Cz En

Barbara Sajdoková

  1. Číslo: 000251
  2. OSA: Psí škola ABS - All Breeds Shine
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 05. 01. 2015
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 126100 (L), Dina

  2. 149800 (S), Belinda z Vitonského panství

  3. 003304 (L), A3Ch Hazel Bohemia Alké

  4. 015605 (S), Okki Bonte

  5. 038106 (M), A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat

  6. 038206 (ML), Arasz Csoki Méhes - Kerti

  7. 057015 (L), Crasna Maaya z Molu Es

  8. 077215 (ML), Etoo BestMudi

  9. 014618 (S), Audrey Pages of My Diary

  10. 068720 (M), Lucky Tajtrlík

Výsledky

  1. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  2. Agility 1, Lucky Tajtrlík: Diskvalifikován

  3. Agility 1, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  4. Agility 2, Etoo BestMudi: 3/13, 45.89 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  5. Agility 2, Lucky Tajtrlík: Diskvalifikován

  6. Jumping, Lucky Tajtrlík: 3/17, 41.29 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  7. Jumping, Etoo BestMudi: 4/14, 41.93 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  8. Jumping 1, Lucky Tajtrlík: 2/20, 41.29 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  9. Jumping 1, Etoo BestMudi: 2/14, 41.93 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  10. Jumping 2, Lucky Tajtrlík: Diskvalifikován

  11. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  12. Agility Brut M, Lucky Tajtrlík: Diskvalifikován

  13. Demi Z MA1, Lucky Tajtrlík: 1/3, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  14. Jumping Extra Dry M, Lucky Tajtrlík: 10/23, 44.23 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  15. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  16. TRIAL I., Lucky Tajtrlík: Diskvalifikován

  17. TRIAL II. , Lucky Tajtrlík: 1/6, 31.39 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  18. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  19. zkouška MA1 1, Lucky Tajtrlík: Diskvalifikován

  20. zkouška MA1 2, Lucky Tajtrlík: Diskvalifikován

  21. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  22. 1. Agility, Lucky Tajtrlík: Diskvalifikován

  23. 1. jumping, Lucky Tajtrlík: Diskvalifikován

  24. 2. agility, Lucky Tajtrlík: 1/14, 47.83 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  25. 2. jumping, Lucky Tajtrlík: 3/13, 39.18 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  26. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  27. Zkouška I., Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  28. Zkouška II, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  29. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  30. Agility Open, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  31. Agility Trial, Etoo BestMudi: 2/9, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  32. Jumping Open, Etoo BestMudi: 5/33, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  33. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  34. Agility, Audrey Pages of My Diary: 17/56, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  35. Agility DRUZSTVA, Audrey Pages of My Diary: Diskvalifikován

  36. Jumping, Audrey Pages of My Diary: 37/57, 35.48 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  37. Jumping DRUZSTVA, Audrey Pages of My Diary: 36/56, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  38. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  39. Jumping LA L, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  40. Jumping SA S, Audrey Pages of My Diary: 1/23, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  41. Jumping special LA L, Crasna Maaya z Molu Es: 8/26, 43.44 s, 6.44 tr. b., 3.87 m/s

  42. Jumping special SA S, Audrey Pages of My Diary: 1/23, 32.72 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  43. Zkouška SA3 SA3, Audrey Pages of My Diary: Diskvalifikován

  44. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  45. Agility L L, Etoo BestMudi: 3/43, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  46. Agility S S, Audrey Pages of My Diary: 5/29, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  47. Jumping L L, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  48. Jumping S S, Audrey Pages of My Diary: Diskvalifikován

  49. Zkouška LA2 LA2, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  50. Zkouška SA2 SA2, Audrey Pages of My Diary: 1/10, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  51. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  52. QA4 Agility, Audrey Pages of My Diary: 6/45, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  53. QA5 Agility, Audrey Pages of My Diary: 6/45, 41.91 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  54. QA6 Agility, Audrey Pages of My Diary: 8/43, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  55. QJ4 Jumping, Audrey Pages of My Diary: 16/45, 39.22 s, 5.22 tr. b., 4.59 m/s

  56. QJ5 Jumping, Audrey Pages of My Diary: 10/45, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  57. QJ6 Jumping, Audrey Pages of My Diary: 4/42, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  58. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  59. Jumping A2+3, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  60. Jumping A2+3 , Audrey Pages of My Diary: Diskvalifikován

  61. Zkouška 1 LA2, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  62. Zkouška 1 SA2, Audrey Pages of My Diary: 2/12, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  63. Zkouška 2 LA2, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  64. Zkouška 2 SA2, Audrey Pages of My Diary: Diskvalifikován

  65. Zkouška II LA2, Etoo BestMudi: 2/10, 35.4 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  66. Zkouška II SA2, Audrey Pages of My Diary: 2/12, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  67. Zkouška I LA2, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  68. Zkouška I SA2, Audrey Pages of My Diary: Diskvalifikován

  69. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  70. QA1 agility, Audrey Pages of My Diary: 6/53, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  71. QA2 agility, Audrey Pages of My Diary: 19/53, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  72. QA3 agility, Audrey Pages of My Diary: Diskvalifikován

  73. QJ1 jumping, Audrey Pages of My Diary: 13/53, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  74. QJ2 jumping, Audrey Pages of My Diary: 8/53, 37.8 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  75. QJ3 jumping, Audrey Pages of My Diary: 5/53, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  76. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  77. Zkouška SA2 1 SA2, Audrey Pages of My Diary: 1/15, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  78. Zkouška SA2 2 SA2, Audrey Pages of My Diary: 1/16, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  79. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  80. Agility Open, Audrey Pages of My Diary: 2/28, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  81. Agility Trial, Audrey Pages of My Diary: 3/9, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  82. Jumping Open, Audrey Pages of My Diary: 1/29, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  83. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  84. 1. zkouška LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  85. 1. zkouška LA2, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  86. 1. zkouška SA1, Audrey Pages of My Diary: 2/17, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  87. 2. zkouška LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška LA2, Etoo BestMudi: 3/14, 52.43 s, 12.43 tr. b., 3.59 m/s

  89. 2. zkouška SA1, Audrey Pages of My Diary: Diskvalifikován

  90. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  91. TRIAL II. LA1, Crasna Maaya z Molu Es: 4/13, 33.96 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  92. TRIAL II. SA1, Audrey Pages of My Diary: Diskvalifikován

  93. TRIAL I. LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  94. TRIAL I. SA1, Audrey Pages of My Diary: 3/3, 34.32 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  95. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  96. TRIAL II. LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  97. TRIAL I. LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  98. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  99. Jumping L, Crasna Maaya z Molu Es: 10/24, 44.01 s, 10.01 tr. b., 3.57 m/s

  100. Speciál Jumping L, Crasna Maaya z Molu Es: 18/24, 43.91 s, 11.91 tr. b., 3.85 m/s

  101. Zkouška LA1, Crasna Maaya z Molu Es: 5/7, 47.12 s, 21.12 tr. b., 2.93 m/s

  102. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  103. Agility Open, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  104. Agility Open, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  105. Agility Trial, Etoo BestMudi: 1/15, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  106. Agility Trial, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  107. Jumping Open, Etoo BestMudi: 14/47, 47.79 s, 21.79 tr. b., 2.89 m/s

  108. Jumping Open, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  109. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  110. Agility L, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  111. Jumping L, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  112. Zkouška LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  113. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  114. Agility 1, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  115. Agility 2, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  116. Jumping 1, Etoo BestMudi: 11/77, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  117. Jumping 2, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  118. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  119. Jumping L, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  120. Jumping L, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  121. zkouška 3 LA1, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  122. zkouška 3 LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  123. zkouška 4 LA1, Etoo BestMudi: 5/13, 28.87 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  124. zkouška 4 LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  125. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  126. 1. zkouška LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  128. 3. zkouška LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  129. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  130. Agility Open, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  131. Agility Trial, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  132. Jumping Open, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  133. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  134. Jumping L, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  135. Jumping L, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  136. Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/9, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  137. Jumping speciál L, Etoo BestMudi: 2/21, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  138. Jumping speciál L, Crasna Maaya z Molu Es: 7/21, 45.93 s, 0.93 tr. b., 4.09 m/s

  139. Jumping speciál M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/8, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  140. Zkouška LA1, Etoo BestMudi: 2/14, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  141. Zkouška LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  142. Zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/4, 42.18 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  143. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  144. Agility, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 3/11, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  145. Agility, Etoo BestMudi: 4/20, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  146. Agility, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  147. Agility Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 7/21, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  148. Agility Open, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  149. Agility Open, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  150. Jumping Open, Etoo BestMudi: 9/40, 28.86 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  151. Jumping Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 13/21, 29.35 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  152. Jumping Open, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  153. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  154. agility L, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  155. agility LV, Arasz Csoki Méhes - Kerti: Diskvalifikován

  156. agility M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/18, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  157. jumping 1 L, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  158. jumping 1 L, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  159. jumping 1 LV, Arasz Csoki Méhes - Kerti: Diskvalifikován

  160. jumping 1 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  161. jumping 2 L, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  162. jumping 2 L, Etoo BestMudi: Diskvalifikován

  163. jumping 2 LV, Arasz Csoki Méhes - Kerti: 2/2, 34.99 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  164. jumping 2 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/11, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  165. zkouška 1 LA1, Crasna Maaya z Molu Es: 2/6, 49.49 s, 30.49 tr. b., 3.13 m/s

  166. zkouška1 MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/5, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  167. zkouška 2 LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  168. zkouška 2 MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  169. zkouška Ne LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  170. zkouška Ne MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  171. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  172. 1. zkouška LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  173. 2. zkouška LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  174. 3. zkouška LA1, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  175. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  176. I Agility, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  177. II Agility, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  178. III Agility, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  179. IV Agility, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  180. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  181. Agility, Crasna Maaya z Molu Es: 3/11, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  182. Agility, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  183. Agility Open I, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 5/18, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  184. Agility Open I, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  185. Jumping Open I, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  186. Jumping Open I, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  187. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  188. Agility I, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  189. Agility III, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  190. Aglility II, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  191. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  192. Agility, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  193. Agility squads, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  194. Jumping, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 6/34, 31.98 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  195. Jumping Squads, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 15/32, 30.77 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  196. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  197. Agility, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/15, 37.77 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  198. Agility, Arasz Csoki Méhes - Kerti: Diskvalifikován

  199. Agility, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  200. Agility Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/21, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  201. Agility Open, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  202. Jumping, Arasz Csoki Méhes - Kerti: Diskvalifikován

  203. Jumping Open, Crasna Maaya z Molu Es: Diskvalifikován

  204. Jumping Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  205. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  206. Agility Ne, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/62, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  207. Agility So, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 5/62, 47.43 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  208. Jumping Ne, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 3/63, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  209. Jumping So, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/65, 28.67 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  210. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  211. Jump 1 LV, Arasz Csoki Méhes - Kerti: 2/2, 25.78 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  212. Jump 1 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 5/13, 31.49 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  213. Jump 2 LV, Arasz Csoki Méhes - Kerti: 2/2, 30.7 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  214. Jump 2 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/12, 23.92 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  215. Zk 2 MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  216. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  217. Agility II Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/67, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  218. Agility I Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/71, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  219. FINAL, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 4/11, 35.14 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  220. Jumping II Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 7/68, 30.33 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  221. Jumping I Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  222. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  223. Zkoušky MA3 1 MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 3/7, 46.18 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  224. Zkoušky MA3 2 MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/7, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  225. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  226. 1. zkouška, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/3, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  227. 2. zkouška, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/3, 38.63 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  228. 2. zkouška, Arasz Csoki Méhes - Kerti: 2/3, 48.14 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  229. Jumping, Arasz Csoki Méhes - Kerti: 1/3, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  230. Jumping, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/3, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  231. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  232. Agility 1, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  233. Agility 2, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 10/60, 35.63 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  234. Finále, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/12, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  235. Jumping 1, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 3/62, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  236. Jumping 2, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  237. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 18. 04. 2015

  238. 1 zkouska MA3 MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  239. 2 zkouska MA3 MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/9, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  240. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty a Mistrovství republiky kategorie XS, 08. 11. 2014

  241. Agility, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/9, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  242. Agility Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  243. Jumping Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/17, 27.09 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  244. Jumping veterani, Arasz Csoki Méhes - Kerti: Diskvalifikován

  245. Veterani agility, Arasz Csoki Méhes - Kerti: Diskvalifikován

  246. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 24. 08. 2014

  247. 1. zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/7, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  248. 2. zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/7, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  249. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  250. Druhe Agility, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 9/10, 44.41 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  251. Jumping Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/16, 30.35 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  252. Prvni Agility, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  253. Veteran Jumping Open, Arasz Csoki Méhes - Kerti: 1/1, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  254. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  255. A3 zkouska 1, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/8, 35.77 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  256. A3 zkouska 2, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  257. A3 zkouška 3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/8, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  258. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  259. Agility FINAL, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 3/10, 42.8 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  260. Agility II, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  261. Agility Open II, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/15, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  262. Jumping Open II, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/14, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  263. Ostrava - 1. Ostravský pohár 2014, 08. 02. 2014 - 09. 02. 2014

  264. Agility finále, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/11, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  265. Agility Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/36, 35.31 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  266. Agility Open, Arasz Csoki Méhes - Kerti: 1/1, 40.49 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  267. Agility Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 3/33, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  268. Agility "zkoušky", A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  269. Agility - "Zkoušky", A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 6/22, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  270. Jumping Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/37, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  271. Jumping Open, Arasz Csoki Méhes - Kerti: Diskvalifikován

  272. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 30. 11. 2013

  273. Agility, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  274. Agility Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 5/14, 32.47 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  275. Agility Veteráni, Arasz Csoki Méhes - Kerti: Diskvalifikován

  276. Jumping Open, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 4/15, 26.62 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  277. Jumping Veteráni, Arasz Csoki Méhes - Kerti: Diskvalifikován

  278. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 09. 11. 2013

  279. Agility, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  280. Jumping, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 3/15, 33.47 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  281. Zkoušky, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  282. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  283. ne - Agility M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 3/19, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  284. ne - Agility vet.L, Arasz Csoki Méhes - Kerti: 1/1, 39.85 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  285. ne - Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  286. ne - Jumping vet.L, Arasz Csoki Méhes - Kerti: 1/1, 34.02 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  287. ne - zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/8, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  288. so - Agility M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/21, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  289. so - Agility vet.L, Arasz Csoki Méhes - Kerti: 2/2, 36.51 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  290. so - Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  291. so - Jumping vet.L, Arasz Csoki Méhes - Kerti: Diskvalifikován

  292. so - zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/8, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  293. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  294. Agility, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/62, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  295. Agility družstev, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 3/58, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  296. Jumping, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  297. Jumping družstev, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 5/58, 31.66 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  298. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  299. Jumping 1 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/10, 31.82 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  300. Jumping 2 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/10, 25.59 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  301. Zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/3, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  302. Prostějov - Skok za skokem VI, 17. 08. 2013 - 18. 08. 2013

  303. Agility 17.8.2013 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/15, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  304. Jumping 17.8.2013 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  305. Zkouška 17.8.2013 MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/8, 37.84 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  306. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  307. Jumping MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/4, 33.07 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  308. Zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  309. Šumperk Temenice - Miacis cup 2013, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  310. Agility M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/10, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  311. Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/9, 24.35 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  312. Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  313. Zkouška II. MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  314. Zkouška I. MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  315. Zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/3, 40.01 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  316. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 1 aneb 4 in 1, 06. 04. 2013

  317. 1. agility MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/7, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  318. 2. agility MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  319. 3. agility MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/7, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  320. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  321. So - Agility M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/14, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  322. So - Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/14, 31.37 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  323. So - Zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  324. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 18. 11. 2012

  325. Agility, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/23, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  326. Jumping, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 6/23, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  327. Zkoušky, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  328. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  329. Agility individuals, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/56, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  330. Jumping individuals, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/57, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  331. Hlučín - XI. Podzimní Hopsinky, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  332. ne - Agility M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/11, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  333. ne - Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  334. ne - zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/6, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  335. so - Agility M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  336. so - Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 4/18, 31.04 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  337. so - zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/8, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  338. Chvalnov - TOP OUTDOOR CUP 2012, 22. 09. 2012

  339. Jumping Medium, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/10, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  340. Open Medium, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  341. Zkouška A3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  342. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III, 09. 09. 2012

  343. 1. Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 8/13, 29.57 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  344. 2. Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/13, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  345. Agility MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/5, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  346. Větřkovice - Moravskoslezský pohár III, 01. 09. 2012 - 02. 09. 2012

  347. Agility M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/11, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  348. Agility M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  349. Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/7, 32.44 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  350. Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  351. Zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/2, 38.03 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  352. Zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/3, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  353. Suchdol nad Odrou - Údolní DVOJZKOUŠKY, 22. 07. 2012

  354. I. agility MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/4, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  355. II. agility MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  356. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  357. Agility Open - neděle M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/33, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  358. Agility Open - sobota M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 13/35, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  359. Jumping Open - neděle M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  360. Jumping Open - sobota M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 9/35, 28.1 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  361. Zkoušky neděle MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  362. Zkoušky sobota MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  363. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů - II, 10. 06. 2012

  364. Agility II. M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  365. Agility MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/3, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  366. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  367. Agility 1 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 4/29, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  368. Agility 2 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  369. Jumping 1 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/25, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  370. Jumping 2 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/29, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  371. Jumping 3 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/29, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  372. Šumperk Temenice - Miacis cup 2012, 19. 05. 2012 - 20. 05. 2012

  373. Agility II. MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  374. Agility I. MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  375. Jumping Open I. - pohádkový M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/12, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  376. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 12. 05. 2012

  377. Druhá zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/5, 42.64 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  378. Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/14, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  379. První zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  380. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  381. AGILITY I, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  382. AGILITY II, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 11/55, 41.84 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  383. JUMPING I, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  384. JUMPING II, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  385. JUMPING III, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  386. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 15. 04. 2012

  387. Agility II. MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/2, 39.19 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  388. Agility I. MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/2, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  389. Brno - Jarní Brno 2012, 31. 03. 2012 - 01. 04. 2012

  390. Agility M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/26, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  391. Jumping II M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  392. Jumping I M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  393. Prostějov - Faktor strachu aneb 4 in 1, 25. 03. 2012

  394. zkouška č.1, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  395. zkouška č.2, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/7, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  396. zkouška č.3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/7, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  397. zkouška č.4, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  398. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - III, 10. 03. 2012 - 11. 03. 2012

  399. So - Agility M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  400. So - Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/15, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  401. So - Zkoušky MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  402. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - I, 14. 01. 2012 - 15. 01. 2012

  403. Sobota - Agility M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/14, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  404. Sobota - Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  405. Sobota - Zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  406. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  407. ne-AGILITY M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/25, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  408. ne-JUMPING M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/24, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  409. so-AGILITY M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 5/26, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  410. so-JUMPING M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 7/27, 28.39 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  411. Větřkovice - Moravskoslezský pohár II, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  412. Agility 2 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  413. Jumping 2 M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  414. Zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  415. Ludslavice u Zlína - O Zlínský ranec V., 04. 06. 2011

  416. Agility Open M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 5/21, 35.4 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  417. Zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/3, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  418. Větřkovice - Moravskoslezský pohár I, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  419. Agility M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/18, 31.78 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  420. Jumping M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 4/18, 28.4 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  421. Zkoušky MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/5, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  422. Prostějov - Dvojzkoušky, 30. 04. 2011

  423. Zkouška č.1 SA1 MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  424. Zkouška č.2 MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  425. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - II, 12. 02. 2011 - 13. 02. 2011

  426. Vosacup 2011 - II, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/6, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  427. Vosacup 2011 - II, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/14, 26.55 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  428. Vosacup 2011 - II, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 6/15, 47.52 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  429. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - I, 15. 01. 2011 - 16. 01. 2011

  430. Vosacup 2011 - I, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  431. Vosacup 2011 - I, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  432. Vosacup 2011 - I, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  433. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  434. AGILITY, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/33, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  435. AGILITY, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 7/36, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  436. JUMPING, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/34, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  437. JUMPING, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  438. MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/11, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  439. MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/11, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  440. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility 2010, 11. 09. 2010 - 12. 09. 2010

  441. Agility Jednotlivci M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 20/58, 39.69 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  442. Jumping Jednotlivci M, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 17/58, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  443. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY 4, 22. 05. 2010 - 23. 05. 2010

  444. Agility medium, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 2/20, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  445. Agility medium, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 3/21, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  446. Jump Medium, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/20, 34.48 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  447. Jump Medium, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/21, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  448. MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  449. MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  450. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  451. MA3 (1), A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: Diskvalifikován

  452. MA3 (2), A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/4, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  453. Agility kemp Větřkovice - Moravskoslezský pohár II., 27. 06. 2009 - 28. 06. 2009

  454. Agility MA, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/20, 32.07 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  455. Jumping MA, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/20, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  456. Zkouška MA3, A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat: 1/8, 29.41 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s