Agility II

  1. Datum: 22. 05. 2022
  2. Závod: Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Konečná, Martina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.75 s
  6. Maximální čas: 108.0 s
  7. Délka: 215.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland 0 0 0.0 0.0 36.43 5.9 V
2 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force 0 0 0.0 0.0 36.83 5.84 V
3 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 37.11 5.79 V
4 031220 Radek Pouč Lucky Lucy Let’s Talk About 0 0 0.0 0.0 37.25 5.77 V
5 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 0 0 0.0 0.0 38.89 5.53 V
6 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 0 0 0.0 0.0 39.1 5.5 V
7 075019 Elena Hlobilová Ziwa Amali Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 39.48 5.45 V
8 007222 Klára Kalkusová Creative Cookee Kimbilio 0 0 0.0 0.0 41.33 5.2 V
9 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel 1 0 0.0 5.0 37.0 5.81 V
10 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe 1 0 0.0 5.0 38.04 5.65 V
11 018517 Zuzana Kubánková A3Ch Dagny Ballarat 1 0 0.0 5.0 38.26 5.62 V
12 052414 Daniela Rychlíková Ann Fleurette From Their Hearts 0 1 0.0 5.0 40.46 5.31 V
13 511115 Ivana Ondrušová A3Ch Ace Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 40.81 5.27 V
14 050816 Aneta Hrdličková A3Ch Missy 1 0 0.0 5.0 42.08 5.11 V
15 088618 Denisa Korbářová Charlie 0 1 0.0 5.0 42.65 5.04 V
16 030319 Adéla Hasalová Casey 1 0 0.0 5.0 42.98 5.0 V
17 061113 Kateřina Džumanová A3Ch Asia Džuka 1 0 0.0 5.0 43.88 4.9 V
18 036818 Gabriela Vacíková Aywa Deer´s wood 1 0 0.0 5.0 44.51 4.83 V
19 006518 Kristýna Daňková Do Nutt Valentine Dogs 1 0 0.0 5.0 45.33 4.74 V
20 050919 Andrea Kuchařová Sherly 1 0 0.0 5.0 45.77 4.7 V
21 002921 Gabriela Václavíková She´s Like The Wind Dreaming of You 1 0 0.0 5.0 47.44 4.53 V
22 053420 Monika Koutná Nigella Cheyenne Darley Arabian 0 1 0.0 5.0 47.65 4.51 V
23 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 48.84 4.4 V
24 082219 Sabina Dlapalová Rhythm and Blues Tender Flash 0 1 0.0 5.0 49.65 4.33 V
25 083919 Monika Blaňková Rasty 1 0 0.0 5.0 50.89 4.22 V
26 222220 Adriana Slezáková Bestagility Idolo 1 0 3.18 8.18 56.93 3.78 VD
27 062920 Laura Michalčíková Ace Bracelet from Remayland 2 0 0.0 10.0 36.64 5.87 VD
28 005521 Zuzana Palyzová Bonnie 2 0 0.0 10.0 38.07 5.65 VD
29 062216 Věra Klevarová A little Ariel White Carpathians 1 1 0.0 10.0 46.37 4.64 VD
30 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 2 0 0.0 10.0 46.44 4.63 VD
31 027920 Tereza Krejčí Hortensia Z Bretfeldova paprsku 1 1 0.0 10.0 53.21 4.04 VD
32 006522 Miriam Šebestíková Miki 0 0 10.18 10.18 63.93 3.36 VD
33 024921 Barbora Hoňková Aero Rodeo z Ranche na Hranici 1 1 0.94 10.94 54.69 3.93 VD
34 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 2 1 0.0 15.0 41.67 5.16 VD
35 081619 Denisa Kopřivíková Clownfish ze Štokova 3 1 0.0 20.0 48.22 4.46 D
36 034220 Lucie Kadlecová Punky 0 1 15.71 20.71 69.46 3.1 D
37 089519 Daria Indrová Bella 4 1 0.0 25.0 51.64 4.16 D
DIS 011320 Eva Svobodová Aperol from Thorny Court DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092019 Lenka Timčenková Zara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067421 Eva Homolková Beat Chilli FastForJoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005620 Darina Rýznarová Born To Run Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000017 Kristýna Lukešová A3Ch Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062415 Kristýna Galbavá Kiss from Arose of Green Borderline DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090118 Vít Chovanec Bety DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089919 Michaela Paulíčková First April Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071418 Lucie Nováková Colour of Sunshine Segibo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038918 Barbora Hoňková Beauty Elegant rascal DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013820 Luděk Václavek April Amazing Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016421 Adéla Kubišová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006521 Matěj Zapletal Puma Firework Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002819 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028518 Monika Koutná Next Speed Angel Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO