Cz En

033619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Dědičková, Agility Tachov

    Člen KA

Pes

  1. Dancing Kira z Eskorty, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Jumping L: Diskvalifikován

  3. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  4. Neděle Zkouška LA2: Diskvalifikován

  5. Neděle Zkouška LA2 : Diskvalifikován

  6. Zkouška2 LA2: Diskvalifikován

  7. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  8. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  9. Agility L: 11/22, 42.15 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  10. Jumping L: Diskvalifikován

  11. Zkouška LA2: 3/6, 41.41 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  12. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  13. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  15. Jumping A2+A3 L: Diskvalifikován

  16. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  17. 1. Zkouška LA2: 4/11, 48.38 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  18. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  19. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  20. Agility L: Diskvalifikován

  21. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  23. Agility L: Diskvalifikován

  24. Jumping L: Diskvalifikován

  25. Zkouška LA2: 1/4, 35.62 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  26. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  27. Agility L: Diskvalifikován

  28. Jumping L: Diskvalifikován

  29. Zkouška LA2: 2/9, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  30. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  31. Agility družstev BO: Diskvalifikován

  32. Agility jednotlivců BO: Diskvalifikován

  33. Jumping družstev BO: Diskvalifikován

  34. Jumping jednotlivců BO: Diskvalifikován

  35. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  36. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  40. NE Agility L: 11/24, 37.37 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  41. NE Jumping L: Diskvalifikován

  42. NE Zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. SO Agility L: Diskvalifikován

  44. So Jumping L: 2/30, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  45. SO Zkouška LA2: 3/7, 52.5 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  46. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  47. Agility Large Ne: Diskvalifikován

  48. Agility Large So: Diskvalifikován

  49. Jumping Large Ne: Diskvalifikován

  50. Jumping Large So: Diskvalifikován

  51. LA2 Ne: Diskvalifikován

  52. LA2 So: Diskvalifikován

  53. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  54. LA2 I.: Diskvalifikován

  55. LA2 II.: 4/7, 39.09 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  56. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  57. Agility neděle L: Diskvalifikován

  58. Agility sobota L: Diskvalifikován

  59. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  60. ZkouškaLA2 neděle: Diskvalifikován

  61. ZkouškaLA2 sobota: 3/11, 30.37 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  62. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  63. Finále Agility: Diskvalifikován

  64. Jumping 1: 7/53, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  65. Jumping 2: 23/53, 36.48 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  66. Jumping 3: 30/52, 30.81 s, 15.0 tr. b., 6.26 m/s

  67. České Budějovice - K Budějicům cesta V., 02. 08. 2020

  68. Agility: 9/21, 42.38 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  69. Jumping: 7/21, 25.29 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  70. Zkouška: Diskvalifikován

  71. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  72. LA2 - I.: Diskvalifikován

  73. LA2 - II.: Diskvalifikován

  74. LA2 - III.: 4/10, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  75. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  76. 1. běh L: 1/18, 22.67 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  77. 2. běh L: Diskvalifikován

  78. 3. běh L: Diskvalifikován

  79. 4. běh L: Diskvalifikován

  80. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  81. Jumping L: Diskvalifikován

  82. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  83. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  84. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  85. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  86. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  87. 2.běh bez zón: 3/50, 19.95 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  88. 2.běh se zónami: 17/53, 23.68 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  89. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  90. III. jumping L: 13/41, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  91. II. jumping L: 24/43, 31.79 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  92. I. jumping L: Diskvalifikován

  93. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  94. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  96. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  97. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška LA2: 2/7, 28.82 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  99. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  100. Zkouška1 LA2: 3/9, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  101. Zkouška2 LA2: Diskvalifikován

  102. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  103. LA2-1 LA2: Diskvalifikován

  104. LA2-2 LA2: Diskvalifikován

  105. Vrbice u Stříbra - Quattro zkoušky agility pro A2, 13. 10. 2019

  106. 1.zkouška LA2: 5/8, 33.56 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  107. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  108. 3.zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. 4.zkouška LA2: 3/8, 29.91 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  110. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  111. Agility družstev: Diskvalifikován

  112. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  113. Jumping družstev L: 38/69, 39.87 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  114. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  115. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  116. Agility L: Diskvalifikován

  117. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  119. 1. zkouška LA2: 1/8, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  120. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  122. agility L neděle: 21/34, 35.45 s, 20.0 tr. b., 5.64 m/s

  123. Jump L neděle: Diskvalifikován

  124. Zkouška A1 - neděle L: 1/15, 27.0 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  125. Zkouška A1 - sobota - 1 L: 1/12, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  126. Zkouška A1 - sobota -2 L: Diskvalifikován

  127. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  128. Neděle Agility LA: 3/35, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  129. Neděle Jumping LA: Diskvalifikován

  130. Neděle Zkouška LA1: 7/12, 36.57 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  131. Sobota Jumping LA: Diskvalifikován

  132. Sobota Zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. Aš - Kopaninský hop - Konec prázdnin, 24. 08. 2019

  134. LA1_1: 1/9, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  135. LA1_2: Diskvalifikován

  136. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  137. LA1_1: Diskvalifikován

  138. LA1_2: Diskvalifikován

  139. LA1_3: 7/13, 31.29 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  140. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  141. 1. Jumping L: 17/22, 37.13 s, 20.0 tr. b., 4.5 m/s

  142. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  143. Zkouška LA1 I: 3/13, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  144. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  145. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  146. II. zkouška LA1: 1/6, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  147. I. zkouška LA1: 1/6, 30.37 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  148. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  149. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  150. Zkouška 2 LA1: 6/14, 32.99 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  151. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  152. Agility L: Diskvalifikován

  153. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  154. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  155. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  156. Neděle Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  157. Sobota Jumping LA: Diskvalifikován

  158. Sobota Zkouška II LA1: 5/10, 30.02 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  159. Sobota Zkouška I LA1: Diskvalifikován