 34.43 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  314. Ostrava - 2. Ostravský pohár 2014, 29. 03. 2014 - 30. 03. 2014

  315. Agility Open, Art Eso Moravia: 11/69, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  316. Agility Open, Astra Eso Moravia: 27/69, 38.51 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  317. Agility "Zkoušky", Art Eso Moravia: 11/31, 43.08 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  318. Agility "Zkoušky", Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  319. Agility "Zkoušky", Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  320. Agility "Zkoušky", Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  321. Jumping Open, Astra Eso Moravia: 9/68, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  322. Jumping Open, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  323. Jumping Open II, Art Eso Moravia: 21/69, 31.33 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  324. Jumping Open II, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  325. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  326. Agility Open, Astra Eso Moravia: 12/57, 39.67 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  327. Agility Open, Art Eso Moravia: 22/57, 43.21 s, 20.0 tr. b., 4.3 m/s

  328. Agility Open, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  329. Agility Open, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  330. Agility "zkoušky", Art Eso Moravia: 5/17, 47.02 s, 20.02 tr. b., 3.74 m/s

  331. Agility "zkoušky", Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  332. Agility - "Zkoušky", Art Eso Moravia: 7/18, 42.1 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  333. Agility - "Zkoušky", Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  334. Jumping Open, Astra Eso Moravia: 7/62, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  335. Jumping Open, Art Eso Moravia: 19/62, 32.26 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  336. Měchenice - 12. GRANT PRIX BOHEMIA ALKÉ 2013, 12. 10. 2013 - 13. 10. 2013

  337. Agility I, Astra Eso Moravia: 9/37, 38.57 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  338. Agility I, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  339. Jumping I, Art Eso Moravia: 5/37, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  340. Jumping I, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  341. Jumping II, Art Eso Moravia: 5/34, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  342. Jumping II, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  343. Zkoušky NE, Astra Eso Moravia: 7/14, 37.31 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  344. Zkoušky NE, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  345. Zkoušky SO, Art Eso Moravia: 4/16, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  346. Zkoušky SO, Astra Eso Moravia: 7/16, 36.97 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  347. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 30. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  348. Agility Kluby, Art Eso Moravia: 12/43, 47.0 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  349. Agility Kluby, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  350. Jumping družstev, Art Eso Moravia: 13/44, 37.75 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  351. Jumping družstev, Astra Eso Moravia: 22/44, 28.41 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  352. Jumping dvojic, Art Eso Moravia: 14/42, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  353. Jumping dvojic, Astra Eso Moravia: 16/42, 29.44 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  354. SuperG, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  355. Suchdol nad Odrou - Údolní TROJZKOUŠKY, 30. 06. 2013

  356. agility III. LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  357. agility III. LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  358. agility II. LA3, Astra Eso Moravia: 2/5, 42.29 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  359. agility II. LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  360. agility I. LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  361. agility I. LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  362. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  363. Agility I, Art Eso Moravia: 16/40, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  364. Agility I, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  365. Agility II, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  366. Agility II, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  367. Jumping I, Astra Eso Moravia: 13/40, 29.15 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  368. Jumping I, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  369. Jumping II, Astra Eso Moravia: 7/40, 32.43 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  370. Jumping II, Art Eso Moravia: 27/40, 46.25 s, 25.25 tr. b., 3.37 m/s

  371. Jumping III, Art Eso Moravia: 3/27, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  372. Jumping III, Astra Eso Moravia: 10/27, 30.55 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  373. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 1 aneb 4 in 1, 06. 04. 2013

  374. 1. agility LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  375. 1. agility LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  376. 2. agility LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  377. 2. agility LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  378. 3. agility LA3, Astra Eso Moravia: 1/7, 43.16 s, 0.16 tr. b., 3.71 m/s

  379. 3. agility LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  380. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  381. Ne - Agility L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  382. Ne - Agility L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  383. Ne - Jumping L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  384. Ne - Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  385. Ne - Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  386. Ne - Zkouška LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  387. So - Agility L, Art Eso Moravia: 8/28, 42.38 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  388. So - Agility L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  389. So - Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  390. So - Jumping L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  391. So - Zkouška LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  392. So - Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  393. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  394. Ne - Agility L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  395. Ne - Agility L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  396. Ne - Jumping L, Art Eso Moravia: 3/32, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  397. Ne - Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  398. Ne - Zkouška LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  399. Ne - Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  400. So - Agility L, Art Eso Moravia: 6/38, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  401. So - Agility L, Astra Eso Moravia: 7/38, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  402. So - Jumping L, Astra Eso Moravia: 11/38, 32.64 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  403. So - Jumping L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  404. So - Zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  405. So - Zkouška LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  406. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  407. AGILITY-L, Astra Eso Moravia: 8/74, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  408. AGILITY-L, Art Eso Moravia: 22/74, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  409. Finále LA neděle, Astra Eso Moravia: 7/37, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  410. Finále LA neděle, Art Eso Moravia: 8/37, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  411. JUMPING-L, Art Eso Moravia: 10/71, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  412. JUMPING-L, Astra Eso Moravia: 29/71, 39.33 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  413. JUMPING-L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  414. JUMPING-L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  415. LA3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  416. LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  417. Olomouc - Nové Sady - Agility závody, 03. 11. 2012 - 04. 11. 2012

  418. neděle - agility L, Astra Eso Moravia: 14/31, 42.0 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  419. neděle - agility L, Art Eso Moravia: 15/31, 44.55 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  420. neděle - jumping L, Art Eso Moravia: 4/33, 28.82 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  421. neděle - jumping L, Astra Eso Moravia: 24/33, 26.37 s, 35.0 tr. b., 5.27 m/s

  422. neděle - zkouška LA3, Art Eso Moravia: 3/5, 44.69 s, 10.0 tr. b., 10.45 m/s

  423. neděle - zkouška LA3, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  424. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  425. Agility Belgičáci ned L, Art Eso Moravia: 5/17, 42.5 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  426. Agility Belgičáci ned L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  427. Agility Belgičáci sob L, Astra Eso Moravia: 12/16, 41.68 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  428. Agility Belgičáci sob L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  429. Agility neděle L, Art Eso Moravia: 16/47, 42.5 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  430. Agility neděle L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  431. Agility sobota L, Astra Eso Moravia: 30/48, 41.68 s, 20.0 tr. b., 4.17 m/s

  432. Agility sobota L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  433. Jumping Belgičáci ned L, Astra Eso Moravia: 6/15, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  434. Jumping Belgičáci ned L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  435. Jumping Belgičáci sob L, Astra Eso Moravia: 9/16, 42.18 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  436. Jumping Belgičáci sob L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  437. Jumping neděle L, Astra Eso Moravia: 14/49, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  438. Jumping neděle L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  439. Jumping sobota L, Astra Eso Moravia: 25/48, 42.18 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  440. Jumping sobota L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  441. LA2n LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  442. LA2n LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  443. LA2s LA2, Art Eso Moravia: 14/23, 44.29 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  444. LA2s LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  445. Měchenice - 11. Grant Prix Bohemia Alké 2012, 13. 10. 2012 - 14. 10. 2012

  446. Agility, Art Eso Moravia: 7/42, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  447. Agility, Astra Eso Moravia: 15/42, 40.25 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  448. Jumping, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  449. Jumping, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  450. Jumping Ne, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  451. Jumping Ne, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  452. Zkoušky Ne, Art Eso Moravia: 2/12, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  453. Zkoušky Ne, Astra Eso Moravia: 4/12, 42.19 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  454. Zkoušky So, Astra Eso Moravia: 1/14, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  455. Zkoušky So, Art Eso Moravia: 5/14, 35.6 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  456. Havlovice - OPSION 028 / 2x2zkoušky+jump+běhBO, 29. 09. 2012 - 30. 09. 2012

  457. Ne-1. LA2, Art Eso Moravia: 2/22, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  458. Ne-1. LA2, Astra Eso Moravia: 5/22, 37.79 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  459. Ne-Agility BO L, Astra Eso Moravia: 1/16, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  460. Ne-Agility BO L, Art Eso Moravia: 10/16, 37.29 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  461. Ne-Jumping L, Art Eso Moravia: 23/56, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  462. Ne-Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  463. So-1. LA2, Art Eso Moravia: 3/24, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  464. So-1. LA2, Astra Eso Moravia: 5/24, 37.52 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  465. So-2. LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  466. So-2. LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  467. So-Agility BO L, Astra Eso Moravia: 10/16, 40.04 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  468. So-Agility BO L, Art Eso Moravia: 11/16, 41.1 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  469. So-Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  470. So-Jumping L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  471. Brno - Podzimní Robinsonáda 2012, 15. 09. 2012

  472. Agility Large, Art Eso Moravia: 5/41, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  473. Agility Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  474. Jumping Large, Astra Eso Moravia: 4/37, 30.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  475. Jumping Large, Art Eso Moravia: 14/37, 32.42 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  476. Zkouška LA2, Astra Eso Moravia: 5/19, 37.91 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  477. Zkouška LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  478. Praha - Komořany - 18. Agility víkend - OK - Noční hrátky 2012, 24. 08. 2012 - 26. 08. 2012

  479. Agility kluby, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  480. Agility kluby, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  481. Jumping družstev, Astra Eso Moravia: 11/39, 30.06 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  482. Jumping družstev, Art Eso Moravia: 12/39, 30.93 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  483. Super G, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  484. Super G, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  485. Suchdol nad Odrou - Údolní DVOJZKOUŠKY, 22. 07. 2012

  486. I. agility LA2, Astra Eso Moravia: 4/17, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  487. I. agility LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  488. II. agility LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  489. II. agility LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  490. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  491. Agility Open L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  492. Agility Open L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  493. Agility Open neděle L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  494. Agility Open neděle L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  495. Jumping Open L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  496. Jumping Open L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  497. Jumping Open neděle L, Art Eso Moravia: 4/11, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  498. Jumping Open neděle L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  499. Zkoušky LA2, Astra Eso Moravia: 1/6, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  500. Zkoušky LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  501. Zkoušky neděle LA2, Art Eso Moravia: 2/7, 44.31 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  502. Zkoušky neděle LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  503. Ostrava -Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  504. 1. Jumping LA, Art Eso Moravia: 4/17, 35.44 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  505. 1. Jumping LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  506. 1. Open LA, Astra Eso Moravia: 3/16, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  507. 1. Open LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  508. 2. Jumping LA, Art Eso Moravia: 1/11, 41.38 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  509. 2. Jumping LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  510. 2. Open LA, Astra Eso Moravia: 4/16, 48.3 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  511. 2. Open LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  512. 3. Open LA, Astra Eso Moravia: 1/11, 44.79 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  513. 3. Open LA, Art Eso Moravia: 5/11, 56.06 s, 12.06 tr. b., 3.57 m/s

  514. 4. Open LA, Astra Eso Moravia: 3/11, 47.48 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  515. 4. Open LA, Art Eso Moravia: 4/11, 56.13 s, 12.13 tr. b., 3.56 m/s

  516. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  517. AGILITY I, Astra Eso Moravia: 17/121, 41.5 s, 9.5 tr. b., 3.98 m/s

  518. AGILITY I, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  519. AGILITY II, Art Eso Moravia: 40/118, 45.18 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  520. AGILITY II, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  521. JUMPING I, Astra Eso Moravia: 42/109, 40.94 s, 11.94 tr. b., 4.3 m/s

  522. JUMPING I, Art Eso Moravia: 55/109, 46.19 s, 27.19 tr. b., 3.81 m/s

  523. JUMPING II, Astra Eso Moravia: 48/124, 38.95 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  524. JUMPING II, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  525. JUMPING III, Art Eso Moravia: 32/119, 36.31 s, 8.31 tr. b., 4.1 m/s

  526. JUMPING III, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  527. Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII., 14. 04. 2012 - 15. 04. 2012

  528. Jump Large ne, Astra Eso Moravia: 2/35, 28.94 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  529. Jump Large ne, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  530. Jump Large so, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  531. Jump Large so, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  532. LA2 ne, Art Eso Moravia: 1/12, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  533. LA2 ne, Astra Eso Moravia: 9/12, 32.5 s, 20.0 tr. b., 4.86 m/s

  534. LA2 so, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  535. LA2 so, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  536. Open large ne, Astra Eso Moravia: 2/35, 46.91 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  537. Open large ne, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  538. Open Large so, Astra Eso Moravia: 6/37, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  539. Open Large so, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  540. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů, 01. 04. 2012

  541. Zkouška III LA2, Astra Eso Moravia: 1/19, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  542. Zkouška III LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  543. Zkouška II LA2, Art Eso Moravia: 3/19, 50.14 s, 7.14 tr. b., 3.47 m/s

  544. Zkouška II LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  545. Zkouška I LA2, Astra Eso Moravia: 3/19, 38.19 s, 15.0 tr. b., 4.35 m/s

  546. Zkouška I LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  547. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  548. ne-AGILITY L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  549. ne-AGILITY L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  550. ne-JUMPING L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  551. ne-JUMPING L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  552. ne-zkouška LA2, Astra Eso Moravia: 1/13, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  553. ne-zkouška LA2, Art Eso Moravia: 8/13, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  554. so-AGILITY L, Astra Eso Moravia: 8/32, 38.54 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  555. so-AGILITY L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  556. so-JUMPING L, Art Eso Moravia: 11/32, 28.89 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  557. so-JUMPING L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  558. so-zkouška LA2, Art Eso Moravia: 3/15, 39.21 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  559. so-zkouška LA2, Astra Eso Moravia: 5/15, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  560. Měchenice - GrAnt Prix Bohemia Alké, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  561. AGILITY So, Art Eso Moravia: 10/26, 43.47 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  562. AGILITY So, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  563. JUMPING Ne, Art Eso Moravia: 4/27, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  564. JUMPING Ne, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  565. JUMPING So, Art Eso Moravia: 5/26, 35.57 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  566. JUMPING So, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  567. Zk Ne, Astra Eso Moravia: 3/15, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  568. Zk Ne, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  569. Zk So, Astra Eso Moravia: 2/14, 42.26 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  570. Zk So, Art Eso Moravia: 7/14, 46.8 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  571. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 03. 09. 2011 - 04. 09. 2011

  572. Agility L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  573. Agility L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  574. Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  575. Jumping L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  576. Zkouška LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  577. Zkoušky LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  578. Ostrava - Třebovice - Závody agility, 19. 06. 2011

  579. Zkouška II. LA2, Astra Eso Moravia: 5/11, 37.11 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  580. Zkouška II. LA2, Art Eso Moravia: 6/11, 38.23 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  581. Zkouška I. LA2, Astra Eso Moravia: 5/11, 39.44 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  582. Zkouška I. LA2, Art Eso Moravia: 7/11, 48.14 s, 12.14 tr. b., 3.26 m/s

  583. Valašské Meziříčí - Dvoje zkoušky, 21. 05. 2011

  584. Zkoušky 1. LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  585. Zkoušky 1. LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  586. Zkoušky 2. LA2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  587. Zkoušky 2. LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  588. Praha - PVA Letňany - Mistrovství republiky belgických ovčáků,šeltií, pudlů, kokršpanělů a malých kontinentálních španělů. CACAg, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  589. AGILITY 1, Art Eso Moravia: 5/20, 38.67 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  590. AGILITY 1, Astra Eso Moravia: 9/20, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  591. AGILITY 1, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  592. AGILITY 2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  593. AGILITY 2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  594. JUMPING 1, Art Eso Moravia: 9/20, 40.75 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  595. JUMPING 1, Astra Eso Moravia: 11/20, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  596. JUMPING 2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  597. JUMPING 2, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  598. JUMPING 3, Astra Eso Moravia: 11/19, 32.33 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  599. JUMPING 3, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  600. Prostějov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2011

  601. Zkouška č.1 LA2, Astra Eso Moravia: 15/25, 33.03 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  602. Zkouška č.1 LA2, Art Eso Moravia: 18/25, 37.71 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  603. Zkouška č.2 LA2, Art Eso Moravia: 2/25, 38.12 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  604. Zkouška č.2 LA2, Astra Eso Moravia: 11/25, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  605. Ostrava-Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  606. 1. Jumping LA, Astra Eso Moravia: 3/27, 29.97 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  607. 1. Jumping LA, Art Eso Moravia: 10/27, 35.57 s, 7.57 tr. b., 4.81 m/s

  608. 1. Jumping LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  609. 1. Open LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  610. 1. Open LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  611. 1. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  612. 2. Jumping LA, Antea Bílý trpaslík: 3/22, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  613. 2. Jumping LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  614. 2. Jumping LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  615. 2. Open LA, Astra Eso Moravia: 6/28, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  616. 2. Open LA, Art Eso Moravia: 14/28, 53.46 s, 25.46 tr. b., 3.54 m/s

  617. 2. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  618. 3. Open LA, Art Eso Moravia: 7/24, 52.19 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  619. 3. Open LA, Astra Eso Moravia: 9/24, 40.88 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  620. 3. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  621. 4. Open LA, Astra Eso Moravia: 5/24, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  622. 4. Open LA, Antea Bílý trpaslík: 13/24, 40.67 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  623. 4. Open LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  624. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 04. 12. 2010

  625. Agility L, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  626. Agility L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  627. Jumping L, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  628. Zkoušky LA2, Astra Eso Moravia: 12/22, 35.06 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  629. Zkoušky LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  630. Ostrava - O nejlepšího Zónovkáře, 24. 04. 2010 - 25. 04. 2010

  631. 1. Jumping LA, Antea Bílý trpaslík: 1/28, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  632. 1. Jumping LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  633. 1. Jumping LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  634. 1. Open LA, Art Eso Moravia: 3/28, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  635. 1. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  636. 1. Open LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  637. 2. Jumping LA, Antea Bílý trpaslík: 1/26, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  638. 2. Jumping LA, Astra Eso Moravia: 11/26, 24.37 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  639. 2. Jumping LA, Art Eso Moravia: 13/26, 37.31 s, 11.31 tr. b., 3.56 m/s

  640. 2. Open LA, Astra Eso Moravia: 10/28, 39.5 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  641. 2. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  642. 2. Open LA, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  643. 3. Open LA, Art Eso Moravia: 10/26, 44.65 s, 11.65 tr. b., 3.58 m/s

  644. 3. Open LA, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  645. 3. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  646. 4. Open LA, Astra Eso Moravia: 1/26, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  647. 4. Open LA, Art Eso Moravia: 11/26, 52.21 s, 15.21 tr. b., 3.45 m/s

  648. 4. Open LA, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  649. Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII, 10. 04. 2010 - 11. 04. 2010

  650. Agility large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  651. Agility large, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  652. Agility large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  653. Agility large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  654. Agility large, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  655. Agility large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  656. Jump Large, Art Eso Moravia: 6/40, 0.0 s, 0.0 tr. b., 4.263 m/s

  657. Jump Large, Astra Eso Moravia: 11/39, 33.37 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  658. Jump Large, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  659. Jump Large, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  660. Jump Large, Astra Eso Moravia: Diskvalifikován

  661. Jump Large, Antea Bílý trpaslík: Diskvalifikován

  662. LA2, Antea Bílý trpaslík: 6/20, 40.85 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  663. LA2, Astra Eso Moravia: 7/20, 40.34 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  664. LA2, Art Eso Moravia: Diskvalifikován

  665. LA2 (41+5), Art Eso Moravia: 4/20, 39.28 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  666. LA2 (41+5), Antea Bílý trpaslík: 10/20, 31.37 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  667. LA2 (41+5), Astra Eso Moravia: Diskvalifikován