Cz En

065118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Blachová, AGILITY KOIRA

    Člen KA

Pes

  1. Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies, Holandský ovčák krátkosrstý

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  2. Agility Trial I: 2/12, 39.89 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  5. 1. Zkouška LA3: 5/9, 43.34 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  6. 2. Zkouška LA3: 4/9, 43.46 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  7. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  8. Agility OPEN L: 19/46, 36.39 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  9. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  10. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  12. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  16. Agility Brut L: 11/29, 43.43 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  17. Demi Z LA3: 7/14, 41.88 s, 20.0 tr. b., 5.25 m/s

  18. Jumping Extra Dry L: 10/30, 40.95 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  19. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  20. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. 2.zkouška LA3: 6/12, 50.6 s, 23.6 tr. b., 3.87 m/s

  22. Hranice - Dvojzkoušky Hranice, 16. 07. 2021

  23. Zkouška 1: 4/6, 38.43 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  24. Zkouška 2: Diskvalifikován

  25. Třebíč - Velikonoční beránek XX. - SPECIÁL 2021, 11. 07. 2021

  26. Jumping LA3: 6/7, 26.41 s, 15.0 tr. b., 5.98 m/s

  27. Zkouška LA3 1.běh: 6/7, 38.07 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  28. Zkouška LA3 2.běh: 4/7, 39.69 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  29. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  30. TRIAL I.: Diskvalifikován

  31. TRIAL II. : Diskvalifikován

  32. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  33. 1. zkouška: 8/8, 39.06 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  34. 2. zkouška: Diskvalifikován

  35. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  36. Agility L: Diskvalifikován

  37. Jumping L: 23/40, 37.02 s, 20.0 tr. b., 5.21 m/s

  38. Zkouška LA3: 1/12, 41.07 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  39. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  40. TRIAL I.: 2/6, 42.56 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  41. TRIAL II.: 3/6, 40.91 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  42. Modrá - Trojzkoušky, 06. 06. 2021

  43. 1. Zkouška LA2: 1/6, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  44. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 3. Zkouška LA2: 2/6, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  46. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  47. Agility Trial I: Diskvalifikován

  48. Agility Trial II: 1/3, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  49. Agility Trial III: Diskvalifikován

  50. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  51. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  53. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  54. TRIAL I.: Diskvalifikován

  55. TRIAL II.: 3/3, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  56. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  57. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  58. 2. zkouška LA2: 1/2, 33.82 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  59. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  60. Zk. 1: 1/12, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  61. Zk. 2: 3/12, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  62. Zk. 3: Diskvalifikován

  63. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  64. Trial I.: 2/6, 37.02 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  65. TRIAL II.: Diskvalifikován

  66. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  67. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška LA2: 6/13, 41.82 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  69. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  70. zkouška LA2 1: Diskvalifikován

  71. zkouška LA2 2: Diskvalifikován

  72. zkouška LA2 3: Diskvalifikován

  73. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  74. zkouška LA2 1: 4/5, 37.32 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  75. zkouška LA2 2: Diskvalifikován

  76. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  77. Agility I: Diskvalifikován

  78. Agility II: Diskvalifikován

  79. Jumping I: Diskvalifikován

  80. Jumping II: 38/79, 36.89 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  81. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  82. Agility L: Diskvalifikován

  83. Jumping L: Diskvalifikován

  84. ZkouškaLA2: Diskvalifikován

  85. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  86. ZkA I: Diskvalifikován

  87. ZkA II: 3/18, 38.11 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  88. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  89. ZkA I: 2/19, 34.18 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  90. ZkA II: Diskvalifikován

  91. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  92. 1. Zkouška A2 L: 1/8, 31.71 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  93. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  94. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  95. Zkouška I.: Diskvalifikován

  96. Zkouška II: Diskvalifikován

  97. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  98. Zk Agility I: Diskvalifikován

  99. Zk Agility II: 1/10, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  100. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  101. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  104. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  105. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  106. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  107. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  108. Zkouška I.: Diskvalifikován

  109. Zkouška II.: Diskvalifikován

  110. Zkouška III.: Diskvalifikován

  111. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  112. ZkA I: Diskvalifikován

  113. ZkA II: 8/19, 33.49 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  114. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  115. ZkA I: Diskvalifikován

  116. ZkA II: Diskvalifikován

  117. ZkA III: 6/9, 39.34 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  118. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  119. Agility Open 2+3: 8/16, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  120. ZkA I: 5/10, 33.69 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  121. ZkA II: 1/10, 32.81 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  122. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  123. ZkA I: 2/10, 45.71 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  124. ZkA II: Diskvalifikován

  125. ZkA III: 1/10, 28.99 s, 0.0 tr. b., 55.19 m/s

  126. Sedlec u Mikulova - Létající trojzkoušky s JK Animals, 07. 09. 2019

  127. Zk agility I: 1/9, 27.35 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  128. Zk agility II: 1/9, 28.27 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  129. Zk agility III: Diskvalifikován

  130. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  131. 1. Zkouška LA1: 5/12, 24.01 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  132. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  134. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  136. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  137. 1. zkouška: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška: Diskvalifikován

  139. 3. zkouška: Diskvalifikován

  140. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  141. Jumping 1: 17/38, 31.84 s, 15.0 tr. b., 6.22 m/s

  142. Jumping 2: 5/36, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  143. Zkoušky: Diskvalifikován

  144. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  145. Agility I: Diskvalifikován

  146. Agility II: 53/85, 48.78 s, 25.0 tr. b., 4.45 m/s

  147. Jumping I: Diskvalifikován

  148. Jumping II: Diskvalifikován

  149. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  150. Agility LA: 15/33, 34.88 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  151. Jumping L: 6/33, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  152. LA 1: Diskvalifikován

  153. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  154. 1. Zkouška LA1: 2/20, 28.4 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  155. 2. Zkouška LA1: 4/20, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  156. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  157. ZKouška LA1 1 LA1: 4/21, 32.92 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  158. Zkouška LA1 2 LA1: Diskvalifikován

  159. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  160. Agility Open: 14/34, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  161. Agility Trial: Diskvalifikován

  162. Jumping Open: 12/33, 36.7 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  163. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  164. AGILITY: Diskvalifikován

  165. JUMPING: 19/48, 37.09 s, 12.09 tr. b., 4.15 m/s

  166. LA1: Diskvalifikován

  167. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  168. 1. Jumping L: 9/28, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  169. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  170. 3. Agility L: Diskvalifikován

  171. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  172. Agility LA: Diskvalifikován

  173. Jumping LA: 12/39, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  174. Zkouška LA1: 4/6, 33.32 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  175. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  176. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  177. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  178. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  179. Trial I: Diskvalifikován

  180. Trial II: 7/26, 37.24 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  181. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  182. Agility LA: Diskvalifikován

  183. Jumping LA: 18/45, 39.23 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  184. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  185. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  186. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  187. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován