222220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adriana Konečná, Bestagility

    Arrow_down

Pes

  1. Bestagility Idolo, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - CZECH CUP, 30. 06. 2024

  2. Agility L: 5/12, 41.84 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  3. Jumping L: 1/12, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  4. Ostrava - Agility Grand Prix, 22. 06. 2024

  5. QA 1 L: 6/27, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  6. QJ1 L: 1/28, 29.66 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  7. QJ 2 L: 1/28, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  8. Krhová - RebelsJump a tuneliáda II + A0, 08. 05. 2024

  9. Jumping 1: 2/22, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  10. Jumping 2: 7/22, 29.0 s, 5.0 tr. b., 6.62 m/s

  11. Tuneliáda: 3/21, 27.87 s, 0.0 tr. b., 7.25 m/s

  12. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  13. QA4 Agility: 21/140, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  14. QA5 Agility: 21/140, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  15. QA6 Agility: Diskvalifikován

  16. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  17. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  18. QJ6 Jumping: 40/132, 36.13 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  19. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  20. QA1 Agility: 6/164, 43.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  21. QA2 Agility: 24/159, 47.21 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  22. QA3 Agility: 4/127, 39.93 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  23. QJ1 Jumping: 23/163, 37.82 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  24. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  25. QJ3 Jumping: 22/161, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  26. Třebíč - Velikonoční beránek 2024, 01. 04. 2024

  27. AGILITY L: 5/29, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  28. JUMPIMG I - L: 1/29, 32.56 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  29. JUMPING II - L: 3/28, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  30. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 16. 03. 2024

  31. 1. zkouška Dogplace: 1/12, 46.97 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  32. 2. zkouška Dogplace: Diskvalifikován

  33. Čeladná - Dvojzkoušky - Krmiva Hulín, 17. 02. 2024

  34. 1. zkouška Krmiva Hulín: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška Krmiva Hulín: 1/10, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  36. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  37. Agility III 500: 16/41, 42.77 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  38. Agility II 500: 11/46, 39.43 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  39. Agility I 500: 22/46, 38.29 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  40. Jumping III 500: 9/39, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  41. Jumping II 500: 6/46, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  42. Jumping I 500: 10/47, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  43. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  44. 1. zkouška agility: 1/16, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  45. 2. zkouška agility: 2/16, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  46. Ostrava - 2023 send off, 30. 12. 2023

  47. Finále LA2+3: Diskvalifikován

  48. Jumping II LA2+3: 1/18, 32.66 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  49. Jumping I LA2+3: 1/18, 33.24 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  50. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  51. 1. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška Agility: 1/15, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  53. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  54. Agility 1: 27/117, 42.61 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  55. Agility 2: 29/110, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  56. Jumping 1: 17/116, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  57. Jumping 2: 17/116, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  58. Krhová - RebelsJump a tuneliáda + A0, 08. 05. 2023

  59. Tuneliáda: Diskvalifikován

  60. 1. Jumping : 2/22, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  61. 2. Jumping: Diskvalifikován

  62. Rohatec - Rohatecký koláček, 15. 04. 2023

  63. 1. jumping L: 1/11, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  64. 2. jumping L: Diskvalifikován

  65. 3. jumping L: 2/11, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  66. Třebíč - Velikonoční beránek 2023, 10. 04. 2023

  67. AGILITY L: 6/21, 46.6 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  68. JUMPING 1 L: 3/21, 36.87 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  69. JUMPING 2 L: 3/21, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  70. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové Tukobraní s JK Animals, 11. 03. 2023

  71. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška LA3: 1/12, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  73. Čeladná - Dvojzkoušky Natures Wolf, 04. 03. 2023

  74. Agility Trial Natures Wolf I: Diskvalifikován

  75. Agility Trial Natures Wolf II: 2/11, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  76. Opava-Vlaštovičky - 1. páteční dvojzkoušky, 24. 02. 2023

  77. 1. zkouška: Diskvalifikován

  78. 2. zkouška: Diskvalifikován

  79. Brno - Zimní Brno 2, 11. 02. 2023

  80. Agility LA: 8/28, 41.67 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  81. Jumping LA: 6/28, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  82. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  83. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  84. Agility Trial II s JK Animals: Diskvalifikován

  85. Agility Trial I s JK Animals: Diskvalifikován

  86. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 22, 31. 12. 2022

  87. 1. zkouška A3: Diskvalifikován

  88. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  89. 3. zkouška A3: Diskvalifikován

  90. Čeladná - Dvojzkoušky Louie, 17. 12. 2022

  91. Agility Trial Louie I: 2/9, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  92. Agility Trial Louie II: Diskvalifikován

  93. Čeladná - Dvojzkoušky Dogplace, 26. 11. 2022

  94. Agility Trial Dogplace I: Diskvalifikován

  95. Agility Trial Dogplace II: Diskvalifikován

  96. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  97. 1. zkouška ML A3: 1/10, 50.04 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  98. 2. zkouška ML A3: 1/10, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  99. Sedlec u Mikulova - PINK dvojzkoušky s Cibulkou, 29. 10. 2022

  100. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. Solanec pod Soláněm - Free Sport(ovní) LOUČENÍ S LÉTEM, 28. 09. 2022

  103. Agility Trial I: 3/6, 38.46 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  104. Agility Trial II: 1/6, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  105. Lednice-Nejdek - Burčákcup s JK Animals, 17. 09. 2022

  106. Agility ML: 2/18, 41.44 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  107. Finále Ju ML: 2/8, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  108. Jumping ML: 2/18, 36.96 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  109. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  110. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  111. Agility: 9/58, 43.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  112. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 17/58, 36.68 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  113. Jumping: 4/58, 38.39 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  114. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 16/59, 43.51 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  115. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  116. Jumping II ML: 2/17, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  117. Jumping ML: 7/17, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  118. Zkouška MLA3: 2/8, 41.92 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  119. Sedlec u Mikulova - Pálavské letní dvojzkoušky 2/2022, 31. 07. 2022

  120. 1. Zkouška LA3: 3/19, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  121. 2. Zkouška LA3: 12/19, 43.86 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  122. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  123. Agility I: Diskvalifikován

  124. Agility II: 2/43, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  125. Jumping I: 7/44, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  126. Jumping II: 14/43, 41.66 s, 10.66 tr. b., 4.3 m/s

  127. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  128. Dogplace Agility Trial I: 1/4, 38.12 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  129. Dogplace Agility Trial II: 1/4, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  130. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  131. Agility I: 5/57, 47.45 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  132. Agility II: 26/55, 56.93 s, 8.18 tr. b., 3.78 m/s

  133. Jumping I: 17/56, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  134. Jumping II: Diskvalifikován

  135. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  136. 1. Agility L - Z l e t.: 3/29, 39.75 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  137. 2. Agility L - Z l e t.: Diskvalifikován

  138. 3. Jumping L - Z l e t.: 4/28, 36.27 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  139. Sedlec u Mikulova - Zkouškový Czech cup aneb Czech cupový rozjezd, 07. 05. 2022

  140. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  141. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  142. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  143. 1. Zkouška LA3: 4/6, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  144. 2. Zkouška LA3: 2/6, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  145. Čeladná - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE a DVOJZKOUŠKY u 2. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 03. 2022

  146. Agility I: 2/16, 38.77 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  147. Agility II: 3/15, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  148. Agility Trial I: 2/11, 40.89 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  149. Agility Trial II: 2/11, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  150. Jumping I: 7/16, 48.27 s, 20.27 tr. b., 4.21 m/s

  151. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  152. 1. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  153. 2. Zkouška A3 ML: 1/5, 35.56 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  154. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  155. Vitar Agility Trial I: 2/9, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  156. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  157. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  158. Vitar Agility Trial I: 1/11, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  159. Vitar Agility Trial II: 3/11, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  160. Rožnov pod Radhoštěm - Nejlepší na konec, 31. 12. 2021

  161. 1. A1: 3/6, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  162. 2. A1: Diskvalifikován

  163. 3. A1: Diskvalifikován

  164. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  165. JK Animals Agility Trial I: 1/5, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  166. JK Animals Agility Trial II: 1/5, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  167. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  168. Agility Trial I: Diskvalifikován

  169. Agility Trial II: 1/7, 29.71 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  170. Rožnov pod Radhoštěm - Trojboj pod Radhoštěm, 03. 12. 2021

  171. Agility Trial I: Diskvalifikován

  172. Agility Trial II: 1/3, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  173. Agility Trial III: 1/3, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  174. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  175. VITAR Agility Trial I: 1/11, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  176. VITAR Agility Trial II: 1/11, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  177. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  178. TRIAL I.: Diskvalifikován

  179. TRIAL II.: 4/10, 31.73 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  180. TRIAL III.: Diskvalifikován

  181. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  182. agility BASIC ML: 1/2, 28.49 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  183. open JUMPING ML: 1/7, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  184. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  185. Agility ML: 3/14, 38.63 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  186. Final-Jump ML: 2/7, 26.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  187. Jumping ML: 6/14, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  188. Zkouška MLA1: 1/5, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  189. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  190. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  191. Jumping Individual: Diskvalifikován

  192. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  193. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  194. Agility Trial I: 1/10, 39.44 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  195. Agility Trial II: 1/10, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  196. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  197. Agility ML: 3/19, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  198. Jumping ML: 4/21, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  199. Zkouška MLA1: 1/10, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  200. Sedlec u Mikulova - Calibra CZECH cup 2021 s Cibulkou, 24. 07. 2021

  201. 1. Agility - L - Z l e t i l í: 3/24, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  202. 2. Agility - L - Zletilí: Diskvalifikován

  203. 3. Jumping - L - Zletilí: 5/25, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  204. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  205. TRIAL I.: Diskvalifikován

  206. TRIAL II.: 1/6, 27.31 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  207. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  208. zkouška MLA1 1: 3/10, 30.13 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  209. zkouška MLA1 2: Diskvalifikován

  210. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  211. Agility I: Diskvalifikován

  212. Agility II: 4/40, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  213. Jumping I: 8/44, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  214. Jumping II: Diskvalifikován

  215. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  216. Agility Trial I: 1/15, 25.58 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  217. Agility Trial II: Diskvalifikován