Cz En

027814

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Blachová, AGILITY KOIRA

    Člen KA

Pes

  1. Beroemde Orlith Esaber, Holandský ovčák krátkosrstý

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 19. 05. 2019

  2. 1. Zkouška LA3: 1/6, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  3. 2. Zkouška LA3: 2/6, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  4. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  5. Zkouška LA3 1 LA3: 3/5, 41.72 s, 20.0 tr. b., 4.34 m/s

  6. Zkouška LA3 2 LA3: 3/5, 39.35 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  7. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  8. Agility LA: 15/38, 40.73 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  9. Jumping LA: 7/39, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  10. Zkouška LA3: 4/22, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  11. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  12. Agility LA: 25/42, 42.55 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  13. Jumping LA: 16/45, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  14. Zkouška LA3: 5/20, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  15. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  16. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  19. Agility LA: Diskvalifikován

  20. Jumping LA: Diskvalifikován

  21. Zkouška LA3: 4/19, 49.99 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  22. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  23. Agility Open 2+3: 8/20, 39.22 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  24. Agility Trial I: 9/14, 45.36 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  25. Agility Trial II: 4/14, 43.52 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  26. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  27. TRIAL II. LA3: 4/12, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  28. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  29. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  30. Agility Open: 5/27, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  31. Agility Trial: Diskvalifikován

  32. Jumping Open: 13/27, 37.66 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  33. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  34. Jumping LA L: 2/26, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  35. Jumping special LA L: Diskvalifikován

  36. Zkouška LA3 LA3: 3/6, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  37. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  38. Agility Trial I: Diskvalifikován

  39. Agility Trial II: Diskvalifikován

  40. Agility Trial III: 2/12, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  41. Agility Trial IV: 2/12, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  42. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  43. Agility Open: Diskvalifikován

  44. Agility Trial: 2/12, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  45. Jumping Open: Diskvalifikován

  46. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  47. TRIAL II. LA3: 5/13, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  48. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  49. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  50. 1.ZkA - LA3: 4/14, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  51. 2. ZkA - LA3: Diskvalifikován

  52. 3.ZkA - LA3: 1/14, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  53. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  54. CURRICULUM L: Diskvalifikován

  55. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  56. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  57. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  58. Agility I: Diskvalifikován

  59. Agility II: 17/74, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  60. Jumping I: 37/76, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  61. Jumping II: 12/73, 33.74 s, 1.74 tr. b., 4.39 m/s

  62. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  63. QA4 Agility: 31/95, 49.83 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  64. QA5 Agility: 21/93, 44.83 s, 0.83 tr. b., 4.35 m/s

  65. QA6 Agility: 31/88, 45.72 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  66. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  67. QJ5 Jumping: 47/90, 44.4 s, 14.4 tr. b., 4.44 m/s

  68. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  69. QA1 agility: Diskvalifikován

  70. QA2 agility: Diskvalifikován

  71. QA3 agility: 20/125, 38.65 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  72. QJ1 jumping: 34/126, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  73. QJ2 jumping: 58/126, 47.85 s, 12.85 tr. b., 4.16 m/s

  74. QJ3 jumping: 65/122, 43.72 s, 15.72 tr. b., 4.25 m/s

  75. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  76. Agility L Ne: 31/98, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  77. Agility L So: 27/99, 40.86 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  78. Jumping L Ne: 39/96, 36.82 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  79. Jumping L So: 28/100, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  80. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  81. Agility LA: 8/28, 48.8 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  82. Jumping LA: 7/27, 39.8 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  83. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  84. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  85. Agility I: 5/10, 39.52 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  86. Agility II: Diskvalifikován

  87. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  88. 1. zkouška LA3: 5/9, 44.05 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  89. 2. zkouška LA3: 2/9, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  90. 3. zkouška LA3: 3/9, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  91. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  92. Agility I: Diskvalifikován

  93. Agility II: 1/8, 43.23 s, 0.23 tr. b., 3.82 m/s

  94. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  95. Agility L: Diskvalifikován

  96. Jumping L: 10/24, 30.16 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  97. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  99. Zkouška č.1 LA3: Diskvalifikován

  100. Zkouška č.2 LA3: 3/12, 45.42 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  101. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  102. zkouška 1 LA3: 5/10, 45.65 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  103. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  104. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  105. Agility LA: 19/47, 40.07 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  106. Jumping LA: 11/51, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  107. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  108. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  109. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. I. zkouška LA3: 4/9, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  111. Jumping A2 + A3 L: Diskvalifikován

  112. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  113. Agility I: Diskvalifikován

  114. Agility II: 6/11, 43.91 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  115. Agility III: 3/9, 43.23 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  116. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  117. Jumping LA3: Diskvalifikován

  118. Zkouška první LA3: 7/12, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  119. Zkouška VIP LA3: Diskvalifikován

  120. Rohatec - DVOJZKOUŠKY, 08. 10. 2017

  121. 1. Zk LA3: 1/9, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  122. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  123. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  124. Agility open 1 L: 7/35, 46.19 s, 7.19 tr. b., 4.01 m/s

  125. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  126. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  127. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  128. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  129. Trial I. LA3: 1/18, 45.35 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  130. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  131. Jumping L: 5/24, 33.8 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  132. Speciál Jumping L: 7/24, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  133. Zkouška LA3: 5/7, 38.76 s, 10.0 tr. b., 0.0 m/s

  134. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  135. Agility L: 9/28, 45.03 s, 10.03 tr. b., 3.84 m/s

  136. Jumping L: 17/30, 37.2 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  137. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  138. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  139. QA4 agility: Diskvalifikován

  140. QA5 agility: Diskvalifikován

  141. QA6 agility: Diskvalifikován

  142. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  143. QJ5 jumping: 26/91, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  144. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  145. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  146. Jumping L: 9/32, 33.49 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  147. zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  148. zkouška 4 LA3: Diskvalifikován

  149. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  150. QA1 agility: 35/135, 44.08 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  151. QA2 agility: Diskvalifikován

  152. QA3 agility: Diskvalifikován

  153. QJ1 jumping: 51/135, 35.24 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  154. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  155. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  156. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  157. Agility Ne L L: Diskvalifikován

  158. Agility So L L: Diskvalifikován

  159. Jumping Ne L L: Diskvalifikován

  160. Jumping So L L: Diskvalifikován

  161. Zkouška Ne LA3 LA3: 2/7, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  162. Zkouška So LA3 LA3: Diskvalifikován

  163. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  164. AGILITY: 14/33, 38.64 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  165. JUMPING: 2/33, 36.61 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  166. LA3: 4/16, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  167. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  168. 1.běh LA3: Diskvalifikován

  169. 2.běh LA3: Diskvalifikován

  170. 3.běh LA3: 4/10, 43.05 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  171. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  172. Agility LA: 13/43, 44.68 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  173. Jumping LA: Diskvalifikován

  174. Zkouška LA3: 15/23, 46.82 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  175. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  176. V Agility: 6/18, 36.88 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  177. VI Agility: 4/18, 41.8 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  178. VII Agility: 2/18, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  179. VIII Agility: 2/18, 35.91 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  180. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  181. 1. Zkouška LA2: 4/21, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  182. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  183. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  184. Agility Trial I: 7/24, 34.79 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  185. Agility Trial II: 13/24, 45.18 s, 15.0 tr. b., 3.56 m/s

  186. Jumping 2+3: 14/34, 41.12 s, 6.12 tr. b., 3.75 m/s

  187. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  188. Agility Open: Diskvalifikován

  189. Agility Trial: Diskvalifikován

  190. Jumping Open: Diskvalifikován

  191. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  192. 1. Zkouška LA2: 2/17, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  193. 2. Zkouška LA2: 3/17, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  194. 3. Zkouška LA2: 3/17, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  195. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  196. Agility L: 14/43, 39.37 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  197. Jumping L: Diskvalifikován

  198. Zkouška LA2: 6/16, 40.08 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  199. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  200. 1. běh LA2 LA2: 3/9, 38.89 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  201. 2. běh LA2 LA2: 4/9, 33.08 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  202. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  203. Jumping: 4/37, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  204. Zkouška: 3/17, 35.81 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  205. Zkouška II: Diskvalifikován

  206. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  207. QA5 Agility: Diskvalifikován

  208. QA6 Agility: 51/186, 49.66 s, 14.66 tr. b., 3.73 m/s

  209. QJ5 Jumping: 21/187, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  210. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  211. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 12. 06. 2016

  212. I agility: 1/13, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  213. II agility: 3/13, 42.88 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  214. III agility: 3/12, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  215. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  216. QA3 Agility: Diskvalifikován

  217. QA4 Agility: Diskvalifikován

  218. QJ3 Jumping: 69/176, 36.98 s, 5.98 tr. b., 4.38 m/s

  219. QJ4 Jumping: 99/174, 44.06 s, 32.06 tr. b., 3.84 m/s

  220. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  221. Agility: 10/40, 42.28 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  222. Jumping: 12/37, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  223. ZkA: 3/14, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  224. Kolín - Mistrovství holandských ovčáků v agility 2016, 07. 05. 2016

  225. Agility: 1/7, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  226. Finále: 3/6, 50.31 s, 8.31 tr. b., 3.7 m/s

  227. Jumping: 4/7, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  228. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  229. QA1 Agility: Diskvalifikován

  230. QA2 Agility: 13/204, 47.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  231. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  232. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  233. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  234. I Agility: 6/22, 41.52 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  235. I Agility: Diskvalifikován

  236. II Agility: Diskvalifikován

  237. II Agility: Diskvalifikován

  238. III Agility: 3/22, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  239. III Agility: Diskvalifikován

  240. IV Agility: Diskvalifikován

  241. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  242. II. zkouška LA2: 5/15, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  243. I. zkouška LA2: 7/16, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  244. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  245. Agility I: Diskvalifikován

  246. Agility II: 3/11, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  247. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  248. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  249. Agility: 1/4, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  250. Agility Open: 3/17, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  251. Jumping Open: 9/17, 30.81 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  252. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  253. LA1 - druhá: 10/15, 32.81 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  254. LA1 - první: 2/15, 36.84 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  255. LA1 - třetí: 2/15, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  256. Zlechov - IX. Zlechovské hopsání, 12. 09. 2015

  257. Agility L: 6/34, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  258. Jumping L: 13/37, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  259. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  260. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  261. Agility I: 6/10, 43.09 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  262. Agility II: 6/10, 45.02 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  263. Jumping Open: Diskvalifikován

  264. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  265. Agility: 5/13, 25.38 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  266. Agility II Open: Diskvalifikován

  267. Agility I Open: Diskvalifikován

  268. Jumping II Open: Diskvalifikován

  269. Jumping I Open: 83/165, 39.17 s, 10.17 tr. b., 3.91 m/s

  270. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  271. Agility: 14/48, 47.49 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  272. Jumping: 12/51, 37.46 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  273. Zk LA1: 6/18, 38.23 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  274. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  275. Agility 1: 101/183, 54.68 s, 16.68 tr. b., 3.62 m/s

  276. Agility 2: 64/175, 55.48 s, 21.48 tr. b., 3.48 m/s

  277. Jumping 1: 48/184, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  278. Jumping 2: 61/182, 42.8 s, 5.8 tr. b., 4.14 m/s

  279. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  280. Agility: 2/7, 45.67 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  281. Agility Open: Diskvalifikován

  282. Agility SuperG basic: Diskvalifikován

  283. Jumping: 4/7, 24.7 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  284. Jumping Open: Diskvalifikován

  285. Jumping Super G basic: 6/14, 23.85 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s