Cz En

073218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Guricová

    Člen KA

Pes

  1. Cyrus Z Jesence, Border terier

Výsledky

  1. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  2. TRIAL I.: Diskvalifikován

  3. TRIAL II.: Diskvalifikován

  4. TRIAL III.: 5/10, 49.98 s, 6.98 tr. b., 3.6 m/s

  5. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  6. Jumping Open: Diskvalifikován

  7. ZkA I: Diskvalifikován

  8. ZkA II: 1/6, 49.28 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  9. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  10. Agility Open 2+3: 10/19, 51.87 s, 5.87 tr. b., 3.76 m/s

  11. ZkA I: 4/11, 51.12 s, 0.12 tr. b., 3.97 m/s

  12. ZkA II: Diskvalifikován

  13. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  14. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  15. Zkouška SA3: 7/11, 50.87 s, 5.87 tr. b., 3.74 m/s

  16. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  17. 1. Zkouška S A3: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška S A3: 1/3, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  19. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  20. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška SA2: 2/10, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  22. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  23. Agility Open: 21/30, 52.41 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  24. Agility Zk: 3/9, 46.25 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  25. Jumping Open: 20/30, 48.95 s, 7.95 tr. b., 3.53 m/s

  26. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  27. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  28. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  29. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  30. A2 Small: Diskvalifikován

  31. Agility Open Small: Diskvalifikován

  32. Jumping Open Small: Diskvalifikován

  33. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  34. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  35. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  36. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  37. Jumping S: Diskvalifikován

  38. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  39. Zkouška I. SA2: 1/5, 45.05 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  40. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  41. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška SA2: 3/8, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  43. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  44. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  46. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  47. 1. zkouška: 2/7, 40.97 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  48. 2. zkouška: 1/7, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  49. 3. zkouška: 1/7, 46.24 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  50. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  51. Agility Trial I: 2/7, 47.47 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  52. Agility Trial II: 2/7, 51.08 s, 0.08 tr. b., 3.92 m/s

  53. Jumping Trial I: 5/7, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  54. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  55. Jumping So A2+3 S S: Diskvalifikován

  56. Zkouška Ne-1 SA2: Diskvalifikován

  57. Zkouška Ne-2 SA2: 2/7, 50.6 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  58. Zkouška So-1 SA2: Diskvalifikován

  59. Zkouška So-2 SA2: Diskvalifikován

  60. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  61. Agility S: Diskvalifikován

  62. Jumping S: Diskvalifikován

  63. Zkouška SA1: 1/5, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  64. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  65. druhá zkouška SA1: 2/5, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  66. první zkouška SA1: 2/5, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  67. třetí zkouška SA1: Diskvalifikován

  68. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  69. 1. Zkouška SA1 SA1: 1/8, 36.71 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  70. 2. Zkouška SA1 SA1: 1/8, 36.96 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  71. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  72. Agility: 7/16, 47.82 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  73. Agility Trial: Diskvalifikován

  74. Jumping: 3/16, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  75. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  76. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  77. 2. Jumping S: 5/16, 38.7 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  78. 3. Agility S: 9/16, 51.77 s, 24.77 tr. b., 3.15 m/s

  79. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  80. Agility Basic S SA1: 5/15, 28.38 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  81. Agility I S S: 5/48, 63.82 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  82. Jumping Basic S SA1: 3/18, 22.51 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  83. Jumping I S S: 15/46, 48.36 s, 9.36 tr. b., 3.68 m/s

  84. Tuneliáda S S: 16/48, 23.67 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  85. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  86. Agility Trial I: 2/7, 48.97 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  87. Agility Trial II: 2/7, 44.22 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  88. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  89. 1. zkouška SA1: 2/9, 40.22 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  90. 2. zkouška SA1: 3/9, 43.57 s, 7.57 tr. b., 2.94 m/s