Cz En

086117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Čichoňová, Kubánkov

    Člen KA

Pes

  1. Loch Ness Monster, Kříženec

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Jednozkouškový rozjezd, 17. 06. 2022

  2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  3. Suchdol nad Odrou - 3x ZKOUŠKY, 12. 06. 2022

  4. Agility Trial I: 3/7, 38.16 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  5. Agility Trial II: Diskvalifikován

  6. Agility Trial III: Diskvalifikován

  7. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  8. Agility Trial I: Diskvalifikován

  9. Agility Trial II: Diskvalifikován

  10. Agility Trial III: 2/6, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  11. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  12. Agility Trial I: 3/7, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  13. Agility Trial II: Diskvalifikován

  14. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  15. TRIAL I.: Diskvalifikován

  16. TRIAL II.: Diskvalifikován

  17. TRIAL III.: Diskvalifikován

  18. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  19. Agility Trial I: Diskvalifikován

  20. Agility Trial II: Diskvalifikován

  21. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  22. zkouška MLA2 1: 1/2, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  23. zkouška MLA2 2: Diskvalifikován

  24. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  25. Neděle Agility ML: 1/6, 44.89 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  26. Neděle Jumping ML: Diskvalifikován

  27. Neděle zkouška ML A2: 2/2, 43.61 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  28. Sobota Agility ML: Diskvalifikován

  29. Sobota Jumping ML: Diskvalifikován

  30. Sobota zkouška ML A2: Diskvalifikován

  31. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  32. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  33. Jumping OPEN I. ML: Diskvalifikován

  34. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  35. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  36. Agility I: Diskvalifikován

  37. Jumping I: Diskvalifikován

  38. Jumping II: Diskvalifikován

  39. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  40. Agility Trial I: 2/7, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  41. Agility Trial II: Diskvalifikován

  42. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  43. Agility Trial I: 1/2, 46.7 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  44. Agility Trial II: Diskvalifikován

  45. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  46. 1. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  48. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  49. Agility Trial I: Diskvalifikován

  50. Agility Trial II: Diskvalifikován

  51. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  52. Agility Large Ne: Diskvalifikován

  53. Agility Large So: 10/35, 47.64 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  54. Jumping Large Ne: Diskvalifikován

  55. Jumping Large So: Diskvalifikován

  56. LA2 Ne: 1/10, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  57. LA2 So: Diskvalifikován

  58. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  59. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška LA2: 7/19, 50.07 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  61. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  63. Agility Open: Diskvalifikován

  64. Agility Trial: Diskvalifikován

  65. Jumping Open: Diskvalifikován

  66. Brno - Dvojzkoušky agility, 08. 08. 2020

  67. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  70. zkouška MLA2 1: 1/5, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  71. zkouška MLA2 2: Diskvalifikován

  72. zkouška MLA2 3: Diskvalifikován

  73. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  74. ZkA I: 2/3, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  75. ZkA II: Diskvalifikován

  76. ZkA III: Diskvalifikován

  77. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  78. Agility I: 9/28, 50.86 s, 7.86 tr. b., 4.33 m/s

  79. Jumping I: Diskvalifikován

  80. Jumping II: 17/28, 42.21 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  81. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  82. TRIAL I.: Diskvalifikován

  83. TRIAL II.: Diskvalifikován

  84. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  85. ZkA I: Diskvalifikován

  86. ZkA II: Diskvalifikován

  87. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  88. 1. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  90. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  91. Trial I.: Diskvalifikován

  92. Trial II.: 6/23, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  93. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  94. Zkouška I.: Diskvalifikován

  95. Zkouška II: 4/15, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  96. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  97. Agility L sobota: Diskvalifikován

  98. Jumping L neděle: 11/36, 37.28 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  99. Jumping L sobota: 23/38, 45.96 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  100. Zkouška LA1 neděle: 3/7, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  101. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  102. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  103. ZkA I: Diskvalifikován

  104. ZkA II: 2/4, 38.57 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  105. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  106. ZkA I: Diskvalifikován

  107. ZkA II: Diskvalifikován

  108. ZkA III: Diskvalifikován

  109. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  110. TRIAL I.: Diskvalifikován

  111. TRIAL II.: Diskvalifikován

  112. TRIAL III.: Diskvalifikován

  113. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  114. Zkouška II. MLA1: Diskvalifikován

  115. Zkouška I. MLA1: 1/3, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  116. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  117. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  118. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  119. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  120. Jumping open MLA: Diskvalifikován

  121. Jumping tunel MLA: Diskvalifikován

  122. Zkouška MLA1: 1/1, 44.85 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  123. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  124. Jumping ML: 8/10, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  125. Zkouška II. MLA1: Diskvalifikován

  126. Zkouška I. MLA1: 2/3, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  127. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  128. Agility Open: Diskvalifikován

  129. Agility Zk: Diskvalifikován

  130. Jumping Open: Diskvalifikován

  131. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  132. 1. zkouška LA1: 5/20, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  133. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  134. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  135. Agility I: Diskvalifikován

  136. Agility II: Diskvalifikován

  137. Jumping I: Diskvalifikován

  138. Jumping II: Diskvalifikován

  139. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  140. Agility LA: Diskvalifikován

  141. Jumping L: Diskvalifikován

  142. LA 1: Diskvalifikován

  143. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  144. ZKouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  145. Zkouška LA1 2 LA1: Diskvalifikován

  146. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  147. Agility Open: Diskvalifikován

  148. Agility Trial: Diskvalifikován

  149. Jumping Open: Diskvalifikován

  150. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  151. Zkouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  152. Zkouška LA1 2 LA1: Diskvalifikován

  153. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  154. Jumping: Diskvalifikován

  155. Zkouška 1: Diskvalifikován

  156. Zkouška 2: Diskvalifikován

  157. Zkouška 3: Diskvalifikován

  158. Zkouška 4: 5/6, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  159. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  160. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  161. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  162. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  163. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  164. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  165. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  166. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  167. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  168. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  169. Trial I: Diskvalifikován

  170. Trial II: Diskvalifikován

  171. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  172. Agility Trial I: 18/26, 48.87 s, 15.0 tr. b., 3.07 m/s

  173. Agility Trial II: Diskvalifikován

  174. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  175. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  176. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. 3. Zkouška LA1: 4/12, 46.09 s, 20.0 tr. b., 3.34 m/s

  178. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  179. 1. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  180. 2. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  181. 3. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  182. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  183. Agility I: Diskvalifikován

  184. Agility II: Diskvalifikován

  185. Jumping I: Diskvalifikován

  186. Jumping II: Diskvalifikován

  187. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  188. Jumping LA1: Diskvalifikován

  189. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  190. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  191. Zkouška II LA1: 2/14, 37.02 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  192. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  193. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  194. ZKouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  195. Zkouška LA1 2 LA1: Diskvalifikován

  196. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  197. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  198. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  199. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  200. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  201. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován