Cz En

000316

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ola Havlíčková, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Azulay Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  2. Jumping I: 4/12, 29.78 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  3. Jumping II: 2/12, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  4. Jumping light: 1/12, 24.14 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  5. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  6. Agility ML: 1/9, 35.34 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  7. Jumping ML: 4/10, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  8. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  9. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  10. Agility Individual: 10/34, 39.88 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  11. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  12. Jumping Individual: 22/34, 33.61 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  13. Jumping Squads as Individual: 23/34, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  14. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  15. Agility Open: 4/12, 38.52 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  16. Agility Trial: 3/6, 37.98 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  17. Jumping Open: 1/12, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  18. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  19. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 5/14, 28.91 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  20. Agility Spokojenypes.cz ML: Diskvalifikován

  21. Jelení Jumping ML: Diskvalifikován

  22. Jumping Short ML Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  23. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  24. Agility ML: Diskvalifikován

  25. Jumping ML: 4/11, 32.9 s, 10.0 tr. b., 5.78 m/s

  26. Zkouška MLA3: 1/6, 33.13 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  27. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  28. Jumping I: 5/15, 31.18 s, 5.0 tr. b., 6.41 m/s

  29. Jumping II: 3/15, 37.49 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  30. Jumping III: 10/15, 37.26 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  31. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  32. TRIAL I.: 1/7, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  33. TRIAL II.: 2/7, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  34. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  35. Agility: 5/15, 38.95 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  36. Jumping ML3: 1/7, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  37. Zkouška ML3: Diskvalifikován

  38. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  39. TRIAL I.: 1/3, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  40. TRIAL II. : 1/3, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  41. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  42. Jumping I. A2 + A3: 1/6, 29.69 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  43. Jumping II. A2 + A3: Diskvalifikován

  44. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  45. JUMPING I. A2 + A3: 1/6, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  46. JUMPING II. A2 + A3: 2/6, 40.17 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  47. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  48. 1. Jumping L: 6/25, 34.17 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  49. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  50. Agility L: 10/25, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  51. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  52. Agility I: 3/28, 43.16 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  53. Jumping I: 5/28, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  54. Jumping II: 4/28, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  55. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  56. 1.běh bez zón: 15/53, 25.07 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  57. 1.běh se zónami : 5/53, 19.05 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  58. 2.běh bez zón: 23/50, 19.95 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  59. 2.běh se zónami: 18/53, 24.16 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  60. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  61. Czech Imp Jump: 4/14, 22.68 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  62. Jumping 1: 2/14, 34.47 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  63. Jumping 2: 2/14, 30.05 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  64. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  65. Agility LA sobota: 8/40, 39.18 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  66. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  68. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  69. ZkA. MLA3 I.: 5/8, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  70. ZkA. MLA3 II.: 2/8, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  71. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  72. Agility: 1/24, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  73. Jumping: Diskvalifikován

  74. Jumping light: 1/24, 24.62 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  75. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  76. III. Zkouška: Diskvalifikován

  77. II. ZKouška: Diskvalifikován

  78. I. Zkouška: 1/4, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  79. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  80. Jumping Open: 12/14, 34.49 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  81. ZkA I: 1/7, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  82. ZkA II: Diskvalifikován

  83. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  84. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  85. ZkA I: 1/6, 38.05 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  86. ZkA II: 3/6, 46.8 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  87. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  88. AgilityL: Diskvalifikován

  89. JumpingL: 12/35, 35.99 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  90. ZkouškaLA3: Diskvalifikován

  91. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  92. 1.kvalifikace: 2/38, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  93. 2.kvalifikace: 9/30, 29.38 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  94. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  95. Východočeské finále: 3/19, 19.13 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  96. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  97. Zkouška II LA3: 4/10, 33.93 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  98. Zkouška I LA3: 2/10, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  99. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  100. Agility ML: Diskvalifikován

  101. Jumping ML: 1/11, 28.85 s, 0.0 tr. b., 6.59 m/s

  102. Zkouška MLA3: 1/6, 35.42 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  103. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  104. agility ML neděle: 4/8, 36.46 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  105. Jump ML neděle: 6/8, 28.43 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  106. Zkouška A3 - sobota - 1 ML: Diskvalifikován

  107. Zkouška A3 - sobota - 2 ML: Diskvalifikován

  108. ZKOUŠKA ML A3: 1/5, 33.95 s, 5.0 tr. b., 6.33 m/s

  109. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  110. Jumping L: 14/32, 35.94 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  111. Zkouška II. LA3: 3/13, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  112. Zkouška I. LA3: 7/13, 37.32 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  113. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  114. Agility Open: 10/36, 35.35 s, 20.0 tr. b., 5.6 m/s

  115. Agility Zk: Diskvalifikován

  116. Jumping Open: 1/36, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  117. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  118. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  119. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  120. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  121. 1. zkouška: 3/8, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  122. 2. zkouška: Diskvalifikován

  123. 3. zkouška: 2/8, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  124. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  125. 1.Zkouška - MLA3: Diskvalifikován

  126. 2.Zkouška - MLA3: Diskvalifikován

  127. Agility ML: Diskvalifikován

  128. Jumping ML: 1/27, 32.7 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  129. Zkouška - MLA3: 3/12, 38.44 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  130. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  131. Agility Open ML: 2/15, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  132. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  133. Jumping Open ML I.: 2/14, 24.55 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  134. Jumping Open ML II.: Diskvalifikován

  135. ZkA. MLA3: Diskvalifikován

  136. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  137. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  138. Agility 1: Diskvalifikován

  139. Agility 2: 59/222, 40.6 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  140. Agility 3: Diskvalifikován

  141. Agility 4: 25/181, 43.21 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  142. Agility Trial: 8/129, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  143. Jumping 1: 28/216, 36.92 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  144. Jumping 2: 12/200, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  145. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  146. Agility I: Diskvalifikován

  147. Agility II: Diskvalifikován

  148. Jumping I: Diskvalifikován

  149. Jumping II: Diskvalifikován

  150. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  151. Agility LA: Diskvalifikován

  152. Jumping L: 2/33, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  153. LA 3: Diskvalifikován

  154. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  155. QA4 Agility: Diskvalifikován

  156. QA5 Agility: 34/96, 41.26 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  157. QA6 Agility: Diskvalifikován

  158. QJ4 Jumping: 36/96, 36.18 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  159. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  160. QJ6 Jumping: 53/87, 42.87 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  161. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  162. Zkouška Ne-1 LA3: Diskvalifikován

  163. Zkouška Ne-2 LA3: Diskvalifikován

  164. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  165. Agility Open LA: Diskvalifikován

  166. Jumping Open LA: 3/32, 34.56 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  167. LA3: Diskvalifikován

  168. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  169. QA1 agility: Diskvalifikován

  170. QA2 agility: 30/120, 35.62 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  171. QA3 agility: 60/120, 38.96 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  172. QJ1 jumping: 56/123, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  173. QJ2 jumping: 50/122, 34.12 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  174. QJ3 jumping: 1/111, 34.37 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  175. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  176. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  177. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 22/169, 35.93 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  178. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  179. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 72/175, 39.59 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  180. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  181. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  182. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  183. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  184. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  185. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  186. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  187. TRIAL I. LA3: 7/15, 39.62 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  188. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  189. Agility: Diskvalifikován

  190. Agility Trial: Diskvalifikován

  191. Agility Trial II: Diskvalifikován

  192. Agility Trial III: 1/13, 40.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  193. Jumping: 15/32, 35.62 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  194. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  195. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  196. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  197. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  198. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  199. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  200. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  201. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  202. Agility Trial I: 4/16, 35.37 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  203. Agility Trial II: Diskvalifikován

  204. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  205. Czech Imp Jump: 1/39, 19.59 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  206. Jumping 1: Diskvalifikován

  207. Jumping 2: 2/39, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  208. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  209. TRIAL III. LA3: 1/10, 33.62 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  210. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  211. TRIAL I. LA3: 3/10, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  212. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  213. Czech Imp Jump: 2/52, 20.12 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  214. Jumping 1: 18/52, 30.36 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  215. Jumping 2: 1/52, 26.93 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  216. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  217. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  218. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  219. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  220. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  221. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  222. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  223. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  224. TRIAL I. LA3: 1/7, 35.05 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  225. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  226. Agility 1 L: Diskvalifikován

  227. Agility 2 L: 1/27, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  228. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  229. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  230. Jumping 3 L: 2/28, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  231. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  232. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  233. TRIAL III. LA3: Diskvalifikován

  234. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  235. TRIAL I. LA3: 3/10, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  236. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  237. TRIAL II. LA3: 2/12, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  238. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  239. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  240. Agility: Diskvalifikován

  241. Agility DRUZSTVA: 4/97, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  242. Jumping: Diskvalifikován

  243. Jumping DRUZSTVA: 8/97, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  244. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  245. Agility Trial I: Diskvalifikován

  246. Agility Trial II: Diskvalifikován

  247. Agility Trial III: Diskvalifikován

  248. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  249. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  250. TRIAL II. LA3: 3/13, 42.22 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  251. TRIAL I. LA3: 2/13, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  252. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  253. Agility I: Diskvalifikován

  254. Agility II: 34/74, 42.08 s, 25.0 tr. b., 4.87 m/s

  255. Jumping I: 2/76, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  256. Jumping II: 16/73, 30.49 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  257. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  258. QA4 Agility: 17/95, 42.27 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  259. QA5 Agility: 24/93, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  260. QA6 Agility: 25/88, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  261. QJ4 Jumping: 30/95, 38.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  262. QJ5 Jumping: 1/90, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  263. QJ6 Jumping: 26/77, 30.23 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  264. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  265. Jumping A2+3: Diskvalifikován

  266. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  267. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  268. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  269. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  270. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  271. QA1 agility: Diskvalifikován

  272. QA2 agility: Diskvalifikován

  273. QA3 agility: Diskvalifikován

  274. QJ1 jumping: 1/126, 30.02 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  275. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  276. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  277. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  278. Agility A2A3: Diskvalifikován

  279. Agility Squads as individual: 56/157, 32.68 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  280. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  281. Jumping Squads as Individual: 1/162, 28.88 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  282. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  283. Special Agility: 71/159, 39.74 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  284. Special Final: Diskvalifikován

  285. Special Jumping: 1/153, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  286. Tachyon Trophy A2A3: 12/106, 35.08 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  287. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  288. Agility Open: 2/30, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  289. Agility Trial: Diskvalifikován

  290. Jumping Open: 4/32, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  291. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  292. I Agility Open: Diskvalifikován

  293. II Agility Open: Diskvalifikován

  294. II Jumping Open: 37/135, 30.46 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  295. I Jumping Open: Diskvalifikován

  296. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 30. 12. 2017

  297. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  298. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  299. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  300. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  301. TRIAL I. LA3: 2/14, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  302. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  303. Jumping A2 + A3 L: 1/22, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  304. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  305. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  306. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  307. AGILITY: 19/38, 34.6 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  308. AGILITY: Diskvalifikován

  309. JUMPING: Diskvalifikován

  310. JUMPING: Diskvalifikován

  311. LA3: 1/13, 29.59 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  312. LA3: Diskvalifikován

  313. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  314. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  315. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  316. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  317. Agility open 1 L: 9/35, 36.87 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  318. Agility open 2 L: Diskvalifikován

  319. Zkoušky LA3: 3/11, 39.85 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  320. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  321. Agility L: 14/34, 35.21 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  322. Jumping L: 1/34, 28.87 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  323. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  324. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  325. 1. Zk LA3: 4/9, 36.37 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  326. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  327. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  328. Agility Trial I: Diskvalifikován

  329. Agility Trial II: Diskvalifikován

  330. Agility Trial III: Diskvalifikován

  331. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  332. Zkouška: 4/7, 33.6 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  333. Zkouška II: Diskvalifikován

  334. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  335. Agility 1: Diskvalifikován

  336. Agility 2: Diskvalifikován

  337. Jumping 1: Diskvalifikován

  338. Jumping 2: 2/77, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  339. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  340. QA4 agility: Diskvalifikován

  341. QA5 agility: Diskvalifikován

  342. QA6 agility: Diskvalifikován

  343. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  344. QJ5 jumping: 4/91, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  345. QJ6 jumping: 26/76, 38.2 s, 15.2 tr. b., 4.5 m/s

  346. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  347. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  348. 2Q Agility: 53/157, 37.91 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  349. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 62/108, 40.67 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  350. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 36/117, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  351. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  352. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  353. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  354. Agility Open: Diskvalifikován

  355. Agility Trial: 10/16, 42.17 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  356. Jumping Special A2 + A3: 14/35, 27.26 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  357. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  358. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  359. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  360. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  361. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  362. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  363. 3. zkouška LA3: 4/13, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  364. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  365. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  366. Agility Lar So: Diskvalifikován

  367. Jumping Lar Ne: 3/85, 27.12 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  368. Jumping Lar So: Diskvalifikován

  369. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  370. I Agility: Diskvalifikován

  371. II Agility: Diskvalifikován

  372. III Agility: Diskvalifikován

  373. IV Agility: Diskvalifikován

  374. V Agility: Diskvalifikován

  375. VI Agility: Diskvalifikován

  376. VII Agility: Diskvalifikován

  377. VIII Agility: Diskvalifikován

  378. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  379. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  380. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  381. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  382. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  383. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  384. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  385. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  386. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  387. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  388. 15.prorubská: Diskvalifikován

  389. 16.prorubská: Diskvalifikován

  390. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  391. 1. zkouška LA2: 1/34, 27.4 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  392. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  393. 3. zkouška LA2: 21/34, 31.47 s, 15.0 tr. b., 5.66 m/s

  394. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  395. 1. zkouška LA2: 5/27, 28.53 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  396. 2. zkouška LA2: 1/27, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  397. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  398. Agility LA: Diskvalifikován

  399. Jumping LA: Diskvalifikován

  400. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  401. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  402. Agility Trial I: Diskvalifikován

  403. Agility Trial II: 1/23, 36.04 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  404. Agility Trial III: Diskvalifikován

  405. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  406. II. zkouška LA2: 3/13, 29.97 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  407. I. zkouška LA2: 6/12, 34.11 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  408. Jumping open L: 14/23, 34.7 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  409. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  410. 1. zkouška LA2: 1/22, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  411. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  412. 3. zkouška LA2: 4/22, 33.5 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  413. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  414. Agility Trial I: 6/24, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  415. Agility Trial II: Diskvalifikován

  416. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  417. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  418. Horní Počernice, 1. běh: 8/17, 24.62 s, 5.0 tr. b., 6.7 m/s

  419. Horní Počernice, 2. běh: 1/17, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  420. Horní Počernice, 3. běh: 3/17, 31.09 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  421. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  422. 1. ZK LA1: 3/13, 30.65 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  423. 2. ZK LA1: 4/13, 28.47 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  424. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  425. Agility Open: 1/33, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  426. Agility Trial: 7/13, 28.88 s, 15.0 tr. b., 5.82 m/s

  427. Jumping Open: 8/33, 23.74 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  428. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  429. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  430. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  431. 3. zkouška LA1: 1/18, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  432. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  433. Agility Open: Diskvalifikován

  434. Agility Trial: 6/15, 23.95 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  435. Jumping Open: 8/31, 27.33 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  436. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  437. Agility L: 9/34, 35.8 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  438. Jumping L: Diskvalifikován

  439. Zk LA1: Diskvalifikován

  440. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  441. Agility L: Diskvalifikován

  442. Jumping L: 4/43, 31.86 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  443. Zkoušky LA1: 6/9, 26.85 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  444. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  445. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  446. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  447. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  448. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  449. TUNELIADA: 1/43, 21.83 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  450. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  451. A0: Diskvalifikován

  452. Nornikovo bludiste: 2/36, 31.65 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  453. Zabakova cesta: Diskvalifikován