Cz En

058818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Brokešová, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Annie, Kříženec

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  2. Agility Trial I: 3/9, 54.25 s, 25.0 tr. b., 3.87 m/s

  3. Agility Trial II: 5/9, 54.59 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  4. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  5. Agility Trial I: 2/5, 45.35 s, 20.0 tr. b., 3.9 m/s

  6. Agility Trial II: 2/5, 52.46 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  7. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  8. 1. Zkouška LA2: 5/13, 46.99 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  9. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  10. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  11. II. Zkouška A2 L: 2/6, 43.34 s, 30.0 tr. b., 3.95 m/s

  12. I. Zkouška A2 L: 1/6, 48.98 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  13. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  14. zkouška LA2 1: 1/10, 47.51 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  15. zkouška LA2 2: 6/10, 47.72 s, 20.0 tr. b., 3.79 m/s

  16. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  17. LA2 I.: 3/7, 45.99 s, 20.0 tr. b., 3.91 m/s

  18. LA2 II.: 5/7, 48.24 s, 25.0 tr. b., 3.98 m/s

  19. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  20. 1. Zkouška LA2: 4/19, 50.46 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  21. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 3. Zkouška LA2: 2/19, 51.61 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  23. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  24. ZkA I: 3/11, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  25. ZkA II: Diskvalifikován

  26. ZkA III: Diskvalifikován

  27. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  28. Agility Trial I: 1/3, 39.52 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  29. Agility Trial II: Diskvalifikován

  30. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  31. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. 2. zkouška LA2: 1/5, 52.62 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  33. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  34. 1. Zkouška LA1: 1/10, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  35. 2. Zkouška LA1: 3/10, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  36. 3. Zkouška LA1: 4/10, 31.44 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  37. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  38. II zkouška A1 L: Diskvalifikován

  39. I zkouška A1 L: 3/7, 41.54 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  40. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  41. ZkA I: 1/22, 39.89 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  42. ZkA II: 8/22, 37.28 s, 20.0 tr. b., 4.05 m/s

  43. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  44. Zkouška II. LA1: 5/16, 36.18 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  45. Zkouška I. LA1: 11/16, 38.92 s, 20.0 tr. b., 4.11 m/s

  46. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  47. Agility L: 17/32, 42.41 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  48. Jumping L: 20/32, 48.47 s, 15.47 tr. b., 3.53 m/s

  49. Zkouška LA1: 2/6, 49.34 s, 25.0 tr. b., 3.85 m/s

  50. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  51. Agility Zk I: 8/18, 45.21 s, 25.0 tr. b., 3.54 m/s

  52. Agility Zk II: 2/18, 37.77 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  53. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  54. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  57. Jumping open LA: 9/16, 41.07 s, 15.07 tr. b., 3.75 m/s

  58. Jumping tunel LA: 7/16, 29.45 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  59. Zkouška LA1: 2/9, 40.84 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  60. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  61. 1. zkouška LA1: 7/20, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  62. 2. zkouška LA1: 6/20, 35.44 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  63. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  64. Jumping open L: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA1: 1/8, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  66. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  67. 1. Jumping L: 9/20, 42.85 s, 20.85 tr. b., 3.92 m/s

  68. 2. Jumping L: 6/20, 46.06 s, 8.06 tr. b., 3.76 m/s

  69. 3. Jumping L: 10/19, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  70. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  71. Agility LA: 17/33, 47.98 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  72. Jumping L: 21/33, 47.1 s, 21.1 tr. b., 3.93 m/s

  73. LA 1: 8/14, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  74. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  75. Agility Trial I: 4/19, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  76. Agility Trial II: 2/19, 47.12 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  77. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  78. ZKouška LA1 1 LA1: 7/21, 46.65 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  79. Zkouška LA1 2 LA1: 2/21, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  80. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  81. Agility Open: Diskvalifikován

  82. Agility Trial: 2/15, 44.4 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  83. Jumping Open: 11/33, 46.63 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  84. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  85. Agility Trial I: 7/30, 41.3 s, 5.3 tr. b., 3.05 m/s

  86. Agility Trial II: 3/30, 38.12 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  87. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  88. Zkouška č.1 LA1: 4/23, 40.95 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  89. Zkouška č.2 LA1: 2/23, 38.76 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  90. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  91. Trial I: 17/26, 45.01 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  92. Trial II: 11/26, 45.72 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  93. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  94. Agility Trial I: 14/26, 45.96 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  95. Agility Trial II: Diskvalifikován

  96. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  97. Agility Trial I: 12/24, 43.53 s, 10.53 tr. b., 3.47 m/s

  98. Agility Trial II: 7/24, 48.91 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  99. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  100. Agility Trial I: 3/20, 56.06 s, 5.0 tr. b., 2.96 m/s

  101. Agility Trial II: Diskvalifikován