Cz En

Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 09. 06. 2019 v 18:32.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 19175
  2. Datum: 16. 06. 2019
  3. Terén: trávník
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Jumping, Zkoušky agility, Agility
  6. Stránky: http://agilityudoli.wz.cz/
  7. Propozice: http://agilityudoli.wz.cz/zavody/
  8. Zodpovědná osoba: Lenka Karasová
  9. GPS: 49.6557203, 17.9281634

Kontakt

agilityudoli@centrum.cz 776 344 446

Statistika přihlášených

16. 06. 2019
A1 A2 A3 V Celkem
S 0 1 2 0 3
M 0 1 0 0 1
L 0 1 0 0 1
Celkem 0 3 2 0 5
∞ volných míst

Přihlášky

Člen KA
002616 LA2 Jana Kalafusová Aglaia Foxy Fox
Člen KA
059115 MA2 Kristýna Valíčková Cira Oderský skřítek
Člen KA
056818 SA2 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej
Člen KA
084916 SA3 Jana Trojková Freesha Kham-Mi
Člen KA
037613 SA3 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla

Nepotvrzené přihlášky (30)

Člen KA
041117 LA1 Olga Havlíčková Dewey Arapaho Thiwahe
Člen KA
012916 LA1 Miroslav Honěk Jessi
Člen KA
088117 LA1 Adela Hoňková Angel Moravia Star
Člen KA
061318 LA1 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile
020317 LA1 Nela Čmielová Angie
Člen KA
014516 LA1 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp
Člen KA
018216 LA1 Eva Sikorová Mawlch Ypsi
010619 LA1 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse
Člen KA
013217 LA1 Pavel Šablatura Bomani Kirk Dark Side Legion
Člen KA
000818 LA2 Nikola Banotová Crocodile Yabalute
Člen KA
001818 LA2 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower
Člen KA
013017 LA2 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia
Člen KA
055615 LA2 Lucie Krpcová Jessie
090617 LA2 Adéla Petrášová Daisy
Člen KA
039116 LA2 Veronika Tománková Acné
Člen KA
074613 LA3 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute
Člen KA
066117 LA3 Michal Brych Catalyn Jankari
Člen KA
000316 LA3 Olga Havlíčková Azulay Ninuland
Člen KA
009815 LA3 Barbora Pyšková Pikao Daraskár
Člen KA
021016 LA3 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland
Člen KA
015616 MA1 Eliška Hrabalová Dášenka
Člen KA
076518 MA1 Barbora Mikušová Enzo Moravia Temperamento
006618 MA1 Jana Petrů Catch the Wind ze Skalní vyhlídky
Člen KA
060618 MA1 Kateřina Semanová Bernadette Ebigeil Nobilis Iris
Člen KA
091816 MA1 Libuše Staňková Theo z Hořenuše
024619 MA1 Dagmar Urbancová El Draco Brilliant of Blaked
Člen KA
057718 MA1 Kristýna Valíčková Dara Oderský skřítek
Člen KA
016816 MA2 Barbora Malenovská Culann z Pirkštejnského hrádku
Člen KA
020815 MA3 Jana Kalafusová Blade z Labského ostrova
Člen KA
032112 SA3 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí