Cz En

058818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Brokešová, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Annie, Kříženec

Výsledky

  1. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky I., 26. 06. 2022

  2. 1. Zkouška LA2: 2/4, 53.96 s, 29.96 tr. b., 3.71 m/s

  3. 2.Zkouška LA2: 3/4, 56.2 s, 35.2 tr. b., 3.31 m/s

  4. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky agility hurá léto, 25. 06. 2022

  5. zkouška LA2 1: 3/7, 46.18 s, 25.0 tr. b., 4.24 m/s

  6. zkouška LA2 2: 5/7, 53.11 s, 20.0 tr. b., 3.65 m/s

  7. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  8. Agility I: Diskvalifikován

  9. Agility II: Diskvalifikován

  10. Jumping I: 52/65, 55.6 s, 42.6 tr. b., 3.38 m/s

  11. Jumping II: Diskvalifikován

  12. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  13. Dogplace Agility Trial I: 2/6, 46.71 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  14. Dogplace Agility Trial II: 3/6, 49.8 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  15. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  16. Agility I: 47/96, 58.5 s, 37.5 tr. b., 3.76 m/s

  17. Agility II: 52/91, 59.67 s, 15.92 tr. b., 3.6 m/s

  18. Jumping I: Diskvalifikován

  19. Jumping II: 45/93, 56.28 s, 21.28 tr. b., 3.91 m/s

  20. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  21. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 15. 04. 2022

  24. 1. Zkouška LA2: 6/11, 49.3 s, 15.3 tr. b., 3.81 m/s

  25. 2. Zkouška LA2: 2/11, 46.27 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  26. 3. Zkouška LA2: 7/11, 48.26 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  27. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  28. Agility I: Diskvalifikován

  29. Agility II: Diskvalifikován

  30. Agility Trial I: Diskvalifikován

  31. Agility Trial II: 2/5, 57.29 s, 20.0 tr. b., 3.84 m/s

  32. Jumping I: Diskvalifikován

  33. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  34. Agility Trial I: 3/10, 47.71 s, 20.0 tr. b., 4.05 m/s

  35. Agility Trial II: 5/10, 45.05 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  36. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  37. Rožnovský dvojboj 1. A2: 3/10, 50.65 s, 10.65 tr. b., 3.08 m/s

  38. Rožnovský dvojboj 2. A2: Diskvalifikován

  39. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  40. Vitar Agility Trial I: 6/12, 50.17 s, 20.0 tr. b., 3.71 m/s

  41. Vitar Agility Trial II: 6/12, 50.12 s, 16.12 tr. b., 3.43 m/s

  42. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  43. Vitar Agility Trial I: 4/13, 60.33 s, 18.33 tr. b., 3.12 m/s

  44. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  45. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  46. JK Animals Agility Trial I: 5/10, 53.21 s, 21.21 tr. b., 3.38 m/s

  47. JK Animals Agility Trial II: Diskvalifikován

  48. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  49. VITAR Agility Trial I: 4/12, 51.97 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  50. VITAR Agility Trial II: 6/12, 56.92 s, 22.92 tr. b., 3.65 m/s

  51. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  52. Agility L: 11/22, 44.28 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  53. Jumping L: Diskvalifikován

  54. Zkouška LA2: 5/8, 43.27 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  55. Horní Suchá - Hornosušské podzimní dvojzkoušky, 19. 09. 2021

  56. 1. Zkouška A2 L: 4/9, 43.58 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  57. 2. zkouška A2 L: 5/9, 60.09 s, 30.09 tr. b., 3.49 m/s

  58. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  59. zkouška LA2 1: Diskvalifikován

  60. zkouška LA2 2: 5/7, 47.39 s, 20.0 tr. b., 3.9 m/s

  61. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  62. Agility Trial I: 4/6, 50.46 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  63. Agility Trial II: 5/6, 56.82 s, 20.82 tr. b., 3.87 m/s

  64. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  65. Agility L: Diskvalifikován

  66. Jumping L: 8/16, 46.86 s, 20.0 tr. b., 4.03 m/s

  67. Zkouška LA2: 4/5, 49.73 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  68. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  69. TRIAL I.: Diskvalifikován

  70. TRIAL II.: Diskvalifikován

  71. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  72. TRIAL I.: 1/6, 52.25 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  73. TRIAL II.: Diskvalifikován

  74. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  75. Agility Trial I: 3/9, 54.25 s, 25.0 tr. b., 3.87 m/s

  76. Agility Trial II: 5/9, 54.59 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  77. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  78. Agility Trial I: 4/13, 47.71 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  79. Agility Trial II: 3/13, 51.08 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  80. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  81. Agility Trial I: 2/5, 45.35 s, 20.0 tr. b., 3.9 m/s

  82. Agility Trial II: 2/5, 52.46 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  83. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  84. 1. Zkouška LA2: 5/13, 46.99 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  85. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  86. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  87. II. Zkouška A2 L: 2/6, 43.34 s, 30.0 tr. b., 3.95 m/s

  88. I. Zkouška A2 L: 1/6, 48.98 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  89. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  90. zkouška LA2 1: 1/10, 47.51 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  91. zkouška LA2 2: 6/10, 47.72 s, 20.0 tr. b., 3.79 m/s

  92. Čebín - Páteční minidvojzkoušky, 04. 09. 2020

  93. LA2 I.: 3/7, 45.99 s, 20.0 tr. b., 3.91 m/s

  94. LA2 II.: 5/7, 48.24 s, 25.0 tr. b., 3.98 m/s

  95. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 23. 08. 2020

  96. 1. Zkouška LA2: 4/19, 50.46 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  97. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  98. 3. Zkouška LA2: 2/19, 51.61 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  99. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  100. ZkA I: 3/11, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  101. ZkA II: Diskvalifikován

  102. ZkA III: Diskvalifikován

  103. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  104. Agility Trial I: 1/3, 39.52 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  105. Agility Trial II: Diskvalifikován

  106. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  107. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  108. 2. zkouška LA2: 1/5, 52.62 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  109. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  110. 1. Zkouška LA1: 1/10, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  111. 2. Zkouška LA1: 3/10, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  112. 3. Zkouška LA1: 4/10, 31.44 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  113. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  114. II zkouška A1 L: Diskvalifikován

  115. I zkouška A1 L: 3/7, 41.54 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  116. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  117. ZkA I: 1/22, 39.89 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  118. ZkA II: 8/22, 37.28 s, 20.0 tr. b., 4.05 m/s

  119. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  120. Zkouška II. LA1: 5/16, 36.18 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  121. Zkouška I. LA1: 11/16, 38.92 s, 20.0 tr. b., 4.11 m/s

  122. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  123. Agility L: 17/32, 42.41 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  124. Jumping L: 20/32, 48.47 s, 15.47 tr. b., 3.53 m/s

  125. Zkouška LA1: 2/6, 49.34 s, 25.0 tr. b., 3.85 m/s

  126. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  127. Agility Zk I: 8/18, 45.21 s, 25.0 tr. b., 3.54 m/s

  128. Agility Zk II: 2/18, 37.77 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  129. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  130. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  131. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  132. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  133. Jumping open LA: 9/16, 41.07 s, 15.07 tr. b., 3.75 m/s

  134. Jumping tunel LA: 7/16, 29.45 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  135. Zkouška LA1: 2/9, 40.84 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  136. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  137. 1. zkouška LA1: 7/20, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  138. 2. zkouška LA1: 6/20, 35.44 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  139. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  140. Jumping open L: Diskvalifikován

  141. Zkouška LA1: 1/8, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  142. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  143. 1. Jumping L: 9/20, 42.85 s, 20.85 tr. b., 3.92 m/s

  144. 2. Jumping L: 6/20, 46.06 s, 8.06 tr. b., 3.76 m/s

  145. 3. Jumping L: 10/19, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  146. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  147. Agility LA: 17/33, 47.98 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  148. Jumping L: 21/33, 47.1 s, 21.1 tr. b., 3.93 m/s

  149. LA 1: 8/14, 44.3 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  150. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  151. Agility Trial I: 4/19, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  152. Agility Trial II: 2/19, 47.12 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  153. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  154. ZKouška LA1 1 LA1: 7/21, 46.65 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  155. Zkouška LA1 2 LA1: 2/21, 36.81 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  156. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  157. Agility Open: Diskvalifikován

  158. Agility Trial: 2/15, 44.4 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  159. Jumping Open: 11/33, 46.63 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  160. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  161. Agility Trial I: 7/30, 41.3 s, 5.3 tr. b., 3.05 m/s

  162. Agility Trial II: 3/30, 38.12 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  163. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  164. Zkouška č.1 LA1: 4/23, 40.95 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  165. Zkouška č.2 LA1: 2/23, 38.76 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  166. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  167. Trial I: 17/26, 45.01 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  168. Trial II: 11/26, 45.72 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  169. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  170. Agility Trial I: 14/26, 45.96 s, 10.0 tr. b., 3.26 m/s

  171. Agility Trial II: Diskvalifikován

  172. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  173. Agility Trial I: 12/24, 43.53 s, 10.53 tr. b., 3.47 m/s

  174. Agility Trial II: 7/24, 48.91 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  175. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  176. Agility Trial I: 3/20, 56.06 s, 5.0 tr. b., 2.96 m/s

  177. Agility Trial II: Diskvalifikován