Cz En

086117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Čichoňová, UNICORNS AGILITY

    Člen KA

Pes

  1. Loch Ness Monster, Kříženec

Výsledky

  1. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  2. ZkA I: Diskvalifikován

  3. ZkA II: 2/4, 38.57 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  4. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  5. ZkA I: Diskvalifikován

  6. ZkA II: Diskvalifikován

  7. ZkA III: Diskvalifikován

  8. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  9. TRIAL I.: Diskvalifikován

  10. TRIAL II.: Diskvalifikován

  11. TRIAL III.: Diskvalifikován

  12. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  13. Zkouška II. MLA1: Diskvalifikován

  14. Zkouška I. MLA1: 1/3, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  15. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  16. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  18. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  19. Jumping open MLA: Diskvalifikován

  20. Jumping tunel MLA: Diskvalifikován

  21. Zkouška MLA1: 1/1, 44.85 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  22. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  23. Jumping ML: 8/10, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  24. Zkouška II. MLA1: Diskvalifikován

  25. Zkouška I. MLA1: 2/3, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  26. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  27. Agility Open: Diskvalifikován

  28. Agility Zk: Diskvalifikován

  29. Jumping Open: Diskvalifikován

  30. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  31. 1. zkouška LA1: 5/20, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  32. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  33. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  34. Agility I: Diskvalifikován

  35. Agility II: Diskvalifikován

  36. Jumping I: Diskvalifikován

  37. Jumping II: Diskvalifikován

  38. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  39. Agility LA: Diskvalifikován

  40. Jumping L: Diskvalifikován

  41. LA 1: Diskvalifikován

  42. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  43. ZKouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA1 2 LA1: Diskvalifikován

  45. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  46. Agility Open: Diskvalifikován

  47. Agility Trial: Diskvalifikován

  48. Jumping Open: Diskvalifikován

  49. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  50. Zkouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  51. Zkouška LA1 2 LA1: Diskvalifikován

  52. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  53. Jumping: Diskvalifikován

  54. Zkouška 1: Diskvalifikován

  55. Zkouška 2: Diskvalifikován

  56. Zkouška 3: Diskvalifikován

  57. Zkouška 4: 5/6, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  58. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  59. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  60. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  61. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  62. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  63. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  64. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  65. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  66. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  67. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  68. Trial I: Diskvalifikován

  69. Trial II: Diskvalifikován

  70. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  71. Agility Trial I: 18/26, 48.87 s, 15.0 tr. b., 3.07 m/s

  72. Agility Trial II: Diskvalifikován

  73. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  74. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  75. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  76. 3. Zkouška LA1: 4/12, 46.09 s, 20.0 tr. b., 3.34 m/s

  77. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  78. 1. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  80. 3. Zkouška - neděle LA1: Diskvalifikován

  81. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  82. Agility I: Diskvalifikován

  83. Agility II: Diskvalifikován

  84. Jumping I: Diskvalifikován

  85. Jumping II: Diskvalifikován

  86. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  87. Jumping LA1: Diskvalifikován

  88. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  89. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  90. Zkouška II LA1: 2/14, 37.02 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  91. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  92. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  93. ZKouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA1 2 LA1: Diskvalifikován

  95. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  96. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  97. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  98. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  99. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  100. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován