Cz En

Agility II

  1. Datum: 22. 05. 2022
  2. Závod: Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Szilágyi, Anita (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001121 Darie Dytrychová Dylumi Ragyognak Csillagok 0 0 0.0 0.0 36.6 5.44 V V
2 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy 0 0 0.0 0.0 36.74 5.42 V V
3 081321 Klára Kokešová Cerunnos Move it or Lose it 0 0 0.0 0.0 37.5 5.31 V V
4 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 39.17 5.08 V V
5 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 39.6 5.03 V V
6 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 39.87 4.99 V V
7 081918 Melanie Reiser Buddy 0 0 0.0 0.0 40.45 4.92 V V
8 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 40.59 4.9 V V
9 045322 Eva Svobodová Sheriff z Ďáblovy studánky 0 0 0.0 0.0 43.37 4.59 V V
10 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 43.56 4.57 V V
11 039718 Marcela Steinerová Kaspian Killers Hole 0 0 0.0 0.0 44.51 4.47 V V
12 047012 Iva Procházková A3Ch Sisi 0 0 0.0 0.0 44.58 4.46 V V
13 025818 Karolína Bílková Energy Efree ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 49.39 4.03 V V
14 065117 Martina Haroníková A3Ch Diamond Diddi Bellamoon 0 0 1.55 1.55 52.55 3.79 V V
15 038221 Adéla Čejková Discovery Černý Křišťál 1 0 0.0 5.0 40.12 4.96 V V
16 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 1 0 0.0 5.0 40.44 4.92 V V
17 012716 Simona Zajková ml. Minnie 1 0 0.0 5.0 41.63 4.78 V V
18 181920 Ivana Ondrušová Another Bailey Ray 1 0 0.0 5.0 41.74 4.77 V V
19 009921 Tereza Škrobánková Bibi z Faustovy zahrádky 1 0 0.0 5.0 41.8 4.76 V V
20 002518 Veronika Starova Spotty 1 0 0.0 5.0 42.52 4.68 V V
21 080016 Mikuláš Kočvara A3Ch Lisa Farma Štěkot 1 0 0.0 5.0 43.46 4.58 V V
22 027321 Michaela Berková Glorious Black ze Smrčkova dvora 0 1 0.0 5.0 44.1 4.51 V V
23 061118 Pavlína Sedlmaierová Courageous Bougie Fast Happiness 0 1 0.0 5.0 44.14 4.51 V V
24 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 1 0.0 5.0 47.34 4.2 V V
25 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 1 0.0 5.0 48.48 4.1 V V
26 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 1 0 1.24 6.24 52.24 3.81 VD VD
27 074420 Margit Horáčková Ghost Buster ze Smrčkova Dvora 1 1 0.0 10.0 47.5 4.19 VD VD
28 050818 Karolína Blaťáková Lady 1 1 3.14 13.14 54.14 3.68 VD VD
29 068720 Barbara Sajdoková Lucky Tajtrlík 1 0 8.46 13.46 59.46 3.35 VD VD
30 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů 1 1 4.86 14.86 55.86 3.56 VD VD
31 069020 Gabriela Kočvarová Dvořáková Belana vom Bettermannshof 0 2 8.8 18.8 59.8 3.33 D D
32 014520 Kateřina Říhová Hagrid Darma 2 2 22.55 42.55 73.55 2.71 BO BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036719 Markéta Slováková Kelly la Sirael DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029317 Zuzana Sedláčková Čikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027820 Tereza Krejčí Betty Swift Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019721 Adéla Maršálková Good Wine z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080318 Eva Panáčová Koky Hbité skoky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011420 Veronika Palová Vajda Köves-Bérci Betyár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073820 Michael Pluskal BlueFire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029217 Zuzana Sedláčková Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029419 Marcel Balšan Maki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062719 Petr Spitz Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029820 Kateřina Glogarová Coraline z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006721 Kristýna Schreierová Kebab Cerunnos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057318 Petra Lochmannová Castanea Od Severní řeky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064120 Veronika Plachá Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO