Cz En

089116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Blachová, AGILITY KOIRA

    Člen KA

Pes

  1. Avatar Hungry Gremlin, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  2. Trial I.: 2/5, 43.62 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  3. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  4. 1. Zkouška MA3: 6/10, 45.16 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  5. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  6. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  7. Agility I: Diskvalifikován

  8. Agility II: 45/62, 49.78 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  9. Jumping I: 41/64, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  10. Jumping II: 32/58, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  11. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  12. Agility M: Diskvalifikován

  13. Jumping M: 15/24, 38.19 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  14. ZkouškaMA3: Diskvalifikován

  15. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  16. ZkA I: Diskvalifikován

  17. ZkA II: Diskvalifikován

  18. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  19. Zk Agility I: Diskvalifikován

  20. Zk Agility II: Diskvalifikován

  21. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  22. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  24. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  25. Agility MA neděle: Diskvalifikován

  26. Jumping MA neděle: 5/27, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  27. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  28. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  29. Zkouška I.: Diskvalifikován

  30. Zkouška II.: 4/8, 46.57 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  31. Zkouška III.: Diskvalifikován

  32. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  33. ZkA I: Diskvalifikován

  34. ZkA II: Diskvalifikován

  35. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  36. ZkA I: 6/10, 46.25 s, 10.25 tr. b., 3.81 m/s

  37. ZkA II: Diskvalifikován

  38. ZkA III: 3/10, 67.24 s, 27.24 tr. b., 2.84 m/s

  39. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  40. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  41. ZkA I: 2/4, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  42. ZkA II: Diskvalifikován

  43. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  44. ZkA I: Diskvalifikován

  45. ZkA II: Diskvalifikován

  46. ZkA III: Diskvalifikován

  47. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 09. 2019

  48. Zk agility I: 1/3, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  49. Zk agility II: 1/3, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  50. Zk agility III: 2/3, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  51. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  52. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  54. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  55. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  57. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  58. 1. zkouška: 3/6, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  59. 2. zkouška: 1/6, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  60. 3. zkouška: 3/6, 50.02 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  61. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  62. Jumping 1: 11/24, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  63. Jumping 2: 4/24, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  64. Zkoušky: Diskvalifikován

  65. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  66. Agility I: Diskvalifikován

  67. Agility II: Diskvalifikován

  68. Jumping I: Diskvalifikován

  69. Jumping II: Diskvalifikován

  70. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  71. Agility MA: Diskvalifikován

  72. Jumping M: Diskvalifikován

  73. MA 2: Diskvalifikován

  74. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  75. 1. Zkouška MA2: 4/6, 35.92 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  76. 2. Zkouška MA2: 4/6, 35.51 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  77. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  78. Zkouška MA2 1 MA2: 4/6, 39.16 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  79. Zkouška MA2 2 MA2: 4/6, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  80. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  81. Agility Open: 12/30, 41.31 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  82. Agility Trial: 1/3, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  83. Jumping Open: Diskvalifikován

  84. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  85. AGILITY: Diskvalifikován

  86. JUMPING: 4/18, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  87. MA2: Diskvalifikován

  88. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  89. 1. Jumping M: 5/17, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  90. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  91. 3. Agility M: Diskvalifikován

  92. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  93. Agility MA: Diskvalifikován

  94. Jumping MA: 5/30, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  95. Zkouška MA2: 6/10, 39.02 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  96. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  97. Zkouška č.1 MA2: Diskvalifikován

  98. Zkouška č.2 MA2: Diskvalifikován

  99. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  100. Trial I: Diskvalifikován

  101. Trial II: Diskvalifikován

  102. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  103. Agility MA: Diskvalifikován

  104. Jumping MA: Diskvalifikován

  105. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  106. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  107. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  108. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  109. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  110. Agility MA: Diskvalifikován

  111. Jumping MA: Diskvalifikován

  112. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  113. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  114. Agility Trial I: Diskvalifikován

  115. Agility Trial II: Diskvalifikován

  116. Agility Trial III: Diskvalifikován

  117. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  118. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  119. Agility Trial I: 1/6, 42.34 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  120. Agility Trial II: Diskvalifikován

  121. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  122. TRIAL II. MA2: 4/4, 45.98 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  123. TRIAL I. MA2: Diskvalifikován

  124. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  125. Agility Open: Diskvalifikován

  126. Agility Trial: Diskvalifikován

  127. Jumping Open: Diskvalifikován

  128. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  129. Jumping MA M: 6/29, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  130. Jumping special MA M: Diskvalifikován

  131. Zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  132. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  133. Agility Trial I: 5/6, 47.63 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  134. Agility Trial II: 3/6, 45.56 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  135. Agility Trial III: 2/6, 43.67 s, 25.0 tr. b., 4.05 m/s

  136. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  137. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  138. Agility Open: Diskvalifikován

  139. Agility Trial: 2/5, 42.18 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  140. Jumping Open: Diskvalifikován

  141. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  142. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  143. TRIAL I. MA2: 1/6, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  144. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  145. 1.ZkA - MA2: Diskvalifikován

  146. 2.ZkA - MA2: 2/3, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  147. 3.ZkA - MA2: Diskvalifikován

  148. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  149. CURRICULUM M: 15/25, 41.91 s, 12.91 tr. b., 4.7 m/s

  150. TRIAL II. MA2: Diskvalifikován

  151. TRIAL I. MA2: 3/8, 37.57 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  152. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  153. Agility I: Diskvalifikován

  154. Agility II: 19/35, 44.66 s, 30.0 tr. b., 4.21 m/s

  155. Jumping I: Diskvalifikován

  156. Jumping II: Diskvalifikován

  157. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  158. QA4 Agility: 24/44, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  159. QA5 Agility: 26/42, 48.34 s, 15.34 tr. b., 3.97 m/s

  160. QA6 Agility: Diskvalifikován

  161. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  162. QJ5 Jumping: 28/43, 44.03 s, 14.03 tr. b., 3.97 m/s

  163. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  164. Finále Ag M: 6/12, 28.28 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  165. I. Agility M: 12/28, 40.67 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  166. I. Jumping M: 4/28, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  167. ll. Jumping M: 14/28, 49.01 s, 11.01 tr. b., 3.86 m/s

  168. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  169. QA1 agility: 40/57, 47.64 s, 25.64 tr. b., 3.82 m/s

  170. QA2 agility: 11/57, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  171. QA3 agility: Diskvalifikován

  172. QJ1 jumping: 34/58, 49.69 s, 20.69 tr. b., 3.36 m/s

  173. QJ2 jumping: 36/58, 50.07 s, 23.07 tr. b., 3.89 m/s

  174. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  175. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  176. Agility M Ne: Diskvalifikován

  177. Agility M So: 10/47, 47.65 s, 25.0 tr. b., 4.2 m/s

  178. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  179. Jumping M So: Diskvalifikován

  180. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  181. Agility MA: Diskvalifikován

  182. Jumping MA: 9/22, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  183. Zkouška MA2: 6/9, 43.96 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  184. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  185. Agility I: Diskvalifikován

  186. Agility II: 4/11, 42.51 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  187. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  188. 1. zkouška MA2: 1/5, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  189. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  190. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  191. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  192. Agility I: 1/3, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  193. Agility II: Diskvalifikován

  194. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  195. Agility M: 3/16, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  196. Jumping M: 11/16, 30.73 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  197. Zkouška MA1: 2/5, 28.61 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  198. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  199. Zkouška č.1 MA1: 3/6, 41.78 s, 20.0 tr. b., 3.73 m/s

  200. Zkouška č.2 MA1: Diskvalifikován

  201. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  202. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  203. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  204. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  205. Agility MA: Diskvalifikován

  206. Jumping MA: Diskvalifikován

  207. ZkouškaMA1: Diskvalifikován

  208. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  209. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  210. I. zkouška MA1: 3/8, 37.53 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  211. tuneliáda A1 MA1: 7/8, 24.67 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  212. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  213. Agility I: Diskvalifikován

  214. Agility II: 6/8, 36.98 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  215. Agility III: Diskvalifikován

  216. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  217. Jumping MA1: 4/5, 24.78 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  218. Zkouška první MA1: 4/5, 37.63 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  219. Zkouška VIP MA1: 3/5, 53.0 s, 18.0 tr. b., 2.77 m/s

  220. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  221. 1. Zk MA1: Diskvalifikován

  222. 2. Zk MA1: Diskvalifikován

  223. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  224. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  225. Agility open 2 M: 6/26, 55.69 s, 16.69 tr. b., 3.59 m/s

  226. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  227. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  228. Trial II. MA1: Diskvalifikován

  229. Trial I. MA1: Diskvalifikován

  230. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  231. Jumping M: Diskvalifikován

  232. Speciál Jumping M: 13/14, 34.85 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  233. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  234. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  235. Agility M: Diskvalifikován

  236. Jumping M: Diskvalifikován

  237. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  238. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  239. Zkouška: 3/4, 38.32 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  240. Zkouška II: 2/4, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  241. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  242. QA4 agility: Diskvalifikován

  243. QA5 agility: Diskvalifikován

  244. QA6 agility: Diskvalifikován

  245. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  246. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  247. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  248. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  249. Jumping M: 10/15, 44.4 s, 17.4 tr. b., 3.4 m/s

  250. zkouška 3 MA1: Diskvalifikován

  251. zkouška 4 MA1: 1/3, 42.29 s, 16.29 tr. b., 3.41 m/s

  252. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  253. QA1 agility: Diskvalifikován

  254. QA2 agility: Diskvalifikován

  255. QA3 agility: Diskvalifikován

  256. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  257. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  258. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  259. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  260. Agility Ne M M: 8/15, 49.54 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  261. Agility So M M: 9/18, 54.44 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  262. Jumping Ne M M: Diskvalifikován

  263. Jumping So M M: Diskvalifikován

  264. Zkouška Ne MA1 MA1: 1/4, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  265. Zkouška So MA1 MA1: 3/4, 45.09 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s