Cz En

088618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Korbářová, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Charlie, Border kolie

Výsledky

  1. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  2. TRIAL I.: Diskvalifikován

  3. TRIAL II.: Diskvalifikován

  4. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  5. Zk. 1: 1/8, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  6. Zk. 2: Diskvalifikován

  7. Zk. 3: Diskvalifikován

  8. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  9. Trial I.: Diskvalifikován

  10. TRIAL II.: Diskvalifikován

  11. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  12. Agility J Individual: Diskvalifikován

  13. Agility Squads: Diskvalifikován

  14. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  15. Jumping Squads: Diskvalifikován

  16. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  17. TRIAL I.: Diskvalifikován

  18. TRIAL II.: Diskvalifikován

  19. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  20. TRIAL I.: 1/6, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  21. TRIAL II. : Diskvalifikován

  22. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  23. Jumping I. A2 + A3: 3/6, 30.24 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  24. Jumping II. A2 + A3: Diskvalifikován

  25. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  26. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  27. JUMPING II. A2 + A3: Diskvalifikován

  28. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  29. Agility I: Diskvalifikován

  30. Agility II: Diskvalifikován

  31. Jumping I: Diskvalifikován

  32. Jumping II: Diskvalifikován

  33. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  34. Agility Trial I: Diskvalifikován

  35. Agility Trial II: 1/4, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  36. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  37. TRIAL I.: Diskvalifikován

  38. TRIAL II.: Diskvalifikován

  39. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  40. TRIAL I.: Diskvalifikován

  41. TRIAL II.: 2/8, 44.22 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  42. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  43. ZkA I: Diskvalifikován

  44. ZkA II: Diskvalifikován

  45. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  46. Zkouška I.: Diskvalifikován

  47. Zkouška II: Diskvalifikován

  48. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  49. JUMPING I.: Diskvalifikován

  50. JUMPING II.: 11/13, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  51. JUMPING III.: Diskvalifikován

  52. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  53. TRIAL I.: 11/18, 42.93 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  54. TRIAL II.: 5/18, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  55. TRIAL III.: 3/17, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  56. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  57. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  58. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  59. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  60. Agility J: Diskvalifikován

  61. Agility Squads as Individual: 14/63, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  62. Jumping J: Diskvalifikován

  63. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  64. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  65. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  66. Zkouška I. LA2: 5/15, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  67. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  68. Zkouška II. MLA2: 1/3, 49.75 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  69. Zkouška I. MLA2: Diskvalifikován

  70. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  71. Jumping L: Diskvalifikován

  72. Zkouška II. LA2: 6/10, 36.3 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  73. Zkouška I. LA2: 5/10, 39.96 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  74. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  75. AGILITY: 2/30, 52.83 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  76. JUMPING: 11/30, 31.84 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  77. LA2: Diskvalifikován

  78. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  79. Agility Trial I: Diskvalifikován

  80. Agility Trial II: Diskvalifikován

  81. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  82. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  83. Jumping So A1 L L: 1/7, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  84. Zkouška Ne-1 LA1: Diskvalifikován

  85. Zkouška Ne-2 LA1: 3/7, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  86. Zkouška So-1 LA1: Diskvalifikován

  87. Zkouška So-2 LA1: 3/7, 52.04 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  88. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  89. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  90. 2.zkouška LA1: 2/11, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  91. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  92. TRIAL II. LA1: 1/12, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  93. TRIAL I. LA1: 7/12, 40.35 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  94. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  95. TRIAL III. LA1: 4/10, 53.9 s, 9.9 tr. b., 2.75 m/s

  96. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  97. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován