089116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Blachová, AGILITY KOIRA

    Arrow_down

Pes

  1. Avatar Hungry Gremlin, Parson Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  2. 1. zkouška M A3: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška M A3: 2/8, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  4. Horka nad Moravou - Havliczech 48 s Vitakraft, 05. 11. 2022

  5. 1. zkouška A3: 4/9, 46.16 s, 20.0 tr. b., 4.25 m/s

  6. 2. zkouška A3: 4/9, 43.49 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  7. 3. zkouška A3: 4/9, 45.91 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  8. Brno - Podzimní Brno, 01. 10. 2022

  9. Agility MA: Diskvalifikován

  10. Jumping MA: 8/24, 32.49 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  11. Zkouška MA3: 7/13, 47.94 s, 11.94 tr. b., 3.96 m/s

  12. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  13. Agility M: 14/28, 42.61 s, 20.0 tr. b., 5.16 m/s

  14. Jumping M: Diskvalifikován

  15. Zkouška MA3: 9/17, 53.04 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  16. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VII/22, 23. 09. 2022

  17. Zkouška M A3 - I.: Diskvalifikován

  18. Zkouška M A3 - II. : Diskvalifikován

  19. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  20. Agility: 7/11, 39.94 s, 25.0 tr. b., 4.86 m/s

  21. Jumping: 6/12, 35.78 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  22. Zkoušky: 4/6, 43.41 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  23. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  24. Neděle Agility M: 6/9, 51.54 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  25. Neděle Jumping M: Diskvalifikován

  26. Neděle zkouška M A3: 3/5, 51.87 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  27. Sobota Agility M: Diskvalifikován

  28. Sobota Jumping M: Diskvalifikován

  29. Sobota zkouška M A3: 1/5, 43.37 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  30. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  31. Jumping II M: 7/16, 46.9 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  32. Jumping M: 15/17, 39.59 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  33. Zkouška MA3: 8/13, 43.2 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  34. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  35. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  37. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  38. Zkouška I.: 2/2, 44.37 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  39. Zkouška II.: 1/2, 44.66 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  40. Šumperk - Havliczech 43, 10. 06. 2022

  41. TRIAL I.: Diskvalifikován

  42. TRIAL II.: 1/3, 42.11 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  43. Zlín - O Zlínský ranec XVII., 04. 06. 2022

  44. Agility Open M: Diskvalifikován

  45. Jump Open M: 6/15, 41.33 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  46. Zkouška M3: 4/7, 45.57 s, 20.0 tr. b., 4.72 m/s

  47. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  48. Zkouška M A3 - I.: Diskvalifikován

  49. Zkouška M A3 - II. : 2/6, 43.96 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  50. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  51. TRIAL I.: 3/12, 45.77 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  52. TRIAL II.: 4/12, 42.44 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  53. Šumperk - Havliczech 51, 29. 04. 2022

  54. Zkouška I.: 1/3, 36.99 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  55. Zkouška II.: Diskvalifikován

  56. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  57. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  59. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  60. AGILITY M: Diskvalifikován

  61. JUMPING M: Diskvalifikován

  62. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  63. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  64. MA3: Diskvalifikován

  65. MA3 II.: 3/7, 42.84 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  66. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  67. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  68. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  69. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  70. Zkouška I.: 3/6, 51.16 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  71. Zkouška II.: 2/6, 53.47 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  72. Zkouška III.: 3/6, 50.43 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  73. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  74. 1. Zkouška A3 M: 5/9, 50.04 s, 21.54 tr. b., 3.9 m/s

  75. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  76. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  77. Zkouška I.: 4/7, 38.53 s, 15.0 tr. b., 4.67 m/s

  78. Zkouška II.: 1/7, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  79. Zkouška III.: 2/7, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  80. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  81. Agility MA: Diskvalifikován

  82. Jumping MA: 10/28, 42.88 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  83. Zkouška MA3: 6/17, 53.96 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  84. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  85. TRIAL I.: 4/7, 39.8 s, 25.0 tr. b., 4.9 m/s

  86. TRIAL II.: Diskvalifikován

  87. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  88. Agility Trial I: Diskvalifikován

  89. Agility Trial II: Diskvalifikován

  90. Agility Trial III: Diskvalifikován

  91. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  92. Vitar Agility Trial I: 2/5, 46.99 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  93. Vitar Agility Trial II: 4/5, 50.52 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  94. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  95. Agility MA: Diskvalifikován

  96. Jumping MA: 13/27, 42.45 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  97. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  98. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  99. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  100. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  101. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  102. VITAR Agility Trial I: 1/7, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  103. VITAR Agility Trial II: 5/7, 43.0 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  104. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  105. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  106. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  107. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  108. TRIAL I.: Diskvalifikován

  109. TRIAL II.: Diskvalifikován

  110. TRIAL III.: Diskvalifikován

  111. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  112. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška MA3: 4/9, 45.39 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  114. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  115. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška MA3: 5/6, 40.19 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  117. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  118. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  119. Agility Brut M: 7/22, 57.7 s, 23.7 tr. b., 3.74 m/s

  120. Demi Z MA3: Diskvalifikován

  121. Jumping Extra Dry M: Diskvalifikován

  122. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  123. Zkouška 1: Diskvalifikován

  124. Zkouška 2: Diskvalifikován

  125. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  126. Jumping MA3: Diskvalifikován

  127. Zkouška MA3 1.běh: Diskvalifikován

  128. Zkouška MA3 2.běh: Diskvalifikován

  129. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  130. TRIAL I.: Diskvalifikován

  131. TRIAL II. : 3/7, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  132. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  133. 1. zkouška: 7/9, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  134. 2. zkouška: 3/9, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  135. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  136. Agility M: Diskvalifikován

  137. Jumping M: 13/23, 44.03 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  138. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  139. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  140. TRIAL I.: Diskvalifikován

  141. TRIAL II.: Diskvalifikován

  142. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  143. TRIAL I.: Diskvalifikován

  144. TRIAL II.: 3/5, 45.27 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  145. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  146. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  148. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  149. Zk. 1: 4/9, 44.05 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  150. Zk. 2: 2/9, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  151. Zk. 3: 2/9, 45.27 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  152. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  153. Trial I.: 2/5, 43.62 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  154. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  155. 1. Zkouška MA3: 6/10, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  156. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  157. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  158. Agility I: Diskvalifikován

  159. Agility II: 45/62, 49.78 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  160. Jumping I: 41/64, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  161. Jumping II: 32/58, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  162. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  163. Agility M: Diskvalifikován

  164. Jumping M: 15/24, 38.19 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  165. ZkouškaMA3: Diskvalifikován

  166. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  167. ZkA I: Diskvalifikován

  168. ZkA II: Diskvalifikován

  169. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  170. Zk Agility I: Diskvalifikován

  171. Zk Agility II: Diskvalifikován

  172. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  173. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  174. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  175. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  176. Agility MA neděle: Diskvalifikován

  177. Jumping MA neděle: 5/27, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  178. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  179. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  180. Zkouška I.: Diskvalifikován

  181. Zkouška II.: 4/8, 46.57 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  182. Zkouška III.: Diskvalifikován

  183. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  184. ZkA I: Diskvalifikován

  185. ZkA II: Diskvalifikován

  186. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  187. ZkA I: 6/10, 46.25 s, 10.25 tr. b., 3.81 m/s

  188. ZkA II: Diskvalifikován

  189. ZkA III: 3/10, 67.24 s, 27.24 tr. b., 2.84 m/s

  190. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  191. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  192. ZkA I: 2/4, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  193. ZkA II: Diskvalifikován

  194. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  195. ZkA I: Diskvalifikován

  196. ZkA II: Diskvalifikován

  197. ZkA III: Diskvalifikován

  198. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 09. 2019

  199. Zk agility I: 1/3, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  200. Zk agility II: 1/3, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  201. Zk agility III: 2/3, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  202. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  203. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  204. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  205. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  206. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  207. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  208. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  209. 1. zkouška: 3/6, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  210. 2. zkouška: 1/6, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  211. 3. zkouška: 3/6, 50.02 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  212. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  213. Jumping 1: 11/24, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  214. Jumping 2: 4/24, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  215. Zkoušky: Diskvalifikován

  216. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  217. Agility I: Diskvalifikován

  218. Agility II: Diskvalifikován

  219. Jumping I: Diskvalifikován

  220. Jumping II: Diskvalifikován

  221. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  222. Agility MA: Diskvalifikován

  223. Jumping M: Diskvalifikován

  224. MA 2: Diskvalifikován

  225. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  226. 1. Zkouška MA2: 4/6, 35.92 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  227. 2. Zkouška MA2: 4/6, 35.51 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  228. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  229. Zkouška MA2 1 MA2: 4/6, 39.16 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  230. Zkouška MA2 2 MA2: 4/6, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  231. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  232. Agility Open: 12/30, 41.31 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  233. Agility Trial: 1/3, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  234. Jumping Open: Diskvalifikován

  235. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  236. AGILITY: Diskvalifikován

  237. JUMPING: 4/18, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  238. MA2: Diskvalifikován

  239. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  240. 1. Jumping M: 5/17, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  241. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  242. 3. Agility M: Diskvalifikován

  243. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  244. Agility MA: Diskvalifikován

  245. Jumping MA: 5/30, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  246. Zkouška MA2: 6/10, 39.02 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  247. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  248. Zkouška č.1 MA2: Diskvalifikován

  249. Zkouška č.2 MA2: Diskvalifikován

  250. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  251. Trial I: Diskvalifikován

  252. Trial II: Diskvalifikován

  253. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  254. Agility MA: Diskvalifikován

  255. Jumping MA: Diskvalifikován

  256. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  257. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  258. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  259. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  260. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  261. Agility MA: Diskvalifikován

  262. Jumping MA: Diskvalifikován

  263. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  264. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  265. Agility Trial I: Diskvalifikován

  266. Agility Trial II: Diskvalifikován

  267. Agility Trial III: Diskvalifikován

  268. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  269. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  270. Agility Trial I: 1/6, 42.34 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  271. Agility Trial II: Diskvalifikován

  272. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  273. TRIAL II. MA2: 4/4, 45.98 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  274. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  275. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  276. Agility Open: Diskvalifikován

  277. Agility Trial: Diskvalifikován

  278. Jumping Open: Diskvalifikován

  279. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  280. Jumping MA M: 6/29, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  281. Jumping special MA M: Diskvalifikován

  282. Zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  283. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  284. Agility Trial I: 5/6, 47.63 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  285. Agility Trial II: 3/6, 45.56 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  286. Agility Trial III: 2/6, 43.67 s, 25.0 tr. b., 4.05 m/s

  287. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  288. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  289. Agility Open: Diskvalifikován

  290. Agility Trial: 2/5, 42.18 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  291. Jumping Open: Diskvalifikován

  292. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  293. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  294. TRIAL I. MA2: 1/6, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  295. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  296. 1.ZkA - MA2: Diskvalifikován

  297. 2.ZkA - MA2: 2/3, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  298. 3.ZkA - MA2: Diskvalifikován

  299. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  300. CURRICULUM M: 15/25, 41.91 s, 12.91 tr. b., 4.7 m/s

  301. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  302. TRIAL I. MA2: 3/8, 37.57 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  303. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  304. Agility I: Diskvalifikován

  305. Agility II: 19/35, 44.66 s, 30.0 tr. b., 4.21 m/s

  306. Jumping I: Diskvalifikován

  307. Jumping II: Diskvalifikován

  308. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  309. QA4 Agility: 24/44, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  310. QA5 Agility: 26/42, 48.34 s, 15.34 tr. b., 3.97 m/s

  311. QA6 Agility: Diskvalifikován

  312. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  313. QJ5 Jumping: 28/43, 44.03 s, 14.03 tr. b., 3.97 m/s

  314. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  315. Finále Ag M: 6/12, 28.28 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  316. I. Agility M: 12/28, 40.67 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  317. I. Jumping M: 4/28, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  318. ll. Jumping M: 14/28, 49.01 s, 11.01 tr. b., 3.86 m/s

  319. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  320. QA1 agility: 40/57, 47.64 s, 25.64 tr. b., 3.82 m/s

  321. QA2 agility: 11/57, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  322. QA3 agility: Diskvalifikován

  323. QJ1 jumping: 34/58, 49.69 s, 20.69 tr. b., 3.36 m/s

  324. QJ2 jumping: 36/58, 50.07 s, 23.07 tr. b., 3.89 m/s

  325. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  326. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  327. Agility M Ne: Diskvalifikován

  328. Agility M So: 10/47, 47.65 s, 25.0 tr. b., 4.2 m/s

  329. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  330. Jumping M So: Diskvalifikován

  331. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  332. Agility MA: Diskvalifikován

  333. Jumping MA: 9/22, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  334. Zkouška MA2: 6/9, 43.96 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  335. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  336. Agility I: Diskvalifikován

  337. Agility II: 4/11, 42.51 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  338. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  339. 1. zkouška MA2: 1/5, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  340. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  341. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  342. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  343. Agility I: 1/3, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  344. Agility II: Diskvalifikován

  345. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  346. Agility M: 3/16, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  347. Jumping M: 11/16, 30.73 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  348. Zkouška MA1: 2/5, 28.61 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  349. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  350. Zkouška č.1 MA1: 3/6, 41.78 s, 20.0 tr. b., 3.73 m/s

  351. Zkouška č.2 MA1: Diskvalifikován

  352. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  353. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  354. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  355. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  356. Agility MA: Diskvalifikován

  357. Jumping MA: Diskvalifikován

  358. ZkouškaMA1: Diskvalifikován

  359. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  360. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  361. I. zkouška MA1: 3/8, 37.53 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  362. tuneliáda A1 MA1: 7/8, 24.67 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  363. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  364. Agility I: Diskvalifikován

  365. Agility II: 6/8, 36.98 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  366. Agility III: Diskvalifikován

  367. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  368. Jumping MA1: 4/5, 24.78 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  369. Zkouška první MA1: 4/5, 37.63 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  370. Zkouška VIP MA1: 3/5, 53.0 s, 18.0 tr. b., 2.77 m/s

  371. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  372. 1. Zk MA1: Diskvalifikován

  373. 2. Zk MA1: Diskvalifikován

  374. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  375. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  376. Agility open 2 M: 6/26, 55.69 s, 16.69 tr. b., 3.59 m/s

  377. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  378. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  379. Trial II. MA1: Diskvalifikován

  380. Trial I. MA1: Diskvalifikován

  381. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  382. Jumping M: Diskvalifikován

  383. Speciál Jumping M: 13/14, 34.85 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  384. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  385. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  386. Agility M: Diskvalifikován

  387. Jumping M: Diskvalifikován

  388. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  389. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  390. Zkouška: 3/4, 38.32 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  391. Zkouška II: 2/4, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  392. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  393. QA4 agility: Diskvalifikován

  394. QA5 agility: Diskvalifikován

  395. QA6 agility: Diskvalifikován

  396. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  397. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  398. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  399. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  400. Jumping M: 10/15, 44.4 s, 17.4 tr. b., 3.4 m/s

  401. zkouška 3 MA1: Diskvalifikován

  402. zkouška 4 MA1: 1/3, 42.29 s, 16.29 tr. b., 3.41 m/s

  403. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  404. QA1 agility: Diskvalifikován

  405. QA2 agility: Diskvalifikován

  406. QA3 agility: Diskvalifikován

  407. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  408. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  409. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  410. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  411. Agility Ne M M: 8/15, 49.54 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  412. Agility So M M: 9/18, 54.44 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  413. Jumping Ne M M: Diskvalifikován

  414. Jumping So M M: Diskvalifikován

  415. Zkouška Ne MA1 MA1: 1/4, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  416. Zkouška So MA1 MA1: 3/4, 45.09 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s