Cz En

Jumping I

  1. Datum: 22. 06. 2019
  2. Závod: Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Virtanen, Anders (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.14 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 0 0 0.0 0.0 34.02 5.35 V V
2 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 34.71 5.24 V V
3 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 35.82 5.08 V V
4 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 0 0 0.0 0.0 36.12 5.04 V V
5 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 36.78 4.95 V V
6 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.28 4.88 V V
7 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 0 0.0 0.0 37.48 4.86 V V
8 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 37.6 4.84 V V
9 034519 Hana Fuksová Fidorka z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 38.07 4.78 V V
10 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 38.5 4.73 V V
11 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.62 4.71 V V
12 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 39.36 4.62 V V
13 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 39.39 4.62 V V
14 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 0 0 0.0 0.0 39.65 4.59 V V
15 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility 0 0 0.0 0.0 40.35 4.51 V V
16 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 40.79 4.46 V V
17 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery 0 0 0.0 0.0 42.33 4.3 V V
18 029217 Zuzana Sedláčková Ema 0 1 0.0 5.0 37.66 4.83 V V
19 018916 Eva Haroníková Abee 1 0 0.0 5.0 38.19 4.77 V V
20 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi 0 1 0.0 5.0 39.05 4.66 V V
21 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 0 1 0.0 5.0 41.39 4.4 V V
22 051516 Dana Boháčová Betty from Wealth Island 0 1 0.0 5.0 42.45 4.29 V V
23 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti 0 1 0.92 5.92 44.92 4.05 V V
24 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel 2 0 0.0 10.0 34.7 5.24 VD VD
25 057318 Petra Lochmannová Castanea Od Severní řeky 2 1 7.64 22.64 51.64 3.52 D D
DIS 053918 Lenka Herzová Little King Revelation of Harricana River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017714 Petra Lochmannová Julie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074912 Barbora Malenovská Ara od Veličky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052718 Blanka Pelikánová Filip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029317 Zuzana Sedláčková Čikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026218 Aneta Vylímcová Arwen Tenderness from Wet Meadows DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012716 Simona Zajková ml. Minnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017417 Dana Čichoňová Kung Fu Panda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO