000422

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Růžičková, PETRIS

    Arrow_down

Pes

  1. Brilley z Denveru, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  2. Agility III 500: 7/29, 43.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  3. Agility II 500: 5/36, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  4. Agility I 500: Diskvalifikován

  5. Jumping III 500: Diskvalifikován

  6. Jumping II 500: 3/36, 35.91 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  7. Jumping I 500: Diskvalifikován

  8. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  9. Jumping2+3 ML: Diskvalifikován

  10. MLA3 I: 3/7, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  11. MLA3 II: Diskvalifikován

  12. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  13. Czech Imp Jump MiniLarge: 2/17, 22.35 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  14. Jumping 1 - MiniLarge: 6/17, 41.8 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  15. Jumping 2 - MiniLarge: 3/17, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  16. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  17. Czech Imp Jump MiniLarge: 2/26, 20.6 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  18. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  19. Jumping 2 - MiniLarge: 1/26, 30.37 s, 0.0 tr. b., 6.59 m/s

  20. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  21. Agility II / ML: Diskvalifikován

  22. Agility I / ML: 2/30, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  23. Finále / ML: 2/16, 38.63 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  24. Jumping III / ML: 11/27, 36.33 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  25. Jumping II / ML: 5/28, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  26. Jumping I / ML: Diskvalifikován

  27. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  28. Agility FINÁLE ML : 1/13, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  29. Agility OPEN sobota ML: 2/19, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  30. Jumping ML neděle: Diskvalifikován

  31. Jumping sobota ML: 2/19, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  32. Zkouška MLA3 sobota : Diskvalifikován

  33. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  34. Czech Imp Jump MiniLarge: 1/19, 19.72 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  35. Jumping 1 - MiniLarge: 1/19, 33.98 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  36. Jumping 2 - MiniLarge: 4/19, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  37. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  38. Agility Open ML: Diskvalifikován

  39. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  40. Zkouška A3 ML: 1/6, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  41. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  42. Agility OPEN ML: 1/18, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  43. Jumping OPEN ML: Diskvalifikován

  44. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  45. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  46. Agility III / ML: 1/12, 38.6 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  47. Agility II / ML: Diskvalifikován

  48. Agility I / ML: 1/13, 41.66 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  49. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  50. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  51. 2.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  52. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  53. Jumping II SO ML: 1/14, 31.99 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  54. Jumping I SO ML: 1/14, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  55. Zkouška MLA3: 1/1, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  56. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  57. Agility: Diskvalifikován

  58. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 2/58, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  59. Jumping: Diskvalifikován

  60. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 34/59, 45.19 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  61. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  62. ZKOUŠKA I.: 1/7, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  63. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  64. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  65. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  66. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 42.65 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  67. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  68. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška MLA2: 1/7, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  70. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  71. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  72. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  74. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  75. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  76. ZkA. II. MLA2: Diskvalifikován

  77. ZkA. I. MLA2: 1/4, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  78. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  79. JUMPING LEHKÝ ML: Diskvalifikován

  80. JUMPING STANDARD II ML: Diskvalifikován

  81. JUMPING STANDARD I ML: Diskvalifikován

  82. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  83. 1. běh ML 2: 1/3, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  84. 2. běh MLA 2: Diskvalifikován

  85. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  86. Agility OPEN ML: 1/12, 49.27 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  87. Jumping OPEN ML: 6/12, 41.69 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  88. ZkA. I. MLA2: 1/2, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  89. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  90. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  91. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  92. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 ML: 21/43, 39.2 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  94. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  95. 1. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  97. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  98. Agility 1 ML: 1/45, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  99. Agility 2 ML: 1/43, 43.17 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  100. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  101. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  102. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  103. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  104. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  105. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  106. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: 11/46, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  107. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  108. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  109. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  110. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška MLA2: 1/2, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  112. 3. Zkouška MLA2: 1/2, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  113. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  114. 1.zkouška MLA1: 1/8, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  115. 2.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  116. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  117. Zkouška ML A1 - I.: Diskvalifikován

  118. Zkouška ML A1 - II.: Diskvalifikován

  119. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  120. Zkouška ML A1 I: Diskvalifikován

  121. Zkouška ML A1 II: 1/1, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  122. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 04. 2022

  123. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  124. První zkouška: Diskvalifikován

  125. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  126. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  128. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  129. 1.zkouška MLA1: 1/4, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  130. 2.zkouška MLA1: 2/4, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  131. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  132. II. Zk MLA1: Diskvalifikován

  133. I. Zk MLA1: Diskvalifikován

  134. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  135. Agility ML: Diskvalifikován

  136. Jumping ML: 1/17, 35.81 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  137. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  138. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  139. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  141. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  142. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  143. ZkA. II. MLA1: Diskvalifikován

  144. ZkA. I. MLA1: Diskvalifikován

  145. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  146. Jumping 1 - ML: Diskvalifikován

  147. Jumping 2 - ML: Diskvalifikován

  148. Jumping 3 - ML: Diskvalifikován

  149. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  150. 1. Zkouška MLA1: 1/2, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  151. 2. Zkouška MLA1: 1/2, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  152. 3. Zkouška MLA1: 1/2, 27.83 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  153. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  154. Sobota Jumping1 ML: Diskvalifikován

  155. Sobota MLA1 I: Diskvalifikován

  156. Sobota MLA1 II: Diskvalifikován

  157. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  158. 1.zkouška: Diskvalifikován

  159. 2.zkouška: Diskvalifikován

  160. 3.zkouška: Diskvalifikován

  161. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  162. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  163. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  164. 3. Zkouška MLA1: 2/5, 31.89 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  165. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  166. 1. zkouška ML A1: Diskvalifikován

  167. 2. zkouška ML A1: 2/4, 37.61 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  168. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  169. Agility MLA: 6/13, 44.82 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  170. Jumping MLA: Diskvalifikován

  171. Zkouška MLA1: 1/6, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s