Cz En

005315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Brodová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Twinkle Drake z Černobílých, Border kolie

Výsledky

  1. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  2. Jumping I: 6/15, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  3. Jumping II: Diskvalifikován

  4. Jumping III: 3/15, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  5. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  6. zkouška MLA3 1: 1/2, 47.76 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  7. zkouška MLA3 2: 1/2, 35.8 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  8. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  9. Agility I: 14/28, 45.95 s, 20.0 tr. b., 4.79 m/s

  10. Agility II: 11/23, 46.67 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  11. Jumping I: 7/28, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  12. Jumping II: Diskvalifikován

  13. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  14. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  15. 2. zkouška MLA3: 2/4, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  16. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  17. III. jumping ML: 5/13, 33.38 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  18. II. jumping ML: 2/13, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  19. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  20. I. jumping ML: 2/13, 29.94 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  21. I. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  22. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  23. ZkA I: 3/6, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  24. ZkA II: 1/6, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  25. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  26. 1. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška A3 ML: 1/4, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  28. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  29. Agility L: Diskvalifikován

  30. Finále L Jump.: 7/17, 29.97 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  31. Jumping L: 4/32, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  32. Zkouška LA3: 4/15, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  33. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  34. Agility Zk I: Diskvalifikován

  35. Agility Zk II: 4/8, 46.97 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  36. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  37. 1. Zkouška MLA3: 1/2, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  38. 2. Zkouška MLA3: 1/2, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  39. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  40. Zkouška II. MLA3: 1/4, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  41. Zkouška I. MLA3: 1/4, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  42. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  43. Agility Open: Diskvalifikován

  44. Agility Squads as Individual: 74/137, 46.96 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  45. Jumping Open: Diskvalifikován

  46. Jumping Squads as Individual: 29/138, 32.79 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  47. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  48. Jumping L: 10/32, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  49. Zkouška II. LA3: 5/13, 40.96 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  50. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  51. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  52. Agility Open: 1/36, 38.92 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  53. Agility Zk: Diskvalifikován

  54. Jumping Open: 11/36, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  55. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  56. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška LA3: 6/10, 36.92 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  58. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  59. Jumping open ML: 1/5, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  60. Tuneliáda ML: 2/5, 20.15 s, 0.0 tr. b., 7.05 m/s

  61. Zkouška MLA3: 1/4, 40.73 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  62. Zkouška MLA3 2: Diskvalifikován

  63. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  64. Agility I: 30/85, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  65. Agility II: Diskvalifikován

  66. Jumping I: 19/85, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  67. Jumping II: 37/84, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  68. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  69. QA1 agility: Diskvalifikován

  70. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  71. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  72. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 23/63, 41.3 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  73. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 25/109, 14.07 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  74. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  75. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 23/110, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  76. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  77. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 16/110, 43.61 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  78. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  79. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  80. Zkouška LA3 1 LA3: Diskvalifikován

  81. Zkouška LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  82. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  83. Agility I: Diskvalifikován

  84. Agility II: 54/165, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  85. Jumping I: 63/169, 36.6 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  86. Jumping II: Diskvalifikován

  87. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  88. Agility LA: Diskvalifikován

  89. Jumping LA: Diskvalifikován

  90. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  92. Agility LA: Diskvalifikován

  93. Jumping LA: 5/45, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  94. Zkouška LA3: 52/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  95. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  96. Agility Trial I: 1/7, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  97. Agility Trial II: Diskvalifikován

  98. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  99. Agility L: 1/33, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  100. Hra L: 4/23, 36.29 s, 5.0 tr. b., 2.87 m/s

  101. Jumping L: 2/37, 27.04 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  102. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  103. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  104. Agility 1 L: Diskvalifikován

  105. Agility 2 L: Diskvalifikován

  106. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  108. Soutěž družstev: 11/52, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  109. Soutěž dvojic: 17/50, 27.72 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  110. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  111. Soutěž klubů: 4/52, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  112. Soutěž podle plemen: 3/48, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  113. Soutěž podle roku narození: 13/52, 41.32 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  114. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  115. Agility 1: 42/212, 48.92 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  116. Agility 2: 60/217, 45.32 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  117. Agility 3: Diskvalifikován

  118. Agility 4: Diskvalifikován

  119. Agility Trial: Diskvalifikován

  120. Jumping 1: Diskvalifikován

  121. Jumping 2: 44/205, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  122. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  123. Agility Open: 7/24, 45.11 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  124. Agility Trial: Diskvalifikován

  125. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 1/13, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  126. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  127. QA4 Agility: 40/95, 49.32 s, 25.0 tr. b., 4.46 m/s

  128. QA5 Agility: 54/93, 39.34 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  129. QA6 Agility: 38/88, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  130. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  131. QJ5 Jumping: 33/90, 41.98 s, 6.98 tr. b., 4.69 m/s

  132. QJ6 Jumping: 29/77, 32.65 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  133. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  134. QA1 agility: Diskvalifikován

  135. QA2 agility: Diskvalifikován

  136. QA3 agility: Diskvalifikován

  137. QJ1 jumping: 21/126, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  138. QJ2 jumping: 65/126, 46.86 s, 16.86 tr. b., 4.25 m/s

  139. QJ3 jumping: 39/122, 38.8 s, 5.8 tr. b., 4.79 m/s

  140. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  141. Agility A2A3: Diskvalifikován

  142. Agility Squads as individual: 33/157, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  143. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  144. Jumping Squads as Individual: 67/162, 31.49 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  145. Power & Speed A2A3: 1/100, 20.16 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  146. Special Agility: Diskvalifikován

  147. Special Final: 13/28, 36.87 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  148. Special Jumping: 5/153, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  149. Tachyon Trophy A2A3: 37/106, 40.73 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  150. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  151. Agility Open: 5/37, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  152. Agility Trial: Diskvalifikován

  153. Jumping Open: Diskvalifikován

  154. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  155. I Agility Open: Diskvalifikován

  156. II Agility Open: 45/137, 38.92 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  157. II Jumping Open: 10/135, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  158. I Jumping Open: Diskvalifikován

  159. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  160. Agility I: Diskvalifikován

  161. Agility II: 2/10, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  162. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  163. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  164. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  165. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  166. Agility L: 6/24, 33.25 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  167. Jumping L: 3/24, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  168. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  169. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  170. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  171. zkouška 2 LA3: 5/10, 40.55 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  172. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  173. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  174. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  175. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  176. 1.běh LA3: 8/13, 34.64 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  177. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  178. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  179. Jumping L: Diskvalifikován

  180. Speciál Jumping L: 2/24, 28.1 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  181. Zkouška LA3: 2/7, 33.93 s, 5.0 tr. b., 0.01 m/s

  182. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  183. Agility družstev: 44/88, 38.52 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  184. Agility jednotlivců: 13/87, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  185. Jumping družstev: 18/88, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  186. Jumping jednotlivců: 31/87, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  187. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  188. Agility Large: 12/21, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  189. Jumping Large: 1/21, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  190. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  191. Agility Open: 15/45, 37.88 s, 25.0 tr. b., 4.73 m/s

  192. Agility Trial: 1/15, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  193. Jumping Open: 16/47, 36.02 s, 25.02 tr. b., 3.83 m/s

  194. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  195. Agility 1: 41/217, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  196. Agility 2: 39/216, 38.15 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  197. Agility 3: Diskvalifikován

  198. Agility 4: 25/196, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  199. Agility Trial: 25/112, 37.37 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  200. Jumping 1: 18/214, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  201. Jumping 2: 48/209, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  202. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  203. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  204. Agility 1: Diskvalifikován

  205. Agility 2: 1/77, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  206. Jumping 1: Diskvalifikován

  207. Jumping 2: 18/77, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  208. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  209. QA4 agility: 26/99, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  210. QA5 agility: 15/97, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  211. QA6 agility: 41/95, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  212. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  213. QJ5 jumping: 9/91, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  214. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  215. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  216. 1Q Jumping: 66/157, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  217. 2Q Agility: 21/157, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  218. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 58/108, 41.91 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  219. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 40/117, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  220. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  221. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 9/121, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  222. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  223. 1. Agility: Diskvalifikován

  224. 2. Agility: Diskvalifikován

  225. 3. Agility: Diskvalifikován

  226. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  227. QA1 agility: Diskvalifikován

  228. QA2 agility: Diskvalifikován

  229. QA3 agility: Diskvalifikován

  230. QJ1 jumping: 58/135, 32.19 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  231. QJ2 jumping: 25/135, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  232. QJ3 jumping: 57/118, 37.63 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  233. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  234. Agility Open: 1/43, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  235. Agility Trial: 7/16, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  236. Jumping Special A2 + A3: 22/35, 27.26 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  237. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  238. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  239. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  240. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  241. FALCO 1. zkouška LA3: 7/13, 38.87 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  242. FALCO 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  243. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  244. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  245. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  246. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  247. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  248. Agility Trial I: 6/13, 37.64 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  249. Agility Trial II: Diskvalifikován

  250. Agility Trial III: 2/12, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  251. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  252. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  253. Agility Lar So: 39/87, 39.73 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  254. Jumping Lar Ne: 29/85, 28.4 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  255. Jumping Lar So: 47/87, 31.41 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  256. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  257. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  258. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  259. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  260. 1.běh LA3: 4/10, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  261. 2.běh LA3: 4/10, 35.58 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  262. 3.běh LA3: 1/10, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  263. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  264. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  265. 2. zkouška LA3: 1/9, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  266. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  267. Agility L: 4/36, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  268. Jumping L: 11/38, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  269. Zk LA3: Diskvalifikován

  270. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  271. Jumping I: 2/26, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  272. Jumping II: Diskvalifikován

  273. Jumping III: 12/26, 29.61 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  274. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  275. 1. zkouška LA2: 1/27, 29.48 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  276. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  277. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  278. Jump 1 L: 3/20, 28.88 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  279. Jump 2 L: Diskvalifikován

  280. Jump 3 L: 1/19, 26.17 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  281. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  282. Agility Trial I: 2/25, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  283. Agility Trial II: Diskvalifikován

  284. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  285. Jumping I: 13/44, 27.78 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  286. Jumping II: 3/44, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  287. Jumping III: 8/44, 21.65 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  288. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  289. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  290. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  291. Zkouška č.3 LA2: Diskvalifikován

  292. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  293. Agility L: Diskvalifikován

  294. Jumping L: 1/43, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  295. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  296. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  297. Agility L: 2/43, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  298. Jumping L: 5/43, 33.21 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  299. Zkoušky LA2: 2/18, 31.04 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  300. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  301. Agility družstva: 42/66, 42.24 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  302. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  303. Jumping družstva: 44/66, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  304. Jumping jednotlivci: 41/65, 30.9 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  305. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  306. Agility I: Diskvalifikován

  307. Agility II: Diskvalifikován

  308. HCV Jumping: 19/50, 32.11 s, 15.0 tr. b., 5.61 m/s

  309. Jumping 1: Diskvalifikován

  310. Jumping 2: 21/44, 31.9 s, 15.0 tr. b., 5.58 m/s

  311. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 19/41, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  312. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  313. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  314. Jumping 2 L: 6/28, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  315. Jumping 3 L: 1/28, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  316. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  317. Agility L: Diskvalifikován

  318. Jumping L: 13/31, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  319. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  320. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  321. 1.zkouška LA2: 1/13, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  322. 2.zkouška LA2: 9/13, 30.24 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  323. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  324. QA5 Agility: Diskvalifikován

  325. QA6 Agility: Diskvalifikován

  326. QJ5 Jumping: 11/187, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  327. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  328. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  329. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  330. 2Q Agility: 61/139, 36.85 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  331. 3Q Finále: 7/26, 36.25 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  332. Družstva - Agility: 23/140, 42.63 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  333. Družstva - Jumping: 35/139, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  334. Jednotlivci A1 - Agility: 3/39, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  335. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  336. Power & speed A1: 1/38, 20.83 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  337. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 4/38, 26.31 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  338. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  339. Jumping II L: Diskvalifikován

  340. Jumping I. L: 4/40, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  341. Zkouška LA1: 12/20, 27.24 s, 20.0 tr. b., 5.07 m/s

  342. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  343. QA3 Agility: 21/176, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  344. QA4 Agility: Diskvalifikován

  345. QJ3 Jumping: 12/176, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  346. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  347. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  348. QA1 Agility: Diskvalifikován

  349. QA2 Agility: Diskvalifikován

  350. QJ1 Jumping: 70/213, 34.73 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  351. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  352. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  353. Druhá LA1: 8/15, 38.63 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  354. První LA1: Diskvalifikován

  355. Třetí LA1: 5/15, 32.21 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  356. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  357. Jump 1 L: Diskvalifikován

  358. Jump 2 L: 2/27, 26.59 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  359. Jump U Lesa L: Diskvalifikován

  360. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  361. 1. zkouška LA1: 1/17, 23.06 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  362. 2. zkouška LA1: 2/17, 24.17 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  363. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  364. LA1-1: 1/22, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  365. LA1-2: 5/22, 26.87 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  366. LA1-3: Diskvalifikován

  367. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  368. LA1-1: 6/27, 20.75 s, 5.0 tr. b., 6.12 m/s

  369. LA1-2: Diskvalifikován

  370. LA1-3: Diskvalifikován

  371. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  372. Agility Open II: Diskvalifikován

  373. Jumping Open II: 13/27, 29.57 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  374. Jumping Open III: Diskvalifikován

  375. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  376. Agility: 2/4, 30.83 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  377. Agility Open: Diskvalifikován

  378. Jumping Open: 9/36, 27.13 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  379. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  380. Agility I: Diskvalifikován

  381. Agility II: 1/13, 35.96 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  382. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: Diskvalifikován

  383. Dogmania Jump: 22/31, 33.2 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  384. Free Jumping Sport: 15/33, 41.79 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  385. HCV Jumping: 10/38, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  386. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  387. Agility: 9/29, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  388. Agility I: 38/176, 47.03 s, 13.03 tr. b., 3.44 m/s

  389. Agility II: Diskvalifikován

  390. Agility III: Diskvalifikován

  391. Agility IV: Diskvalifikován

  392. Jumping I: Diskvalifikován

  393. Jumping II: 64/169, 35.47 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  394. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  395. Agility družstva: Diskvalifikován

  396. Jumping družstva: 41/133, 31.04 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  397. Mistrovství A1 - Agility: 13/40, 26.58 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  398. Mistrovství A1 - Jumping: Diskvalifikován

  399. Power & Speed A1: 3/37, 25.71 s, 13.71 tr. b., 3.5 m/s

  400. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  401. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  402. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován