Cz En

093614

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Luboš Slavík

    Člen KA

Pes

  1. Astor, Kříženec

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: 79/165, 39.35 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  7. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  10. Agility open L: Diskvalifikován

  11. Jumping open L: Diskvalifikován

  12. Zkouška LA3: 2/8, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  13. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  14. Zkouška 3: Diskvalifikován

  15. Zkouška 4: 15/36, 48.45 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  16. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  17. Agility 1: Diskvalifikován

  18. Jumping 1: Diskvalifikován

  19. Zkouška: Diskvalifikován

  20. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  21. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  22. Jumping 1: Diskvalifikován

  23. Jumping 2: 4/39, 32.44 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  24. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  25. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  26. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  27. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  28. Agility: Diskvalifikován

  29. Agility DRUZSTVA: 42/97, 42.23 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  30. Jumping: 11/97, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  31. Jumping DRUZSTVA: 27/97, 34.69 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  32. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  33. AGILITY: 1/19, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  34. JUMPING: 1/19, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  35. LA3: Diskvalifikován

  36. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  37. AGILITY: 8/21, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  38. JUMPING: Diskvalifikován

  39. LA3: 4/10, 43.2 s, 5.2 tr. b., 4.21 m/s

  40. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  41. Agility II. L: 20/92, 38.4 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  42. Agility I. L: 13/94, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  43. Jumping II. L: Diskvalifikován

  44. Jumping I. L: Diskvalifikován

  45. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  46. JUMPING: 1/22, 25.87 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  47. Jumping II: 6/22, 29.64 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  48. Ztřeštěnec: 6/22, 35.22 s, 5.0 tr. b., 2.64 m/s

  49. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  50. AGILITY: 1/18, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  51. JUMPING: 1/18, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  52. LA3: 1/10, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  53. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  54. QA1 agility: 29/127, 42.31 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  55. QA2 agility: Diskvalifikován

  56. QA3 agility: 12/125, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  57. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  58. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  59. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  60. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  61. Agility Trial: Diskvalifikován

  62. Jumping Trial: Diskvalifikován

  63. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  64. LA I: 2/5, 48.55 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  65. LA II: Diskvalifikován

  66. LA III: 2/5, 39.53 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  67. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  68. I Agility Open: Diskvalifikován

  69. II Agility Open: 47/137, 42.54 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  70. II Jumping Open: 22/135, 32.76 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  71. I Jumping Open: 57/139, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  72. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  73. Agility Open L: Diskvalifikován

  74. Jumping Open L: 10/34, 22.26 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  75. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  77. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  78. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  79. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  80. Zk.A II. LA2: 2/22, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  81. ZkA. I. LA2: 1/22, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  82. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  83. 1. běh LA2: 2/19, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  84. 2. běh LA2: 4/20, 28.57 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  85. 3. běh LA2: 3/20, 30.71 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  86. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  87. QA4 agility: 12/99, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  88. QA5 agility: 50/97, 44.01 s, 15.01 tr. b., 4.25 m/s

  89. QA6 agility: 38/95, 38.6 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  90. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  91. QJ5 jumping: 25/91, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  92. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  93. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  94. QA1 agility: Diskvalifikován

  95. QA2 agility: Diskvalifikován

  96. QA3 agility: Diskvalifikován

  97. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  98. QJ2 jumping: 39/135, 34.9 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  99. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  100. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  101. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  103. LA I: Diskvalifikován

  104. LA II: Diskvalifikován

  105. LA III: 4/11, 32.8 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  106. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  107. Agility 1: 15/128, 43.71 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  108. Agility 2: 8/128, 38.42 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  109. Jumping 1: 14/128, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  110. Jumping 2: 6/128, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  111. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  112. Agility Trial I: 11/29, 38.12 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  113. Jumping Trial I: 2/27, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  114. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  115. Agility open L: 21/38, 32.12 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  116. Jumping open L: Diskvalifikován

  117. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  118. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  119. Heroutice, 1. běh: 1/19, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  120. Heroutice, 2. běh: 1/19, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  121. Heroutice, 3. běh: 1/19, 32.97 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  122. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  123. 1. zkouška LA2: 3/23, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  124. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  126. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  128. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  129. ZkA II. LA2: 2/24, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  130. ZkA I. LA2: 1/24, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  131. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  132. QA5 Agility: Diskvalifikován

  133. QA6 Agility: Diskvalifikován

  134. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  135. QJ6 Jumping: 69/182, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  136. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  137. I Agility: 5/31, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  138. II Agility: 5/32, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  139. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  140. QA3 Agility: Diskvalifikován

  141. QA4 Agility: 39/174, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  142. QJ3 Jumping: 56/176, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  143. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  144. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  145. Agility: 5/40, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  146. Jumping: Diskvalifikován

  147. ZkA: 1/14, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  148. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  149. QA1 Agility: 19/213, 46.57 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  150. QA2 Agility: 44/204, 47.95 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  151. QJ1 Jumping: 76/213, 36.44 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  152. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  153. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  154. Agility I: 6/43, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  155. Agility II: Diskvalifikován

  156. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  157. Agility Open L: 1/47, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  158. Jumping Open L: 1/46, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  159. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  160. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  161. Heroutice, 1. běh: 4/24, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  162. Heroutice, 2. běh: 1/24, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  163. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  164. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  165. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  166. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  167. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  168. ZkA II. LA2: 1/26, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  169. ZkA I. LA2: 4/26, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  170. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  171. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  172. 2.zkouška LA2: 3/20, 33.09 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  173. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  174. Agility L: Diskvalifikován

  175. Jumping L: Diskvalifikován

  176. ZkA LA2: Diskvalifikován

  177. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  178. JUMPING: 12/49, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  179. LA2: Diskvalifikován

  180. ŠTAFETA DVOJIC LARGE: 1/48, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  181. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  182. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  183. Horní Počernice, 2. běh: 3/24, 32.79 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  184. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  185. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  186. AGILITY: Diskvalifikován

  187. JUMPING: 1/27, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  188. LA2: 1/17, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  189. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  190. agility open L: 8/34, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  191. jumping L: 9/38, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  192. zkouška LA1: Diskvalifikován

  193. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  194. Agility 1: 60/183, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  195. Agility 2: Diskvalifikován

  196. Jumping 1: Diskvalifikován

  197. Jumping 2: Diskvalifikován

  198. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  199. Zkouška 1: 11/19, 24.77 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  200. Zkouška 2: Diskvalifikován

  201. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  202. LA1 II LA1: 3/28, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  203. LA1 I LA1: 1/28, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  204. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  205. Heroutice, 1. běh: 6/22, 26.22 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  206. Heroutice, 2. běh: 2/22, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  207. Heroutice, 3. běh: 3/23, 25.71 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  208. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  209. ZkA NE II LA1 LA1: Diskvalifikován

  210. ZkA NE I LA1 LA1: 1/11, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s