Cz En

Jumping L

  1. Datum: 16. 06. 2019
  2. Závod: Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 30.56 6.05 V V
2 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 31.12 5.94 V V
3 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 32.16 5.75 V V
4 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 0 0.0 0.0 32.75 5.65 V V
5 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 0 0 0.0 0.0 32.9 5.62 V V
6 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies 0 0 0.0 0.0 33.0 5.61 V V
7 010619 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse 0 0 0.0 0.0 34.08 5.43 V V
8 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 34.28 5.4 V V
9 009815 Barbora Pyšková A3Ch Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 36.36 5.09 V V
10 034016 Lucie Šůstková Apria Belleza Lovelenia 1 0 0.0 5.0 31.22 5.93 V V
11 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 1 0 0.0 5.0 32.86 5.63 V V
12 041117 Olga Havlíčková Dewey Arapaho Thiwahe 0 1 0.0 5.0 34.7 5.33 V V
13 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 1 0 0.0 5.0 35.94 5.15 V V
14 018216 Eva Sikorová Mawlch Ypsi 2 0 0.0 10.0 31.85 5.81 VD VD
15 007717 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia 2 0 0.0 10.0 33.69 5.49 VD VD
16 002616 Jana Kalafusová Aglaia Foxy Fox 2 0 0.0 10.0 36.1 5.12 VD VD
17 016319 Tomáš Turek Max 2 0 0.0 10.0 44.2 4.19 VD VD
18 015417 Martina Josefusová Avengers triblack Dabbeeco 2 1 0.0 15.0 39.4 4.7 VD VD
19 027814 Lenka Blachová A3Ch Beroemde Orlith Esaber 2 1 0.0 15.0 45.92 4.03 VD VD
20 061217 Martina Binarová Angel Flies In Extreme speed 4 0 0.0 20.0 33.09 5.59 D D
21 058818 Kateřina Brokešová Annie 3 1 1.1 21.1 47.1 3.93 D D
DIS 033418 Lenka Karasová Applause infinities Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026819 Jakub Jurenka Coffi YABALUTE DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087718 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008217 Ivana Cholevová Achita Zašovský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019016 Eva Haroníková Aras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095014 Petra Sekerová Lenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034718 Jana Pergerová Kiwi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013118 Monika Fraisová Hurricane Suri Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO