000422

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Růžičková, PETRIS

    Arrow_down

Pes

  1. Brilley z Denveru, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  2. Agility I. I: 7/23, 37.91 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  3. Agility II. I: 2/24, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  4. Final I: 2/13, 36.67 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  5. Jumping I. I: 1/24, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  6. Jumping II. I: Diskvalifikován

  7. Jumping III. I: 2/24, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  8. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  9. Czech Imp Jump MiniLarge: 2/21, 20.0 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  10. Jumping 1 - MiniLarge: 2/22, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  11. Jumping 2 - MiniLarge: 1/22, 32.86 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  12. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  13. Agility III 500: 12/41, 39.84 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  14. Agility II 500: 5/46, 37.95 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  15. Agility I 500: 12/46, 36.18 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  16. Jumping III 500: Diskvalifikován

  17. Jumping II 500: 2/46, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  18. Jumping I 500: 1/47, 35.35 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  19. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  20. Czech Imp Jump Intermediate: 2/17, 23.68 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  21. Jumping 1 - Intermediate: 1/17, 35.65 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  22. Jumping 2 - Intermediate: 5/15, 38.76 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  23. Studenec u Trutnova - 2x J0 + A1, 3x A2, 3x A3 zkoušky, 30. 12. 2023 - 01. 01. 2024

  24. 1. A3 ML: Diskvalifikován

  25. 2. A3 ML: 1/7, 37.0 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  26. 3. A3 ML: Diskvalifikován

  27. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  28. Czech Imp Jump MiniLarge: 4/21, 19.28 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  29. Jumping 1 - MiniLarge: 1/21, 33.56 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  30. Jumping 2 - MiniLarge: 1/21, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  31. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  32. Agility 1 I: 2/14, 38.06 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  33. Finals I: 1/9, 39.24 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  34. Jumping 1 I: 1/14, 31.9 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  35. Jumping 2 I: Diskvalifikován

  36. Jumping 3 I: Diskvalifikován

  37. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  38. Czech Imp Jump Intermediate: 2/21, 19.62 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  39. Jumping 1 - Intermediate: 1/21, 30.66 s, 0.0 tr. b., 6.43 m/s

  40. Jumping 2 - Intermediate: 8/19, 35.64 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  41. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  42. 1. Zkouška MLA3: 1/6, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  43. 2. Zkouška MLA3: 1/6, 39.57 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  44. Liberec - FCI Agility World Championship 2023, 04. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  45. Agility Squads: 11/108, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  46. Jumping Squads: Diskvalifikován

  47. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  48. Agility družstev ML: 3/42, 42.75 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  49. Agility jednotlivci ML: 1/39, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  50. Jumping družstev ML: 1/42, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  51. Jumping jednotlivci ML: 1/41, 35.05 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  52. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 02. 09. 2023

  53. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška MLA3: 1/5, 33.58 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  55. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  56. FINAL INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 7/15, 43.54 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  57. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  58. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 20/66, 43.46 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  59. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: 5/66, 28.79 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  60. SATURDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE: 33/57, 47.14 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  61. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 2/39, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  62. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE: 33/66, 41.4 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  63. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE: Diskvalifikován

  64. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE: 5/57, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  65. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  66. Agility OPEN ML: 1/8, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  67. JUMPING OPEN ML: 2/8, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  68. ZkA. MLA3: 1/5, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  69. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  70. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále ML: 9/20, 39.29 s, 15.0 tr. b., 5.6 m/s

  71. Mistrovství jednotlivců MASTERS ML: 1/22, 29.16 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  72. Power & Speed MASTERS ML: 1/20, 17.83 s, 0.0 tr. b., 12.34 m/s

  73. Speciální závod - Finále ML: 1/12, 39.73 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  74. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML: 2/33, 28.92 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  75. Tachyon Trophy MASTERS ML: 1/19, 34.15 s, 0.0 tr. b., 6.35 m/s

  76. Závod družstev OPEN + MASTERS ML: 2/33, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  77. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  78. Agility 4 I: 1/37, 39.86 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  79. Agility 5 I: Diskvalifikován

  80. Agility 6 I: 10/34, 44.15 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  81. Jumping 4 I: 1/37, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  82. Jumping 5 I: 11/35, 37.98 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  83. Jumping 6 I: 1/34, 34.02 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  84. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  85. Agility 1 Intermediate: 8/38, 47.25 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  86. Agility 2 Intermediate: 2/36, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  87. Jumping 1 Intermediate: 5/38, 32.99 s, 5.0 tr. b., 6.43 m/s

  88. Jumping 2 Intermediate: 4/38, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  89. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  90. Agility I sobota: 1/21, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  91. Jumping I sobota: 1/20, 31.13 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  92. Zkouška MLA3 sobota: Diskvalifikován

  93. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  94. Agility Open I: Diskvalifikován

  95. Jumping Open I: 1/13, 23.36 s, 0.0 tr. b., 6.59 m/s

  96. Zkouška A3 I: 1/9, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  97. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  98. QA1 Agility: 9/43, 40.31 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  99. QA2 Agility: Diskvalifikován

  100. QA3 Agility: 8/42, 39.05 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  101. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  102. QJ2 Jumping: 2/43, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  103. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  104. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  105. Agility I: Diskvalifikován

  106. Jumping I: Diskvalifikován

  107. Krátký jumping I: 2/16, 21.48 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  108. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  109. Agility 1 ML: 7/18, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  110. Agility 2 ML: 5/16, 31.41 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  111. Finále ML: 3/12, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  112. Jumping 1 ML: 2/19, 29.16 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  113. Jumping 2 ML: 1/19, 26.42 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  114. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  115. Agility 1 - MiniLarge: 2/20, 20.53 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  116. Agility 2 - MiniLarge: 4/20, 23.69 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  117. Jumping 1 - MiniLarge: 1/20, 21.0 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  118. Jumping 2 - MiniLarge: 5/20, 21.09 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  119. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  120. Jumping 2+3 ML: 3/14, 34.68 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  121. MLA3 I: Diskvalifikován

  122. MLA3 II: Diskvalifikován

  123. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  124. Czech Imp Jump MiniLarge: 1/20, 20.64 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  125. Jumping 1 - MiniLarge: 1/20, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  126. Jumping 2 - MiniLarge: 5/20, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  127. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  128. Agility III 500: 7/29, 43.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  129. Agility II 500: 5/36, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  130. Agility I 500: Diskvalifikován

  131. Jumping III 500: Diskvalifikován

  132. Jumping II 500: 3/36, 35.91 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  133. Jumping I 500: Diskvalifikován

  134. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  135. Jumping2+3 ML: Diskvalifikován

  136. MLA3 I: 3/7, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  137. MLA3 II: Diskvalifikován

  138. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  139. Czech Imp Jump MiniLarge: 2/17, 22.35 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  140. Jumping 1 - MiniLarge: 6/17, 41.8 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  141. Jumping 2 - MiniLarge: 3/17, 37.32 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  142. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  143. Czech Imp Jump MiniLarge: 2/26, 20.6 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  144. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  145. Jumping 2 - MiniLarge: 1/26, 30.37 s, 0.0 tr. b., 6.59 m/s

  146. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  147. Agility II / ML: Diskvalifikován

  148. Agility I / ML: 2/30, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  149. Finále / ML: 2/16, 38.63 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  150. Jumping III / ML: 11/27, 36.33 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  151. Jumping II / ML: 5/28, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  152. Jumping I / ML: Diskvalifikován

  153. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  154. Agility FINÁLE ML : 1/13, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  155. Agility OPEN sobota ML: 2/19, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  156. Jumping ML neděle: Diskvalifikován

  157. Jumping sobota ML: 2/19, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  158. Zkouška MLA3 sobota : Diskvalifikován

  159. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  160. Czech Imp Jump MiniLarge: 1/19, 19.72 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  161. Jumping 1 - MiniLarge: 1/19, 33.98 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  162. Jumping 2 - MiniLarge: 4/19, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  163. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  164. Agility Open ML: Diskvalifikován

  165. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  166. Zkouška A3 ML: 1/6, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  167. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  168. Agility OPEN ML: 1/18, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  169. Jumping OPEN ML: Diskvalifikován

  170. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  171. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  172. Agility III / ML: 1/12, 38.6 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  173. Agility II / ML: Diskvalifikován

  174. Agility I / ML: 1/13, 41.66 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  175. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  176. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  177. 2.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  178. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  179. Jumping II SO ML: 1/14, 31.99 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  180. Jumping I SO ML: 1/14, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  181. Zkouška MLA3: 1/1, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  182. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  183. Agility: Diskvalifikován

  184. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 2/58, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  185. Jumping: Diskvalifikován

  186. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 34/59, 45.19 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  187. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  188. ZKOUŠKA I.: 1/7, 37.04 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  189. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  190. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  191. 1. Zkouška MLA3: 1/4, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  192. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 42.65 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  193. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  194. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  195. 2. Zkouška MLA2: 1/7, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  196. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  197. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  198. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  199. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  200. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  201. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  202. ZkA. II. MLA2: Diskvalifikován

  203. ZkA. I. MLA2: 1/4, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  204. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  205. JUMPING LEHKÝ ML: Diskvalifikován

  206. JUMPING STANDARD II ML: Diskvalifikován

  207. JUMPING STANDARD I ML: Diskvalifikován

  208. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  209. 1. běh ML 2: 1/3, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  210. 2. běh MLA 2: Diskvalifikován

  211. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  212. Agility OPEN ML: 1/12, 49.27 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  213. Jumping OPEN ML: 6/12, 41.69 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  214. ZkA. I. MLA2: 1/2, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  215. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  216. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  217. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  218. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  219. Jumping 2 ML: 21/43, 39.2 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  220. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  221. 1. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  222. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  223. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  224. Agility 1 ML: 1/45, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  225. Agility 2 ML: 1/43, 43.17 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  226. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  227. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  228. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  229. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  230. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  231. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  232. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: 11/46, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  233. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  234. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  235. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  236. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  237. 2. Zkouška MLA2: 1/2, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  238. 3. Zkouška MLA2: 1/2, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  239. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  240. 1.zkouška MLA1: 1/8, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  241. 2.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  242. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  243. Zkouška ML A1 - I.: Diskvalifikován

  244. Zkouška ML A1 - II.: Diskvalifikován

  245. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  246. Zkouška ML A1 I: Diskvalifikován

  247. Zkouška ML A1 II: 1/1, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  248. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 04. 2022

  249. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  250. První zkouška: Diskvalifikován

  251. Beroun - Velikonoční zkoušky, 18. 04. 2022

  252. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  253. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  254. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  255. 1.zkouška MLA1: 1/4, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  256. 2.zkouška MLA1: 2/4, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  257. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  258. II. Zk MLA1: Diskvalifikován

  259. I. Zk MLA1: Diskvalifikován

  260. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  261. Agility ML: Diskvalifikován

  262. Jumping ML: 1/17, 35.81 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  263. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  264. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  265. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  266. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  267. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  268. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  269. ZkA. II. MLA1: Diskvalifikován

  270. ZkA. I. MLA1: Diskvalifikován

  271. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  272. Jumping 1 - ML: Diskvalifikován

  273. Jumping 2 - ML: Diskvalifikován

  274. Jumping 3 - ML: Diskvalifikován

  275. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  276. 1. Zkouška MLA1: 1/2, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  277. 2. Zkouška MLA1: 1/2, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  278. 3. Zkouška MLA1: 1/2, 27.83 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  279. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  280. Sobota Jumping1 ML: Diskvalifikován

  281. Sobota MLA1 I: Diskvalifikován

  282. Sobota MLA1 II: Diskvalifikován

  283. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  284. 1.zkouška: Diskvalifikován

  285. 2.zkouška: Diskvalifikován

  286. 3.zkouška: Diskvalifikován

  287. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  288. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  289. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  290. 3. Zkouška MLA1: 2/5, 31.89 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  291. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  292. 1. zkouška ML A1: Diskvalifikován

  293. 2. zkouška ML A1: 2/4, 37.61 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  294. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  295. Agility MLA: 6/13, 44.82 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  296. Jumping MLA: Diskvalifikován

  297. Zkouška MLA1: 1/6, 34.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s