Cz En

005315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Brodová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Twinkle Drake z Černobílých, Border kolie

Výsledky

  1. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  2. ZkA I: 3/6, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  3. ZkA II: 1/6, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  4. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  5. 1. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška A3 ML: 1/4, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  7. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  8. Agility L: Diskvalifikován

  9. Finále L Jump.: 7/17, 29.97 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  10. Jumping L: 4/32, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  11. Zkouška LA3: 4/15, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  12. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  13. Agility Zk I: Diskvalifikován

  14. Agility Zk II: 4/8, 46.97 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  15. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  16. 1. Zkouška MLA3: 1/2, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  17. 2. Zkouška MLA3: 1/2, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  18. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  19. Zkouška II. MLA3: 1/4, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  20. Zkouška I. MLA3: 1/4, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  21. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  22. Agility Open: Diskvalifikován

  23. Agility Squads as Individual: 74/137, 46.96 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  24. Jumping Open: Diskvalifikován

  25. Jumping Squads as Individual: 29/138, 32.79 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  26. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  27. Jumping L: 10/32, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  28. Zkouška II. LA3: 5/13, 40.96 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  29. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  30. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  31. Agility Open: 1/36, 38.92 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  32. Agility Zk: Diskvalifikován

  33. Jumping Open: 11/36, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  34. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  35. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška LA3: 6/10, 36.92 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  37. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  38. Jumping open ML: 1/5, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  39. Tuneliáda ML: 2/5, 20.15 s, 0.0 tr. b., 7.05 m/s

  40. Zkouška MLA3: 1/4, 40.73 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  41. Zkouška MLA3 2: Diskvalifikován

  42. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  43. Agility I: 30/85, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  44. Agility II: Diskvalifikován

  45. Jumping I: 19/85, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  46. Jumping II: 37/84, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  47. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  48. QA1 agility: Diskvalifikován

  49. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  50. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  51. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 23/63, 41.3 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  52. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 25/109, 14.07 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  53. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  54. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 23/110, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  55. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  56. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 16/110, 43.61 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  57. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  58. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  59. Zkouška LA3 1 LA3: Diskvalifikován

  60. Zkouška LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  61. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  62. Agility I: Diskvalifikován

  63. Agility II: 54/165, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  64. Jumping I: 63/169, 36.6 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  65. Jumping II: Diskvalifikován

  66. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  67. Agility LA: Diskvalifikován

  68. Jumping LA: Diskvalifikován

  69. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  70. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  71. Agility LA: Diskvalifikován

  72. Jumping LA: 5/45, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  73. Zkouška LA3: 52/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  74. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  75. Agility Trial I: 1/7, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  76. Agility Trial II: Diskvalifikován

  77. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  78. Agility L: 1/33, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  79. Hra L: 4/23, 36.29 s, 5.0 tr. b., 2.87 m/s

  80. Jumping L: 2/37, 27.04 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  81. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  82. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  83. Agility 1 L: Diskvalifikován

  84. Agility 2 L: Diskvalifikován

  85. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  86. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  87. Soutěž družstev: 11/52, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  88. Soutěž dvojic: 17/50, 27.72 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  89. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  90. Soutěž klubů: 4/52, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  91. Soutěž podle plemen: 3/48, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  92. Soutěž podle roku narození: 13/52, 41.32 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  93. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  94. Agility 1: 42/212, 48.92 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  95. Agility 2: 60/217, 45.32 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  96. Agility 3: Diskvalifikován

  97. Agility 4: Diskvalifikován

  98. Agility Trial: Diskvalifikován

  99. Jumping 1: Diskvalifikován

  100. Jumping 2: 44/205, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  101. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  102. Agility Open: 7/24, 45.11 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  103. Agility Trial: Diskvalifikován

  104. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 1/13, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  105. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  106. QA4 Agility: 40/95, 49.32 s, 25.0 tr. b., 4.46 m/s

  107. QA5 Agility: 54/93, 39.34 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  108. QA6 Agility: 38/88, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  109. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  110. QJ5 Jumping: 33/90, 41.98 s, 6.98 tr. b., 4.69 m/s

  111. QJ6 Jumping: 29/77, 32.65 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  112. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  113. QA1 agility: Diskvalifikován

  114. QA2 agility: Diskvalifikován

  115. QA3 agility: Diskvalifikován

  116. QJ1 jumping: 21/126, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  117. QJ2 jumping: 65/126, 46.86 s, 16.86 tr. b., 4.25 m/s

  118. QJ3 jumping: 39/122, 38.8 s, 5.8 tr. b., 4.79 m/s

  119. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  120. Agility A2A3: Diskvalifikován

  121. Agility Squads as individual: 33/157, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  122. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  123. Jumping Squads as Individual: 67/162, 31.49 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  124. Power & Speed A2A3: 1/100, 20.16 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  125. Special Agility: Diskvalifikován

  126. Special Final: 13/28, 36.87 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  127. Special Jumping: 5/153, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  128. Tachyon Trophy A2A3: 37/106, 40.73 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  129. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  130. Agility Open: 5/37, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  131. Agility Trial: Diskvalifikován

  132. Jumping Open: Diskvalifikován

  133. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  134. I Agility Open: Diskvalifikován

  135. II Agility Open: 45/137, 38.92 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  136. II Jumping Open: 10/135, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  137. I Jumping Open: Diskvalifikován

  138. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  139. Agility I: Diskvalifikován

  140. Agility II: 2/10, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  141. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  142. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  143. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  144. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  145. Agility L: 6/24, 33.25 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  146. Jumping L: 3/24, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  147. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  148. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  149. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  150. zkouška 2 LA3: 5/10, 40.55 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  151. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  152. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  153. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  154. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  155. 1.běh LA3: 8/13, 34.64 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  156. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  157. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  158. Jumping L: Diskvalifikován

  159. Speciál Jumping L: 2/24, 28.1 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  160. Zkouška LA3: 2/7, 33.93 s, 5.0 tr. b., 0.01 m/s

  161. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  162. Agility družstev: 44/88, 38.52 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  163. Agility jednotlivců: 13/87, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  164. Jumping družstev: 18/88, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  165. Jumping jednotlivců: 31/87, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  166. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  167. Agility Large: 12/21, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  168. Jumping Large: 1/21, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  169. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  170. Agility Open: 15/45, 37.88 s, 25.0 tr. b., 4.73 m/s

  171. Agility Trial: 1/15, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  172. Jumping Open: 16/47, 36.02 s, 25.02 tr. b., 3.83 m/s

  173. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  174. Agility 1: 41/217, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  175. Agility 2: 39/216, 38.15 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  176. Agility 3: Diskvalifikován

  177. Agility 4: 25/196, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  178. Agility Trial: 25/112, 37.37 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  179. Jumping 1: 18/214, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  180. Jumping 2: 48/209, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  181. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  182. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  183. Agility 1: Diskvalifikován

  184. Agility 2: 1/77, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  185. Jumping 1: Diskvalifikován

  186. Jumping 2: 18/77, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  187. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  188. QA4 agility: 26/99, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  189. QA5 agility: 15/97, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  190. QA6 agility: 41/95, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  191. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  192. QJ5 jumping: 9/91, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  193. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  194. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  195. 1Q Jumping: 66/157, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  196. 2Q Agility: 21/157, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  197. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 58/108, 41.91 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  198. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 40/117, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  199. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  200. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 9/121, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  201. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  202. 1. Agility: Diskvalifikován

  203. 2. Agility: Diskvalifikován

  204. 3. Agility: Diskvalifikován

  205. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  206. QA1 agility: Diskvalifikován

  207. QA2 agility: Diskvalifikován

  208. QA3 agility: Diskvalifikován

  209. QJ1 jumping: 58/135, 32.19 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  210. QJ2 jumping: 25/135, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  211. QJ3 jumping: 57/118, 37.63 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  212. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  213. Agility Open: 1/43, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  214. Agility Trial: 7/16, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  215. Jumping Special A2 + A3: 22/35, 27.26 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  216. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  217. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  218. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  219. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  220. FALCO 1. zkouška LA3: 7/13, 38.87 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  221. FALCO 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  222. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  223. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  224. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  225. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  226. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  227. Agility Trial I: 6/13, 37.64 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  228. Agility Trial II: Diskvalifikován

  229. Agility Trial III: 2/12, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  230. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  231. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  232. Agility Lar So: 39/87, 39.73 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  233. Jumping Lar Ne: 29/85, 28.4 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  234. Jumping Lar So: 47/87, 31.41 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  235. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  236. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  237. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  238. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  239. 1.běh LA3: 4/10, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  240. 2.běh LA3: 4/10, 35.58 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  241. 3.běh LA3: 1/10, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  242. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  243. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  244. 2. zkouška LA3: 1/9, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  245. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  246. Agility L: 4/36, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  247. Jumping L: 11/38, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  248. Zk LA3: Diskvalifikován

  249. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  250. Jumping I: 2/26, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  251. Jumping II: Diskvalifikován

  252. Jumping III: 12/26, 29.61 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  253. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  254. 1. zkouška LA2: 1/27, 29.48 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  255. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  256. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  257. Jump 1 L: 3/20, 28.88 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  258. Jump 2 L: Diskvalifikován

  259. Jump 3 L: 1/19, 26.17 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  260. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  261. Agility Trial I: 2/25, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  262. Agility Trial II: Diskvalifikován

  263. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  264. Jumping I: 13/44, 27.78 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  265. Jumping II: 3/44, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  266. Jumping III: 8/44, 21.65 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  267. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  268. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  269. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  270. Zkouška č.3 LA2: Diskvalifikován

  271. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  272. Agility L: Diskvalifikován

  273. Jumping L: 1/43, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  274. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  275. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  276. Agility L: 2/43, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  277. Jumping L: 5/43, 33.21 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  278. Zkoušky LA2: 2/18, 31.04 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  279. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  280. Agility družstva: 42/66, 42.24 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  281. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  282. Jumping družstva: 44/66, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  283. Jumping jednotlivci: 41/65, 30.9 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  284. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  285. Agility I: Diskvalifikován

  286. Agility II: Diskvalifikován

  287. HCV Jumping: 19/50, 32.11 s, 15.0 tr. b., 5.61 m/s

  288. Jumping 1: Diskvalifikován

  289. Jumping 2: 21/44, 31.9 s, 15.0 tr. b., 5.58 m/s

  290. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 19/41, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  291. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  292. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  293. Jumping 2 L: 6/28, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  294. Jumping 3 L: 1/28, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  295. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  296. Agility L: Diskvalifikován

  297. Jumping L: 13/31, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  298. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  299. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  300. 1.zkouška LA2: 1/13, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  301. 2.zkouška LA2: 9/13, 30.24 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  302. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  303. QA5 Agility: Diskvalifikován

  304. QA6 Agility: Diskvalifikován

  305. QJ5 Jumping: 11/187, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  306. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  307. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  308. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  309. 2Q Agility: 61/139, 36.85 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  310. 3Q Finále: 7/26, 36.25 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  311. Družstva - Agility: 23/140, 42.63 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  312. Družstva - Jumping: 35/139, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  313. Jednotlivci A1 - Agility: 3/39, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  314. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  315. Power & speed A1: 1/38, 20.83 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  316. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 4/38, 26.31 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  317. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  318. Jumping II L: Diskvalifikován

  319. Jumping I. L: 4/40, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  320. Zkouška LA1: 12/20, 27.24 s, 20.0 tr. b., 5.07 m/s

  321. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  322. QA3 Agility: 21/176, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  323. QA4 Agility: Diskvalifikován

  324. QJ3 Jumping: 12/176, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  325. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  326. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  327. QA1 Agility: Diskvalifikován

  328. QA2 Agility: Diskvalifikován

  329. QJ1 Jumping: 70/213, 34.73 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  330. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  331. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  332. Druhá LA1: 8/15, 38.63 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  333. První LA1: Diskvalifikován

  334. Třetí LA1: 5/15, 32.21 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  335. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  336. Jump 1 L: Diskvalifikován

  337. Jump 2 L: 2/27, 26.59 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  338. Jump U Lesa L: Diskvalifikován

  339. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  340. 1. zkouška LA1: 1/17, 23.06 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  341. 2. zkouška LA1: 2/17, 24.17 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  342. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  343. LA1-1: 1/22, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  344. LA1-2: 5/22, 26.87 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  345. LA1-3: Diskvalifikován

  346. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  347. LA1-1: 6/27, 20.75 s, 5.0 tr. b., 6.12 m/s

  348. LA1-2: Diskvalifikován

  349. LA1-3: Diskvalifikován

  350. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  351. Agility Open II: Diskvalifikován

  352. Jumping Open II: 13/27, 29.57 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  353. Jumping Open III: Diskvalifikován

  354. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  355. Agility: 2/4, 30.83 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  356. Agility Open: Diskvalifikován

  357. Jumping Open: 9/36, 27.13 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  358. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  359. Agility I: Diskvalifikován

  360. Agility II: 1/13, 35.96 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  361. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: Diskvalifikován

  362. Dogmania Jump: 22/31, 33.2 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  363. Free Jumping Sport: 15/33, 41.79 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  364. HCV Jumping: 10/38, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  365. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  366. Agility: 9/29, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  367. Agility I: 38/176, 47.03 s, 13.03 tr. b., 3.44 m/s

  368. Agility II: Diskvalifikován

  369. Agility III: Diskvalifikován

  370. Agility IV: Diskvalifikován

  371. Jumping I: Diskvalifikován

  372. Jumping II: 64/169, 35.47 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  373. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  374. Agility družstva: Diskvalifikován

  375. Jumping družstva: 41/133, 31.04 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  376. Mistrovství A1 - Agility: 13/40, 26.58 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  377. Mistrovství A1 - Jumping: Diskvalifikován

  378. Power & Speed A1: 3/37, 25.71 s, 13.71 tr. b., 3.5 m/s

  379. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  380. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  381. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován