Cz En

Kateřina Dědičková

  1. Číslo: 004188
  2. OSA: Agility Tachov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 06. 01. 2015
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 048013 (L), Blitzkrieg of Suneca

  2. 030215 (ML), Mickey

  3. 031517 (XS), Darjeeling Big Scotty´s Dream

  4. 033619 (L), Dancing Kira z Eskorty

Výsledky

  1. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  2. III. jumping L, Dancing Kira z Eskorty: 13/41, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  3. II. jumping L, Dancing Kira z Eskorty: 24/43, 31.79 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  4. I. jumping L, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  5. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  6. II. zkouška LA2, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  7. I. zkouška LA2, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  8. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  9. 1. Zkouška LA2, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška LA2, Dancing Kira z Eskorty: 2/7, 28.82 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  11. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  12. Agility Finále S_neděle, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  13. Agility Open S_sobota, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  14. Jumping S_neděle, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 8/14, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  15. Jumping S_sobota, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/15, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  16. SA3_neděle, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  17. SA3_sobota, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  18. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  19. Zkouška1 LA2, Dancing Kira z Eskorty: 3/9, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  20. Zkouška1 XSA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/5, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  21. Zkouška2 LA2, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  22. Zkouška2 XSA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  23. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  24. LA2-1 LA2, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  25. LA2-2 LA2, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  26. XSA3-1 XSA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/2, 58.94 s, 13.94 tr. b., 3.58 m/s

  27. XSA3-1 XSA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  28. XSA3-2 XSA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/2, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  29. XSA3-2 XSA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/2, 49.94 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  30. Vrbice u Stříbra - Quattro zkoušky agility pro A2, 13. 10. 2019

  31. 1.zkouška LA2, Dancing Kira z Eskorty: 5/8, 33.56 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  32. 2.zkouška LA2, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  33. 3.zkouška LA2, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  34. 4.zkouška LA2, Dancing Kira z Eskorty: 3/8, 29.91 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  35. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  36. Agility družstev, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  37. Agility jednotlivci, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  38. Jumping družstev L, Dancing Kira z Eskorty: 38/69, 39.87 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  39. Jumping jednotlivců, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  40. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  41. Agility L, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  42. Zkouška LA2, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  43. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  44. 1. zkouška LA2, Dancing Kira z Eskorty: 1/8, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  45. 2. zkouška LA2, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  46. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  47. agility L neděle, Dancing Kira z Eskorty: 21/34, 35.45 s, 20.0 tr. b., 5.64 m/s

  48. Jump L neděle, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  49. Zkouška A1 - neděle L, Dancing Kira z Eskorty: 1/15, 27.0 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  50. Zkouška A1 - sobota - 1 L, Dancing Kira z Eskorty: 1/12, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  51. Zkouška A1 - sobota -2 L, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  52. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  53. Neděle Agility LA, Dancing Kira z Eskorty: 3/35, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  54. Neděle Jumping LA, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  55. Neděle Zkouška LA1, Dancing Kira z Eskorty: 7/12, 36.57 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  56. Sobota Jumping LA, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  57. Sobota Zkouška LA1, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  58. Aš - Kopaninský hop - Konec prázdnin, 24. 08. 2019

  59. LA1_1, Dancing Kira z Eskorty: 1/9, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  60. LA1_2, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  61. XSA3_1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  62. XSA3_2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/4, 48.67 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  63. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  64. LA1_1, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  65. LA1_2, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  66. LA1_3, Dancing Kira z Eskorty: 7/13, 31.29 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  67. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  68. 1. Jumping L, Dancing Kira z Eskorty: 17/22, 37.13 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  69. 2. Jumping L, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA1 I, Dancing Kira z Eskorty: 3/13, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  71. Zkouška LA1 II, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  72. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  73. Ne. - Agility II. S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  74. Ne. - Jumping II. S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  75. So. - Agility I. S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  76. So. - Jumping I. S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 18/59, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  77. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  78. II. zkouška LA1, Dancing Kira z Eskorty: 1/6, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  79. I. zkouška LA1, Dancing Kira z Eskorty: 1/6, 30.37 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  80. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  81. Zkouška 1 LA1, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  82. Zkouška 2 LA1, Dancing Kira z Eskorty: 6/14, 32.99 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  83. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  84. Agility L, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  85. Agility S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/24, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  86. Zkouška 1 LA1, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  87. Zkouška 1 SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 5/8, 55.01 s, 10.01 tr. b., 3.71 m/s

  88. Zkouška 2 LA1, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  89. Zkouška 2 SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  90. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  91. Neděle Zkouška I LA1, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  92. Sobota Jumping LA, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  93. Sobota Jumping SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  94. Sobota Zkouška II LA1, Dancing Kira z Eskorty: 5/10, 30.02 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  95. Sobota Zkouška II SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 6/16, 43.3 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  96. Sobota Zkouška I LA1, Dancing Kira z Eskorty: Diskvalifikován

  97. Sobota Zkouška I SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  98. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  99. Zkouška III SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 3/5, 52.77 s, 10.77 tr. b., 3.81 m/s

  100. Zkouška II SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/5, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  101. Zkouška I SA3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  102. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  103. Agility I, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 33/81, 50.66 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  104. Agility II, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 34/75, 44.23 s, 10.23 tr. b., 4.34 m/s

  105. Jumping I, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 33/81, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  106. Jumping II, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  107. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  108. Agility Challenge S SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  109. Agility I S S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 23/48, 60.64 s, 15.0 tr. b., 3.94 m/s

  110. Jumping Challenge S SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  111. Jumping I S S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 13/46, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  112. Tuneliáda S S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  113. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  114. Jumping, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  115. Zkouška 1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/5, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  116. Zkouška 2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 3/5, 54.44 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  117. Zkouška 3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 3/5, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  118. Zkouška 4, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/5, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  119. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  120. SA2 1. SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 4/6, 58.5 s, 17.5 tr. b., 3.56 m/s

  121. SA2 2. SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  122. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  123. Agility SA sobota, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  124. Jumping SA neděle, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 7/20, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  125. Jumping SA sobota, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  126. Zkoušky SA2 neděle, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/6, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  127. Zkoušky SA2 sobota, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 3/6, 47.21 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  128. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  129. Zkouška III. SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/11, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  130. Zkouška II. SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/12, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  131. Zkouška I. SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 5/12, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  132. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  133. Agility SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 8/37, 44.77 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  134. Jumping SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 23/40, 46.64 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  135. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 3/19, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  136. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  137. SA2 - druhá, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/12, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  138. SA2 - první, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 6/12, 48.45 s, 12.45 tr. b., 3.51 m/s

  139. SA2 - třetí, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/12, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  140. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  141. Agility S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  142. Jumping S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 8/24, 36.36 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  143. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/12, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  144. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  145. 1.Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 4/8, 46.7 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  146. 2.Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  147. 3.Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/8, 46.5 s, 0.5 tr. b., 3.83 m/s

  148. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  149. Agility Trial I, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/2, 51.32 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  150. Agility Trial II, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  151. Agility Trial III, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  152. Agility Trial IV, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/2, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  153. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  154. 1. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 3/10, 53.16 s, 10.16 tr. b., 3.44 m/s

  155. 2. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  156. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  157. Agility Small, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 11/27, 46.62 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  158. Jumping Small, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  159. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/16, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  160. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  161. Agility 1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  162. Agility 2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  163. Agility 3, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 14/71, 55.94 s, 0.94 tr. b., 3.75 m/s

  164. Agility 4, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 18/66, 48.6 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  165. Agility Trial, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 5/8, 47.2 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  166. Jumping 1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 35/73, 41.58 s, 12.58 tr. b., 3.92 m/s

  167. Jumping 2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 37/67, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  168. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  169. SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/17, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  170. SA2 II, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 7/17, 60.73 s, 15.73 tr. b., 2.65 m/s

  171. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  172. III. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 4/12, 53.14 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  173. II. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 7/12, 61.86 s, 12.86 tr. b., 3.33 m/s

  174. I. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 8/12, 68.57 s, 27.57 tr. b., 2.99 m/s

  175. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  176. Agility S Ne , Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  177. Agility S So , Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  178. Jumping S Ne , Darjeeling Big Scotty´s Dream: 41/66, 41.2 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  179. Jumping S So , Darjeeling Big Scotty´s Dream: 42/65, 48.29 s, 28.29 tr. b., 3.04 m/s

  180. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  181. Agility hra, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  182. Agility Open, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 10/39, 48.0 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  183. Agility Trial, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  184. Jumping Open, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 18/43, 40.39 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  185. Tuneliada, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 16/33, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  186. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  187. Zkouška 1 SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  188. Zkouška 2 SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  189. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  190. Agility SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  191. Jumping SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 16/35, 45.42 s, 6.42 tr. b., 3.85 m/s

  192. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  193. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  194. 1. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/8, 47.34 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  195. 2. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/8, 58.36 s, 19.36 tr. b., 2.83 m/s

  196. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  197. Agility S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  198. Jumping S, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  199. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/2, 43.32 s, 10.32 tr. b., 3.37 m/s

  200. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  201. Agility SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  202. Jumping SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  203. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  204. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  205. III. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 8/11, 53.47 s, 15.0 tr. b., 3.55 m/s

  206. II. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  207. I. Zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  208. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  209. II. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  210. I. zkouška SA2, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 5/11, 37.46 s, 12.46 tr. b., 3.55 m/s

  211. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  212. Agility Trial I, Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  213. Agility Trial II, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 2/7, 45.35 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  214. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  215. Zkouška 1 - SA1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 4/8, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  216. Zkouška 2 - SA1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 1/8, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  217. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  218. 1. Zk SA1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 9/14, 45.63 s, 15.0 tr. b., 3.11 m/s

  219. 2. Zk SA1, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 7/14, 47.55 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  220. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  221. 1. Jumping SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 12/25, 47.33 s, 8.33 tr. b., 3.53 m/s

  222. "2. Jump S ""Skokan""", Darjeeling Big Scotty´s Dream: Diskvalifikován

  223. 3. Jumping SA, Darjeeling Big Scotty´s Dream: 15/23, 45.66 s, 5.66 tr. b., 3.2 m/s

  224. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  225. I. Agility L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  226. ll. Agility L, Blitzkrieg of Suneca: 10/32, 44.16 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  227. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  228. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  229. III. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  230. II. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: 3/6, 49.29 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  231. I. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  232. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 29. 04. 2017

  233. Agility Open, Blitzkrieg of Suneca: 6/16, 39.69 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  234. Agility Trial, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  235. Jumping Open, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  236. Mariánské Lázně - Velikonoční dvojzkoušky na Lidu, 16. 04. 2017

  237. Zkoušk 1 LA3, Blitzkrieg of Suneca: 2/5, 44.25 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  238. Zkouška 2 LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  239. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  240. 1. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  241. 2. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: 4/10, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  242. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  243. 1. zkouška LA3, Blitzkrieg of Suneca: 2/11, 39.09 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  244. 2. zkouška LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  245. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  246. Agility L, Blitzkrieg of Suneca: 3/29, 44.08 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  247. Jumping L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  248. Sedlec u Mikulova - Sváteční 4 - zkoušky, 06. 07. 2016

  249. 1. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  250. 2. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  251. 3. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  252. 4. Zk LA3, Blitzkrieg of Suneca: 1/7, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  253. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  254. 1Q Jumping, Blitzkrieg of Suneca: 63/131, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  255. 2Q Agility, Blitzkrieg of Suneca: 39/139, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  256. Družstva - Agility, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  257. Družstva - Jumping, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  258. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  259. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  260. Power & speed A2/A3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  261. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Blitzkrieg of Suneca: 45/103, 37.48 s, 17.48 tr. b., 4.27 m/s

  262. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  263. 1. zkouška LA3, Blitzkrieg of Suneca: 4/11, 44.31 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  264. 2. zkouška LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  265. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  266. ZkA. II. LA3, Blitzkrieg of Suneca: 4/15, 46.52 s, 9.52 tr. b., 4.04 m/s

  267. ZkA. I LA3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  268. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  269. 1. zkouška A2 LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  270. 2. zkouška A2 LA2, Blitzkrieg of Suneca: 2/22, 48.47 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  271. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L, Blitzkrieg of Suneca: 6/20, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  272. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  273. ZkA II. LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  274. ZkA I. LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  275. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  276. 7.prorubská, Blitzkrieg of Suneca: 11/19, 37.19 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  277. 8.prorubská, Blitzkrieg of Suneca: 4/19, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  278. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  279. 3.prorubská, Blitzkrieg of Suneca: 2/25, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  280. 4.prorubská, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  281. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  282. Jumping L L, Blitzkrieg of Suneca: 22/45, 39.31 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  283. Zkouška LA2 LA2, Blitzkrieg of Suneca: 1/13, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  284. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  285. 1.prorubská, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  286. 2.prorubská, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  287. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  288. 1.zkouška LA1, Mickey: Diskvalifikován

  289. 1.zkouška LA2, Blitzkrieg of Suneca: 1/20, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  290. 2.zkouška LA1, Mickey: Diskvalifikován

  291. 2.zkouška LA2, Blitzkrieg of Suneca: 8/20, 45.18 s, 12.18 tr. b., 3.47 m/s

  292. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  293. Agility 1 L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  294. Jumping 1 L, Blitzkrieg of Suneca: 13/30, 30.97 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  295. Jumping 2 L, Blitzkrieg of Suneca: 15/24, 30.22 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  296. Tuneliáda L, Blitzkrieg of Suneca: 6/20, 24.71 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  297. Zkouška 1 LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  298. Zkouška 2 LA2, Blitzkrieg of Suneca: 5/10, 39.66 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  299. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  300. NE - Holdye memorial L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  301. NE - jumping L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  302. NE - Zkouška agility LA1, Mickey: Diskvalifikován

  303. NE - Zkouška agility LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  304. SO - agility L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  305. SO - jumping L, Blitzkrieg of Suneca: 17/35, 36.19 s, 16.19 tr. b., 3.76 m/s

  306. SO - Zkouška agility LA1, Mickey: Diskvalifikován

  307. SO - Zkouška agility LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  308. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  309. II. zkouška LA2, Blitzkrieg of Suneca: 2/20, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  310. I. zkouška LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  311. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  312. Agility, Blitzkrieg of Suneca: 5/51, 31.92 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  313. Jumping, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  314. Zkouška, Blitzkrieg of Suneca: 11/25, 33.75 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  315. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  316. (1) zkouška, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  317. (2) zkouška, Blitzkrieg of Suneca: 3/30, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  318. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  319. AGILITY, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  320. JUMPING, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  321. LA2, Blitzkrieg of Suneca: 4/16, 47.34 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  322. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  323. Agility L, Blitzkrieg of Suneca: 3/16, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  324. Jumping L, Mickey: Diskvalifikován

  325. Jumping L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  326. Zkouška LA2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  327. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  328. Agility L, Mickey: Diskvalifikován

  329. Agility L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  330. Jumping L, Mickey: Diskvalifikován

  331. Jumping L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  332. Zkouška LA1, Mickey: Diskvalifikován

  333. Zkouška LA2, Blitzkrieg of Suneca: 4/21, 38.24 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  334. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  335. 1. Zkouška A1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: 4/15, 38.81 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  336. 1. Zkouška A1 LA1, Mickey: Diskvalifikován

  337. 2. Zkouška A1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  338. 2. Zkouška A1 LA1, Mickey: Diskvalifikován

  339. Hra - tuneliáda A1 LA1, Mickey: 4/15, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  340. Hra - tuneliáda A1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  341. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  342. 1. zkouška LA1, Blitzkrieg of Suneca: 16/26, 29.1 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  343. 2. zkouška LA1, Blitzkrieg of Suneca: 14/26, 42.54 s, 15.0 tr. b., 3.53 m/s

  344. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  345. NE - Acana jumping L, Blitzkrieg of Suneca: 9/39, 31.82 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  346. NE - Holdye Memorial Agility L, Blitzkrieg of Suneca: 20/41, 41.48 s, 23.48 tr. b., 3.59 m/s

  347. NE - zkouška LA1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: 9/13, 33.73 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  348. SO - Acana agility L, Blitzkrieg of Suneca: 13/43, 39.01 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  349. SO - Acana jumping L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  350. SO - zkouška LA1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: 3/16, 31.24 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  351. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2014

  352. Agility, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  353. Jumping, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  354. ZkA, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  355. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál A1+A2, 20. 04. 2014

  356. 1. Zkouška A1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  357. 2. Zkouška A1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  358. Hra - tuneliáda A1 LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  359. Praha - Hloubětínské Quatrozkoušky, 12. 04. 2014 - 13. 04. 2014

  360. Zkouška A1 II LA1, Blitzkrieg of Suneca: 2/27, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  361. Zkouška A1 I LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  362. Hradec Králové - Jarní dvojzkoušky 2014, 08. 03. 2014

  363. LA1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  364. LA1 I., Blitzkrieg of Suneca: 13/26, 29.97 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  365. Dolní Přím - Vánoční Probluz Arion cup + 2.roč. MR beauceronů, 14. 12. 2013

  366. Agility L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  367. Jumping L, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  368. Havlovice - OPSION 032 / 2x2 zkoušky, 21. 09. 2013 - 22. 09. 2013

  369. (Ne-1) Faustova zkouška, Blitzkrieg of Suneca: 3/11, 47.3 s, 22.3 tr. b., 3.17 m/s

  370. (Ne-2) Harryho memoriál, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  371. Havlovice - OPSION 031/ 3+2 zkoušky, 24. 08. 2013 - 25. 08. 2013

  372. Ne-1, Blitzkrieg of Suneca: 6/21, 45.32 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  373. Ne-2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  374. So-1, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  375. So-2, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován

  376. So-3, Blitzkrieg of Suneca: Diskvalifikován