Cz En

083020

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Blachová, AGILITY KOIRA

    Člen KA

Pes

  1. Rasza Talon Azuricoyotes, Holandský ovčák dlouhosrstý

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 51, 29. 04. 2022

  2. Zkouška I.: Diskvalifikován

  3. Zkouška II.: 1/5, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  4. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  5. QA1 Agility: Diskvalifikován

  6. QA2 Agility: Diskvalifikován

  7. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  8. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  9. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  10. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  11. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  14. AGILITY L: Diskvalifikován

  15. JUMPING L: 13/28, 52.55 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  16. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  17. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  18. LA2 : Diskvalifikován

  19. LA2 II: Diskvalifikován

  20. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  21. Zkouška I.: 1/8, 47.14 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  22. Zkouška II.: Diskvalifikován

  23. Zkouška III.: 6/8, 51.2 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  24. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  25. 1. Zkouška A2 L: 2/4, 39.29 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  26. 2. Zkouška A2 L: 3/4, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  27. Horka nad Moravou - Horký trojboj I., 05. 03. 2022

  28. Zkouška I.: 4/9, 34.94 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  29. Zkouška II.: Diskvalifikován

  30. Zkouška III.: Diskvalifikován

  31. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  32. Agility LA: 21/29, 45.85 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  33. Jumping LA: 16/31, 45.08 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  34. Zkouška LA2: 1/10, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  35. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  36. Rožnovský dvojboj 1. A2: Diskvalifikován

  37. Rožnovský dvojboj 2. A2: Diskvalifikován

  38. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  39. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  41. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  42. TRIAL I.: Diskvalifikován

  43. TRIAL II.: Diskvalifikován

  44. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  45. Agility Trial I: 1/6, 36.78 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  46. Agility Trial II: 2/6, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  47. Agility Trial III: Diskvalifikován

  48. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  49. Vitar Agility Trial I: 4/12, 45.39 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  50. Vitar Agility Trial II: 7/12, 56.62 s, 22.62 tr. b., 3.04 m/s

  51. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  52. Agility LA: Diskvalifikován

  53. Jumping LA: 7/23, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  54. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  56. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  57. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  58. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  59. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  60. VITAR Agility Trial II: Diskvalifikován

  61. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  62. II. zkouška A2 L: 6/9, 40.95 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  63. I. zkouška A2 L: 4/9, 37.1 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  64. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  65. TRIAL I.: Diskvalifikován

  66. TRIAL II.: 2/11, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  67. TRIAL III.: 1/11, 33.61 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  68. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  69. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  71. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  72. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  73. Jumping OPEN L: 23/45, 40.04 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  74. Zkouška LA1: 4/10, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  75. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  76. 1. Zkouška LA1: 1/8, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  77. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  80. Agility Brut L: Diskvalifikován

  81. Demi Z LA1: 3/11, 34.14 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  82. Jumping Extra Dry L: Diskvalifikován

  83. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  84. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  87. Zkouška 1: 1/10, 33.39 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  88. Zkouška 2: 2/10, 32.47 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  89. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  90. Jumpinng LA1: Diskvalifikován

  91. Zkouška LA1 1.běh: 6/8, 34.28 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  92. Zkouška LA1 2.běh: 3/8, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  93. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  94. TRIAL I.: 2/3, 30.98 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  95. TRIAL II. : Diskvalifikován

  96. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  97. 1. zkouška: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška: Diskvalifikován

  99. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  100. Agility L: 7/40, 45.67 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  101. Jumping L: 14/40, 38.29 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  102. Zkouška LA1: 4/16, 45.65 s, 10.65 tr. b., 3.48 m/s

  103. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  104. TRIAL I.: 1/2, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  105. TRIAL II.: 1/2, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  106. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  107. 1. Zkouška LA1: 1/5, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  108. 2. Zkouška LA1: 3/5, 40.77 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  109. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  110. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  111. Agility Trial I: Diskvalifikován

  112. Agility Trial II: 2/6, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  113. Agility Trial III: 1/6, 37.03 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  114. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  115. 1. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  117. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  118. TRIAL I.: Diskvalifikován

  119. TRIAL II.: Diskvalifikován