Cz En

Soutěž dvojic

  1. Datum: 23. 08. 2019
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Górska-Guzowska Małgorzata Cola mały Zawadiaka 0 0 0.0 0.0 31.41 5.32
2 077916 Štěpánka Řeholová A3Ch Baccara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 32.17 5.19
3 Adámková Lenka Mája Kásný motýl 0 0 0.0 0.0 33.4 5.0
4 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 0 0.0 0.0 34.48 4.84
5 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 34.9 4.79
6 Ďurigová Daniela Ashley 0 0 0.0 0.0 35.64 4.69
7 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 0.0 0.0 36.46 4.58
8 Adámková Lenka Cherubín Kásný motýl 0 0 0.0 0.0 38.08 4.39
9 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.0 0.0 38.84 4.3
10 006115 Eliška Tučková Maya 0 0 0.0 0.0 41.41 4.03
11 002519 Iveta Kotásková Matylda Psí štěstí 0 0 3.39 3.39 45.39 3.68
12 Górska-Guzowska Małgorzata PEPSICOLA Pirackie Oblicze 0 1 0.0 5.0 35.69 4.68
13 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 35.9 4.65
14 Adámková Lenka Agility-Sherry Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 37.65 4.44
15 070712 Barbara Matějková Ammy 0 1 0.0 5.0 40.53 4.12
16 013717 Lenka Klásková Jack 1 0 0.0 5.0 41.35 4.04
17 Žukowská Anna Misza 0 1 3.41 8.41 45.41 3.68
18 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 1 1 0.0 10.0 34.62 4.82
19 041416 Ladislav Křeček Gamma Chuvstv Magiya Sharma 1 1 2.99 12.99 44.99 3.71
20 Giel Jitka Lilly, Adventuress Ashley von der Grenzsaegmuehle 3 0 0.0 15.0 39.45 4.23
21 010819 Zuzana Pacáková Lili Ritakim 2 0 14.26 24.26 56.26 2.97
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014716 Jitka Krejcárková Urbain Čajový Lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000619 Alena Podrazká Geri od Černé Krásky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075118 Lenka Brojová Chelsea Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Więckowska Patrycja Indirica PEPPERS BHUT JOLOKIA „Kebi“ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075316 Martina Binarová Arrow Medy Erya´s Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050516 Iveta Trnková Kesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Filová Simona Kelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Alexia-Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Gusowska Alicja Raszka Daruma Melisa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Woroniecka Anna Taco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081116 Natálie Šišovská A3Ch Joyce Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cabadajová Michaela Dark Speedjump Life Victory (Boo) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093514 Tereza Koláčná A3Ch Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014719 Tomáš Dočkal Arabela Agnes Agility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS