Cz En

Jumping Squads as Individual

  1. Datum: 11. 09. 2021
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství republiky v agility
  3. Rozhodčí: Tráj, Tamás (HU)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 211.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.69 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001818 Eliška Byrtusová A3Ch Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 37.45 5.63 V V
2 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 38.01 5.55 V V
3 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 38.2 5.52 V V
4 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 0 0 0.0 0.0 38.21 5.52 V V
5 021915 Pavel Henzl A3Ch Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 0 0 0.0 0.0 38.47 5.48 V V
6 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 0 0 0.0 0.0 38.64 5.46 V V
7 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 0 0 0.0 0.0 39.92 5.29 V V
8 072518 Sylvie Tylšová Jumpy 0 0 0.0 0.0 41.5 5.08 V V
9 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 35.29 5.98 V V
10 016015 Lenka Svaková A3Ch Roya Elkeeava 0 1 0.0 5.0 37.4 5.64 V V
11 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch 1 0 0.0 5.0 38.28 5.51 V V
12 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 1 0.0 5.0 38.56 5.47 V V
13 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 1 0 0.0 5.0 38.82 5.44 V V
14 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 1 0 0.0 5.0 39.94 5.28 V V
15 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 1 0.0 5.0 40.41 5.22 V V
16 001317 Alena Rybová A3Ch Autumn Misty Morning Lufian 1 0 0.0 5.0 40.45 5.22 V V
17 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 1 0 0.0 5.0 40.74 5.18 V V
18 069416 Eliška Ludvíková A3Ch Rock and Roll Tender Flash 2 0 0.0 10.0 37.46 5.63 VD VD
19 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 37.9 5.57 VD VD
20 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe 1 1 0.0 10.0 38.38 5.5 VD VD
21 008119 Jaroslava Smejkalová Alessia Be Lacami 0 2 1.69 11.69 46.69 4.52 VD VD
22 027920 Tereza Krejčí Hortensia Z Bretfeldova paprsku 0 2 1.72 11.72 46.72 4.52 VD VD
23 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 2 1 0.0 15.0 40.63 5.19 VD VD
DIS 067717 Dominika Machová A3Ch Crush Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Golab Sayonara Never Never Land - "SeeYa" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002819 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 222220 Adriana Slezáková Bestagility Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074313 Karel Havlíček A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030117 Markéta Šafránková A3Ch C´est La Vie z Konické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086818 Eva Homolková Creative Cookee Kimbilio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088618 Denisa Korbářová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016921 Lukáš Kubánek Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032815 Kristýna Běhounková A3Ch Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013820 Luděk Václavek April Amazing Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075019 Elena Hlobilová Ziwa Amali Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076715 Karel Kurc A3Ch Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086918 Lenka Přádná A3Ch Olly Odysee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO