Cz En

013717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Klásková, Katmaj Opava

    Člen KA

Pes

  1. Jack, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  5. JUMPING ORIGINAL II XS: 5/7, 40.9 s, 7.9 tr. b., 3.96 m/s

  6. JUMPING ORIGINAL I XS: Diskvalifikován

  7. ZKOUŠKA XS A2: 3/4, 52.88 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  8. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  9. zkouška XSA2 1: 3/5, 50.34 s, 10.34 tr. b., 3.69 m/s

  10. zkouška XSA2 2: 3/5, 47.51 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  11. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  12. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 15/22, 52.25 s, 19.25 tr. b., 2.99 m/s

  13. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  14. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  15. SOUTĚŽ KLUBŮ: 10/23, 58.54 s, 24.54 tr. b., 3.54 m/s

  16. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 13/23, 41.71 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  17. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  18. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  19. Jumping I: 2/7, 48.67 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  20. Jumping II: 1/7, 49.25 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  21. Jumping III: 3/7, 55.42 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  22. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  23. TRIAL I.: 4/5, 52.31 s, 10.31 tr. b., 3.54 m/s

  24. TRIAL II. : 2/5, 47.01 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  25. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  26. zkouška XSA2 1: 4/8, 54.47 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  27. zkouška XSA2 2: 5/8, 51.97 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  28. zkouška XSA2 3: Diskvalifikován

  29. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  30. Agility XS: 4/10, 47.14 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  31. Jumping XS: 5/10, 43.15 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  32. ZkouškaXSA1: Diskvalifikován

  33. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  34. II zkouška A1 XS: 1/1, 56.13 s, 21.13 tr. b., 2.78 m/s

  35. I zkouška A1 XS: 1/1, 40.87 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  36. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  37. ZkA I: 2/2, 39.5 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  38. ZkA II: 2/2, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  39. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  40. ZkA I: 1/3, 49.03 s, 15.0 tr. b., 3.08 m/s

  41. ZkA II: 1/3, 46.67 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  42. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  43. ZkA I: Diskvalifikován

  44. ZkA II: 2/4, 41.73 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  45. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  46. Jumping open XSA: 3/7, 47.13 s, 14.13 tr. b., 3.27 m/s

  47. Jumping tunel XSA: Diskvalifikován

  48. Zkouška XSA1: 4/5, 45.39 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  49. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  50. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  51. Soutěž dvojic: 16/38, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  52. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 18/36, 49.86 s, 11.86 tr. b., 3.75 m/s

  53. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  54. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 15/38, 48.22 s, 13.22 tr. b., 3.63 m/s

  55. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  56. 1. zkouška SA1: 3/6, 44.07 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  57. 2. zkouška SA1: 5/6, 43.46 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  58. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  59. Jumping 1: 10/14, 58.15 s, 22.15 tr. b., 3.4 m/s

  60. Jumping 2: Diskvalifikován

  61. Zkoušky: 3/3, 64.24 s, 40.24 tr. b., 2.43 m/s

  62. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  63. Agility: Diskvalifikován

  64. Jumping: 13/21, 49.98 s, 8.98 tr. b., 3.7 m/s

  65. SA 1: 3/5, 53.78 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  66. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  67. Agility Open SA: 16/24, 74.98 s, 30.98 tr. b., 2.77 m/s

  68. Jumping Open SA: 15/25, 73.22 s, 20.22 tr. b., 2.73 m/s

  69. SA1: Diskvalifikován

  70. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  71. Agility Open: Diskvalifikován

  72. Agility Trial: 1/7, 46.14 s, 0.14 tr. b., 3.51 m/s

  73. Jumping Open: 12/23, 55.85 s, 8.85 tr. b., 3.33 m/s

  74. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  75. Zkouška SA1 1 SA1: 3/7, 46.98 s, 25.0 tr. b., 3.26 m/s

  76. Zkouška SA1 2 SA1: 4/7, 47.62 s, 15.0 tr. b., 2.92 m/s

  77. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  78. Agility Trial I: 6/9, 43.25 s, 17.25 tr. b., 2.91 m/s

  79. Agility Trial II: Diskvalifikován

  80. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  81. Zkouška č.1 SA1: 1/6, 45.31 s, 0.31 tr. b., 3.47 m/s

  82. Zkouška č.2 SA1: 1/6, 41.59 s, 25.0 tr. b., 3.68 m/s

  83. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  84. Zkouška 1 SA1: 1/6, 49.97 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  85. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  86. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  87. Agility Trial I: 2/5, 45.67 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  88. Agility Trial II: Diskvalifikován

  89. Jumping Open: Diskvalifikován

  90. Rapotín - Dvouzkoušky Miacis 2018, 08. 09. 2018

  91. Zkouška 1 SA1: 1/3, 48.48 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  92. Zkouška 2 SA1: 1/3, 46.09 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  93. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  94. Agility Open: 7/15, 56.68 s, 24.68 tr. b., 3.18 m/s

  95. Agility Trial: 2/5, 55.78 s, 31.78 tr. b., 2.55 m/s

  96. Jumping Open: 6/17, 46.1 s, 11.1 tr. b., 3.47 m/s

  97. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  98. Agility S: Diskvalifikován

  99. Jump S: 21/25, 47.86 s, 19.86 tr. b., 3.09 m/s

  100. Zkouška SA1: 5/5, 50.7 s, 5.0 tr. b., 3.16 m/s

  101. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  102. Zkouška 1 SA1: 1/2, 46.58 s, 19.58 tr. b., 3.22 m/s

  103. Zkouška 2 SA1: 1/2, 47.73 s, 6.73 tr. b., 3.42 m/s

  104. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  105. 1. zkouška SA1: 3/6, 47.27 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  106. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  107. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  108. Agility Open: Diskvalifikován

  109. Agility Trial: Diskvalifikován

  110. Jumping Open: Diskvalifikován

  111. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  112. 1. zkouška SA1: 12/17, 53.36 s, 10.0 tr. b., 3.09 m/s

  113. 2. zkouška SA1: 7/17, 64.23 s, 26.23 tr. b., 2.63 m/s

  114. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  115. Agility I: 7/10, 42.26 s, 15.26 tr. b., 3.45 m/s

  116. Agility II: 5/10, 41.87 s, 15.87 tr. b., 3.15 m/s

  117. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  118. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  119. 2. zkouška SA1: 3/8, 49.65 s, 6.65 tr. b., 3.42 m/s

  120. 3. zkouška SA1: 3/8, 45.86 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  121. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  122. Zkouška č.1 SA1: 5/6, 43.3 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  123. Zkouška č.2 SA1: Diskvalifikován

  124. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  125. zkouška 1 SA1: 5/6, 54.95 s, 14.95 tr. b., 2.38 m/s

  126. zkouška 2 SA1: 5/6, 58.2 s, 21.2 tr. b., 2.63 m/s

  127. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  128. Jumping A1 + A0 SA1: 3/6, 31.69 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  129. Trial II. SA1: 4/5, 52.24 s, 15.0 tr. b., 3.06 m/s

  130. Trial I. SA1: 1/5, 55.27 s, 5.0 tr. b., 3.08 m/s

  131. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  132. Agility Open: 4/22, 51.52 s, 1.52 tr. b., 3.53 m/s

  133. Agility Trial: Diskvalifikován

  134. Jumping Open: 14/21, 48.12 s, 10.12 tr. b., 3.47 m/s

  135. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  136. Trial II. SA1: 4/5, 43.22 s, 10.0 tr. b., 3.12 m/s

  137. Trial I. SA1: Diskvalifikován

  138. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  139. 1.běh SA1: 5/5, 45.28 s, 10.28 tr. b., 3.05 m/s

  140. 2. běh SA1: 4/5, 46.87 s, 12.87 tr. b., 2.75 m/s

  141. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  142. Agility Open: Diskvalifikován

  143. Agility Trial: 3/6, 42.55 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  144. Jumping Open: 17/28, 47.77 s, 21.77 tr. b., 2.89 m/s

  145. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  146. Jumping I: Diskvalifikován

  147. Jumping II: 11/23, 51.16 s, 6.16 tr. b., 3.48 m/s

  148. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 10/23, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  149. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  150. Agility S: Diskvalifikován

  151. Jumping S: 11/28, 45.38 s, 0.38 tr. b., 3.81 m/s

  152. Zkouška SA1: 2/4, 37.17 s, 5.17 tr. b., 3.39 m/s

  153. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  154. Agility Open S: 18/26, 65.79 s, 25.79 tr. b., 2.9 m/s

  155. Jump Open S: Diskvalifikován

  156. Zkouška SA1: 5/7, 52.61 s, 22.61 tr. b., 2.74 m/s

  157. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  158. Jumping 1 S: 14/26, 51.08 s, 11.08 tr. b., 3.33 m/s

  159. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  160. Zkoušky SA1: 8/10, 53.41 s, 13.41 tr. b., 3.0 m/s

  161. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  162. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  163. zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  164. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  165. FALCO 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  166. FALCO 2. zkouška SA1: Diskvalifikován