Cz En

052718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Blanka Pelikánová, Dog Little Academy

    Člen KA

Pes

  1. Filip, Kříženec

Výsledky

  1. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  2. Jumping MA3: 3/9, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  3. Zkouška MA3 1.běh: 2/9, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  4. Zkouška MA3 2.běh: 3/9, 49.09 s, 6.09 tr. b., 3.91 m/s

  5. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  6. Agility I: 30/71, 57.8 s, 13.8 tr. b., 3.72 m/s

  7. Agility II: Diskvalifikován

  8. Jumping I: Diskvalifikován

  9. Jumping II: 25/62, 53.3 s, 13.3 tr. b., 3.85 m/s

  10. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 13. 06. 2021

  11. 1. Zkouška MA3: 3/10, 52.98 s, 14.98 tr. b., 3.27 m/s

  12. 2. Zkouška MA3: 2/10, 53.88 s, 5.88 tr. b., 4.01 m/s

  13. 3. Zkouška MA3: 3/10, 50.57 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  14. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  15. 1.zkouška MA3 NE: 3/9, 51.98 s, 4.98 tr. b., 3.77 m/s

  16. 1.zkouška MA3 SO: 3/10, 53.57 s, 1.57 tr. b., 3.77 m/s

  17. 2.zkouška MA3 ne: 7/9, 43.58 s, 11.58 tr. b., 3.99 m/s

  18. 2. zkouška MA3 SO: 4/10, 45.49 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  19. 3. zkouška MA3 SO: 6/10, 47.19 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  20. Rohatec - Rohatecký koláček, 30. 05. 2021

  21. Canviťácký jumping M: Diskvalifikován

  22. Husse jumping M: 10/18, 48.81 s, 6.81 tr. b., 3.89 m/s

  23. Stávečkovo jumping M: 4/18, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  24. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  25. Zk. 1: 6/9, 62.74 s, 14.74 tr. b., 3.11 m/s

  26. Zk. 2: 6/9, 55.93 s, 10.93 tr. b., 3.45 m/s

  27. Zk. 3: 8/9, 66.44 s, 26.44 tr. b., 3.1 m/s

  28. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  29. JUMPING ORIGINAL II M: 10/16, 44.86 s, 6.86 tr. b., 3.61 m/s

  30. JUMPING ORIGINAL I M: Diskvalifikován

  31. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  32. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  33. Agility Medium: 8/20, 44.36 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  34. Jumping Medium: Diskvalifikován

  35. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  37. Agility Medium Ne: Diskvalifikován

  38. Agility Medium So: 3/15, 48.59 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  39. Jumping Medium Ne: 6/12, 43.99 s, 14.99 tr. b., 4.09 m/s

  40. Jumping Medium So: 6/15, 50.18 s, 11.18 tr. b., 4.11 m/s

  41. MA3 Ne: 4/6, 58.76 s, 9.76 tr. b., 3.68 m/s

  42. MA3 So: 3/10, 57.96 s, 2.96 tr. b., 3.8 m/s

  43. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  44. 1. Zkouška MA3: 2/10, 50.63 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  45. 2. Zkouška MA3: 2/10, 52.92 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  46. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  47. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  48. Agility M: 11/27, 52.54 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  49. Jumping M: 9/27, 46.88 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  50. Zkouška MA3: 4/12, 57.57 s, 11.57 tr. b., 3.82 m/s

  51. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  52. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška MA3: 2/6, 51.11 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  54. 3. Zkouška MA3: 2/6, 47.6 s, 0.6 tr. b., 3.93 m/s

  55. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  56. Agility I: Diskvalifikován

  57. Agility II: 44/62, 63.41 s, 16.41 tr. b., 3.39 m/s

  58. Jumping I: 44/64, 50.51 s, 11.51 tr. b., 3.68 m/s

  59. Jumping II: 31/58, 40.27 s, 0.27 tr. b., 4.47 m/s

  60. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  61. Agility Trial I: 2/6, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  62. Agility Trial II: 2/6, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  63. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  64. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška MA2: 1/4, 45.7 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  66. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  67. Canviťácký Jumping M: 5/15, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  68. Husse Jumping M: 6/15, 52.56 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  69. Stávečkovo jumping M: 10/15, 29.49 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  70. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  71. 1. Zkouška MA2: 1/5, 49.87 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  72. 2. Zkouška MA2: 1/5, 55.49 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  73. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  74. 1. Jumping M: 16/30, 26.63 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  75. 2. Jumping M: 9/30, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  76. 3. Jumping M: 5/27, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  77. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  78. Agility MA: Diskvalifikován

  79. Jumping MA: Diskvalifikován

  80. Zkouška MA2: 4/11, 54.55 s, 1.55 tr. b., 3.68 m/s

  81. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  82. Agility M: Diskvalifikován

  83. Jumping M: 7/24, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  84. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  85. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  86. Agility MA neděle: 7/27, 59.23 s, 3.23 tr. b., 3.58 m/s

  87. Agility MA sobota: 11/25, 62.32 s, 11.32 tr. b., 3.37 m/s

  88. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  89. Jumping MA sobota: 12/25, 59.94 s, 14.94 tr. b., 3.37 m/s

  90. Zkouška MA2 neděle: 6/7, 49.54 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  91. Zkouška MA2 sobota: 3/7, 47.25 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  92. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  93. JUMPING I.: 18/25, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  94. JUMPING II.: 23/25, 48.72 s, 8.72 tr. b., 3.69 m/s

  95. JUMPING III.: 16/25, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  96. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  97. ZkA I: 3/6, 54.61 s, 12.61 tr. b., 3.06 m/s

  98. ZkA II: Diskvalifikován

  99. ZkA III: Diskvalifikován

  100. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  101. AgilityM: Diskvalifikován

  102. JumpingM: 13/22, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  103. ZkouškaMA2: Diskvalifikován

  104. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  105. FINALE O bezovou hulku: 4/12, 61.15 s, 9.15 tr. b., 3.42 m/s

  106. Turnaj I: 4/13, 36.21 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  107. Turnaj II: 6/8, 40.34 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  108. Turnaj III: 2/4, 20.24 s, 1.24 tr. b., 4.2 m/s

  109. Zk agility I: 2/5, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  110. Zk agility II: Diskvalifikován

  111. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  112. MA2 - druhá: 1/7, 47.8 s, 1.8 tr. b., 3.45 m/s

  113. MA2 - první: 2/7, 45.71 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  114. MA2 - třetí: 4/7, 51.57 s, 11.57 tr. b., 3.12 m/s

  115. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  116. Agility Medium: 4/17, 58.91 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  117. Jumping Medium: 13/19, 50.08 s, 10.08 tr. b., 3.63 m/s

  118. Zkouška MA2: 7/10, 62.06 s, 15.06 tr. b., 3.22 m/s

  119. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  120. Jumping M: 12/18, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  121. Zkouška II. MA2: Diskvalifikován

  122. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  123. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  124. Agility Open: 8/19, 56.47 s, 12.47 tr. b., 3.51 m/s

  125. Agility Zk: Diskvalifikován

  126. Jumping Open: 13/21, 43.69 s, 7.69 tr. b., 3.71 m/s

  127. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  128. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  129. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  130. 3. Jumping M: 7/15, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  131. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  132. Jumping 1: Diskvalifikován

  133. Jumping 2: 7/24, 50.8 s, 9.8 tr. b., 3.9 m/s

  134. Zkoušky: 1/7, 42.4 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  135. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  136. Agility I: Diskvalifikován

  137. Agility II: Diskvalifikován

  138. Jumping I: Diskvalifikován

  139. Jumping II: Diskvalifikován

  140. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  141. 1. Zkouška MA1: 1/7, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  142. 2. Zkouška MA1: 2/7, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  143. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  144. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  145. 2. Jumping M: 12/27, 50.03 s, 2.03 tr. b., 4.26 m/s

  146. Agility M: 11/27, 68.15 s, 25.15 tr. b., 3.23 m/s

  147. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  148. Jumping MA1 - I: 2/8, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  149. Jumping MA1 - II: 5/8, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  150. Jumping speciál MA1: 1/8, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  151. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  152. Jumping 1: 4/13, 39.82 s, 1.82 tr. b., 3.82 m/s

  153. JUMPING 2: 4/13, 45.44 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  154. JUMPING 3 : 7/13, 50.68 s, 13.68 tr. b., 3.69 m/s

  155. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  156. Agility MA: Diskvalifikován

  157. Jumping MA: Diskvalifikován

  158. Zkouška MA1: 2/6, 47.34 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  159. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  160. Agility MA: 15/32, 57.12 s, 15.12 tr. b., 3.5 m/s

  161. Agility MA: 15/32, 57.12 s, 15.12 tr. b., 3.5 m/s

  162. Jumping MA: 18/34, 47.34 s, 3.34 tr. b., 3.99 m/s

  163. Jumping MA: 18/34, 47.34 s, 3.34 tr. b., 3.99 m/s

  164. Zkouška MA1: 3/7, 48.76 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  165. Zkouška MA1: 3/7, 48.76 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  166. Mikulov - Písečné jumpy + tuneliáda s JK Animals, 12. 01. 2019

  167. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  168. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  169. 3. Jumping M: 9/18, 57.0 s, 24.0 tr. b., 3.16 m/s

  170. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  171. Agility MA: Diskvalifikován

  172. Jumping MA: Diskvalifikován

  173. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  174. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  175. Jumping I: Diskvalifikován

  176. Jumping II: Diskvalifikován

  177. Jumping III: Diskvalifikován