Cz En

073218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Guricová

    Člen KA

Pes

  1. Cyrus Z Jesence, Border terier

Výsledky

  1. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky I., 02. 07. 2021

  2. druhá A3 S: 1/3, 50.6 s, 2.6 tr. b., 3.81 m/s

  3. první A3 S: Diskvalifikován

  4. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  5. 1. Agility: 3/11, 49.81 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  6. 1. jumping: 5/11, 45.66 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  7. 2. agility: 3/11, 51.3 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  8. 2. jumping: Diskvalifikován

  9. Luhačovice - Dvojzkoušky Luhačovice, 12. 06. 2021

  10. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška SA3: 6/10, 45.28 s, 5.28 tr. b., 4.15 m/s

  12. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  13. 1. Zkouška SA3: 4/6, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  14. 2. Zkouška SA3: 4/6, 54.36 s, 8.36 tr. b., 3.68 m/s

  15. 3. Zkouška SA3: 2/6, 48.8 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  16. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  17. TRIAL I.: 3/3, 49.87 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  18. TRIAL II.: 2/3, 47.68 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  19. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  20. Trial I.: 1/3, 46.18 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  21. Trial II.: 3/3, 46.97 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  22. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  23. Zk. 1: Diskvalifikován

  24. Zk. 2: 1/5, 49.87 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  25. Zk. 3: Diskvalifikován

  26. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  27. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  28. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  29. Hodonín - Podzimní hodonínská tlapka, 04. 10. 2020

  30. Agility Small: 1/14, 52.11 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  31. Jumping Small: 2/14, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  32. Zkouška SA3: 2/4, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  33. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  34. 1. Zkouška S A3: 2/5, 43.83 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  35. 2. Zkouška S A3: 3/5, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  36. 3. Zkouška S A3: Diskvalifikován

  37. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  38. 1. Zkouška SA3: 2/6, 49.08 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  39. 2. Zkouška SA3: 1/6, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  40. 3. Zkouška SA3: 3/6, 44.95 s, 3.95 tr. b., 3.76 m/s

  41. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  42. Agility Small: Diskvalifikován

  43. Jumping Small: Diskvalifikován

  44. Zkouška SA3: 7/10, 50.46 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  45. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  46. 1. zkouška: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška: Diskvalifikován

  48. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky III, 21. 08. 2020

  49. druhá zkouška A3 S: Diskvalifikován

  50. první zkouška A3 S: Diskvalifikován

  51. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  52. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  54. 3. Zkouška SA3: 6/9, 55.65 s, 8.65 tr. b., 3.56 m/s

  55. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  56. Agility Trial I: Diskvalifikován

  57. Agility Trial II: Diskvalifikován

  58. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  59. 1. 'Zkouška SA3: 1/7, 52.03 s, 1.03 tr. b., 3.84 m/s

  60. 2. Zkouška SA3: 1/7, 55.08 s, 1.08 tr. b., 3.9 m/s

  61. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  62. Agility S: Diskvalifikován

  63. Jumping S: 8/26, 42.69 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  64. ZkouškaSA3: Diskvalifikován

  65. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  66. Canviťácký Jumping S: Diskvalifikován

  67. Husse Jumping S: Diskvalifikován

  68. Stávečkovo jumping S: 3/12, 26.57 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  69. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  70. ZkA I: Diskvalifikován

  71. ZkA II: Diskvalifikován

  72. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  73. ZkA I: 3/8, 52.39 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  74. ZkA II: Diskvalifikován

  75. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  76. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  77. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  78. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  79. Zkouška I.: 3/3, 47.91 s, 1.91 tr. b., 3.69 m/s

  80. Zkouška II.: Diskvalifikován

  81. Zkouška III.: Diskvalifikován

  82. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  83. ZkA I: Diskvalifikován

  84. ZkA II: Diskvalifikován

  85. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  86. ZkA I: Diskvalifikován

  87. ZkA II: Diskvalifikován

  88. ZkA III: Diskvalifikován

  89. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  90. TRIAL I.: Diskvalifikován

  91. TRIAL II.: Diskvalifikován

  92. TRIAL III.: 5/10, 49.98 s, 6.98 tr. b., 3.6 m/s

  93. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  94. Jumping Open: Diskvalifikován

  95. ZkA I: Diskvalifikován

  96. ZkA II: 1/6, 49.28 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  97. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  98. Agility Open 2+3: 10/19, 51.87 s, 5.87 tr. b., 3.76 m/s

  99. ZkA I: 4/11, 51.12 s, 0.12 tr. b., 3.97 m/s

  100. ZkA II: Diskvalifikován

  101. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  102. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  103. Zkouška SA3: 7/11, 50.87 s, 5.87 tr. b., 3.74 m/s

  104. Záhlinice - 3. Záhlinické dvojzkoušky, 06. 10. 2019

  105. 1. Zkouška S A3: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška S A3: 1/3, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  107. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  108. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška SA2: 2/10, 45.65 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  110. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  111. Agility Open: 21/30, 52.41 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  112. Agility Zk: 3/9, 46.25 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  113. Jumping Open: 20/30, 48.95 s, 7.95 tr. b., 3.53 m/s

  114. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  115. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  116. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  117. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  118. A2 Small: Diskvalifikován

  119. Agility Open Small: Diskvalifikován

  120. Jumping Open Small: Diskvalifikován

  121. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  122. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  123. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  124. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  125. Jumping S: Diskvalifikován

  126. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  127. Zkouška I. SA2: 1/5, 45.05 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  128. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  129. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška SA2: 3/8, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  131. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  132. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  133. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  134. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  135. 1. zkouška: 2/7, 40.97 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  136. 2. zkouška: 1/7, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  137. 3. zkouška: 1/7, 46.24 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  138. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  139. Agility Trial I: 2/7, 47.47 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  140. Agility Trial II: 2/7, 51.08 s, 0.08 tr. b., 3.92 m/s

  141. Jumping Trial I: 5/7, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  142. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  143. Jumping So A2+3 S S: Diskvalifikován

  144. Zkouška Ne-1 SA2: Diskvalifikován

  145. Zkouška Ne-2 SA2: 2/7, 50.6 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  146. Zkouška So-1 SA2: Diskvalifikován

  147. Zkouška So-2 SA2: Diskvalifikován

  148. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  149. Agility S: Diskvalifikován

  150. Jumping S: Diskvalifikován

  151. Zkouška SA1: 1/5, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  152. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  153. druhá zkouška SA1: 2/5, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  154. první zkouška SA1: 2/5, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  155. třetí zkouška SA1: Diskvalifikován

  156. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  157. 1. Zkouška SA1 SA1: 1/8, 36.71 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  158. 2. Zkouška SA1 SA1: 1/8, 36.96 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  159. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  160. Agility: 7/16, 47.82 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  161. Agility Trial: Diskvalifikován

  162. Jumping: 3/16, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  163. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  164. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  165. 2. Jumping S: 5/16, 38.7 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  166. 3. Agility S: 9/16, 51.77 s, 24.77 tr. b., 3.15 m/s

  167. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  168. Agility Basic S SA1: 5/15, 28.38 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  169. Agility I S S: 5/48, 63.82 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  170. Jumping Basic S SA1: 3/18, 22.51 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  171. Jumping I S S: 15/46, 48.36 s, 9.36 tr. b., 3.68 m/s

  172. Tuneliáda S S: 16/48, 23.67 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  173. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  174. Agility Trial I: 2/7, 48.97 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  175. Agility Trial II: 2/7, 44.22 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  176. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  177. 1. zkouška SA1: 2/9, 40.22 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  178. 2. zkouška SA1: 3/9, 43.57 s, 7.57 tr. b., 2.94 m/s