Cz En

Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce

Tento závod je už plný.

  1. Číslo závodu: 22157
  2. Datum: 06. 02. 2022
  3. Terén: umělá tráva
  4. Uvnitř: Ano
  5. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  6. Zodpovědná osoba: Barbara Sajdoková
  7. Upřesnění místa: ABS Aréna
  8. GPS: 49.967332, 17.828378

Kontakt

Bára Sajdoková FB: Psí škola ABS - https://www.facebook.com/psiskolaabs www.abstrenink.online

Poznámka

PLNO! Už neposílejte startovné!!! Kdo pošle, bude mu vráceno.

3x zkouška A3, A2, A1

Počet míst omezen na 45. 15 míst pro A1 - PLNO 15 míst pro A2 - PLNO

15 míst pro A3 - PLNO!!! Už neposílejte startovné - kdo pošle, bude mu vráceno. V případě, že by někdo z přihlášených vypadl, vám nabídneme místo náhradníka.

Startovné 450,- (za druhého a dalšího psa 400,-). Platby zasílejte na č.ú.: 2210106523/5500, jako VS uveďte číslo vaší přihlášky (z kacr.info), do zprávy pro příjemce napište "únorové trojzkoušky + své jméno".

Vyhodnocujeme součty 3 běhů - zvlášť S, M a L.

Prezence pro A3: 8:30 - 8:40 První start A3: 8:45

Časy prezencí pro A1 a A2 budou dopřesněny po uzávěrce přihlášek, předběžně budou kolem 10:00 pro A1 a kolem 11:30 pro A2.

Uzávěrka přihlášek: 31.1.2022

Adresa: ABS Aréna Opava Českého odboje 17 Opava - Vlaštovičky

Rozměr parkuru: 15 m x 29 m - v souladu s bodem 5.4 platného Soutěžního řádu upozorňujeme účastníky na menší rozměr parkuru

Statistika přihlášených

06. 02. 2022
A1 A2 A3 V Celkem
S 4 3 4 0 11
M 3 2 9 0 14
L 8 6 4 0 18
Celkem 17 11 17 0 45
Žádná volná místa

Přihlášky

044221 A1 Adam Grygar Pande-Mia z Černobílých
Člen KA
065221 A1 Gabriela Jiříčková Atalanta Albatros MagicBerry
Člen KA
065120 LA1 Kateřina Bulawová Etami Rini Z Vandalky
082821 LA1 Irena Gajdarusová I´m Targaryen Dream of joy
071821 LA1 Irena Gajdarusová Sára
Člen KA
078519 LA1 Gabriela Jiříčková Happy
Člen KA
078619 LA1 Laura Michalčíková Collin Mersey border collies
Člen KA
062920 LA1 Laura Michalčíková Ace Bracelet from Remayland
Člen KA
005521 LA1 Zuzana Palyzová Bonnie
074721 LA1 Jana Ščučková Rick Deabei
Člen KA
083020 LA2 Lenka Blachová Rasza Talon Azuricoyotes
LA2 Simona Ivanová Fort Rosalie Thiwahe
Člen KA
040920 LA2 Lucie Peterková Aras
Člen KA
202020 LA2 Radka Podmolová Black Wave The Maze Runner
Člen KA
005620 LA2 Darina Rýznarová Born To Run Verline
Člen KA
086117 LA2 Dana Čichoňová Loch Ness Monster
Člen KA
065118 LA3 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies
Člen KA
077018 LA3 Michaela Koucká Arnošt Šťastná smečka
Člen KA
021316 LA3 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland
Člen KA
010619 LA3 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse
Člen KA
068420 MA1 Dana Boháčová Angry Bird von Pischot
Člen KA
074420 MA1 Margit Horáčková Ghost Buster ze Smrčkova Dvora
Člen KA
039718 MA1 Marcela Steinerová Kaspian Killers Hole
Člen KA
068720 MA2 Barbara Sajdoková Lucky Tajtrlík
Člen KA
071919 MA2 Martina Šimčíková Ferey Vrabčí hnízdo
Člen KA
089116 MA3 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin
Člen KA
051516 MA3 Dana Boháčová Betty from Wealth Island
Člen KA
065117 MA3 Martina Haroníková Diamond Diddi Bellamoon
Člen KA
018916 MA3 Eva Klose Abee
Člen KA
004717 MA3 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery
Člen KA
064120 MA3 Veronika Plachá Argo
Člen KA
029317 MA3 Zuzana Sedláčková Čikita
Člen KA
029217 MA3 Zuzana Sedláčková Ema
Člen KA
080918 MA3 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej
SA1 Michaela Bělková Ever After Etty Bambabibi
Člen KA
007121 SA1 Jenifer Kretková Quinta Naše radost
Člen KA
026921 SA1 Lenka Kretková Beatrice Blue Supreme
Člen KA
011221 SA1 Dana Čichoňová Frutti Harisson
Člen KA
086618 SA2 Kateřina Jedličková Riki
Člen KA
067119 SA2 Lenka Klásková Shaggy Porubský Květ
Člen KA
019221 SA2 Pavel Moravec Klea Kutcher-Chan
Člen KA
068115 SA3 Klára Konečná A3Ch Majda
Člen KA
064420 SA3 Tereza Rossmannová Bazzy Zpod Chlumských hájů
Člen KA
045919 SA3 Lucie Rubá Wafle von Schnappi Schnapp
Člen KA
070714 SA3 Vendula Černá Audrey Pages of My Diary

Nepotvrzené přihlášky (13)

Člen KA
018620 LA1 Vladimíra Horáčková Daenerys Z Kouzelných hor
043820 LA1 Marcela Popková Pheobe
077821 LA1 Zuzana Svršková Bentley Siggi dante from Moravia
093819 LA1 Erika Tóthová Fly
Člen KA
082919 LA1 Anežka Štihlová Marsch Mallow Alkyra
Člen KA
013118 LA2 Monika Fraisová Hurricane Suri Quick Angel
Člen KA
088618 LA3 Denisa Korbářová Charlie
Člen KA
070219 SA1 Mirka Mihoková Beatrice Tarry la Vera Felicità
Člen KA
046821 SA1 Eva Staňková Primula Moravské srdce
Člen KA
066720 SA1 Eva Staňková Narella Moravské srdce
Člen KA
004913 SA2 Ilona Smrčková Beauty ze Smrčkova dvora
Člen KA
014520 SA2 Kateřina Říhová Hagrid Darma
Člen KA
073218 SA3 Pavlína Guricová A3Ch Cyrus Z Jesence