Cz En

088618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Korbářová, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Charlie, Border kolie

Výsledky

  1. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  2. Agility I: 13/57, 44.75 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  3. Agility II: 15/55, 42.65 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  4. Jumping I: 25/56, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Mohelnice - Havliczech 42, 20. 05. 2022

  7. TRIAL I.: 2/9, 41.65 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  8. TRIAL II.: 2/9, 37.98 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  9. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  10. Zkouška I.: Diskvalifikován

  11. Zkouška II.: 4/8, 41.36 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  12. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  13. TRIAL I.: 3/6, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  14. TRIAL II.: Diskvalifikován

  15. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  16. TRIAL I.: Diskvalifikován

  17. TRIAL II.: Diskvalifikován

  18. TRIAL III.: Diskvalifikován

  19. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  20. Agility Individual: Diskvalifikován

  21. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  22. Jumping Individual: 18/46, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  23. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  24. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  25. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  26. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  27. Jumping Individual - J: Diskvalifikován

  28. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  29. Šumperk - Havliczech 030, 10. 07. 2021

  30. TRIAL I.: Diskvalifikován

  31. TRIAL II.: Diskvalifikován

  32. Šumperk - Havliczech 033, 09. 07. 2021

  33. TRIAL I.: Diskvalifikován

  34. TRIAL II. : Diskvalifikován

  35. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  36. Agility I: 11/44, 48.96 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  37. Agility II: Diskvalifikován

  38. Jumping I: Diskvalifikován

  39. Jumping II: Diskvalifikován

  40. Šumperk - Havliczech 41, 28. 05. 2021

  41. Trial I.: Diskvalifikován

  42. Trial II.: Diskvalifikován

  43. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  44. TRIAL I.: Diskvalifikován

  45. TRIAL II.: Diskvalifikován

  46. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  47. Trial I.: Diskvalifikován

  48. Trial II.: Diskvalifikován

  49. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  50. TRIAL I.: Diskvalifikován

  51. TRIAL II.: Diskvalifikován

  52. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  53. Zk. 1: 1/8, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  54. Zk. 2: Diskvalifikován

  55. Zk. 3: Diskvalifikován

  56. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  57. Trial I.: Diskvalifikován

  58. TRIAL II.: Diskvalifikován

  59. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  60. Agility J Individual: Diskvalifikován

  61. Agility Squads: Diskvalifikován

  62. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  63. Jumping Squads: Diskvalifikován

  64. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  65. TRIAL I.: Diskvalifikován

  66. TRIAL II.: Diskvalifikován

  67. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  68. TRIAL I.: 1/6, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  69. TRIAL II. : Diskvalifikován

  70. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  71. Jumping I. A2 + A3: 3/6, 30.24 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  72. Jumping II. A2 + A3: Diskvalifikován

  73. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  74. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  75. JUMPING II. A2 + A3: Diskvalifikován

  76. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  77. Agility I: Diskvalifikován

  78. Agility II: Diskvalifikován

  79. Jumping I: Diskvalifikován

  80. Jumping II: Diskvalifikován

  81. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  82. Agility Trial I: Diskvalifikován

  83. Agility Trial II: 1/4, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  84. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  85. TRIAL I.: Diskvalifikován

  86. TRIAL II.: Diskvalifikován

  87. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  88. TRIAL I.: Diskvalifikován

  89. TRIAL II.: 2/8, 44.22 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  90. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  91. ZkA I: Diskvalifikován

  92. ZkA II: Diskvalifikován

  93. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  94. Zkouška I.: Diskvalifikován

  95. Zkouška II: Diskvalifikován

  96. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  97. JUMPING I.: Diskvalifikován

  98. JUMPING II.: 11/13, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  99. JUMPING III.: Diskvalifikován

  100. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  101. TRIAL I.: 11/18, 42.93 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  102. TRIAL II.: 5/18, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  103. TRIAL III.: 3/17, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  104. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  105. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  106. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  107. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  108. Agility J: Diskvalifikován

  109. Agility Squads as Individual: 14/63, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  110. Jumping J: Diskvalifikován

  111. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  112. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  113. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  114. Zkouška I. LA2: 5/15, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  115. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  116. Zkouška II. MLA2: 1/3, 49.75 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  117. Zkouška I. MLA2: Diskvalifikován

  118. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  119. Jumping L: Diskvalifikován

  120. Zkouška II. LA2: 6/10, 36.3 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  121. Zkouška I. LA2: 5/10, 39.96 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  122. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  123. AGILITY: 2/30, 52.83 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  124. JUMPING: 11/30, 31.84 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  125. LA2: Diskvalifikován

  126. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  127. Agility Trial I: Diskvalifikován

  128. Agility Trial II: Diskvalifikován

  129. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  130. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  131. Jumping So A1 L L: 1/7, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  132. Zkouška Ne-1 LA1: Diskvalifikován

  133. Zkouška Ne-2 LA1: 3/7, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  134. Zkouška So-1 LA1: Diskvalifikován

  135. Zkouška So-2 LA1: 3/7, 52.04 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  136. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  137. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  138. 2.zkouška LA1: 2/11, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  139. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  140. TRIAL II. LA1: 1/12, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  141. TRIAL I. LA1: 7/12, 40.35 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  142. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  143. TRIAL III. LA1: 4/10, 53.9 s, 9.9 tr. b., 2.75 m/s

  144. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  145. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován