Cz En

093614

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Luboš Slavík

    Člen KA

Pes

  1. Astor, Kříženec

Výsledky

  1. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  2. Czech Imp Jump MiniLarge: 9/16, 22.9 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  3. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  4. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  5. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  6. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  7. Jumping 1 - MiniLarge: 5/18, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  8. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  9. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  10. Czech Imp Jump MiniLarge: 13/20, 22.82 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  11. Jumping 1 - MiniLarge: 4/20, 38.2 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  12. Jumping 2 - MiniLarge: 3/20, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  13. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  14. Czech Imp Jump MiniLarge: 6/19, 20.73 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  15. Jumping 1 - MiniLarge: 4/19, 37.04 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  16. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  17. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  18. Agility Open: Diskvalifikován

  19. Jumping Open: 6/14, 37.01 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  20. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  21. Agility Open ML: 1/4, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  22. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  23. Zkouška MLA3: 1/1, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  24. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  25. Agility Open ML: Diskvalifikován

  26. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  27. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  28. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  29. Agility Individual: Diskvalifikován

  30. Agility Squads as Individual: 24/46, 42.38 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  31. Jumping Individual: Diskvalifikován

  32. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  33. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  34. Agility ML: 3/5, 42.18 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  35. Jumping ML: Diskvalifikován

  36. Zkouška ML A3: Diskvalifikován

  37. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  38. Agility ML: Diskvalifikován

  39. Jumping ML : 3/7, 30.09 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  40. Zkouška MLA3: 2/3, 43.46 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  41. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  42. 1. Zkouška MLA3: 2/4, 42.52 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  43. 2. Jumping ML: 1/6, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  44. 2. Zkouška MLA3: 3/4, 45.0 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  45. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  46. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  47. Jumping OPEN III. ML: 2/16, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  48. Jumping OPEN II. ML: Diskvalifikován

  49. Jumping OPEN I. ML: 1/11, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  50. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  51. Zkouška MLA3 Neděle: Diskvalifikován

  52. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  53. Druhá zkouška MLA3: Diskvalifikován

  54. První zkouška MLA3: 1/2, 37.61 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  55. Třetí zkouška MLA3: Diskvalifikován

  56. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  57. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  58. Agility 2 ML: 11/29, 40.52 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  59. Jumping 1 ML: 6/34, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  60. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  62. 1 Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  63. 2 Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  64. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  65. 1.zkouška MLA3 NE: Diskvalifikován

  66. 1.zkouška MLA3 SO: Diskvalifikován

  67. 2.zkouška MLA3 NE: 2/3, 36.26 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  68. 2. zkouška MLA3 SO: 1/2, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  69. 3. zkouška MLA3 SO: 1/2, 38.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  70. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  71. III. Zk MLA3: 1/3, 40.2 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  72. II. Zk MLA3: Diskvalifikován

  73. I. Zk MLA3: Diskvalifikován

  74. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  75. 1. Zkouška MLA3: 1/10, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  76. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  77. 3. Zkouška MLA3: 3/10, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  78. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  79. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  80. ZkA. MLA3 II.: 1/10, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  81. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  82. Zkouška 1: 1/4, 39.58 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  83. Zkouška 2: 2/4, 38.26 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  84. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  85. Agility Individual: 16/34, 48.54 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  86. Agility Squads as Individual: 3/34, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  87. Jumping Individual: 10/34, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  88. Jumping Squads as Individual: 22/34, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  89. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  90. Agility: 2/12, 37.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  91. Jumping : Diskvalifikován

  92. Zkoušky: Diskvalifikován

  93. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  94. Agility ML: 1/6, 40.3 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  95. Jumping ML: 1/6, 28.37 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  96. Zkouška MLA3: 2/4, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  97. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  98. Agility ML: 2/11, 38.11 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  99. Jumping ML: Diskvalifikován

  100. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  101. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  102. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  103. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  104. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  105. Finále Agility: 12/24, 35.68 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  106. Jumping 1: Diskvalifikován

  107. Jumping 2: Diskvalifikován

  108. Jumping 3: 7/52, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  109. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  110. Zkouška 1: Diskvalifikován

  111. Zkouška 2: Diskvalifikován

  112. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  113. Jumping Open ML: 4/12, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  114. ZkA. MLA3 I.: 2/5, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  115. ZkA. MLA3 II.: 1/5, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  116. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  117. Agility LVT ML: 2/6, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  118. AgilityMR ML: 1/3, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  119. JUMPING ML: Diskvalifikován

  120. JUMPING MR ML: Diskvalifikován

  121. ZKOUŠKA MLA3: Diskvalifikován

  122. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  123. dr.A3: Diskvalifikován

  124. pr.A3: Diskvalifikován

  125. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  126. I. agility ML: 7/38, 41.06 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  127. II. agility ML: Diskvalifikován

  128. II. jumping ML: Diskvalifikován

  129. I. jumping ML: 3/37, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  130. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  131. II. zkouška A3 ML: 4/8, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  132. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  133. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  134. 1.běh bez zón: 7/53, 23.96 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  135. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  136. 2.běh bez zón: 8/50, 21.12 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  137. 2.běh se zónami: 7/53, 25.36 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  138. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  139. ZkA. LA3 I.: 1/11, 36.21 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  140. ZkA. LA3 II.: 1/11, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  141. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  142. Agility L: Diskvalifikován

  143. Jumping L: 1/24, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  144. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  145. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  146. LA3 - druhá: 1/8, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  147. LA3 - první: Diskvalifikován

  148. LA3 - třetí: Diskvalifikován

  149. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  150. Agility Open: Diskvalifikován

  151. Agility Squads as Individual: 56/137, 47.82 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  152. Jumping Open: 16/136, 38.89 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  153. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  154. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  155. Agility: 2/18, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  156. Jumping: 12/18, 26.85 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  157. Zkouška A3: 1/6, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  158. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  159. Agility Open L: 2/36, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  160. Jumping Open L: Diskvalifikován

  161. ZkA. LA3: 2/18, 36.67 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  162. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  163. Agility open: 11/23, 27.37 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  164. Jumping open: 2/23, 27.36 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  165. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  166. Jumping Open L I.: Diskvalifikován

  167. Jumping Open L II.: 1/12, 29.41 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  168. ZkA. LA3 I.: 2/3, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  169. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  170. Ne. - Agility II. L: 40/105, 37.87 s, 20.0 tr. b., 5.7 m/s

  171. Ne. - Jumping II. L: 16/96, 36.18 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  172. So. - Agility I. L: 2/105, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  173. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  174. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  175. A3L nedělě: 4/8, 39.12 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  176. A3L sobota: Diskvalifikován

  177. Agility neděle: 1/19, 40.42 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  178. Agility sobota: Diskvalifikován

  179. Jumping nedělě: 1/20, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  180. Jumping sobota: 1/21, 31.66 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  181. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  182. QA1 agility: 10/123, 43.62 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  183. QA2 agility: 43/120, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  184. QA3 agility: 29/120, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  185. QJ1 jumping: 60/123, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  186. QJ2 jumping: 11/122, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  187. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  188. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  189. Jumping 1: Diskvalifikován

  190. JUMPING 2: Diskvalifikován

  191. JUMPING 3 : 2/18, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  192. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  193. AGILITY: 15/49, 39.35 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  194. JUMPING: 7/48, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  195. LA3: 5/15, 38.59 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  196. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  197. Agility I: Diskvalifikován

  198. Agility II: 79/165, 39.35 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  199. Jumping I: Diskvalifikován

  200. Jumping II: Diskvalifikován

  201. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  202. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  203. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  204. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  205. Agility open L: Diskvalifikován

  206. Jumping open L: Diskvalifikován

  207. Zkouška LA3: 2/8, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  208. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  209. Zkouška 3: Diskvalifikován

  210. Zkouška 4: 15/36, 48.45 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  211. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  212. Agility 1: Diskvalifikován

  213. Jumping 1: Diskvalifikován

  214. Zkouška: Diskvalifikován

  215. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  216. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  217. Jumping 1: Diskvalifikován

  218. Jumping 2: 4/39, 32.44 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  219. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  220. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  221. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  222. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  223. Agility: Diskvalifikován

  224. Agility DRUZSTVA: 42/97, 42.23 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  225. Jumping: 11/97, 42.91 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  226. Jumping DRUZSTVA: 27/97, 34.69 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  227. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  228. AGILITY: 1/19, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  229. JUMPING: 1/19, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  230. LA3: Diskvalifikován

  231. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  232. AGILITY: 8/21, 40.08 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  233. JUMPING: Diskvalifikován

  234. LA3: 4/10, 43.2 s, 5.2 tr. b., 4.21 m/s

  235. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  236. Agility II. L: 20/92, 38.4 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  237. Agility I. L: 13/94, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  238. Jumping II. L: Diskvalifikován

  239. Jumping I. L: Diskvalifikován

  240. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  241. JUMPING: 1/22, 25.87 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  242. Jumping II: 6/22, 29.64 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  243. Ztřeštěnec: 6/22, 35.22 s, 5.0 tr. b., 2.64 m/s

  244. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  245. AGILITY: 1/18, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  246. JUMPING: 1/18, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  247. LA3: 1/10, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  248. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  249. QA1 agility: 29/127, 42.31 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  250. QA2 agility: Diskvalifikován

  251. QA3 agility: 12/125, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  252. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  253. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  254. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  255. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  256. Agility Trial: Diskvalifikován

  257. Jumping Trial: Diskvalifikován

  258. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  259. LA I: 2/5, 48.55 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  260. LA II: Diskvalifikován

  261. LA III: 2/5, 39.53 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  262. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  263. I Agility Open: Diskvalifikován

  264. II Agility Open: 47/137, 42.54 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  265. II Jumping Open: 22/135, 32.76 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  266. I Jumping Open: 57/139, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  267. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  268. Agility Open L: Diskvalifikován

  269. Jumping Open L: 10/34, 22.26 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  270. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  271. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  272. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  273. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  274. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  275. Zk.A II. LA2: 2/22, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  276. ZkA. I. LA2: 1/22, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  277. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  278. 1. běh LA2: 2/19, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  279. 2. běh LA2: 4/20, 28.57 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  280. 3. běh LA2: 3/20, 30.71 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  281. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  282. QA4 agility: 12/99, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  283. QA5 agility: 50/97, 44.01 s, 15.01 tr. b., 4.25 m/s

  284. QA6 agility: 38/95, 38.6 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  285. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  286. QJ5 jumping: 25/91, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  287. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  288. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  289. QA1 agility: Diskvalifikován

  290. QA2 agility: Diskvalifikován

  291. QA3 agility: Diskvalifikován

  292. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  293. QJ2 jumping: 39/135, 34.9 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  294. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  295. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  296. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  297. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  298. LA I: Diskvalifikován

  299. LA II: Diskvalifikován

  300. LA III: 4/11, 32.8 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  301. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  302. Agility 1: 15/128, 43.71 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  303. Agility 2: 8/128, 38.42 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  304. Jumping 1: 14/128, 32.69 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  305. Jumping 2: 6/128, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  306. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  307. Agility Trial I: 11/29, 38.12 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  308. Jumping Trial I: 2/27, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  309. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  310. Agility open L: 21/38, 32.12 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  311. Jumping open L: Diskvalifikován

  312. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  313. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  314. Heroutice, 1. běh: 1/19, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  315. Heroutice, 2. běh: 1/19, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  316. Heroutice, 3. běh: 1/19, 32.97 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  317. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  318. 1. zkouška LA2: 3/23, 39.09 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  319. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  320. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  321. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  322. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  323. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  324. ZkA II. LA2: 2/24, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  325. ZkA I. LA2: 1/24, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  326. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  327. QA5 Agility: Diskvalifikován

  328. QA6 Agility: Diskvalifikován

  329. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  330. QJ6 Jumping: 69/182, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  331. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  332. I Agility: 5/31, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  333. II Agility: 5/32, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  334. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  335. QA3 Agility: Diskvalifikován

  336. QA4 Agility: 39/174, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  337. QJ3 Jumping: 56/176, 33.41 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  338. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  339. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  340. Agility: 5/40, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  341. Jumping: Diskvalifikován

  342. ZkA: 1/14, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  343. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  344. QA1 Agility: 19/213, 46.57 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  345. QA2 Agility: 44/204, 47.95 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  346. QJ1 Jumping: 76/213, 36.44 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  347. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  348. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  349. Agility I: 6/43, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  350. Agility II: Diskvalifikován

  351. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  352. Agility Open L: 1/47, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  353. Jumping Open L: 1/46, 30.0 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  354. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  355. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  356. Heroutice, 1. běh: 4/24, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  357. Heroutice, 2. běh: 1/24, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  358. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  359. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  360. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  361. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  362. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  363. ZkA II. LA2: 1/26, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  364. ZkA I. LA2: 4/26, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  365. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  366. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  367. 2.zkouška LA2: 3/20, 33.09 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  368. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  369. Agility L: Diskvalifikován

  370. Jumping L: Diskvalifikován

  371. ZkA LA2: Diskvalifikován

  372. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  373. JUMPING: 12/49, 40.77 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  374. LA2: Diskvalifikován

  375. ŠTAFETA DVOJIC LARGE: 1/48, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  376. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  377. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  378. Horní Počernice, 2. běh: 3/24, 32.79 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  379. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  380. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  381. AGILITY: Diskvalifikován

  382. JUMPING: 1/27, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  383. LA2: 1/17, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  384. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  385. agility open L: 8/34, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  386. jumping L: 9/38, 35.32 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  387. zkouška LA1: Diskvalifikován

  388. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  389. Agility 1: 60/183, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  390. Agility 2: Diskvalifikován

  391. Jumping 1: Diskvalifikován

  392. Jumping 2: Diskvalifikován

  393. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  394. Zkouška 1: 11/19, 24.77 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  395. Zkouška 2: Diskvalifikován

  396. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  397. LA1 II LA1: 3/28, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  398. LA1 I LA1: 1/28, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  399. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  400. Heroutice, 1. běh: 6/22, 26.22 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  401. Heroutice, 2. běh: 2/22, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  402. Heroutice, 3. běh: 3/23, 25.71 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  403. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  404. ZkA NE II LA1 LA1: Diskvalifikován

  405. ZkA NE I LA1 LA1: 1/11, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s