Cz En

002519

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Iveta Kotásková, OSA Permoník Ostrava

Pes

  1. Matylda Psí štěstí, Kříženec

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  2. 1. Zkouška A2 XS: 1/2, 60.03 s, 14.03 tr. b., 3.33 m/s

  3. 2. Zkouška A2 XS: 1/2, 58.67 s, 8.67 tr. b., 3.34 m/s

  4. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  5. JUMPING ORIGINAL II XS: 4/7, 43.36 s, 5.36 tr. b., 3.74 m/s

  6. JUMPING ORIGINAL I XS: 5/7, 43.21 s, 1.21 tr. b., 3.84 m/s

  7. ZKOUŠKA XS A2: 4/4, 70.41 s, 19.41 tr. b., 3.12 m/s

  8. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  9. zkouška XSA2 1: 4/5, 80.71 s, 40.71 tr. b., 2.3 m/s

  10. zkouška XSA2 2: 5/5, 67.28 s, 32.28 tr. b., 2.69 m/s

  11. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  12. Jumping I: 3/7, 51.1 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  13. Jumping II: 3/7, 56.89 s, 13.89 tr. b., 3.27 m/s

  14. Jumping III: 4/7, 60.47 s, 5.47 tr. b., 3.47 m/s

  15. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  16. zkouška XSA2 1: 7/8, 64.92 s, 18.92 tr. b., 2.93 m/s

  17. zkouška XSA2 2: Diskvalifikován

  18. zkouška XSA2 3: 6/8, 61.52 s, 13.52 tr. b., 3.17 m/s

  19. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  20. zkouška XSA2 1: 2/6, 59.38 s, 1.38 tr. b., 3.27 m/s

  21. zkouška XSA2 2: 4/6, 68.62 s, 15.62 tr. b., 2.81 m/s

  22. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  23. 1. zkouška: 2/4, 57.36 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  24. 2. zkouška: 3/4, 62.32 s, 10.32 tr. b., 3.21 m/s

  25. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  26. 1. Zkouška A2 XS: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška A2 XS: 2/3, 66.66 s, 15.66 tr. b., 2.91 m/s

  28. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  29. Agility XS: Diskvalifikován

  30. Jumping XS: 4/8, 51.56 s, 2.56 tr. b., 3.88 m/s

  31. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  32. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  33. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  34. ZkA I: Diskvalifikován

  35. ZkA II: 2/3, 54.83 s, 5.83 tr. b., 3.06 m/s

  36. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  37. Zkouška II. XSA2: 1/2, 56.86 s, 1.86 tr. b., 3.17 m/s

  38. Zkouška I. XSA2: Diskvalifikován

  39. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  40. Agility Zk I: 1/4, 45.89 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  41. Agility Zk II: Diskvalifikován

  42. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  43. 1. Zkouška XSA1: 1/3, 51.79 s, 0.0 tr. b., 2.99 m/s

  44. 2. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  45. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  46. Jumping open XSA: Diskvalifikován

  47. Jumping tunel XSA: 5/7, 42.56 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  48. Zkouška XSA1: 1/5, 47.56 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  49. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  50. Soutěž družstev: 17/38, 54.6 s, 15.6 tr. b., 3.15 m/s

  51. Soutěž dvojic: 11/38, 45.39 s, 3.39 tr. b., 3.68 m/s

  52. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 21/36, 62.41 s, 19.41 tr. b., 3.0 m/s

  53. Soutěž klubů: 15/38, 69.45 s, 22.45 tr. b., 2.69 m/s

  54. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  55. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  56. Agility open XS: Diskvalifikován

  57. Jumping open XS: Diskvalifikován

  58. Tuneliáda XS: 4/6, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  59. Zkouška XSA1: 1/3, 46.07 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  60. Zkouška XSA1 2: 1/2, 55.05 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  61. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  62. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  63. 2. Jumping XS: Diskvalifikován

  64. 3. Jumping XS: 4/12, 43.62 s, 3.62 tr. b., 3.62 m/s

  65. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  66. Agility: Diskvalifikován

  67. Jumping: Diskvalifikován

  68. SA 1: 2/5, 53.19 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  69. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  70. Agility Trial I: Diskvalifikován

  71. Agility Trial II: Diskvalifikován

  72. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  73. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška SA1: 1/2, 57.7 s, 12.7 tr. b., 2.76 m/s

  75. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  76. Zkouška SA1 1 SA1: 6/7, 55.52 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  77. Zkouška SA1 2 SA1: 3/7, 46.78 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  78. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  79. Agility Basic S SA1: 13/15, 35.61 s, 5.0 tr. b., 3.23 m/s

  80. Agility I S S: Diskvalifikován

  81. Jumping Basic S SA1: 6/18, 25.61 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  82. Jumping I S S: Diskvalifikován

  83. Tuneliáda S S: 38/48, 34.41 s, 12.41 tr. b., 3.66 m/s