Cz En

Lenka Blachová

  1. Číslo: 001600
  2. OSA: AGILITY KOIRA
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 27. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 041907 (L), Lump

  2. 056908 (S), Meluzína

  3. 060310 (L), Berenika Ze Štěnkovského lesa

  4. 027814 (L), A3Ch Beroemde Orlith Esaber

  5. 031316 (ML), Daenerys Arctic shine

  6. 089116 (M), Avatar Hungry Gremlin

  7. 013218 (M), Odin

  8. 065118 (L), Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  2. zkouška LA2 1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 4/5, 37.32 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  3. zkouška LA2 2, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  4. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  5. Agility I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  6. Agility I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  7. Agility II, Avatar Hungry Gremlin: 45/62, 49.78 s, 20.0 tr. b., 4.32 m/s

  8. Agility II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  9. Jumping I, Avatar Hungry Gremlin: 41/64, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  10. Jumping I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  11. Jumping II, Avatar Hungry Gremlin: 32/58, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  12. Jumping II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 38/79, 36.89 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  13. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  14. Agility L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  15. Agility L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  16. Agility M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  17. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/20, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  18. Jumping L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  19. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 15/24, 38.19 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  20. ZkouškaLA2, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  21. ZkouškaLA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  22. ZkouškaMA3, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  23. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  24. ZkA I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/8, 48.16 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  25. ZkA I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  26. ZkA I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  27. ZkA II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 3/18, 38.11 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  28. ZkA II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  29. ZkA II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  30. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  31. ZkA I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 2/19, 34.18 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  32. ZkA I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/14, 46.97 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  33. ZkA II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  34. ZkA II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  35. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  36. 1. Zkouška A2 L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 1/8, 31.71 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  37. 1. Zkouška A3 L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/10, 50.92 s, 5.92 tr. b., 3.99 m/s

  38. 2. Zkouška A2 L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška A3 L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  40. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  41. Zkouška I., Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  42. Zkouška II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  43. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  44. Zk Agility I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  45. Zk Agility I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  46. Zk Agility II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 1/10, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  47. Zk Agility II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  48. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  49. 1. zkouška LA2, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  50. 1. zkouška MA3, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  51. 2. zkouška LA2, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška MA3, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  53. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  54. Agility LA neděle, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/34, 47.37 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  55. Agility LA neděle, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  56. Agility MA neděle, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  57. Jumping LA neděle, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 15/38, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  58. Jumping LA neděle, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  59. Jumping MA neděle, Avatar Hungry Gremlin: 5/27, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  60. Zkouška LA2 neděle, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  61. Zkouška LA3 neděle, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 8/18, 45.86 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  62. Zkouška MA3 neděle, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  63. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  64. Zkouška I., A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/6, 46.61 s, 12.61 tr. b., 3.8 m/s

  65. Zkouška I., Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  66. Zkouška I., Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  67. Zkouška II., A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/6, 48.74 s, 0.74 tr. b., 3.94 m/s

  68. Zkouška II., Avatar Hungry Gremlin: 4/8, 46.57 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  69. Zkouška II., Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  70. Zkouška III., A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  71. Zkouška III., Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  72. Zkouška III., Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  73. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  74. ZkA I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/12, 47.06 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  75. ZkA I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  76. ZkA I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  77. ZkA II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 8/19, 33.49 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  78. ZkA II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  79. ZkA II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  80. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  81. ZkA I, Avatar Hungry Gremlin: 6/10, 46.25 s, 10.25 tr. b., 3.81 m/s

  82. ZkA I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  83. ZkA I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  84. ZkA II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/11, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  85. ZkA II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  86. ZkA II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  87. ZkA III, Avatar Hungry Gremlin: 3/10, 67.24 s, 27.24 tr. b., 2.84 m/s

  88. ZkA III, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/11, 42.41 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  89. ZkA III, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 6/9, 39.34 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  90. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  91. Agility Open 2+3, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 8/16, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  92. Agility Open 2+3, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  93. Agility Open 2+3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  94. ZkA I, Avatar Hungry Gremlin: 2/4, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  95. ZkA I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 5/10, 33.69 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  96. ZkA I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/6, 45.68 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  97. ZkA II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 1/10, 32.81 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  98. ZkA II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  99. ZkA II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  100. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  101. ZkA I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 2/10, 45.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  102. ZkA I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/9, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  103. ZkA I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  104. ZkA II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  105. ZkA II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  106. ZkA II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  107. ZkA III, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 1/10, 28.99 s, 0.0 tr. b., 55.19 m/s

  108. ZkA III, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/9, 44.53 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  109. ZkA III, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  110. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 09. 2019

  111. Zk agility I, Avatar Hungry Gremlin: 1/3, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  112. Zk agility I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 1/9, 27.35 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  113. Zk agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  114. Zk agility II, Avatar Hungry Gremlin: 1/3, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  115. Zk agility II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 1/9, 28.27 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  116. Zk agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  117. Zk agility III, Avatar Hungry Gremlin: 2/3, 38.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  118. Zk agility III, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/6, 44.26 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  119. Zk agility III, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  120. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  121. 1. Zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 5/12, 24.01 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  122. 1. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/8, 41.27 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  123. 1. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  124. 2. Zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  126. 2. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  127. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  128. 1. zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  129. 1. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  130. 2. zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  132. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  133. 1. zkouška, Avatar Hungry Gremlin: 3/6, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  134. 1. zkouška, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  135. 1. zkouška, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  136. 2. zkouška, Avatar Hungry Gremlin: 1/6, 41.78 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  137. 2. zkouška, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  139. 3. zkouška, Avatar Hungry Gremlin: 3/6, 50.02 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  140. 3. zkouška, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/8, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  141. 3. zkouška, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  142. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  143. Jumping 1, Avatar Hungry Gremlin: 11/24, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  144. Jumping 1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 17/38, 31.84 s, 15.0 tr. b., 6.22 m/s

  145. Jumping 1, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  146. Jumping 2, Avatar Hungry Gremlin: 4/24, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  147. Jumping 2, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 5/36, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  148. Jumping 2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 10/36, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  149. Zkoušky, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/13, 51.2 s, 25.0 tr. b., 4.3 m/s

  150. Zkoušky, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  151. Zkoušky, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  152. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  153. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  154. Agility I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  155. Agility I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  156. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 44/85, 48.31 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  157. Agility II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 53/85, 48.78 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  158. Agility II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  159. Jumping I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 33/85, 42.15 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  160. Jumping I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  161. Jumping I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  162. Jumping II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 41/84, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  163. Jumping II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  164. Jumping II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  165. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  166. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 9/33, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  167. Agility LA, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 15/33, 34.88 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  168. Agility MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  169. Jumping L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 6/33, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  170. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 19/33, 45.92 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  171. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  172. LA 1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  173. LA 3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 8/10, 48.69 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  174. MA 2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  175. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  176. 1. Zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 2/20, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  177. 1. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/6, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  178. 1. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: 4/6, 35.92 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  179. 2. Zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 4/20, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  180. 2. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/6, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  181. 2. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: 4/6, 35.51 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  182. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  183. ZKouška LA1 1 LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 4/21, 32.92 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  184. Zkouška LA1 2 LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  185. Zkouška LA3 1 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/5, 41.72 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  186. Zkouška LA3 2 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/5, 39.35 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  187. Zkouška MA2 1 MA2, Avatar Hungry Gremlin: 4/6, 39.16 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  188. Zkouška MA2 2 MA2, Avatar Hungry Gremlin: 4/6, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  189. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  190. Agility Open, Avatar Hungry Gremlin: 12/30, 41.31 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  191. Agility Open, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 14/34, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  192. Agility Trial, Avatar Hungry Gremlin: 1/3, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  193. Agility Trial, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  194. Jumping Open, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 12/33, 36.7 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  195. Jumping Open, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  196. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  197. AGILITY, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  198. AGILITY, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  199. JUMPING, Avatar Hungry Gremlin: 4/18, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  200. JUMPING, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 19/48, 37.09 s, 12.09 tr. b., 4.15 m/s

  201. LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  202. MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  203. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  204. 1. Jumping L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 9/28, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  205. 1. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 5/17, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  206. 2. Jumping L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  207. 2. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  208. 3. Agility L, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  209. 3. Agility M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  210. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  211. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 15/38, 40.73 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  212. Agility LA, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  213. Agility MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  214. Jumping LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/39, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  215. Jumping LA, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 12/39, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  216. Jumping MA, Avatar Hungry Gremlin: 5/30, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  217. Zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 4/6, 33.32 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  218. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/22, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  219. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: 6/10, 39.02 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  220. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  221. Zkouška č.1 LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  222. Zkouška č.1 MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  223. Zkouška č.2 LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  224. Zkouška č.2 MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  225. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  226. Trial I, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  227. Trial I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  228. Trial II, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 7/26, 37.24 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  229. Trial II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  230. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  231. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 25/42, 42.55 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  232. Agility LA, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  233. Agility MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  234. Jumping LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 16/45, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  235. Jumping LA, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: 18/45, 39.23 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  236. Jumping MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  237. Zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  238. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/20, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  239. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  240. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  241. 1. zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  242. 1. zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: 5/16, 41.27 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  243. 1. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  244. 1. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  245. 2. zkouška LA1, Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies: Diskvalifikován

  246. 2. zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  247. 2. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  248. 2. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  249. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  250. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  251. Agility MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  252. Jumping LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  253. Jumping MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  254. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/19, 49.99 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  255. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  256. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  257. Agility Trial I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  258. Agility Trial II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  259. Agility Trial III, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  260. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  261. Agility Open 2+3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 8/20, 39.22 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  262. Agility Open 2+3, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  263. Agility Trial I, Avatar Hungry Gremlin: 1/6, 42.34 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  264. Agility Trial I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 9/14, 45.36 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  265. Agility Trial II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/14, 43.52 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  266. Agility Trial II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  267. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  268. TRIAL II. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/12, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  269. TRIAL II. MA2, Avatar Hungry Gremlin: 4/4, 45.98 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  270. TRIAL I. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  271. TRIAL I. MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  272. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  273. Agility Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/27, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  274. Agility Open, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  275. Agility Trial, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  276. Agility Trial, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  277. Jumping Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 13/27, 37.66 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  278. Jumping Open, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  279. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  280. Jumping LA L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/26, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  281. Jumping MA M, Avatar Hungry Gremlin: 6/29, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  282. Jumping special LA L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  283. Jumping special MA M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  284. Zkouška LA3 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/6, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  285. Zkouška MA2 MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  286. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  287. Agility Trial I, Avatar Hungry Gremlin: 5/6, 47.63 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  288. Agility Trial I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  289. Agility Trial II, Avatar Hungry Gremlin: 3/6, 45.56 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  290. Agility Trial II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  291. Agility Trial III, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/12, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  292. Agility Trial III, Avatar Hungry Gremlin: 2/6, 43.67 s, 25.0 tr. b., 4.05 m/s

  293. Agility Trial IV, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/12, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  294. Agility Trial IV, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  295. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  296. Agility Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  297. Agility Open, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  298. Agility Trial, Avatar Hungry Gremlin: 2/5, 42.18 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  299. Agility Trial, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/12, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  300. Jumping Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  301. Jumping Open, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  302. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  303. TRIAL II. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/13, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  304. TRIAL II. MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  305. TRIAL I. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  306. TRIAL I. MA2, Avatar Hungry Gremlin: 1/6, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  307. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  308. 1.ZkA - LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/14, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  309. 1.ZkA - MA1, Odin: Diskvalifikován

  310. 1.ZkA - MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  311. 2. ZkA - LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  312. 2. ZkA - MA1, Odin: 3/5, 50.06 s, 18.06 tr. b., 2.76 m/s

  313. 2.ZkA - MA2, Avatar Hungry Gremlin: 2/3, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  314. 3.ZkA - LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/14, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  315. 3.ZkA - MA1, Odin: 4/5, 50.47 s, 5.47 tr. b., 2.93 m/s

  316. 3.ZkA - MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  317. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  318. CURRICULUM L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  319. CURRICULUM M, Avatar Hungry Gremlin: 15/25, 41.91 s, 12.91 tr. b., 4.7 m/s

  320. CURRICULUM M, Odin: Diskvalifikován

  321. TRIAL II. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  322. TRIAL II. MA1, Odin: Diskvalifikován

  323. TRIAL II. MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  324. TRIAL I. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  325. TRIAL I. MA1, Odin: 4/10, 51.27 s, 12.27 tr. b., 3.02 m/s

  326. TRIAL I. MA2, Avatar Hungry Gremlin: 3/8, 37.57 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  327. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  328. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  329. Agility I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  330. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 17/74, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  331. Agility II, Avatar Hungry Gremlin: 19/35, 44.66 s, 30.0 tr. b., 4.21 m/s

  332. Jumping I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 37/76, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  333. Jumping I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  334. Jumping II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 12/73, 33.74 s, 1.74 tr. b., 4.39 m/s

  335. Jumping II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  336. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  337. QA4 Agility, Avatar Hungry Gremlin: 24/44, 38.29 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  338. QA4 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 31/95, 49.83 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  339. QA5 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 21/93, 44.83 s, 0.83 tr. b., 4.35 m/s

  340. QA5 Agility, Avatar Hungry Gremlin: 26/42, 48.34 s, 15.34 tr. b., 3.97 m/s

  341. QA6 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 31/88, 45.72 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  342. QA6 Agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  343. QJ4 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  344. QJ4 Jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  345. QJ5 Jumping, Avatar Hungry Gremlin: 28/43, 44.03 s, 14.03 tr. b., 3.97 m/s

  346. QJ5 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 47/90, 44.4 s, 14.4 tr. b., 4.44 m/s

  347. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  348. Finále Ag M, Avatar Hungry Gremlin: 6/12, 28.28 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  349. I. Agility L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  350. I. Agility M, Avatar Hungry Gremlin: 12/28, 40.67 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  351. II. Jumping L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  352. I. Jumping L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  353. I. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 4/28, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  354. ll. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 14/28, 49.01 s, 11.01 tr. b., 3.86 m/s

  355. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  356. QA1 agility, Avatar Hungry Gremlin: 40/57, 47.64 s, 25.64 tr. b., 3.82 m/s

  357. QA1 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  358. QA2 agility, Avatar Hungry Gremlin: 11/57, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  359. QA2 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  360. QA3 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 20/125, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  361. QA3 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  362. QJ1 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 34/126, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  363. QJ1 jumping, Avatar Hungry Gremlin: 34/58, 49.69 s, 20.69 tr. b., 3.36 m/s

  364. QJ2 jumping, Avatar Hungry Gremlin: 36/58, 50.07 s, 23.07 tr. b., 3.89 m/s

  365. QJ2 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 58/126, 47.85 s, 12.85 tr. b., 4.16 m/s

  366. QJ3 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 65/122, 43.72 s, 15.72 tr. b., 4.25 m/s

  367. QJ3 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  368. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  369. Agility L Ne, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 31/98, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  370. Agility L So, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 27/99, 40.86 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  371. Agility M Ne, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  372. Agility M So, Avatar Hungry Gremlin: 10/47, 47.65 s, 25.0 tr. b., 4.2 m/s

  373. Jumping L Ne, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 39/96, 36.82 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  374. Jumping L So, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 28/100, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  375. Jumping M Ne, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  376. Jumping M So, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  377. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  378. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 8/28, 48.8 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  379. Agility MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  380. Jumping LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/27, 39.8 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  381. Jumping MA, Avatar Hungry Gremlin: 9/22, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  382. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  383. Zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: 6/9, 43.96 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  384. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  385. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/10, 39.52 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  386. Agility I, Odin: Diskvalifikován

  387. Agility I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  388. Agility II, Avatar Hungry Gremlin: 4/11, 42.51 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  389. Agility II, Odin: 4/11, 43.36 s, 12.36 tr. b., 3.04 m/s

  390. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  391. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  392. 1. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/9, 44.05 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  393. 1. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: 1/5, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  394. 2. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/9, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  395. 2. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  396. 3. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/9, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  397. 3. zkouška MA2, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  398. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  399. Agility I, Avatar Hungry Gremlin: 1/3, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  400. Agility I, Odin: 6/9, 43.95 s, 15.0 tr. b., 3.46 m/s

  401. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  402. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/8, 43.23 s, 0.23 tr. b., 3.82 m/s

  403. Agility II, Odin: 4/9, 43.82 s, 14.82 tr. b., 3.01 m/s

  404. Agility II, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  405. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  406. Agility L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  407. Agility M, Avatar Hungry Gremlin: 3/16, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  408. Agility Vet., Meluzína: 1/5, 31.87 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  409. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 10/24, 30.16 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  410. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 11/16, 30.73 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  411. Jumping Vet., Meluzína: 1/4, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  412. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  413. Zkouška MA1, Avatar Hungry Gremlin: 2/5, 28.61 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  414. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  415. Zkouška č.1 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  416. Zkouška č.1 MA1, Avatar Hungry Gremlin: 3/6, 41.78 s, 20.0 tr. b., 3.73 m/s

  417. Zkouška č.2 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/12, 45.42 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  418. Zkouška č.2 MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  419. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  420. zkouška 1 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/10, 45.65 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  421. zkouška 1 MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  422. zkouška 2 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  423. zkouška 2 MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  424. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  425. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 19/47, 40.07 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  426. Agility MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  427. Jumping LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 11/51, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  428. Jumping MA, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  429. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  430. ZkouškaMA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  431. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  432. II. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  433. II. zkouška MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  434. I. zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/9, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  435. I. zkouška MA1, Avatar Hungry Gremlin: 3/8, 37.53 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  436. Jumping A2 + A3 L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  437. tuneliáda A1 MA1, Avatar Hungry Gremlin: 7/8, 24.67 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  438. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  439. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  440. Agility I, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  441. Agility II, Avatar Hungry Gremlin: 6/8, 36.98 s, 15.0 tr. b., 3.52 m/s

  442. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/11, 43.91 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  443. Agility III, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/9, 43.23 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  444. Agility III, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  445. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  446. Jumping LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  447. Jumping MA1, Avatar Hungry Gremlin: 4/5, 24.78 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  448. Zkouška první LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/12, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  449. Zkouška první MA1, Avatar Hungry Gremlin: 4/5, 37.63 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  450. Zkouška VIP LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  451. Zkouška VIP MA1, Avatar Hungry Gremlin: 3/5, 53.0 s, 18.0 tr. b., 2.77 m/s

  452. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  453. 1. Zk LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/9, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  454. 1. Zk MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  455. 2. Zk LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  456. 2. Zk MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  457. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  458. Agility open 1 L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/35, 46.19 s, 7.19 tr. b., 4.01 m/s

  459. Agility open 1 M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  460. Agility open 2 L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  461. Agility open 2 M, Avatar Hungry Gremlin: 6/26, 55.69 s, 16.69 tr. b., 3.59 m/s

  462. Zkoušky LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  463. Zkoušky MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  464. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  465. Trial II. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  466. Trial II. MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  467. Trial I. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/18, 45.35 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  468. Trial I. MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  469. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  470. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/24, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  471. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  472. Speciál Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/24, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  473. Speciál Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 13/14, 34.85 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  474. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/7, 38.76 s, 10.0 tr. b., 0.0 m/s

  475. Zkouška MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  476. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  477. Agility L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 9/28, 45.03 s, 10.03 tr. b., 3.84 m/s

  478. Agility M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  479. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 17/30, 37.2 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  480. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  481. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  482. Zkouška MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  483. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  484. Veteráni, Meluzína: 1/1, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  485. Veteráni II, Meluzína: 1/1, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  486. Zkouška, Avatar Hungry Gremlin: 3/4, 38.32 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  487. Zkouška II, Avatar Hungry Gremlin: 2/4, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  488. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  489. QA4 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  490. QA4 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  491. QA5 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  492. QA5 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  493. QA6 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  494. QA6 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  495. QJ4 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  496. QJ4 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  497. QJ5 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 26/91, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  498. QJ5 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  499. QJ6 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  500. QJ6 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  501. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  502. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 9/32, 33.49 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  503. Jumping M, Avatar Hungry Gremlin: 10/15, 44.4 s, 17.4 tr. b., 3.4 m/s

  504. Jumping SV, Meluzína: 1/1, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  505. zkouška 3 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  506. zkouška 3 MA1, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  507. zkouška 4 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  508. zkouška 4 MA1, Avatar Hungry Gremlin: 1/3, 42.29 s, 16.29 tr. b., 3.41 m/s

  509. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  510. QA1 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 35/135, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  511. QA1 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  512. QA2 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  513. QA2 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  514. QA3 agility, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  515. QA3 agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  516. QJ1 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 51/135, 35.24 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  517. QJ1 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  518. QJ2 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  519. QJ2 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  520. QJ3 jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  521. QJ3 jumping, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  522. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  523. Agility Ne L L, Daenerys Arctic shine: 12/28, 53.84 s, 22.84 tr. b., 3.57 m/s

  524. Agility Ne L L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  525. Agility Ne M M, Avatar Hungry Gremlin: 8/15, 49.54 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  526. Agility So L L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  527. Agility So L L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  528. Agility So M M, Avatar Hungry Gremlin: 9/18, 54.44 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  529. Jumping Ne L L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  530. Jumping Ne L L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  531. Jumping Ne M M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  532. Jumping So L L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  533. Jumping So L L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  534. Jumping So M M, Avatar Hungry Gremlin: Diskvalifikován

  535. Zkouška Ne LA2 LA2, Daenerys Arctic shine: 5/11, 51.91 s, 11.91 tr. b., 3.66 m/s

  536. Zkouška Ne LA3 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/7, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  537. Zkouška Ne MA1 MA1, Avatar Hungry Gremlin: 1/4, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  538. Zkouška So LA2 LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  539. Zkouška So LA3 LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  540. Zkouška So MA1 MA1, Avatar Hungry Gremlin: 3/4, 45.09 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  541. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  542. AGILITY, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 14/33, 38.64 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  543. AGILITY, Daenerys Arctic shine: 19/33, 45.42 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  544. JUMPING, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/33, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  545. JUMPING, Daenerys Arctic shine: 4/33, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  546. LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  547. LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/16, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  548. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  549. 1.běh LA2, Daenerys Arctic shine: 7/24, 49.81 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  550. 1.běh LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  551. 2.běh LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  552. 2.běh LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  553. 3.běh LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  554. 3.běh LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/10, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  555. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  556. Agility LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 13/43, 44.68 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  557. Jumping LA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  558. Zkouška LA3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 15/23, 46.82 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  559. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  560. V Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/18, 36.88 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  561. V Agility, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  562. VI Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/18, 41.8 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  563. VI Agility, Daenerys Arctic shine: 6/18, 50.1 s, 16.1 tr. b., 3.71 m/s

  564. VII Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/18, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  565. VII Agility, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  566. VIII Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/18, 35.91 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  567. VIII Agility, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  568. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  569. 1. Zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/21, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  570. 1. Zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: 13/21, 47.62 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  571. 2. Zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: 11/21, 52.01 s, 16.01 tr. b., 3.81 m/s

  572. 2. Zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  573. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  574. Agility Trial I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/24, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  575. Agility Trial I, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  576. Agility Trial II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 13/24, 45.18 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  577. Agility Trial II, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  578. Jumping 2+3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 14/34, 41.12 s, 6.12 tr. b., 3.75 m/s

  579. Jumping 2+3, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  580. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  581. Agility Open, Daenerys Arctic shine: 19/33, 38.01 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  582. Agility Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  583. Agility Trial, Daenerys Arctic shine: 7/15, 42.95 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  584. Agility Trial, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  585. Jumping Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  586. Jumping Open, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  587. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  588. 1. Zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/17, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  589. 1. Zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: 7/17, 37.63 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  590. 2. Zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/17, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  591. 2. Zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  592. 3. Zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/17, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  593. 3. Zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  594. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  595. Agility L, Daenerys Arctic shine: 7/43, 40.7 s, 0.7 tr. b., 3.88 m/s

  596. Agility L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 14/43, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  597. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  598. Jumping L, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  599. Zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/16, 40.08 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  600. Zkouška LA2, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  601. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  602. 1. běh LA1 LA1, Daenerys Arctic shine: 3/18, 30.94 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  603. 1. běh LA2 LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/9, 38.89 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  604. 2. běh LA1 LA1, Daenerys Arctic shine: 7/18, 36.47 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  605. 2. běh LA2 LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/9, 33.08 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  606. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  607. Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/37, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  608. Jumping, Daenerys Arctic shine: 26/37, 38.47 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  609. Zkouška, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/17, 35.81 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  610. Zkouška, Daenerys Arctic shine: 10/14, 57.95 s, 17.95 tr. b., 2.61 m/s

  611. Zkouška II, Daenerys Arctic shine: 4/14, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  612. Zkouška II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  613. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  614. QA5 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  615. QA6 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 51/186, 49.66 s, 14.66 tr. b., 3.73 m/s

  616. QJ5 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 21/187, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  617. QJ6 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  618. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  619. I agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/13, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  620. I agility, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  621. II agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/13, 42.88 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  622. II agility, Daenerys Arctic shine: Diskvalifikován

  623. III agility, Daenerys Arctic shine: 1/12, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  624. III agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/12, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  625. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  626. QA3 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  627. QA4 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  628. QJ3 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 69/176, 36.98 s, 5.98 tr. b., 4.38 m/s

  629. QJ4 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 99/174, 44.06 s, 32.06 tr. b., 3.84 m/s

  630. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  631. Agility, Meluzína: 5/17, 50.09 s, 13.09 tr. b., 3.69 m/s

  632. Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 10/40, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  633. Jumping, Meluzína: 7/17, 44.08 s, 5.08 tr. b., 3.99 m/s

  634. Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 12/37, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  635. ZkA, Meluzína: 3/6, 47.59 s, 11.59 tr. b., 3.87 m/s

  636. ZkA, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/14, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  637. Kolín - Mistrovství holandských ovčáků v agility 2016, 07. 05. 2016

  638. Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/7, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  639. Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/7, 42.08 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  640. Finále, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 1/6, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  641. Finále, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/6, 50.31 s, 8.31 tr. b., 3.7 m/s

  642. Jumping, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 1/7, 36.92 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  643. Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/7, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  644. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  645. QA1 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  646. QA1 Agility, Meluzína: Diskvalifikován

  647. QA2 Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 13/204, 47.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  648. QA2 Agility, Meluzína: Diskvalifikován

  649. QJ1 Jumping, Meluzína: 33/116, 45.35 s, 0.35 tr. b., 3.77 m/s

  650. QJ1 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  651. QJ2 Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  652. QJ2 Jumping, Meluzína: Diskvalifikován

  653. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  654. I Agility, Meluzína: 1/3, 47.8 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  655. I Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/6, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  656. I Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/22, 41.52 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  657. I Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  658. I Agility, Meluzína: Diskvalifikován

  659. I Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  660. II Agility, Meluzína: 3/4, 56.51 s, 26.51 tr. b., 3.47 m/s

  661. II Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  662. II Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  663. II Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  664. II Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  665. II Agility, Meluzína: Diskvalifikován

  666. III Agility, Meluzína: 1/3, 53.46 s, 8.46 tr. b., 3.59 m/s

  667. III Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/6, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  668. III Agility, Meluzína: 3/4, 58.0 s, 11.0 tr. b., 3.43 m/s

  669. III Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/22, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  670. III Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  671. III Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  672. IV Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/17, 47.67 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  673. IV Agility, Meluzína: 3/3, 63.91 s, 33.91 tr. b., 2.97 m/s

  674. IV Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  675. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  676. II. zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/15, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  677. II. zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  678. II. zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  679. I. zkouška LA2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 7/16, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  680. I. zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  681. I. zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  682. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  683. Agility I, Meluzína: 6/7, 49.56 s, 12.56 tr. b., 3.51 m/s

  684. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  685. Agility I, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  686. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/11, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  687. Agility II, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/12, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  688. Agility II, Meluzína: Diskvalifikován

  689. Jumping 2+3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/23, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  690. Jumping 2+3, Meluzína: 5/20, 38.87 s, 0.87 tr. b., 4.24 m/s

  691. Jumping 2+3, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  692. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  693. Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 1/4, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  694. Agility, Meluzína: 3/6, 48.7 s, 10.7 tr. b., 3.68 m/s

  695. Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  696. Agility Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 3/17, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  697. Agility Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 7/17, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  698. Agility Open, Meluzína: Diskvalifikován

  699. Jumping Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/17, 28.61 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  700. Jumping Open, Meluzína: 8/22, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  701. Jumping Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 9/17, 30.81 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  702. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  703. LA1 - druhá, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 10/15, 32.81 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  704. LA1 - první, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/15, 36.84 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  705. LA1 - třetí, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/15, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  706. Zlechov - IX. Zlechovské hopsání, 12. 09. 2015

  707. Agility L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/34, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  708. Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 12/34, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  709. Agility S, Meluzína: Diskvalifikován

  710. Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 11/37, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  711. Jumping L, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 13/37, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  712. Jumping S, Meluzína: 5/19, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  713. Zkoušky LA1, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  714. Zkoušky LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  715. Zkoušky SA3, Meluzína: 5/8, 46.2 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  716. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  717. Agility I, Meluzína: 3/7, 55.02 s, 11.02 tr. b., 3.6 m/s

  718. Agility I, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/10, 43.09 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  719. Agility I, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 10/13, 51.52 s, 17.52 tr. b., 3.84 m/s

  720. Agility II, Meluzína: 2/7, 49.7 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  721. Agility II, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/10, 45.02 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  722. Agility II, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  723. Agility Veteráni, Lump: Diskvalifikován

  724. Jumping Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 6/40, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  725. Jumping Open, Meluzína: 10/21, 42.95 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  726. Jumping Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  727. Jumping Veteráni, Lump: 2/2, 61.04 s, 6.04 tr. b., 2.82 m/s

  728. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  729. Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 5/13, 25.38 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  730. Agility II Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 17/162, 48.33 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  731. Agility II Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  732. Agility I Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  733. Agility I Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  734. Jumping II Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  735. Jumping II Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  736. Jumping I Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 83/165, 39.17 s, 10.17 tr. b., 3.91 m/s

  737. Jumping I Open, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 87/165, 37.58 s, 13.58 tr. b., 4.07 m/s

  738. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  739. Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/48, 42.76 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  740. Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 14/48, 47.49 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  741. Jumping, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 10/51, 34.41 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  742. Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 12/51, 37.46 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  743. Zk LA1, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/18, 38.23 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  744. Zk LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  745. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  746. Agility 1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 64/183, 45.96 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  747. Agility 1, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 101/183, 54.68 s, 16.68 tr. b., 3.62 m/s

  748. Agility 2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 64/175, 55.48 s, 21.48 tr. b., 3.48 m/s

  749. Agility 2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  750. Jumping 1, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 48/184, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  751. Jumping 1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  752. Jumping 2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 30/182, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  753. Jumping 2, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 61/182, 42.8 s, 5.8 tr. b., 4.14 m/s

  754. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  755. 1.zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  756. 1.zkouška SA3, Meluzína: 4/8, 54.34 s, 6.34 tr. b., 3.46 m/s

  757. 2.zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  758. 2.zkouška SA3, Meluzína: 4/8, 54.46 s, 12.46 tr. b., 3.49 m/s

  759. 3.zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  760. 3.zkouška SA3, Meluzína: 4/7, 58.47 s, 20.47 tr. b., 3.18 m/s

  761. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIV., 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  762. Agility Open Large, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 12/34, 42.1 s, 20.0 tr. b., 4.47 m/s

  763. Agility Open Large, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  764. Agility Open Small, Meluzína: 9/19, 46.71 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  765. Agility Open Small, Meluzína: 11/19, 56.78 s, 18.78 tr. b., 3.13 m/s

  766. Jumping Open Large, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 13/32, 43.88 s, 20.88 tr. b., 3.97 m/s

  767. Jumping Open Large, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 7/34, 45.27 s, 10.27 tr. b., 4.0 m/s

  768. Jumping Open Small, Meluzína: 6/18, 45.32 s, 3.32 tr. b., 3.75 m/s

  769. Jumping Open Small, Meluzína: 7/19, 45.26 s, 4.26 tr. b., 3.67 m/s

  770. Zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/12, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  771. Zkouška LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  772. Zkouška SA3, Meluzína: 7/11, 51.44 s, 18.44 tr. b., 3.38 m/s

  773. Zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  774. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  775. Agility I, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/22, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  776. Agility I, Meluzína: 6/7, 51.31 s, 13.31 tr. b., 3.41 m/s

  777. Agility II, Meluzína: 6/7, 58.24 s, 25.24 tr. b., 2.99 m/s

  778. Agility II, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  779. Agility III, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/22, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  780. Agility III, Meluzína: 5/6, 47.16 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  781. Agility IV, Meluzína: Diskvalifikován

  782. Agility IV, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  783. Těšánky (okr. Kroměříž) - Březnové dvojzkoušky agility, 15. 03. 2015

  784. A3 druhá LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  785. A3 první LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  786. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  787. Agility, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 2/7, 45.67 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  788. Agility, Meluzína: 9/15, 54.66 s, 9.66 tr. b., 3.38 m/s

  789. Agility Open, Meluzína: Diskvalifikován

  790. Agility Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  791. Agility SuperG basic, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  792. Agility SuperG challenge, Meluzína: 9/16, 57.34 s, 26.33 tr. b., 2.62 m/s

  793. Jumping, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 4/7, 24.7 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  794. Jumping, Meluzína: 11/15, 39.71 s, 1.71 tr. b., 3.65 m/s

  795. Jumping Open, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: Diskvalifikován

  796. Jumping Open, Meluzína: Diskvalifikován

  797. Jumping Super G basic, A3Ch Beroemde Orlith Esaber: 6/14, 23.85 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  798. Jumping Super G challenge, Meluzína: Diskvalifikován

  799. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2013, 05. 07. 2013 - 07. 07. 2013

  800. Agility I BarkingHeads, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  801. Agility II BarkingHeads, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 24/118, 40.63 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  802. Agility III ArdenGrange, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 28/123, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  803. Agility IV ArdenGrange, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 35/113, 48.0 s, 6.0 tr. b., 3.92 m/s

  804. Jumping I BarkingHeads, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 63/127, 39.19 s, 20.0 tr. b., 4.59 m/s

  805. Jumping II ArdenGrange, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 14/111, 39.73 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  806. Small final BarkingHeads, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  807. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  808. Agility I., Meluzína: 14/39, 57.29 s, 22.29 tr. b., 3.18 m/s

  809. Agility I., Berenika Ze Štěnkovského lesa: 18/62, 40.29 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  810. Agility II., Meluzína: 16/40, 47.79 s, 13.79 tr. b., 3.35 m/s

  811. Agility II., Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  812. Jumping I., Berenika Ze Štěnkovského lesa: 12/60, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  813. Jumping I., Meluzína: Diskvalifikován

  814. Jumping II., Meluzína: 8/31, 46.51 s, 1.51 tr. b., 3.85 m/s

  815. Jumping II., Berenika Ze Štěnkovského lesa: 14/47, 37.3 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  816. Jumping III., Meluzína: 15/40, 36.06 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  817. Jumping III., Berenika Ze Štěnkovského lesa: 28/62, 40.19 s, 11.19 tr. b., 4.16 m/s

  818. Jumping IV., Berenika Ze Štěnkovského lesa: 12/45, 31.07 s, 0.07 tr. b., 4.63 m/s

  819. Jumping IV., Meluzína: 16/33, 34.24 s, 2.24 tr. b., 4.18 m/s

  820. Ostrava-Třebovice - Třebovický skokan, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  821. Neděle Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  822. Neděle Agility LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/4, 44.52 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  823. Neděle Agility S, Meluzína: 9/19, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  824. Neděle Agility SA3, Meluzína: 3/3, 47.34 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  825. Neděle Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/13, 27.61 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  826. Neděle Jumping S, Meluzína: 5/19, 32.34 s, 0.34 tr. b., 4.33 m/s

  827. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility, 12. 05. 2013

  828. Zkouška II. LA3 LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  829. Zkouška II. SA3 SA3, Meluzína: 3/8, 52.71 s, 5.71 tr. b., 3.53 m/s

  830. Zkouška I. LA3 LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  831. Zkouška I. SA3 SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  832. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  833. Agility 1, Meluzína: 37/58, 47.17 s, 22.17 tr. b., 3.82 m/s

  834. Agility 1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  835. Agility 2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 8/85, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  836. Agility 2, Meluzína: 28/59, 60.72 s, 16.72 tr. b., 3.06 m/s

  837. Finále, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  838. Jumping 1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 19/90, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  839. Jumping 1, Meluzína: 26/59, 41.38 s, 1.38 tr. b., 4.11 m/s

  840. Jumping 2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 18/85, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  841. Jumping 2, Meluzína: 34/58, 45.01 s, 11.01 tr. b., 3.38 m/s

  842. Zkouška, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 7/39, 44.62 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  843. Zkouška, Meluzína: 19/36, 55.41 s, 13.41 tr. b., 3.32 m/s

  844. Horka nad Moravou - Faktor strachu podruhé part 2 aneb 4 in 1, 07. 04. 2013

  845. 1. agility LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  846. 1. agility SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  847. 2. agility LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  848. 2. agility SA3, Meluzína: 2/6, 51.26 s, 14.26 tr. b., 3.12 m/s

  849. 3. agility LA3, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/5, 44.56 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  850. 3. agility SA3, Meluzína: 3/6, 50.14 s, 13.14 tr. b., 3.35 m/s

  851. Sviadnov - VOSACUP 2013 - II, 23. 03. 2013 - 24. 03. 2013

  852. Ne - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  853. Ne - Agility S, Meluzína: 5/20, 49.8 s, 6.8 tr. b., 3.47 m/s

  854. Ne - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 1/29, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  855. Ne - Jumping S, Meluzína: Diskvalifikován

  856. Ne - Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/15, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  857. Ne - Zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  858. So - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 13/28, 38.55 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  859. So - Agility S, Meluzína: 9/21, 45.25 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  860. So - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/29, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  861. So - Jumping S, Meluzína: 9/21, 50.41 s, 15.41 tr. b., 3.17 m/s

  862. So - Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/15, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  863. So - Zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  864. Sviadnov - VOSACUP 2013 - I, 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  865. Ne - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/32, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  866. Ne - Agility S, Meluzína: Diskvalifikován

  867. Ne - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  868. Ne - Jumping S, Meluzína: 5/14, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  869. Ne - Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/14, 42.31 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  870. Ne - Zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  871. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty II., 08. 12. 2012

  872. Agility, Meluzína: 10/23, 49.24 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  873. Agility, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  874. Jumping, Meluzína: 11/23, 45.85 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s

  875. Jumping, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 17/45, 41.48 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  876. Zkoušky, Meluzína: 3/7, 52.77 s, 9.77 tr. b., 3.16 m/s

  877. Zkoušky, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  878. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  879. Agility neděle L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 18/47, 41.31 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  880. Agility neděle S, Meluzína: 8/20, 50.39 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  881. Agility sobota L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 16/48, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  882. Agility sobota S, Meluzína: 14/22, 50.66 s, 15.0 tr. b., 3.43 m/s

  883. Jumping neděle L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 8/49, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  884. Jumping neděle S, Meluzína: 7/20, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  885. Jumping sobota L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 7/48, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  886. Jumping sobota S, Meluzína: 12/23, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  887. LA2n LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/22, 46.3 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  888. LA2s LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 16/23, 48.46 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  889. SA3n SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  890. SA3s SA3, Meluzína: 6/17, 49.44 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  891. Skály u Rýmařova - Mistrovství České republiky beaglů, 14. 10. 2012

  892. Agility LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 1/1, 46.2 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  893. Agility SA3, Meluzína: 2/3, 51.37 s, 1.37 tr. b., 3.5 m/s

  894. Zlechov - VI. Zlechovské hopsání, 22. 09. 2012

  895. Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 12/50, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  896. Agility S, Meluzína: 8/25, 47.11 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  897. Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  898. Jumping S, Meluzína: 4/25, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  899. Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/19, 43.09 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  900. Zkouška SA3, Meluzína: 7/10, 48.67 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  901. Suchdol nad Odrou - „2+1“ aneb speciál speciálů III, 09. 09. 2012

  902. 1. Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  903. 1. Jumping S, Meluzína: 7/20, 36.83 s, 2.83 tr. b., 3.8 m/s

  904. 2. Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 6/29, 37.88 s, 0.88 tr. b., 4.41 m/s

  905. 2. Jumping S, Meluzína: 7/20, 39.8 s, 2.8 tr. b., 4.2 m/s

  906. Agility LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  907. Agility SA3, Meluzína: 5/10, 43.84 s, 3.84 tr. b., 3.65 m/s

  908. Přerov - Dvojí zkoušky, 19. 08. 2012

  909. 1.zkouska LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  910. 1.zkouska SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  911. 2.zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/14, 48.81 s, 12.81 tr. b., 3.71 m/s

  912. 2.zkouška SA3, Meluzína: 4/7, 53.77 s, 11.77 tr. b., 3.22 m/s

  913. Větřkovice - Táborové závody, 11. 08. 2012

  914. Jumping LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  915. Jumping SA3, Meluzína: 6/9, 34.53 s, 0.53 tr. b., 3.71 m/s

  916. Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/13, 40.12 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  917. Zkouška SA3, Meluzína: 6/9, 53.75 s, 7.75 tr. b., 3.33 m/s

  918. Suchdol nad Odrou - Údolní DVOJZKOUŠKY, 22. 07. 2012

  919. I. agility LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 11/17, 37.05 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  920. I. agility SA3, Meluzína: 4/5, 47.62 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  921. II. agility LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/17, 48.49 s, 6.49 tr. b., 3.2 m/s

  922. II. agility SA3, Meluzína: 4/5, 52.96 s, 6.96 tr. b., 3.47 m/s

  923. Horní Suchá - Hornosušské 2x zkoušky, 15. 07. 2012

  924. LA2 - 1. kolo LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 2/15, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  925. LA2 - 1. kolo LA2, Lump: Diskvalifikován

  926. LA2 - 2. kolo LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/14, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  927. LA2 - 2. kolo LA2, Lump: Diskvalifikován

  928. SA3 - 1. kolo SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  929. SA3 - 2. kolo SA3, Meluzína: 1/3, 45.75 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  930. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 12. 05. 2012

  931. Druhá zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  932. Druhá zkouška SA3, Meluzína: 2/4, 50.59 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  933. Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  934. Jumping S, Meluzína: 5/12, 41.65 s, 5.65 tr. b., 3.72 m/s

  935. První zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 1/17, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  936. První zkouška SA3, Meluzína: 1/4, 51.45 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  937. Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII., 14. 04. 2012 - 15. 04. 2012

  938. Jump Large ne, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  939. Jump Large so, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 8/37, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  940. Jump Small ne, Meluzína: 12/42, 45.78 s, 7.78 tr. b., 3.43 m/s

  941. Jump Small so, Meluzína: 3/42, 41.5 s, 5.5 tr. b., 3.78 m/s

  942. LA2 ne, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 8/12, 38.94 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  943. LA2 so, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  944. Open large ne, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  945. Open Large so, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/37, 41.0 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  946. Open Small ne, Meluzína: 12/42, 50.37 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  947. Open Small so, Meluzína: 9/41, 46.07 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  948. SA3 ne, Meluzína: Diskvalifikován

  949. SA3 so, Meluzína: Diskvalifikován

  950. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - II, 11. 02. 2012 - 12. 02. 2012

  951. Ne - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  952. Ne - Agility S, Meluzína: Diskvalifikován

  953. Ne - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 5/23, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  954. Ne - Zkoušky LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/6, 40.92 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  955. So - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  956. So - Agility S, Meluzína: 5/10, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  957. So - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 11/22, 39.04 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  958. So - Jumping S, Meluzína: 5/10, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  959. So - Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  960. So - Zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  961. Sviadnov - VOSA CUP 2012 - I, 14. 01. 2012 - 15. 01. 2012

  962. Neděle - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  963. Neděle - Agility S, Meluzína: 7/20, 54.11 s, 11.11 tr. b., 3.25 m/s

  964. Neděle - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  965. Neděle - Jumping S, Meluzína: Diskvalifikován

  966. Neděle - Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/11, 45.24 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  967. Neděle - Zkouška SA3, Meluzína: 5/6, 56.76 s, 16.76 tr. b., 3.21 m/s

  968. Sobota - Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  969. Sobota - Agility S, Meluzína: 4/19, 50.09 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  970. Sobota - Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  971. Sobota - Jumping S, Meluzína: 2/19, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  972. Sobota - Zkouška LA2, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  973. Sobota - Zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  974. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 03. 12. 2011

  975. Agility LA1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 3/13, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  976. Agility Open L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 16/38, 46.07 s, 14.07 tr. b., 3.69 m/s

  977. Agility Open S, Meluzína: 5/29, 46.51 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  978. Agility SA3, Meluzína: 6/13, 52.6 s, 8.6 tr. b., 3.4 m/s

  979. Jumping Open L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  980. Jumping Open S, Meluzína: 3/31, 39.53 s, 0.53 tr. b., 4.05 m/s

  981. Hlučín - X. Podzimní Hopsinky, 22. 10. 2011 - 23. 10. 2011

  982. ne-AGILITY L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  983. ne-AGILITY S, Meluzína: 11/29, 48.3 s, 8.3 tr. b., 3.31 m/s

  984. ne-JUMPING L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  985. ne-JUMPING S, Meluzína: 12/26, 35.14 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  986. ne-zkouška LA1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 6/9, 40.94 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  987. ne-zkouška SA3, Meluzína: 3/10, 44.97 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  988. so-AGILITY L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  989. so-AGILITY S, Meluzína: Diskvalifikován

  990. so-JUMPING L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  991. so-JUMPING S, Meluzína: 9/29, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  992. so-zkouška LA1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 4/11, 40.23 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  993. so-zkouška SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  994. Prostějov - "Skok za skokem" IV, 20. 08. 2011 - 21. 08. 2011

  995. Open Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 18/37, 47.94 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  996. Open Agility L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  997. Open Agility S, Meluzína: 5/15, 44.44 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  998. Open Agility S, Meluzína: Diskvalifikován

  999. Open Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 12/37, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1000. Open Jumping L, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  1001. Open Jumping S, Meluzína: 4/14, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1002. Open Jumping S, Meluzína: Diskvalifikován

  1003. Zkouška LA1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: 1/9, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1004. Zkouška LA1, Berenika Ze Štěnkovského lesa: Diskvalifikován

  1005. Zkouška SA3, Meluzína: 1/3, 55.07 s, 5.07 tr. b., 3.27 m/s

  1006. Zkouška SA3, Meluzína: 5/6, 41.56 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  1007. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011, 02. 07. 2011 - 03. 07. 2011

  1008. Agility III S, Meluzína: 12/45, 55.74 s, 0.74 tr. b., 3.23 m/s

  1009. Agility II S, Meluzína: Diskvalifikován

  1010. Agility I S, Meluzína: Diskvalifikován

  1011. Agility IV S, Meluzína: 13/38, 60.47 s, 12.47 tr. b., 2.81 m/s

  1012. Jumping II S, Meluzína: 14/45, 40.14 s, 5.14 tr. b., 4.11 m/s

  1013. Jumping I S, Meluzína: 19/46, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1014. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2011 - zkoušky, 01. 07. 2011

  1015. Trial SA3, Meluzína: Diskvalifikován

  1016. Prostějov - 2. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 25. 06. 2011 - 26. 06. 2011

  1017. Agility 5 (EO + MS družstva) S, Meluzína: 11/25, 45.43 s, 9.43 tr. b., 3.63 m/s

  1018. Agility 5 (MS jednotlivci) S, Meluzína: 11/25, 45.43 s, 10.43 tr. b., 3.63 m/s

  1019. Agility 6 (EO + MS družstva) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1020. Agility 6 (MS jednotlivci) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1021. Agility 7 (EO + MS družstva) S, Meluzína: 11/25, 51.39 s, 16.39 tr. b., 3.11 m/s

  1022. Agility 7 (MS jednotlivci) S, Meluzína: 11/25, 51.39 s, 17.39 tr. b., 3.11 m/s

  1023. Agility 8 (EO + MS družstva) S, Meluzína: 11/25, 53.24 s, 36.24 tr. b., 3.12 m/s

  1024. Agility 8 (MS jednotlivci) S, Meluzína: 11/25, 53.24 s, 38.24 tr. b., 3.12 m/s

  1025. Jumping C (EO + MS družstva) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1026. Jumping C (MS jednotlivci) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1027. Jumping D (EO + MS družstva) S, Meluzína: 11/25, 42.55 s, 11.55 tr. b., 3.64 m/s

  1028. Jumping D (MS jednotlivci) S, Meluzína: 11/25, 42.55 s, 12.55 tr. b., 3.64 m/s

  1029. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  1030. Agility 1 (EO + MS družstva) S, Meluzína: 11/27, 45.64 s, 5.64 tr. b., 3.62 m/s

  1031. Agility 1 (MS jednotlivci) S, Meluzína: 11/27, 45.64 s, 5.64 tr. b., 3.62 m/s

  1032. Agility 2 (EO + MS družstva) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1033. Agility 2 (MS jednotlivci) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1034. Agility 3 (EO + MS družstva) S, Meluzína: 13/31, 50.05 s, 11.05 tr. b., 3.5 m/s

  1035. Agility 3 (MS jednotlivci) S, Meluzína: 13/31, 50.05 s, 13.05 tr. b., 3.5 m/s

  1036. Agility 4 (EO + MS družstva) S, Meluzína: 13/29, 57.78 s, 34.78 tr. b., 2.94 m/s

  1037. Agility 4 (MS jednotlivci) S, Meluzína: 13/29, 57.78 s, 36.78 tr. b., 2.94 m/s

  1038. Jumping A (EO + MS družstva) S, Meluzína: 12/28, 38.84 s, 10.84 tr. b., 3.68 m/s

  1039. Jumping A (MS jednotlivci) S, Meluzína: 12/28, 38.84 s, 10.84 tr. b., 3.68 m/s

  1040. Jumping B (EO + MS družstva) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1041. Jumping B (MS jednotlivci) S, Meluzína: Diskvalifikován

  1042. Praha - PVA Letňany - Mistrovství republiky belgických ovčáků,šeltií, pudlů, kokršpanělů a malých kontinentálních španělů. CACAg, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  1043. AGILITY 1, Meluzína: 13/33, 42.21 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  1044. AGILITY 2, Meluzína: 8/28, 52.77 s, 12.77 tr. b., 2.88 m/s

  1045. JUMPING 1, Meluzína: 1/30, 41.88 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  1046. JUMPING 2, Meluzína: Diskvalifikován

  1047. JUMPING 3, Meluzína: Diskvalifikován

  1048. Prostějov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2011

  1049. Zkouška č.1 SA3, Meluzína: 3/5, 46.35 s, 7.35 tr. b., 3.5 m/s

  1050. Zkouška č.2 SA3, Meluzína: 2/5, 50.12 s, 3.12 tr. b., 3.35 m/s

  1051. Ostrava-Třebovice - O nejlepšího Zónovkáře, 23. 04. 2011 - 24. 04. 2011

  1052. 1. Jumping SA, Meluzína: 6/21, 38.42 s, 2.42 tr. b., 4.45 m/s

  1053. 1. Open SA, Meluzína: 7/21, 56.42 s, 14.42 tr. b., 3.35 m/s

  1054. 2. Jumping SA, Meluzína: Diskvalifikován

  1055. 2. Open SA, Meluzína: 4/21, 58.17 s, 5.0 tr. b., 3.25 m/s

  1056. 3. Open SA, Meluzína: 1/21, 48.59 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  1057. 4. Open SA, Meluzína: 7/21, 52.67 s, 6.67 tr. b., 3.44 m/s

  1058. Sviadnov - VOSA CUP 2011 - I, 15. 01. 2011 - 16. 01. 2011

  1059. Vosacup 2011 - I, Meluzína: 1/3, 51.41 s, 12.41 tr. b., 3.44 m/s

  1060. Vosacup 2011 - I, Meluzína: 1/12, 38.46 s, 0.46 tr. b., 3.82 m/s

  1061. Vosacup 2011 - I, Meluzína: 2/3, 53.79 s, 21.79 tr. b., 3.07 m/s

  1062. Vosacup 2011 - I, Meluzína: 2/12, 46.65 s, 0.65 tr. b., 3.52 m/s

  1063. Vosacup 2011 - I, Meluzína: 3/15, 44.05 s, 1.05 tr. b., 3.54 m/s

  1064. Vosacup 2011 - I, Meluzína: Diskvalifikován

  1065. Hlučín - IX. Podzimní Hopsinky, 23. 10. 2010 - 24. 10. 2010

  1066. AGILITY, Meluzína: Diskvalifikován

  1067. AGILITY, Meluzína: Diskvalifikován

  1068. JUMPING, Meluzína: 3/26, 39.24 s, 1.24 tr. b., 3.44 m/s

  1069. JUMPING, Meluzína: 14/26, 50.08 s, 16.08 tr. b., 3.13 m/s

  1070. SA2, Meluzína: 6/12, 54.22 s, 9.22 tr. b., 3.06 m/s

  1071. SA2, Meluzína: Diskvalifikován

  1072. Opava - KATMAJÁCKÉ ZKOUŠKY, 15. 05. 2010

  1073. SA2 (1), Meluzína: Diskvalifikován

  1074. SA2 (2), Meluzína: 7/11, 45.92 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  1075. Agility kemp Větřkovice - Moravskoslezský pohár II., 27. 06. 2009 - 28. 06. 2009

  1076. Agility SA, Meluzína: 13/16, 60.95 s, 34.95 tr. b., 2.71 m/s

  1077. Jumping SA, Meluzína: 12/16, 48.23 s, 12.23 tr. b., 3.46 m/s

  1078. Zkouška SA1, Meluzína: 1/6, 42.79 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  1079. Agility kemp Větřkovice - Moravskoslezský pohár I., 30. 05. 2009 - 31. 05. 2009

  1080. Agility SA, Meluzína: 7/12, 50.34 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  1081. Jumping II. - SA, Meluzína: Diskvalifikován

  1082. Jumping I. - SA, Meluzína: Diskvalifikován

  1083. Jumping SA, Meluzína: Diskvalifikován

  1084. Zkouška SA1, Meluzína: 2/5, 45.43 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  1085. Zkouška SA1, Meluzína: 4/6, 55.83 s, 10.0 tr. b., 3.19 m/s