Cz En

057318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Lochmannová

    Člen KA

Pes

  1. Castanea Od Severní řeky, Foxterier hladkosrstý

Výsledky

  1. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  2. Agility I: 6/40, 49.29 s, 0.29 tr. b., 4.16 m/s

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: 25/40, 51.64 s, 22.64 tr. b., 3.52 m/s

  5. Jumping II: 21/40, 50.32 s, 15.32 tr. b., 4.05 m/s

  6. Záhlinice - 2. Záhlinické závody agility, 02. 06. 2019

  7. JUMPING M M: 7/12, 35.36 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  8. w -1. Zkouška MA1 MA1: 1/3, 39.35 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  9. z - 2. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  10. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  11. Agility Open MA: Diskvalifikován

  12. Jumping Open MA: 6/18, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  13. MA1: Diskvalifikován

  14. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  15. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  17. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  18. 1. Zkouška MA1 MA1: 3/10, 37.27 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  19. 2. Zkouška MA1 MA1: Diskvalifikován

  20. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  21. TRIAL II. MA1: Diskvalifikován

  22. TRIAL I. MA1: 2/4, 41.74 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  23. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  24. Agility Trial II: 2/8, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  25. Agility Trial III: 3/8, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  26. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 19. 04. 2019

  27. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  29. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  30. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 06. 04. 2019

  31. 1. Zkouška MA1: 2/3, 51.18 s, 10.18 tr. b., 3.46 m/s

  32. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  33. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  34. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška MA1: 1/5, 34.68 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  36. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  37. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška MA1: 3/7, 39.19 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  39. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  40. Agility Trial I: Diskvalifikován

  41. Agility Trial II: Diskvalifikován

  42. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  43. Agility Open: 2/7, 55.45 s, 26.45 tr. b., 2.58 m/s

  44. Agility Trial I: Diskvalifikován

  45. Agility Trial II: Diskvalifikován

  46. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  47. TRIAL II. MA1: Diskvalifikován

  48. TRIAL I. MA1: 2/4, 47.98 s, 10.0 tr. b., 3.23 m/s

  49. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  50. Agility Open: Diskvalifikován

  51. Agility Trial: 1/4, 43.82 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  52. Jumping Open: 12/21, 48.65 s, 12.65 tr. b., 3.99 m/s

  53. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  54. Agility M: Diskvalifikován

  55. Jumping M: Diskvalifikován

  56. Zkouška MA1: Diskvalifikován