Cz En

Čeladná - Dvojzkoušky agility

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 01. 12. 2019 v 21:50.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 19302
  2. Datum: 07. 12. 2019
  3. Terén: písek + geotextilie
  4. Uvnitř: Ano
  5. Třídy: Zkoušky agility
  6. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  7. Stránky: http://www.bestagility.cz
  8. Propozice: https://www.bestagility.cz/detail-akce/dvojzkousky-agility/
  9. Zodpovědná osoba: Adriana Slezáková
  10. Upřesnění místa: Prosper Horse Ranch Čeladná
  11. GPS: 49.5486883, 18.3376034

Kontakt

Adriana Slezáková tel.: 724 070 823 adrias@centrum.cz

Statistika přihlášených

07. 12. 2019
A1 A2 A3 V Celkem
XS 3 1 1 0 5
S 3 4 5 0 12
M 6 6 8 0 20
ML 3 3 3 0 9
L 22 16 15 0 53
Celkem 41 30 32 0 103
2 volných míst

Přihlášky

066919 A1 Olga Kavíková Dan Den Bludos
016818 A1 Dagmar Kratochvílová Benji Herriko
064819 A1 Jana Matalová Flora
062719 A1 Petr Spitz Sára
073919 LA1 Eliška Aldersová Max
Člen KA
058818 LA1 Kateřina Brokešová Annie
LA1 Kamila Buchała "Lester" BAD BOY ULTRON Overactive (FCI)
Člen KA
058517 LA1 Martina Cabáková Brown Surprise Green May-T
Člen KA
013118 LA1 Monika Fraisová Hurricane Suri Quick Angel
LA1 Wiktoria Hańderek Dragon Brak
LA1 Wiktoria Hańderek Dragon Herbu Czarny Wilk
028817 LA1 Pavlína Horáková Kiss For Alkyra
Člen KA
033418 LA1 Lenka Karasová Applause infinities Lovelenia
LA1 Magdalena Kasprzyk Mawlch GRIFFIN
Člen KA
061318 LA1 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile
LA1 Joanna Kunysz P'Yamaha (Jill) Never Never Land
LA1 Klaudia Litwin Mer
LA1 Daniel Martinček Cid Queen of Garden
LA1 Ewa Musioł Amper Otherland
Člen KA
085117 LA1 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower
Člen KA
034718 LA1 Jana Pergerová Kiwi
019318 LA1 Kamila Raiskubová Just like Misty Oasis of Peace
LA1 Anna Sobiecka Stefan SweetNest Evening Dream
LA1 Klaudia Stefańska Uncharted Treasure Sonic Workaholic Sonic Workaholic
010619 LA1 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse
Člen KA
062317 LA1 Pavel Šomek A Little Bit of Blue The Best of Aussies
087718 LA2 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron
Člen KA
065118 LA2 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies
000415 LA2 Pavlína Hrabalová Elza
LA2 Daniel Martinček Butch Wallachian Flower
Člen KA
014516 LA2 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp
Člen KA
083315 LA2 Barbora Mikušová Commander river Černý kondor
075017 LA2 Alena Semelová Quiet Shepherd Tennant
LA2 Karolina Skowron Szuja Marshall Dogs
LA2 Tomasz Sobczak Cody Austrian Diamonds
085018 LA2 Robin Solanský Caesar
Člen KA
007717 LA2 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia
LA2 Monika Wojciechowska Dreamwork Tip "Jet"
Člen KA
025314 LA2 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár
Člen KA
028815 LA2 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell
LA2 beata bawer morena baila morena run morena
Člen KA
067518 LA2 Lucie Štiborová Sunshine of my Heart Tennant
Člen KA
027814 LA3 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber
Člen KA
008515 LA3 Žaneta Bálanová Cikorka ze Strakatého dvorku
Člen KA
067916 LA3 Aneta Indráková Cookie Borderhaste
Člen KA
042315 LA3 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras
Člen KA
039118 LA3 Michaela Koucká Cimrman Rafrabela
Člen KA
077018 LA3 Michaela Koucká Arnošt Šťastná smečka
Člen KA
073214 LA3 Kateřina Košárková Airy
Člen KA
065917 LA3 Vladimír Macura Meggie
Člen KA
511115 LA3 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower
Člen KA
009815 LA3 Barbora Pyšková Pikao Daraskár
Člen KA
052414 LA3 Daniela Rychlíková Ann Fleurette From Their Hearts
LA3 Karolina Skowron Chili Extra Temperament
LA3 Tomasz Sobczak Uzi Skraj Slonecznego Lasu
LA3 beata bawer baila ebony nose baila
Člen KA
045814 LA3 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky
Člen KA
071517 MA1 Kateřina Bartušková Cira Almiri
062518 MA1 Jana Najdková April Babe ze Shetlandů
Člen KA
042619 MA1 Ivana Ondrušová Bogyo Elegant rascal
004218 MA1 Barbora Smolánová Flora Furry fay
Člen KA
073018 MA1 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů
024619 MA1 Dagmar Urbancová El Draco Brilliant of Blaked
Člen KA
080617 MA2 Klára Bálanová Alf
Člen KA
057617 MA2 Iva Procházková Bibi z Faustovy zahrádky
Člen KA
078017 MA2 Adéla Schneiderová Bloody Dexter Nad Stádem Koní
Člen KA
066916 MA2 Adéla Schneiderová Gauner in Black z Říše Fantazie
Člen KA
035416 MA2 Nela Tichánková Joanna Skansehoj's
Člen KA
077117 MA2 Martina Šimčíková Hanny Od Kamenité říčky
Člen KA
089116 MA3 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin
MA3 Rafał Czopa Kora
Člen KA
085613 MA3 Zuzana Jelínková Nicolas Perla z Polabí
Člen KA
020815 MA3 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova
MA3 Magdalena Kasprzyk I’M TASMANIAN DEVIL FLC
Člen KA
035911 MA3 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot
Člen KA
009117 MA3 Ivana Ondrušová Tina
Člen KA
012716 MA3 Simona Zajková ml. Minnie
Člen KA
061217 MLA1 Martina Binarová Angel Flies In Extreme speed
Člen KA
015219 MLA1 Zuzana Jelínková Indiánek Divoký sen
Člen KA
086117 MLA1 Dana Čichoňová Loch Ness Monster
Člen KA
002616 MLA2 Jana Kalafusová Aglaia Foxy Fox
Člen KA
055615 MLA2 Lucie Krpcová Jessie
Člen KA
060914 MLA2 Lenka Němcová Desoto Ivelbero´s Darling
Člen KA
171717 MLA3 Adriana Slezáková Zirk Aibara
Člen KA
016015 MLA3 Lenka Svaková Roya Elkeeava
Člen KA
060410 MLA3 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant
Člen KA
058918 SA1 Hana Brokešová Tobby
SA1 Peter Konôpka Boddie Bullface
Člen KA
180318 SA1 Bára Poskerová Be Happy de Diamond Koomet
Člen KA
075316 SA2 Martina Binarová Arrow Medy Erya´s Elita
SA2 Jana Juhasova A Dreamer Maria Sirrah
Člen KA
082817 SA2 Eliška Macurová Lasiie
SA2 beata bawer meggi black dignity magic
Člen KA
073218 SA3 Pavlína Guricová Cyrus Z Jesence
Člen KA
062817 SA3 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat
082917 SA3 Daniel Orlický Panther von Schnappi Schnapp
048914 SA3 Kateřina Proroková Energie Via Bohemica
Člen KA
003812 SA3 Simona Zajková A3Ch Donald
Člen KA
013717 XSA1 Lenka Klásková Jack
069619 XSA1 Richard Kožušník Xavier Noble Darling
028718 XSA1 Nikol Šlosarčíková Izabel
XSA2 Agnieszka Chmielewska Raravis Stajnia magia
Člen KA
020217 XSA3 Klára Válková Queen Lillien Hraběnčin ráj

Nepotvrzené přihlášky (24)

Člen KA
010719 LA1 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland
Člen KA
093314 LA1 Ludmila Chudějová Sandy
049418 LA1 Nela Tomanová Inca pod Žerčickým kostelem
Člen KA
008217 LA2 Ivana Cholevová Achita Zašovský květ
Člen KA
007718 LA2 Markéta Koloničná Bouí
LA2 Kinga Kubecka Hunt For Rainbow Quick Angel
Člen KA
002819 LA2 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda
Člen KA
020513 LA2 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda
Člen KA
067017 MA1 Ludmila Chudějová Vega
Člen KA
074118 MA1 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí
056319 MA1 Natálie Lubojacká I'm Sunshine Divoký sen
067418 MA1 Sabina Ševčíková Nina
069517 MA2 Eliška Hoferková Evelin Chřibské polesí
Člen KA
089715 MA2 Bára Radostová Dickens Alkyra
Člen KA
013015 MA3 Martina Glogarová Eduarda
Člen KA
045315 MA3 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world
Člen KA
014016 MA3 Eva Mazurková Berie
Člen KA
045217 MLA2 Květa Florianová Czokoládka z Čertovy kazatelny
077313 SA3 Petra Bouchalová Annie z Pařezové chaloupky
Člen KA
060418 SA3 Soňa Zoulová Easy Moravia Valley
028618 XSA1 Klára Lajtochová Ejmi
012519 XSA1 Alena Nejedlá Rozárka
058719 XSA1 Natálie Čubová Mia
Člen KA
063117 XSA2 Zuzana Batlová Felix od Petrovických Pláňat