033619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Dědičková

    Arrow_down

Pes

  1. Dancing Kira z Eskorty, Belgický ovčák - Malinois

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  2. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. 3. Zkouška LA2: 8/11, 47.86 s, 23.86 tr. b., 3.47 m/s

  5. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  6. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2022, 02. 10. 2022

  9. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  10. Jumping družstev BO: 4/37, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  11. Jumping Jednotlivci BO: 20/37, 34.65 s, 15.0 tr. b., 5.77 m/s

  12. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  13. Agility L: Diskvalifikován

  14. Jumping L: 8/24, 32.04 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  15. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  17. Jumping II NE L: 8/17, 29.75 s, 20.0 tr. b., 5.65 m/s

  18. Jumping I NE L: 5/17, 32.25 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  19. Zkouška NE LA2: Diskvalifikován

  20. Kopaniny u Aše - Kopaninský jumpingový speciál, 11. 06. 2022

  21. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  22. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  23. Jumping 3 L: 4/7, 42.2 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  24. Jumping 4 L: Diskvalifikován

  25. Rokycany - Rokycanská skočná, 04. 06. 2022

  26. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  27. Zkouška 2 LA2: 4/8, 43.26 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  28. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  29. Jumping L: Diskvalifikován

  30. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  31. Neděle Zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. Neděle Zkouška LA2 : Diskvalifikován

  33. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. Zkouška2 LA2: Diskvalifikován

  35. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  36. Agility L: 11/22, 42.15 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  37. Jumping L: Diskvalifikován

  38. Zkouška LA2: 3/6, 41.41 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  39. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  40. Jumping A2+A3 L: Diskvalifikován

  41. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  44. 1. Zkouška LA2: 4/11, 48.38 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  45. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  47. Agility L: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  50. Agility L: Diskvalifikován

  51. Jumping L: Diskvalifikován

  52. Zkouška LA2: 1/4, 35.62 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  53. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  54. Agility L: Diskvalifikován

  55. Jumping L: Diskvalifikován

  56. Zkouška LA2: 2/9, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  57. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  58. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  59. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  60. Jumping družstev BO: Diskvalifikován

  61. Jumping jednotlivců BO: Diskvalifikován

  62. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  63. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  67. NE Agility L: 11/24, 37.37 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  68. NE Jumping L: Diskvalifikován

  69. NE Zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. SO Agility L: Diskvalifikován

  71. So Jumping L: 2/30, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  72. SO Zkouška LA2: 3/7, 52.5 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  73. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  74. Agility Large Ne: Diskvalifikován

  75. Agility Large So: Diskvalifikován

  76. Jumping Large Ne: Diskvalifikován

  77. Jumping Large So: Diskvalifikován

  78. LA2 Ne: Diskvalifikován

  79. LA2 So: Diskvalifikován

  80. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  81. LA2 I.: Diskvalifikován

  82. LA2 II.: 4/7, 39.09 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  83. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  84. Agility neděle L: Diskvalifikován

  85. Agility sobota L: Diskvalifikován

  86. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  87. ZkouškaLA2 neděle: Diskvalifikován

  88. ZkouškaLA2 sobota: 3/11, 30.37 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  89. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  90. Finále Agility: Diskvalifikován

  91. Jumping 1: 7/53, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  92. Jumping 2: 23/53, 36.48 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  93. Jumping 3: 30/52, 30.81 s, 15.0 tr. b., 6.26 m/s

  94. České Budějovice - K Budějicům cesta V., 02. 08. 2020

  95. Agility: 9/21, 42.38 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  96. Jumping: 7/21, 25.29 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  97. Zkouška: Diskvalifikován

  98. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  99. LA2 - I.: Diskvalifikován

  100. LA2 - II.: Diskvalifikován

  101. LA2 - III.: 4/10, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  102. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  103. 1. běh L: 1/18, 22.67 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  104. 2. běh L: Diskvalifikován

  105. 3. běh L: Diskvalifikován

  106. 4. běh L: Diskvalifikován

  107. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  108. Jumping L: Diskvalifikován

  109. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  110. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  111. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  112. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  113. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  114. 2.běh bez zón: 3/50, 19.95 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  115. 2.běh se zónami: 17/53, 23.68 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  116. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  117. III. jumping L: 13/41, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  118. II. jumping L: 24/43, 31.79 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  119. I. jumping L: Diskvalifikován

  120. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  121. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  122. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  123. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  124. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. 2. zkouška LA2: 2/7, 28.82 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  126. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  127. Zkouška1 LA2: 3/9, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  128. Zkouška2 LA2: Diskvalifikován

  129. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  130. LA2-1 LA2: Diskvalifikován

  131. LA2-2 LA2: Diskvalifikován

  132. Vrbice u Stříbra - Quattro zkoušky agility pro A2, 13. 10. 2019

  133. 1.zkouška LA2: 5/8, 33.56 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  134. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  135. 3.zkouška LA2: Diskvalifikován

  136. 4.zkouška LA2: 3/8, 29.91 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  137. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  138. Agility družstev: Diskvalifikován

  139. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  140. Jumping družstev L: 38/69, 39.87 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  141. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  142. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  143. Agility L: Diskvalifikován

  144. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  146. 1. zkouška LA2: 1/8, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  147. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  148. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  149. agility L neděle: 21/34, 35.45 s, 20.0 tr. b., 5.64 m/s

  150. Jump L neděle: Diskvalifikován

  151. Zkouška A1 - neděle L: 1/15, 27.0 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  152. Zkouška A1 - sobota - 1 L: 1/12, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  153. Zkouška A1 - sobota -2 L: Diskvalifikován

  154. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  155. Neděle Agility LA: 3/35, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  156. Neděle Jumping LA: Diskvalifikován

  157. Neděle Zkouška LA1: 7/12, 36.57 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  158. Sobota Jumping LA: Diskvalifikován

  159. Sobota Zkouška LA1: Diskvalifikován

  160. Aš - Kopaninský hop - Konec prázdnin, 24. 08. 2019

  161. LA1_1: 1/9, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  162. LA1_2: Diskvalifikován

  163. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  164. LA1_1: Diskvalifikován

  165. LA1_2: Diskvalifikován

  166. LA1_3: 7/13, 31.29 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  167. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  168. Zkouška LA1 I: 3/13, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  169. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  170. 1. Jumping L: 17/22, 37.13 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  171. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  172. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  173. II. zkouška LA1: 1/6, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  174. I. zkouška LA1: 1/6, 30.37 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  175. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  176. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  177. Zkouška 2 LA1: 6/14, 32.99 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  178. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  179. Agility L: Diskvalifikován

  180. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  181. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  182. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  183. Neděle Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  184. Sobota Jumping LA: Diskvalifikován

  185. Sobota Zkouška II LA1: 5/10, 30.02 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  186. Sobota Zkouška I LA1: Diskvalifikován