Cz En

000316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Olga Havlíčková, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Azulay Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: Diskvalifikován

  3. QA2 agility: 30/120, 35.62 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  4. QA3 agility: 60/120, 38.96 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  5. QJ1 jumping: 56/123, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  6. QJ2 jumping: 50/122, 34.12 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  7. QJ3 jumping: 1/111, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  8. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  9. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  11. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  12. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  13. TRIAL I. LA3: 7/15, 39.62 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  14. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  15. Agility: Diskvalifikován

  16. Agility Trial: Diskvalifikován

  17. Agility Trial II: Diskvalifikován

  18. Agility Trial III: 1/13, 40.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  19. Jumping: 15/32, 35.62 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  20. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  21. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  24. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  28. Agility Trial I: 4/16, 35.37 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  29. Agility Trial II: Diskvalifikován

  30. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  31. Czech Imp Jump: 1/39, 19.59 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  32. Jumping 1: Diskvalifikován

  33. Jumping 2: 2/39, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  34. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  35. TRIAL III. LA3: 1/10, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  36. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  37. TRIAL I. LA3: 3/10, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  38. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  39. Czech Imp Jump: 2/52, 20.12 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  40. Jumping 1: 18/52, 30.36 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  41. Jumping 2: 1/52, 26.93 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  42. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  43. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  46. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  47. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  48. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  49. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  50. TRIAL I. LA3: 1/7, 35.05 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  51. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  52. Agility 1 L: Diskvalifikován

  53. Agility 2 L: 1/27, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  54. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  55. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  56. Jumping 3 L: 2/28, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  57. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  58. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  59. TRIAL III. LA3: Diskvalifikován

  60. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  61. TRIAL I. LA3: 3/10, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  62. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  63. TRIAL II. LA3: 2/12, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  64. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  65. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  66. Agility: Diskvalifikován

  67. Agility DRUZSTVA: 4/97, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  68. Jumping: Diskvalifikován

  69. Jumping DRUZSTVA: 8/97, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  70. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  71. Agility Trial I: Diskvalifikován

  72. Agility Trial II: Diskvalifikován

  73. Agility Trial III: Diskvalifikován

  74. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  75. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  76. TRIAL II. LA3: 3/13, 42.22 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  77. TRIAL I. LA3: 2/13, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  78. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  79. Agility I: Diskvalifikován

  80. Agility II: 34/74, 42.08 s, 25.0 tr. b., 4.87 m/s

  81. Jumping I: 2/76, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  82. Jumping II: 16/73, 30.49 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  83. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  84. QA4 Agility: 17/95, 42.27 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  85. QA5 Agility: 24/93, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  86. QA6 Agility: 25/88, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  87. QJ4 Jumping: 30/95, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  88. QJ5 Jumping: 1/90, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  89. QJ6 Jumping: 26/77, 30.23 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  90. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  91. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  92. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  93. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  94. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  95. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  96. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  97. QA1 agility: Diskvalifikován

  98. QA2 agility: Diskvalifikován

  99. QA3 agility: Diskvalifikován

  100. QJ1 jumping: 1/126, 30.02 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  101. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  102. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  103. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  104. Agility A2A3: Diskvalifikován

  105. Agility Squads as individual: 56/157, 32.68 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  106. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  107. Jumping Squads as Individual: 1/162, 28.88 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  108. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  109. Special Agility: 71/159, 39.74 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  110. Special Final: Diskvalifikován

  111. Special Jumping: 1/153, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  112. Tachyon Trophy A2A3: 12/106, 35.08 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  113. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  114. Agility Open: 2/30, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  115. Agility Trial: Diskvalifikován

  116. Jumping Open: 4/32, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  117. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  118. I Agility Open: Diskvalifikován

  119. II Agility Open: Diskvalifikován

  120. II Jumping Open: 37/135, 30.46 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  121. I Jumping Open: Diskvalifikován

  122. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  123. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  124. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  125. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  126. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  127. TRIAL I. LA3: 2/14, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  128. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  129. Jumping A2 + A3 L: 1/22, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  130. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  131. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  132. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  133. AGILITY: 19/38, 34.6 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  134. AGILITY: Diskvalifikován

  135. JUMPING: Diskvalifikován

  136. JUMPING: Diskvalifikován

  137. LA3: 1/13, 29.59 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  138. LA3: Diskvalifikován

  139. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  140. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  141. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  142. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  143. Agility open 1 L: 9/35, 36.87 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  144. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  145. Zkoušky LA3: 3/11, 39.85 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  146. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  147. Agility L: 14/34, 35.21 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  148. Jumping L: 1/34, 28.87 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  149. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  150. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  151. 1. Zk LA3: 4/9, 36.37 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  152. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  153. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  154. Agility Trial I: Diskvalifikován

  155. Agility Trial II: Diskvalifikován

  156. Agility Trial III: Diskvalifikován

  157. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  158. Zkouška: 4/7, 33.6 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  159. Zkouška II: Diskvalifikován

  160. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  161. Agility 1: Diskvalifikován

  162. Agility 2: Diskvalifikován

  163. Jumping 1: Diskvalifikován

  164. Jumping 2: 2/77, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  165. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  166. QA4 agility: Diskvalifikován

  167. QA5 agility: Diskvalifikován

  168. QA6 agility: Diskvalifikován

  169. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  170. QJ5 jumping: 4/91, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  171. QJ6 jumping: 26/76, 38.2 s, 15.2 tr. b., 4.5 m/s

  172. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  173. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  174. 2Q Agility: 53/157, 37.91 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  175. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 62/108, 40.67 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  176. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 36/117, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  177. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  178. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  179. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  180. Agility Open: Diskvalifikován

  181. Agility Trial: 10/16, 42.17 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  182. Jumping Special A2 + A3: 14/35, 27.26 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  183. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  184. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  185. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  186. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  187. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  188. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  189. 3. zkouška LA3: 4/13, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  190. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  191. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  192. Agility Lar So: Diskvalifikován

  193. Jumping Lar Ne: 3/85, 27.12 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  194. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  195. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  196. I Agility: Diskvalifikován

  197. II Agility: Diskvalifikován

  198. III Agility: Diskvalifikován

  199. IV Agility: Diskvalifikován

  200. V Agility: Diskvalifikován

  201. VI Agility: Diskvalifikován

  202. VII Agility: Diskvalifikován

  203. VIII Agility: Diskvalifikován

  204. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  205. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  206. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  207. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  208. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  209. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  210. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  211. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  212. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  213. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  214. 15.prorubská: Diskvalifikován

  215. 16.prorubská: Diskvalifikován

  216. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  217. 1. zkouška LA2: 1/34, 27.4 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  218. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  219. 3. zkouška LA2: 21/34, 31.47 s, 15.0 tr. b., 5.66 m/s

  220. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  221. 1. zkouška LA2: 5/27, 28.53 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  222. 2. zkouška LA2: 1/27, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  223. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  224. Agility LA: Diskvalifikován

  225. Jumping LA: Diskvalifikován

  226. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  227. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  228. Agility Trial I: Diskvalifikován

  229. Agility Trial II: 1/23, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  230. Agility Trial III: Diskvalifikován

  231. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  232. II. zkouška LA2: 3/13, 29.97 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  233. I. zkouška LA2: 6/12, 34.11 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  234. Jumping open L: 14/23, 34.7 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  235. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  236. 1. zkouška LA2: 1/22, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  237. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  238. 3. zkouška LA2: 4/22, 33.5 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  239. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  240. Agility Trial I: 6/24, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  241. Agility Trial II: Diskvalifikován

  242. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  243. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  244. Horní Počernice, 1. běh: 8/17, 24.62 s, 5.0 tr. b., 6.7 m/s

  245. Horní Počernice, 2. běh: 1/17, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  246. Horní Počernice, 3. běh: 3/17, 31.09 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  247. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  248. 1. ZK LA1: 3/13, 30.65 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  249. 2. ZK LA1: 4/13, 28.47 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  250. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  251. Agility Open: 1/33, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  252. Agility Trial: 7/13, 28.88 s, 15.0 tr. b., 5.82 m/s

  253. Jumping Open: 8/33, 23.74 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  254. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  255. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  256. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  257. 3. zkouška LA1: 1/18, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  258. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  259. Agility Open: Diskvalifikován

  260. Agility Trial: 6/15, 23.95 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  261. Jumping Open: 8/31, 27.33 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  262. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  263. Agility L: 9/34, 35.8 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  264. Jumping L: Diskvalifikován

  265. Zk LA1: Diskvalifikován

  266. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  267. Agility L: Diskvalifikován

  268. Jumping L: 4/43, 31.86 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  269. Zkoušky LA1: 6/9, 26.85 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  270. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  271. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  272. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  273. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  274. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  275. TUNELIADA: 1/43, 21.83 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  276. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  277. A0: Diskvalifikován

  278. Nornikovo bludiste: 2/36, 31.65 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  279. Zabakova cesta: Diskvalifikován