Jumping 1 ML

  1. Datum: 21. 05. 2022
  2. Závod: Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Brandl, Angelika (AT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 87.0 s
  7. Délka: 218.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 034017 Petra Kolegarová A3Ch Buddy 0 0 0.0 0.0 37.71 5.78 V
2 000217 Lucie Zochová A3Ch INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite 0 0 0.0 0.0 37.79 5.77 V
3 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 39.92 5.46 V
4 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 0 0.0 0.0 40.39 5.4 V
5 084316 Hana Stuchlíková A3Ch AC/DC Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 40.64 5.36 V
6 001317 Alena Rybová A3Ch Autumn Misty Morning Lufian 0 0 0.0 0.0 41.05 5.31 V
7 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis 0 0 0.0 0.0 43.41 5.02 V
8 030117 Markéta Šafránková A3Ch C´est La Vie z Konické skály 0 0 0.0 0.0 48.42 4.5 V
9 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire 1 0 0.0 5.0 37.27 5.85 V
10 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 1 0.0 5.0 39.08 5.58 V
11 042819 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar 1 0 0.0 5.0 41.63 5.24 V
12 086918 Lenka Přádná A3Ch Olly Odysee Hafkins 0 1 0.0 5.0 42.99 5.07 V
13 015519 Eliška Vernerová #thepupu 0 1 0.0 5.0 44.19 4.93 V
14 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 0 1 0.0 5.0 45.47 4.79 V
15 032815 Kristýna Běhounková A3Ch Viki 1 0 0.0 5.0 46.09 4.73 V
16 057220 Julie Karlíková Teddy 2 0 0.0 10.0 41.89 5.2 VD
17 007417 Jana Nejdlová A3Ch Cassie 1 1 0.0 10.0 44.83 4.86 VD
18 074718 Eva Šlapáková Ayka Acaena 1 1 0.0 10.0 45.98 4.74 VD
19 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 2 1 0.0 15.0 36.89 5.91 VD
20 016521 Ivan Pospíšil B-free Bibi of Deer s woods 1 2 0.0 15.0 39.99 5.45 VD
21 003521 Darina Hanusková Koki 1 2 0.0 15.0 43.55 5.01 VD
22 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 0 2 7.03 17.03 57.03 3.82 D
DIS 079821 Kristýna Běhounková Aphrodite Blacksheep DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031721 Hanka Kryšpínová Bailey Wise FastForJoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004120 Dominika Valášková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001021 Lenka Drbohlavová Airla In Your Shadow I Can Shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005621 Kristýna Dudová Chewbacca Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035019 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004720 Iva Rácová Lily DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018720 Vladimíra Rodinová Nexee Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076220 Marek Dudáš Abstinent Griotte Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082419 Dana Mixová Valerie Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008120 Jan Fábera Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021915 Pavel Henzl A3Ch Aero Messi c.j. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000422 Lucie Růžičková Brilley z Denveru DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO