Cz En

Agility LA

  1. Datum: 16. 06. 2019
  2. Závod: Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.85 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 0 0 0.0 0.0 33.77 5.92 V V
2 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 0 0.0 0.0 34.09 5.87 V V
3 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 34.78 5.75 V V
4 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 0 0 0.0 0.0 35.1 5.7 V V
5 095014 Petra Sekerová Lenny 0 0 0.0 0.0 37.65 5.31 V V
6 087718 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron 0 0 0.0 0.0 38.29 5.22 V V
7 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 41.09 4.87 V V
8 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 0 0 0.0 0.0 41.56 4.81 V V
9 027814 Lenka Blachová A3Ch Beroemde Orlith Esaber 0 0 0.0 0.0 42.5 4.71 V V
10 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur 0 0 0.0 0.0 48.75 4.1 V V
11 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 34.53 5.79 V V
12 033418 Lenka Karasová Applause infinities Lovelenia 0 1 0.0 5.0 39.19 5.1 V V
13 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 0 1 0.0 5.0 42.72 4.68 V V
14 016319 Tomáš Turek Max 1 0 0.0 5.0 49.66 4.03 V V
15 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies 2 0 0.0 10.0 34.88 5.73 VD VD
16 015417 Martina Josefusová Avengers triblack Dabbeeco 2 0 0.0 10.0 36.28 5.51 VD VD
17 058818 Kateřina Brokešová Annie 1 1 0.0 10.0 47.98 4.17 VD VD
18 002616 Jana Kalafusová Aglaia Foxy Fox 3 0 0.0 15.0 35.94 5.56 VD VD
19 026819 Jakub Jurenka Coffi YABALUTE 3 0 0.0 15.0 43.93 4.55 VD VD
DIS 034718 Jana Pergerová Kiwi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041117 Olga Havlíčková Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013118 Monika Fraisová Hurricane Suri Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061217 Martina Binarová Angel Flies In Extreme speed DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018216 Eva Sikorová Mawlch Ypsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008217 Ivana Cholevová Achita Zašovský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034016 Lucie Šůstková Apria Belleza Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019016 Eva Haroníková Aras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007717 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010619 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO