Aneta Grygarová

  1. Číslo: 000080
  2. OSA: Grant agility
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 03. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 130500 (L), Bára

    Arrow_down
  2. 183300 (L), Imai Bohemia Alké

    Arrow_down
  3. 008904 (M), Bastien Blind Date

    Arrow_down
  4. 026904 (L), Imai Bohemia Alké

    Arrow_down
  5. 015005 (L), Jewel Sykarön

    Arrow_down
  6. 027306 (I), Roxana von Skuddenhof

    Arrow_down
  7. 036007 (S), Roly

    Arrow_down
  8. 036107 (I), A3Ch Una Bohemia Alké

    Arrow_down
  9. 057708 (L), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké

    Arrow_down
  10. 036909 (XS), We Kaumi Kjarlighetenś

    Arrow_down
  11. 035310 (L), A3Ch Daithi Gee Fort Victory

    Arrow_down
  12. 002713 (L), A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké

    Arrow_down
  13. 063615 (L), Diamond Rose Wonderfull Dream

    Arrow_down
  14. 063715 (I), Lucy

    Arrow_down
  15. 090417 (L), Avalanche Based on ball

    Arrow_down
  16. 021218 (I), A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant

    Arrow_down
  17. 087618 (L), Absolute Agreement Crazy Pack

    Arrow_down
  18. 083319 (L), Artistic-Avicii Skanelands

    Arrow_down
  19. 072320 (L), Go for Trip Bohemia Grant

    Arrow_down
  20. 070321 (M), Essi Daven Dancing in the Wind

    Arrow_down
  21. 074021 (L), Raise Me Up Garou Luna Tale

    Arrow_down
  22. 058022 (L), Dinos Wäka

    Arrow_down
  23. 050623 (M), A3Ch Beetroot Happy Javelai

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  2. 1.zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: 3/14, 38.0 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  4. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  5. Agility I. I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  6. Agility II. I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 14/24, 35.3 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  7. Agility II. L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  8. Agility I. L, Go for Trip Bohemia Grant: 9/46, 36.4 s, 15.0 tr. b., 6.04 m/s

  9. Jumping I. I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 10/24, 39.67 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  10. Jumping II. I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 11/25, 32.79 s, 10.0 tr. b., 5.82 m/s

  11. Jumping III. I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  12. Jumping III. L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  13. Jumping II. L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  14. Jumping I. L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  15. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  16. Agility 1 - Intermediate, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  17. Agility 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: 19/36, 21.56 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  18. Agility 2 - Intermediate, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/23, 20.75 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  19. Agility 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: 2/36, 21.74 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  20. Jumping 1 - Intermediate, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  21. Jumping 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: 3/36, 19.6 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  22. Jumping 2 - Intermediate, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/22, 18.51 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  23. Jumping 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: 14/36, 18.5 s, 5.0 tr. b., 6.27 m/s

  24. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  25. 1. zkouška A3 L, Go for Trip Bohemia Grant: 4/11, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  26. 1. zkouška A3 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška A3 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  28. 2. zkouška A3 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/5, 35.89 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  29. 3. zkouška A3 L, Go for Trip Bohemia Grant: 5/11, 33.15 s, 20.0 tr. b., 5.43 m/s

  30. 3. zkouška A3 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/5, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  31. Kladno - Zkoušky - únor 2024, 16. 02. 2024

  32. 2. zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/1, 30.78 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  33. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  34. Agility III 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 7/41, 37.32 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  35. Agility II 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 7/46, 35.87 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  36. Agility I 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 17/46, 34.65 s, 10.0 tr. b., 5.97 m/s

  37. Jumping III 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 11/39, 32.9 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  38. Jumping II 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 16/46, 34.56 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  39. Jumping I 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  40. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  41. Czech Imp Jump Intermediate, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 8/17, 21.72 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  42. Czech Imp Jump Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  43. Jumping 1 - Intermediate, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  44. Jumping 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  45. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  46. 1. Zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  47. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  50. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 08. 12. 2023

  51. Druhá zkouška, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/2, 39.0 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  52. První zkouška, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/2, 34.73 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  53. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  54. FINÁLE JAHODOVÉ BOWLE L, Artistic-Avicii Skanelands: 3/16, 47.95 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  55. FINÁLE JAHODOVÉ BOWLE ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/8, 37.8 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  56. OPEN AGILITY sobota L, Artistic-Avicii Skanelands: 5/29, 52.91 s, 6.91 tr. b., 4.16 m/s

  57. OPEN AGILITY sobota L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  58. OPEN AGILITY sobota ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/13, 38.46 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  59. OPEN JUMPING neděle L, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  60. OPEN JUMPING neděle L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  61. OPEN JUMPING neděle ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  62. OPEN JUMPING sobota L, Artistic-Avicii Skanelands: 3/29, 40.87 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  63. OPEN JUMPING sobota L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  64. OPEN JUMPING sobota ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/13, 33.59 s, 5.0 tr. b., 6.13 m/s

  65. Zkouška LA3 neděle, Artistic-Avicii Skanelands: 3/10, 43.32 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  66. Zkouška LA3 neděle, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  67. Zkouška LA3 sobota, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  68. Zkouška LA3 sobota, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  69. Zkouška MLA3 neděle, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  70. Zkouška MLA3 sobota, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/5, 40.64 s, 20.0 tr. b., 5.41 m/s

  71. Kladno - Zkoušky - prosinec 2023, 01. 12. 2023

  72. 1. Zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  73. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: 4/6, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  75. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/1, 31.9 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  76. Královice - Svatomartinský závod družstev, 11. 11. 2023

  77. Jumping I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/11, 30.1 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  78. Zkouška I. IA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/1, 41.27 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  79. Zkouška I. LA3, Go for Trip Bohemia Grant: 4/10, 40.95 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  80. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  81. 1. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: 2/11, 33.83 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  82. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/7, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  83. 2. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: 1/11, 34.63 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  84. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  85. 3. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: 2/11, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  86. 3. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  87. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  88. 1.zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  89. 2.zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  90. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  91. Agility 1 I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  92. Agility 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  93. Agility 2 I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  94. Agility 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  95. Jumping 1 I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 7/21, 33.87 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  96. Jumping 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  97. Jumping 2 I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  98. Jumping 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  99. Lucky Loser I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  100. Lucky Loser L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  101. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  102. Agility "AKINU" L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  103. Agility "AKINU" ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  104. Jumping "Fish4Dog" L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  105. Jumping "Fish4Dog" ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  106. Zkouška "FAMILY BARF" L A3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  107. Zkouška "Plot knihy" ML A3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  108. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  109. Agility družstev ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 30/42, 46.23 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  110. Agility jednotlivci ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 12/39, 37.43 s, 15.0 tr. b., 5.88 m/s

  111. Jumping družstev ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 13/42, 35.98 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  112. Jumping jednotlivci ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  113. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2023 - 27. 08. 2023

  114. Agility – soutěž klubů, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/14, 36.42 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  115. Jumping soutež družstev, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 5/14, 28.93 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  116. Jumping soutež dvojic, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/13, 30.02 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  117. Kladno - UFO trojzkoušky (sobota), 19. 08. 2023

  118. 1. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: 2/13, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  119. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/4, 38.53 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  120. 2. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: 5/13, 46.47 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  121. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/4, 40.51 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  122. 3. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  123. 3. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  124. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  125. AGILITY dry L, Go for Trip Bohemia Grant: 13/39, 44.91 s, 20.0 tr. b., 4.9 m/s

  126. AGILITY dry ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  127. AGILITY extra dry L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  128. AGILITY extra dry ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/17, 36.9 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  129. JUMPING brut L, Go for Trip Bohemia Grant: 13/39, 34.57 s, 10.0 tr. b., 6.13 m/s

  130. JUMPING brut ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/18, 33.03 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  131. JUMPING zero brut L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  132. JUMPING zero brut ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  133. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  134. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  135. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  136. FRIDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  137. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  138. FRIDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/66, 28.17 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  139. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  140. SATURDAY - AGILITY TEAMS INTERMEDIATE, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/57, 36.43 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  141. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE, Go for Trip Bohemia Grant: 67/147, 36.69 s, 15.0 tr. b., 6.0 m/s

  142. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  143. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  144. SATURDAY - JUMPING TEAMS INTERMEDIATE, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 21/66, 40.53 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  145. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  146. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS INTERMEDIATE, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 20/62, 36.1 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  147. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  148. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS INTERMEDIATE, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  149. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE, Go for Trip Bohemia Grant: 38/135, 43.23 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  150. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  151. Agility II. M/L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/8, 36.41 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  152. Agility I. L, Go for Trip Bohemia Grant: 9/20, 44.4 s, 20.0 tr. b., 4.95 m/s

  153. Agility I. M/L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  154. Jumpingy L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  155. Jumpingy M/L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/8, 30.53 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  156. Sedlec u Mikulova - Zkouškový CZECH cup aneb czech cup(ový) rozjezd, 24. 06. 2023

  157. A3 II. ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  158. A3 I. ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/5, 33.46 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  159. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  160. Agility 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: 29/117, 33.6 s, 10.0 tr. b., 5.86 m/s

  161. Agility 1 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 10/38, 35.14 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  162. Agility 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: 19/109, 35.91 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  163. Agility 2 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/37, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  164. Jumping 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: 34/114, 33.77 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  165. Jumping 1 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/37, 32.21 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  166. Jumping 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  167. Jumping 2 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 8/36, 26.72 s, 5.0 tr. b., 6.18 m/s

  168. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  169. Mistrovství jednotlivců MASTERS Finále ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 10/20, 39.25 s, 20.0 tr. b., 5.61 m/s

  170. Mistrovství jednotlivců MASTERS ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  171. Mistrovství jednotlivců OPEN ML, A3Ch Beetroot Happy Javelai: Diskvalifikován

  172. Power & Speed OPEN L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  173. Power & Speed OPEN ML, A3Ch Beetroot Happy Javelai: Diskvalifikován

  174. Speciální závod - Finále ML, A3Ch Beetroot Happy Javelai: Diskvalifikován

  175. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L, Go for Trip Bohemia Grant: 58/112, 28.5 s, 10.0 tr. b., 6.18 m/s

  176. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS ML, A3Ch Beetroot Happy Javelai: 5/33, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  177. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L, Go for Trip Bohemia Grant: 39/106, 34.97 s, 10.0 tr. b., 6.23 m/s

  178. Tachyon Trophy OPEN L, Go for Trip Bohemia Grant: 10/50, 25.69 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  179. Tachyon Trophy OPEN ML, A3Ch Beetroot Happy Javelai: 2/12, 24.89 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  180. Závod družstev OPEN + MASTERS ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 12/33, 35.22 s, 10.0 tr. b., 6.25 m/s

  181. Závod družstev OPEN + MASTERS ML, A3Ch Beetroot Happy Javelai: 19/33, 40.16 s, 15.0 tr. b., 5.48 m/s

  182. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  183. Agility 4 I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  184. Agility 5 I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 18/35, 43.75 s, 25.0 tr. b., 5.03 m/s

  185. Agility 6 I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 15/34, 45.87 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  186. Jumping 4 I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  187. Jumping 5 I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 9/35, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  188. Jumping 6 I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 20/34, 34.86 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  189. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  190. Agility L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  191. Agility ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/8, 33.49 s, 10.0 tr. b., 5.82 m/s

  192. Finále ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  193. Jumping II. L, Go for Trip Bohemia Grant: 11/29, 32.79 s, 20.0 tr. b., 5.49 m/s

  194. Jumping II. ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  195. Jumping I. L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  196. Jumping I. ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/8, 33.38 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  197. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 13. 05. 2023

  198. Agility – soutěž jednotlivců, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  199. Jumping družstev, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/9, 27.65 s, 5.0 tr. b., 6.33 m/s

  200. Jumping družstev, Go for Trip Bohemia Grant: 10/20, 27.4 s, 15.0 tr. b., 6.39 m/s

  201. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  202. QA1 Agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 23/43, 43.97 s, 20.0 tr. b., 4.96 m/s

  203. QA1 Agility, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  204. QA2 Agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 16/43, 38.64 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  205. QA2 Agility, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  206. QA3 Agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 14/42, 37.0 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  207. QA3 Agility, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  208. QJ1 Jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/44, 32.07 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  209. QJ1 Jumping, Go for Trip Bohemia Grant: 25/117, 36.92 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  210. QJ2 Jumping, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  211. QJ2 Jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  212. QJ3 Jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  213. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  214. IA3 I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  215. IA3 II, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  216. LA3 I, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  217. LA3 II, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  218. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  219. 1.zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  220. 1.zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  221. 2.zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: 5/10, 37.05 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  222. 2.zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/6, 34.67 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  223. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  224. Agility 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  225. Agility 1 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  226. Agility 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  227. Agility 2 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  228. Finále L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  229. Jumping 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: 14/31, 28.59 s, 10.0 tr. b., 6.02 m/s

  230. Jumping 1 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  231. Jumping 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: 15/28, 26.87 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  232. Jumping 2 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  233. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  234. Agility 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: 14/36, 19.44 s, 10.0 tr. b., 6.07 m/s

  235. Agility 1 - MiniLarge, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/20, 19.15 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  236. Agility 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  237. Agility 2 - MiniLarge, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/20, 22.06 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  238. Jumping 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  239. Jumping 1 - MiniLarge, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 10/20, 21.06 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  240. Jumping 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  241. Jumping 2 - MiniLarge, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/20, 19.93 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  242. Kladno - Zkoušky - březen 2023, 10. 03. 2023

  243. 1. zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: 3/6, 40.4 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  244. 2. Zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  245. Kladno - Zkoušky - únor 2023, 17. 02. 2023

  246. Zkouška I. A3 L, Artistic-Avicii Skanelands: 1/8, 51.07 s, 7.07 tr. b., 4.31 m/s

  247. Zkouška I. A3 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  248. Zkouška I. A3 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/2, 43.4 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  249. Zkouška II. A3 L, Artistic-Avicii Skanelands: 2/7, 48.53 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  250. Zkouška II. A3 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  251. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  252. Czech Imp Jump Large, Go for Trip Bohemia Grant: 1/31, 20.3 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  253. Jumping 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  254. Jumping 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  255. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  256. Agility III 600, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  257. Agility II 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  258. Agility II 600, Go for Trip Bohemia Grant: 21/53, 49.11 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  259. Agility I 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  260. Agility I 600, Go for Trip Bohemia Grant: 35/54, 35.49 s, 15.0 tr. b., 6.2 m/s

  261. Jumping III 600, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  262. Jumping II 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  263. Jumping II 600, Go for Trip Bohemia Grant: 15/54, 34.27 s, 10.0 tr. b., 6.42 m/s

  264. Jumping I 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 11/36, 34.3 s, 10.0 tr. b., 6.21 m/s

  265. Jumping I 600, Go for Trip Bohemia Grant: 15/54, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  266. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  267. Czech Imp Jump Large, Go for Trip Bohemia Grant: 6/36, 23.67 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  268. Czech Imp Jump MiniLarge, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/17, 22.22 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  269. Jumping 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  270. Jumping 1 - MiniLarge, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/17, 36.2 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  271. Jumping 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  272. Jumping 2 - MiniLarge, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/17, 33.27 s, 0.0 tr. b., 6.46 m/s

  273. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  274. 1. Zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  275. 1. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  276. 2. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: 3/21, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  277. 2. Zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  278. 3. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: 6/21, 45.19 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  279. 3. Zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  280. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  281. Czech Imp Jump Large, Go for Trip Bohemia Grant: 17/31, 20.89 s, 10.0 tr. b., 6.03 m/s

  282. Czech Imp Jump MiniLarge, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/26, 19.87 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  283. Jumping 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  284. Jumping 1 - MiniLarge, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  285. Jumping 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  286. Jumping 2 - MiniLarge, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 10/26, 28.48 s, 5.0 tr. b., 7.02 m/s

  287. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  288. Agility II / L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  289. Agility II / ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  290. Agility I / L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  291. Agility I / ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  292. Jumping III / ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 15/27, 32.65 s, 10.0 tr. b., 6.16 m/s

  293. Jumping II / L, Go for Trip Bohemia Grant: 8/28, 35.08 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  294. Jumping II / ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 15/28, 40.15 s, 25.0 tr. b., 4.93 m/s

  295. Jumping I / L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  296. Jumping I / ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  297. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  298. 1. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  299. 1. Zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  300. 2. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: 3/10, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  301. 2. Zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  302. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  303. Agility FINÁLE L , Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  304. Agility OPEN sobota L, Artistic-Avicii Skanelands: 10/35, 48.11 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  305. Agility OPEN sobota L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  306. Jumping L neděle, Go for Trip Bohemia Grant: 8/35, 40.93 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  307. Jumping L neděle, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  308. Jumping sobota L, Go for Trip Bohemia Grant: 18/35, 30.78 s, 20.0 tr. b., 5.43 m/s

  309. Jumping sobota L, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  310. Zkouška LA3 neděle, Go for Trip Bohemia Grant: 7/17, 41.24 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  311. Zkouška LA3 neděle, Artistic-Avicii Skanelands: 9/17, 54.76 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  312. Zkouška LA3 sobota , Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  313. Zkouška LA3 sobota , Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  314. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  315. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  316. Zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  317. 2. zkouška LA3, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  318. 2. zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  319. Královice - Svatomartinský závod družstev, 12. 11. 2022

  320. Jumping L, Go for Trip Bohemia Grant: 7/30, 32.91 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  321. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  322. Zkouška II. LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 1/8, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  323. Zkouška I. LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 2/8, 34.45 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  324. Zkouška I. LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 5/13, 48.58 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  325. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  326. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 1/7, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  327. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  328. 3. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 1/7, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  329. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  330. Zkouška II / L / A2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  331. Zkouška I / L / A2, Go for Trip Bohemia Grant: 1/9, 28.96 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  332. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  333. Agility Open L, Artistic-Avicii Skanelands: 4/15, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  334. Agility Open L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  335. Agility Open ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  336. Jumping Open L, Artistic-Avicii Skanelands: 4/15, 35.59 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  337. Jumping Open L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  338. Jumping Open ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 7/10, 37.2 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  339. Zkouška A2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  340. Zkouška A3 L, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  341. Zkouška A3 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/6, 35.5 s, 10.0 tr. b., 5.92 m/s

  342. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  343. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky, Artistic-Avicii Skanelands: 3/24, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  344. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  345. Jumping L Collalloc, Artistic-Avicii Skanelands: 4/25, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  346. Jumping L Collalloc, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  347. Zkouška LA2 Billa, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  348. Zkouška LA3 Vetys, Artistic-Avicii Skanelands: 3/9, 40.47 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  349. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  350. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  351. SOUTĚŽ DVOJIC, Go for Trip Bohemia Grant: 29/43, 32.82 s, 30.0 tr. b., 5.82 m/s

  352. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Go for Trip Bohemia Grant: 8/40, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  353. SOUTĚŽ KLUBŮ, Go for Trip Bohemia Grant: 20/42, 39.21 s, 20.0 tr. b., 5.1 m/s

  354. SOUTĚŽ PODLE ROKU, Go for Trip Bohemia Grant: 13/41, 36.76 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  355. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  356. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  357. 1. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: 2/11, 39.17 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  358. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  359. 2. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: 5/11, 38.04 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  360. 3. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 8/10, 37.89 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  361. 3. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  362. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  363. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 2/5, 33.48 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  364. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 1/5, 33.24 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  365. 3. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  366. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  367. JUMPING LEHKÝ L, Go for Trip Bohemia Grant: 11/11, 32.58 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  368. JUMPING STANDARD II L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  369. JUMPING STANDARD I L, Go for Trip Bohemia Grant: 8/14, 35.77 s, 10.0 tr. b., 5.98 m/s

  370. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  371. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 1/3, 35.34 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  372. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  373. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  374. Agility OPEN L, Dinos Wäka: Diskvalifikován

  375. Agility OPEN L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  376. Jumping OPEN L, Go for Trip Bohemia Grant: 3/30, 41.75 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  377. Jumping OPEN L, Dinos Wäka: 9/30, 49.84 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  378. ZkA. III. LA1, Dinos Wäka: 1/22, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  379. ZkA. III. LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 5/7, 33.88 s, 15.0 tr. b., 5.61 m/s

  380. ZkA. II. LA1, Dinos Wäka: 2/22, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  381. ZkA. II. LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  382. ZkA. I. LA1, Dinos Wäka: 1/10, 28.64 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  383. ZkA. I. LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 3/10, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  384. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  385. Agility 1 L, Dinos Wäka: Diskvalifikován

  386. Agility 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  387. Agility 2 L, Dinos Wäka: Diskvalifikován

  388. Agility 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  389. Jumping 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  390. Jumping 1 L, Dinos Wäka: Diskvalifikován

  391. Jumping 2 L, Dinos Wäka: 27/79, 36.55 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  392. Jumping 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  393. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  394. 1. zkouška A2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  395. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  396. ZkA. II. LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 5/7, 34.37 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  397. ZkA. I. LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  398. Zátaví u Písku - O Říďův pohár II., 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  399. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  400. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  401. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  402. Agility 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  403. Agility 1 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 16/45, 36.72 s, 15.0 tr. b., 5.99 m/s

  404. Agility 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  405. Jumping 1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  406. Jumping 1 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 19/45, 36.89 s, 15.0 tr. b., 5.91 m/s

  407. Jumping 2 L, Go for Trip Bohemia Grant: 44/90, 42.14 s, 20.0 tr. b., 5.1 m/s

  408. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  409. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 6/10, 31.67 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  410. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  411. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 5/10, 35.46 s, 15.0 tr. b., 5.53 m/s

  412. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/8, 33.34 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  413. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  414. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  415. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  416. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  417. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/29, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  418. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 6/46, 33.43 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  419. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  420. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 14/47, 33.86 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  421. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  422. QA1 Agility, Go for Trip Bohemia Grant: 34/108, 38.58 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  423. QA1 Agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 38/108, 42.82 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  424. QA2 Agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 56/107, 37.38 s, 30.0 tr. b., 5.86 m/s

  425. QA2 Agility, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  426. QJ1 Jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  427. QJ1 Jumping, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  428. QJ2 Jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 38/108, 38.23 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  429. QJ2 Jumping, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  430. QJ3 Jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  431. QJ3 Jumping, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  432. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  433. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  434. Zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  435. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 4/12, 36.21 s, 20.0 tr. b., 5.52 m/s

  436. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  437. 1.Zk. LA2 neděle, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  438. 2.Zk. LA2 neděle, Go for Trip Bohemia Grant: 1/9, 33.19 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  439. 3.Zk. LA2 neděle, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  440. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  441. 1. zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  442. 1. zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  443. 2. zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  444. 2. zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/9, 37.52 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  445. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  446. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 5/6, 33.94 s, 15.0 tr. b., 5.75 m/s

  447. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  448. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/1, 43.87 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  449. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  450. Agility LA, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  451. Agility MLA, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  452. Jumping LA, Go for Trip Bohemia Grant: 15/31, 36.95 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  453. Jumping MLA, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/13, 36.44 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  454. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  455. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/3, 42.99 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  456. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  457. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  458. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  459. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  460. Agility 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: 17/47, 24.08 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  461. Agility 1 - Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  462. Agility 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: 24/47, 28.11 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  463. Agility 2 - Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  464. Jumping 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: 10/47, 24.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  465. Jumping 1 - Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 20/47, 24.42 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  466. Jumping 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: 6/45, 21.99 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  467. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  468. 1. zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 4/5, 32.17 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  469. 1. zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/2, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  470. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  471. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/2, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  472. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  473. Agility III 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  474. Agility II 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 8/26, 46.99 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  475. Agility I 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 5/26, 37.81 s, 10.0 tr. b., 6.14 m/s

  476. Jumping III 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  477. Jumping II 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  478. Jumping I 500, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 8/27, 34.3 s, 5.0 tr. b., 6.38 m/s

  479. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  480. 1. Jumping L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  481. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  482. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: 5/11, 43.01 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  483. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 01. 2022

  484. Druhá zkouška, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  485. První zkouška, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  486. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  487. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  488. Zkouška LA2 II , Go for Trip Bohemia Grant: 2/8, 40.31 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  489. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/1, 44.36 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  490. Zkouška MLA3 II , A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/1, 39.85 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  491. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  492. Czech Imp Jump Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/33, 24.67 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  493. Czech Imp Jump Large, Go for Trip Bohemia Grant: 24/33, 35.61 s, 19.61 tr. b., 3.93 m/s

  494. Jumping 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  495. Jumping 1 - Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  496. Jumping 2 - Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 9/33, 41.0 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  497. Jumping 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  498. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  499. 1. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  500. 2. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  501. 3. Zkouška LA2, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  502. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  503. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 1/10, 25.94 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  504. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/6, 39.59 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  505. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  506. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  507. 3. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/6, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  508. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  509. Agility Spokojenypes.cz L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/25, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  510. Agility Spokojenypes.cz L, Raise Me Up Garou Luna Tale: Diskvalifikován

  511. Jelení Agility L, Raise Me Up Garou Luna Tale: 3/26, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  512. Jelení Agility L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 14/26, 36.07 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  513. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 12/28, 31.03 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  514. Jumping L, Raise Me Up Garou Luna Tale: Diskvalifikován

  515. Jumping Short L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 12/27, 21.37 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  516. Jumping Short L, Raise Me Up Garou Luna Tale: 14/27, 22.59 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  517. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  518. II. zkouška A1 L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  519. I. zkouška A1 L, Go for Trip Bohemia Grant: 3/5, 23.0 s, 15.0 tr. b., 6.22 m/s

  520. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  521. Czech Imp Jump Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/36, 20.23 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  522. Czech Imp Jump Large, Go for Trip Bohemia Grant: 28/36, 28.33 s, 6.33 tr. b., 4.48 m/s

  523. Jumping 1 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  524. Jumping 1 - Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  525. Jumping 2 - Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  526. Jumping 2 - Large, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  527. Beroun - Zkoušky - prosinec 2021, 03. 12. 2021

  528. 1. zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  529. 1. zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/7, 35.39 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  530. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 3/9, 35.83 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  531. 2. zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 5/7, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  532. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  533. Agility Open L, Go for Trip Bohemia Grant: 15/38, 42.36 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  534. Agility Open L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 20/38, 38.9 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  535. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 18/38, 34.06 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  536. Jumping L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  537. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 1/8, 36.87 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  538. Zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  539. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  540. Druhá zkouška, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  541. První zkouška, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  542. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  543. 1.zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 2/10, 26.66 s, 5.0 tr. b., 6.11 m/s

  544. 1.zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  545. 2.zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  546. 2.zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/7, 38.41 s, 10.0 tr. b., 5.42 m/s

  547. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  548. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  549. Jumping L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  550. Zkouška II. LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 4/13, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  551. Zkouška II. LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/15, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  552. Zkouška I. LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 6/13, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  553. Zkouška I. LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 9/15, 43.08 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  554. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  555. Czech Imp Jump Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/46, 18.78 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  556. Jumping 1 - Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  557. Jumping 2 - Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  558. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  559. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 1/9, 25.89 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  560. 1. Zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/14, 40.17 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  561. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 1/9, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  562. 2. Zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  563. 3. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  564. 3. Zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  565. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  566. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  567. 1. Zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/10, 42.2 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  568. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  569. 2. Zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  570. 3. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  571. 3. Zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  572. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  573. Druhá zkouška, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  574. První zkouška, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  575. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  576. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  577. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 8/23, 38.71 s, 15.0 tr. b., 5.68 m/s

  578. Jumping FirstAnimal L, Go for Trip Bohemia Grant: 2/35, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  579. Jumping FirstAnimal ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  580. Zkouška A1 Click and Feed L, Go for Trip Bohemia Grant: 2/14, 26.94 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  581. Zkouška A3 Josera ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 9/10, 34.33 s, 10.0 tr. b., 6.12 m/s

  582. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  583. Agility L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 9/33, 37.85 s, 10.0 tr. b., 5.65 m/s

  584. Agility L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  585. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/32, 27.95 s, 0.0 tr. b., 6.3 m/s

  586. Jumping L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  587. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  588. Zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 7/12, 50.47 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  589. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  590. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  591. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  592. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  593. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  594. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  595. Druhá zkouška, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  596. První zkouška, Go for Trip Bohemia Grant: 1/4, 27.52 s, 5.0 tr. b., 6.25 m/s

  597. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  598. Agility Individual, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  599. Agility Squads as Individual, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  600. Jumping Individual, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  601. Jumping Squads as Individual, Artistic-Avicii Skanelands: 35/94, 40.97 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  602. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  603. 1. zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  604. 2. zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  605. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  606. Zkouška 1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  607. Zkouška 1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  608. Zkouška 2, Go for Trip Bohemia Grant: 8/9, 27.0 s, 15.0 tr. b., 5.89 m/s

  609. Zkouška 2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  610. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  611. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, Go for Trip Bohemia Grant: 1/37, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  612. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 21/37, 33.37 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  613. SOUTĚŽ DVOJIC, Go for Trip Bohemia Grant: 8/36, 31.33 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  614. SOUTĚŽ DVOJIC, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  615. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, Go for Trip Bohemia Grant: 2/35, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  616. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  617. SOUTĚŽ KLUBŮ, Go for Trip Bohemia Grant: 16/37, 36.64 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  618. SOUTĚŽ KLUBŮ, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  619. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, Go for Trip Bohemia Grant: 20/36, 32.91 s, 15.0 tr. b., 5.5 m/s

  620. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  621. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/36, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  622. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  623. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  624. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  625. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  626. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 4/18, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  627. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/10, 40.41 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  628. 3. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 6/18, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  629. 3. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  630. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  631. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  632. 1. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: 2/7, 46.74 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  633. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/3, 36.49 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  634. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  635. 2. Zkouška LA3, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  636. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/3, 35.38 s, 15.0 tr. b., 5.96 m/s

  637. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  638. 1. Jumping L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  639. 1. Jumping ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  640. 1. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 1/11, 27.37 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  641. 1. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/4, 39.27 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  642. 2. Jumping L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  643. 2. Jumping ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  644. 2. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  645. 2. Zkouška MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/4, 37.9 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  646. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  647. 1.zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  648. 2.zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  649. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  650. Zkouška L A1 - I., Go for Trip Bohemia Grant: 1/10, 31.89 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  651. Zkouška L A1 - II. , Go for Trip Bohemia Grant: 4/11, 42.94 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  652. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  653. Agility OPEN L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  654. Jumping OPEN III. L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  655. Jumping OPEN II. L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  656. Jumping OPEN I. L, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  657. Zkouška LA1, Go for Trip Bohemia Grant: 4/10, 33.88 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  658. Zkouška LA1 Neděle, Go for Trip Bohemia Grant: Diskvalifikován

  659. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  660. Agility 1 L, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  661. Agility 2 L, Artistic-Avicii Skanelands: 9/71, 41.89 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  662. Jumping 1 L, Artistic-Avicii Skanelands: 17/83, 49.45 s, 13.45 tr. b., 4.29 m/s

  663. Jumping 2 L, Artistic-Avicii Skanelands: 22/82, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  664. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  665. 1. zkouška A3 L, Artistic-Avicii Skanelands: 6/14, 46.29 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  666. 1. zkouška A3 L, Artistic-Avicii Skanelands: 6/14, 46.29 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  667. 2. zkouška A3 L, Artistic-Avicii Skanelands: 3/13, 46.31 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  668. 2. zkouška A3 L, Artistic-Avicii Skanelands: 3/13, 46.31 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  669. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  670. Druhá zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: 1/4, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  671. První zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: 1/4, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  672. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  673. Druhá zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  674. První zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: 1/1, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  675. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  676. Czech Imp Jump Large, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  677. Czech Imp Jump MiniLarge, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/16, 19.82 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  678. Jumping 1 - Large, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  679. Jumping 1 - MiniLarge, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/16, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  680. Jumping 2 - Large, Artistic-Avicii Skanelands: 2/23, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  681. Jumping 2 - MiniLarge, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  682. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  683. 1. zkouška LA2, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  684. 1. zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/10, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  685. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/10, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  686. 2. zkouška LA2, Artistic-Avicii Skanelands: 4/6, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  687. 2. zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  688. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  689. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  690. Agility L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 8/24, 37.47 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  691. Agility L, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  692. Jumping L, Artistic-Avicii Skanelands: 10/25, 39.98 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  693. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 14/25, 34.17 s, 10.0 tr. b., 5.85 m/s

  694. Zkouška LA2, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  695. Zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 6/9, 42.49 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  696. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  697. Agility L, Absolute Agreement Crazy Pack: 3/25, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  698. Agility ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/18, 31.08 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  699. Agility ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/18, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  700. Jumping L, Absolute Agreement Crazy Pack: 3/25, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  701. Jumping ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/18, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  702. Jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/18, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  703. Zkouška A3 L, Absolute Agreement Crazy Pack: 6/11, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  704. Zkouška A3 ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/7, 39.7 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  705. Zkouška A3 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  706. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  707. Agility Individual, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 9/34, 38.07 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  708. Agility Individual, Absolute Agreement Crazy Pack: 57/106, 43.35 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  709. Agility Squads as Individual, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  710. Agility Squads as Individual, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  711. Jumping Individual, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 9/34, 31.98 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  712. Jumping Individual, Absolute Agreement Crazy Pack: 30/108, 35.42 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  713. Jumping Squads as Individual, Absolute Agreement Crazy Pack: 11/108, 34.57 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  714. Jumping Squads as Individual, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  715. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  716. Trial I., Absolute Agreement Crazy Pack: 3/14, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  717. Trial I., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  718. TRIAL II., Absolute Agreement Crazy Pack: 2/14, 38.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  719. TRIAL II., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  720. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  721. Agility Large, Absolute Agreement Crazy Pack: 4/26, 37.2 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  722. Agility Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  723. Jumping Large, Absolute Agreement Crazy Pack: 2/28, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  724. Jumping Large, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 11/28, 29.52 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  725. Zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 5/12, 39.07 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  726. Zkouška LA3, Absolute Agreement Crazy Pack: 7/12, 44.57 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  727. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  728. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/14, 28.08 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  729. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/14, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  730. Agility Spokojenypes.cz ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/14, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  731. Agility Spokojenypes.cz ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 7/14, 40.38 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  732. Jelení Jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  733. Jelení Jumping ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  734. Jumping Short ML Jacob & Joseph, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/14, 21.16 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  735. Jumping Short ML Jacob & Joseph, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  736. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  737. Druhá zkouška, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  738. První zkouška, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  739. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  740. SOUTĚŽ DRUŽSTEV, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  741. SOUTĚŽ DVOJIC, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  742. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 16/45, 33.82 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  743. SOUTĚŽ KLUBŮ, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  744. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 11/44, 35.1 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  745. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  746. Finále Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/24, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  747. Finále Agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  748. Jumping 1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/53, 31.58 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  749. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/53, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  750. Jumping 2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/53, 34.14 s, 0.0 tr. b., 6.44 m/s

  751. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 15/53, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  752. Jumping 3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  753. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  754. 1. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/21, 21.89 s, 0.0 tr. b., 6.76 m/s

  755. 1. Zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/11, 39.41 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  756. 2. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  757. 2. Zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/11, 39.88 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  758. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  759. II. zkouška A3 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/4, 33.54 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  760. II. zkouška A3 ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/4, 36.87 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  761. I. zkouška A3 ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/4, 35.43 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  762. I. zkouška A3 ML, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  763. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  764. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 5/33, 28.18 s, 5.0 tr. b., 6.49 m/s

  765. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  766. Zkouška 1 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/11, 40.99 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  767. Zkouška 1 LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  768. Zkouška 2 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/10, 43.04 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  769. Zkouška 2 LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  770. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  771. II. Zk LA3, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/7, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  772. II. Zk MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  773. I. Zk LA3, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/7, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  774. I. Zk MLA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/3, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  775. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  776. I. agility L, Absolute Agreement Crazy Pack: 5/95, 42.55 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  777. I. agility L, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  778. II. agility L, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  779. II. agility L, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  780. II. jumping L, Absolute Agreement Crazy Pack: 4/97, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  781. II. jumping L, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  782. I. jumping L, Artistic-Avicii Skanelands: 54/97, 38.49 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  783. I. jumping L, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  784. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  785. Agility Trial I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/4, 33.04 s, 5.0 tr. b., 6.17 m/s

  786. Agility Trial I, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  787. Agility Trial II, Absolute Agreement Crazy Pack: 2/10, 40.26 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  788. Agility Trial II, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  789. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  790. III. jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  791. III. jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/13, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  792. II. jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/30, 33.37 s, 10.0 tr. b., 5.99 m/s

  793. II. jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/13, 46.1 s, 5.1 tr. b., 4.34 m/s

  794. II. zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  795. II. zkouška MLA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 51.79 s, 21.79 tr. b., 4.25 m/s

  796. I. jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/30, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  797. I. jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/13, 32.32 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  798. I. zkouška LA3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  799. I. zkouška MLA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  800. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  801. Druhá zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  802. Druhá zkouška, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  803. První zkouška, Artistic-Avicii Skanelands: 1/5, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  804. První zkouška, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  805. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  806. LA2- 1 běh, Artistic-Avicii Skanelands: 2/6, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  807. LA2- 1 běh, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  808. LA2 - 2běh, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/6, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  809. LA2 - 2běh, Artistic-Avicii Skanelands: 3/6, 39.11 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  810. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  811. 1. zkouška LA1, Artistic-Avicii Skanelands: 2/12, 28.83 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  812. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  813. 2. zkouška LA1, Artistic-Avicii Skanelands: 2/12, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  814. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  815. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  816. 1.běh bez zón, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  817. 1.běh se zónami , Artistic-Avicii Skanelands: 19/53, 24.31 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  818. 2.běh bez zón, Artistic-Avicii Skanelands: 11/50, 21.5 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  819. 2.běh se zónami, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  820. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  821. 1. Zkouška A1 L, Artistic-Avicii Skanelands: 2/19, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  822. 2. Zkouška A1 L, Artistic-Avicii Skanelands: 1/18, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  823. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  824. 1.zkouška LA1, Artistic-Avicii Skanelands: 2/8, 36.62 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  825. 1.zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  826. 2.zkouška LA1, Artistic-Avicii Skanelands: Diskvalifikován

  827. 2.zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  828. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  829. III. jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/6, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  830. II. jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/6, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  831. I. jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  832. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  833. Czech Imp Jump, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/21, 22.03 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  834. Czech Imp Jump, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  835. Jumping 1, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  836. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  837. Jumping 2 , Absolute Agreement Crazy Pack: 5/31, 40.18 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  838. Jumping 2 , A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/21, 46.19 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  839. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  840. 1. Zkouška LA3, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/13, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  841. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/13, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  842. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/13, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  843. 2. zkouška LA3, Absolute Agreement Crazy Pack: 6/13, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  844. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  845. Agility Finále L_neděle, Absolute Agreement Crazy Pack: 4/21, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  846. Agility Open L_sobota, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  847. Agility Open L_sobota, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  848. Jumping L_neděle, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 16/33, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  849. Jumping L_neděle, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  850. Jumping L_sobota, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/37, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  851. Jumping L_sobota, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  852. LA2_neděle, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/6, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  853. LA2_sobota, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/8, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  854. LA3_neděle, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  855. LA3_sobota, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  856. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  857. 1. Zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  858. 2. Zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 5/13, 30.19 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  859. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  860. Jumping , A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/34, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  861. Jumping , A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 24/34, 37.21 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  862. Zkouška I., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/11, 36.5 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  863. Zkouška I., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  864. Zkouška II., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/11, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  865. Zkouška II., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  866. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  867. Zkouška1 MLA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/2, 25.6 s, 0.0 tr. b., 6.52 m/s

  868. Zkouška2 MLA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  869. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  870. AgilityL, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/34, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  871. AgilityL, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 10/34, 33.2 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  872. JumpingL, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/35, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  873. JumpingL, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 21/35, 40.13 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  874. ZkouškaLA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  875. ZkouškaLA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/13, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  876. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  877. Druhá zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  878. První zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/6, 33.19 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  879. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  880. Agility L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  881. Agility ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/11, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  882. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 17/25, 31.76 s, 15.0 tr. b., 5.98 m/s

  883. Jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/11, 31.23 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  884. Zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  885. Zkouška MLA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/6, 46.92 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  886. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  887. 1. běh LA2 , A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  888. 2. běh LA2 , A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  889. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  890. Neděle Agility LA, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/35, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  891. Neděle Agility ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  892. Neděle Jumping LA, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  893. Neděle Jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/8, 32.22 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  894. Neděle Zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  895. Neděle Zkouška ML3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  896. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  897. Zk LA2 I., Absolute Agreement Crazy Pack: 2/6, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  898. Zk LA2 I., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  899. Zk LA2 II., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/6, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  900. Zk LA2 II., Absolute Agreement Crazy Pack: 2/6, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  901. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  902. Agility Open, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  903. Agility Squads as Individual, Absolute Agreement Crazy Pack: 35/137, 45.0 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  904. Agility Squads as Individual, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 71/137, 46.06 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  905. Jumping Open, Absolute Agreement Crazy Pack: 31/136, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  906. Jumping Open, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  907. Jumping Squads as Individual, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 45/138, 38.94 s, 6.94 tr. b., 4.29 m/s

  908. Jumping Squads as Individual, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  909. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  910. Soutěž družstev, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/41, 44.37 s, 15.37 tr. b., 3.88 m/s

  911. Soutěž družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 41/41, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  912. Soutěž družstev, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  913. Soutěž dvojic, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/39, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  914. Soutěž dvojic, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  915. Soutěž dvojic, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  916. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/39, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  917. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 23/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  918. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 37/39, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  919. Soutěž klubů, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 10/38, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  920. Soutěž klubů, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  921. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/39, 34.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  922. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 14/39, 35.86 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  923. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  924. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  925. Jelenův Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  926. Jelenův Jumping ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 28.91 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  927. PhysioDOG Agility L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  928. PhysioDOG Agility ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  929. Zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/6, 33.21 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  930. Zkouška MLA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/1, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  931. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  932. Agility Open L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 9/36, 37.38 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  933. Agility Open ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  934. Jumping Open L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  935. Jumping Open ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/8, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  936. ZkA. LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  937. ZkA. MLA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/3, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  938. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  939. Finále Agility, Absolute Agreement Crazy Pack: 4/21, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  940. Finále Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  941. Finále Agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  942. Jumping 1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/63, 27.53 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  943. Jumping 1, Absolute Agreement Crazy Pack: 3/63, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  944. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/63, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  945. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/62, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  946. Jumping 2, Absolute Agreement Crazy Pack: 14/62, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  947. Jumping 2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 19/62, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  948. Jumping 3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 16/60, 29.51 s, 5.0 tr. b., 6.0 m/s

  949. Jumping 3, Absolute Agreement Crazy Pack: 18/60, 33.37 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  950. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  951. II. zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  952. II. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  953. I. zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/7, 36.28 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  954. I. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/14, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  955. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  956. LA2 - I., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  957. LA2 - II., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/6, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  958. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  959. Jumping 1 - L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/11, 32.52 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  960. Jumping 1 - ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/8, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  961. Jumping 2 - L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  962. Jumping 2 - ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  963. Jumping 3 - L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 8/12, 24.47 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  964. Jumping 3 - ML, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/8, 28.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  965. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  966. Agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/40, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  967. Agility L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  968. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/37, 29.19 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  969. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  970. Zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  971. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  972. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  973. Zkouška LA2 I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/9, 38.29 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  974. Zkouška LA2 II, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  975. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  976. Ne. - Agility II. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 29/105, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  977. Ne. - Agility II. L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  978. Ne. - Jumping II. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 17/96, 37.25 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  979. Ne. - Jumping II. L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  980. So. - Agility I. L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 21/105, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  981. So. - Agility I. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 29/105, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  982. So. - Jumping I. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/107, 34.63 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  983. So. - Jumping I. L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  984. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  985. II.zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  986. I. zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 5/13, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  987. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  988. Druhá zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  989. První zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  990. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  991. QA4 Agility, Absolute Agreement Crazy Pack: 22/97, 45.52 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  992. QA4 Agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  993. QA5 Agility, Absolute Agreement Crazy Pack: 7/96, 43.31 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  994. QA5 Agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  995. QA6 Agility, Absolute Agreement Crazy Pack: 10/93, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  996. QA6 Agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  997. QJ4 Jumping, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  998. QJ4 Jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  999. QJ5 Jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1000. QJ5 Jumping, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  1001. QJ6 Jumping, Absolute Agreement Crazy Pack: 35/87, 40.21 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  1002. QJ6 Jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 59/87, 37.77 s, 20.0 tr. b., 5.8 m/s

  1003. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  1004. LA2 I., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1005. LA2 II., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1006. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  1007. 1. běh LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/17, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  1008. 1. běh LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1009. 1. běh LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/18, 38.03 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  1010. 2. běh LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1011. 2. běh LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  1012. 2. běh LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1013. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  1014. QA1 agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1015. QA1 agility, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  1016. QA2 agility, Absolute Agreement Crazy Pack: 16/120, 38.18 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1017. QA2 agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1018. QA3 agility, Absolute Agreement Crazy Pack: 21/120, 41.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1019. QA3 agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1020. QJ1 jumping, Absolute Agreement Crazy Pack: 16/123, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  1021. QJ1 jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 83/123, 35.85 s, 15.0 tr. b., 5.36 m/s

  1022. QJ2 jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1023. QJ2 jumping, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  1024. QJ3 jumping, Absolute Agreement Crazy Pack: 6/111, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  1025. QJ3 jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1026. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  1027. Pá. - Oldies (Agility V), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1028. Pá. - Power & Speed (Agility A23), A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1029. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123), A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1030. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23), A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1031. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 14/23, 41.19 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  1032. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) , A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 58/175, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  1033. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) , A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1034. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123), A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 74/170, 34.51 s, 15.0 tr. b., 5.8 m/s

  1035. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  1036. Agility Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/14, 39.56 s, 1.56 tr. b., 4.9 m/s

  1037. Agility Finále, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/14, 40.62 s, 7.62 tr. b., 4.78 m/s

  1038. Agility Finále, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  1039. Agility I., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/47, 39.75 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  1040. Agility I., Absolute Agreement Crazy Pack: 24/47, 46.84 s, 16.84 tr. b., 4.59 m/s

  1041. Agility I., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1042. Agility II., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/45, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1043. Agility II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 13/45, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1044. Agility II., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1045. Agility III., Absolute Agreement Crazy Pack: 2/42, 42.55 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1046. Agility III., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/42, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1047. Agility III., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 13/42, 40.31 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  1048. Jumping Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 32.74 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1049. Jumping Finále, Absolute Agreement Crazy Pack: 3/14, 30.99 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  1050. Jumping Finále, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/14, 31.01 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  1051. Jumping Finále, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1052. Jumping I., Absolute Agreement Crazy Pack: 1/47, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1053. Jumping I., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/47, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1054. Jumping I., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 12/47, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  1055. Jumping II., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/45, 36.38 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  1056. Jumping II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/45, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1057. Jumping II., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 12/45, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1058. Jumping III., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/40, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1059. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  1060. Agility II L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1061. Agility I L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1062. Jumping III L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/14, 34.2 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  1063. Jumping II L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1064. Jumping I L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1065. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  1066. Zkouška III LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/12, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  1067. Zkouška III LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/17, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1068. Zkouška II LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1069. Zkouška II LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1070. Zkouška I LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1071. Zkouška I LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/17, 40.36 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  1072. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  1073. Agility I, Absolute Agreement Crazy Pack: 6/167, 41.48 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1074. Agility I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1075. Agility I, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1076. Agility II, Absolute Agreement Crazy Pack: 7/165, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1077. Agility II, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1078. Agility II, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1079. Jumping I, Absolute Agreement Crazy Pack: 13/169, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  1080. Jumping I, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 18/169, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  1081. Jumping I, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 73/169, 30.47 s, 10.0 tr. b., 6.01 m/s

  1082. Jumping II, Absolute Agreement Crazy Pack: 15/161, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  1083. Jumping II, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1084. Jumping II, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1085. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  1086. I. zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1087. 2. zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1088. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  1089. Druhá zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1090. První zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/12, 30.79 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  1091. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  1092. ZkA. II. LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/17, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1093. ZkA. II. LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: 2/17, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1094. ZkA. I. LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  1095. ZkA. I. LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1096. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  1097. Zkouška 3, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 11/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1098. Zkouška 4, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 10/16, 35.29 s, 15.0 tr. b., 5.47 m/s

  1099. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  1100. 1. zkouška LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/13, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1101. 1. zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1102. 2. zkouška LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/13, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  1103. 2. zkouška LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: 2/13, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1104. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  1105. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 5/26, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  1106. Jumping L, Absolute Agreement Crazy Pack: 13/26, 38.0 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  1107. LA2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/8, 34.82 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  1108. LA2, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  1109. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  1110. Druhá zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/6, 24.59 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  1111. Druhá zkouška LA1, Absolute Agreement Crazy Pack: 2/6, 29.72 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1112. První zkouška LA1, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/6, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1113. První zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1114. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  1115. Agility 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/39, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1116. Agility 1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1117. Agility 2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1118. Agility 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1119. Finále, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1120. Jumping 1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1121. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1122. Jumping 2, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1123. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1124. Zkouška, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/21, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  1125. Zkouška, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1126. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  1127. 1. zkouška LA1, Absolute Agreement Crazy Pack: 1/8, 28.31 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1128. 1. zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/8, 28.71 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  1129. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/10, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1130. 2. zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/9, 25.98 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1131. 2. zkouška LA1, Absolute Agreement Crazy Pack: 2/9, 26.05 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1132. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/10, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1133. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  1134. Agility LA sobota, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 27/70, 41.02 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  1135. Agility LA sobota, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  1136. Finále LA neděle, Absolute Agreement Crazy Pack: 12/33, 49.17 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  1137. Finále LA neděle, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1138. Jumping LA neděle, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 12/70, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  1139. Jumping LA neděle, Absolute Agreement Crazy Pack: 13/70, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  1140. Jumping LA sobota, Absolute Agreement Crazy Pack: 13/71, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1141. Jumping LA sobota, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1142. Zkoušky LA1 neděle, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/9, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  1143. Zkoušky LA1 neděle, Absolute Agreement Crazy Pack: 3/9, 29.58 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1144. Zkoušky LA1 sobota, Absolute Agreement Crazy Pack: Diskvalifikován

  1145. Zkoušky LA1 sobota, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1146. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  1147. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/28, 37.98 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1148. Agility, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1149. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/28, 31.46 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1150. Jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1151. Zkouška, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/7, 25.8 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  1152. Zkouška, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/18, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1153. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  1154. Druhá zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1155. První zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1156. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  1157. III. jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1158. III. jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1159. II.jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 25/42, 33.06 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  1160. II.jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 29/42, 43.76 s, 10.76 tr. b., 4.11 m/s

  1161. I. jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1162. I. jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1163. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  1164. II.zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/10, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  1165. I. zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/10, 24.3 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  1166. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  1167. 1. zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/8, 36.42 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  1168. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/11, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1169. 2. zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1170. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/11, 44.5 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  1171. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  1172. Jumping DUO L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/11, 37.88 s, 10.88 tr. b., 4.38 m/s

  1173. jumping J3 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1174. jumping J3 2. LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1175. Jumping Open L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/17, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1176. Jumping Open L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1177. zkouška jumping J1 LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/4, 27.1 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  1178. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  1179. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/22, 27.24 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  1180. Jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 9/22, 25.88 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  1181. Jumping DUO, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1182. Zkouška, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/12, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1183. Zkouška, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1184. Zkouška 2., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/12, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  1185. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  1186. II. zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1187. I. zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1188. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  1189. Jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1190. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1191. Jumping DUO, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1192. Zkouška 1., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/7, 21.52 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  1193. Zkouška 1., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1194. Zkouška 2., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1195. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  1196. Jumping, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/24, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  1197. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/24, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  1198. Zkouška 1., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/8, 34.37 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  1199. Zkouška 1., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1200. Zkouška 2., A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 3/8, 30.82 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1201. Zkouška 2., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1202. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  1203. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 8/30, 30.34 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  1204. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/30, 32.64 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  1205. Zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1206. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1207. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  1208. Druhá zkouška neděle LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1209. Druhá zkouška neděle LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1210. Druhá zkouška sobota LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 6/8, 24.22 s, 10.0 tr. b., 6.15 m/s

  1211. Druhá zkouška sobota LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/14, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  1212. Druhá zkouška sobota LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/14, 38.69 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1213. První zkouška neděle LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1214. První zkouška neděle LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1215. První zkouška sobota LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/8, 25.12 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  1216. První zkouška sobota LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/14, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1217. První zkouška sobota LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1218. SuperG Basic agility L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1219. SuperG Basic jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 1/11, 33.91 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1220. SuperG Challenge agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1221. SuperG Challenge jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1222. SuperG Challenge jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1223. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  1224. Agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/36, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1225. Agility L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/36, 40.11 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  1226. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/36, 30.3 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1227. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1228. Super Fin J L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/14, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  1229. Super Fin J L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1230. Zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1231. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/11, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1232. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  1233. A1 - druhá zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 4/10, 24.85 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  1234. A1 - první zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1235. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  1236. Agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/27, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1237. Agility L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1238. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1239. Jumping L, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1240. Zkouška LA1, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1241. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1242. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  1243. Soutěž družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/52, 33.0 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1244. Soutěž družstev, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 16/52, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1245. Soutěž družstev, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 30/52, 41.84 s, 21.84 tr. b., 3.8 m/s

  1246. Soutěž dvojic, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 2/50, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  1247. Soutěž dvojic, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 15/50, 25.97 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  1248. Soutěž dvojic, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 16/50, 27.5 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  1249. Soutěž fen proti psům, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/46, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1250. Soutěž fen proti psům, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1251. Soutěž fen proti psům, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1252. Soutěž klubů, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/52, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1253. Soutěž klubů, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/52, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1254. Soutěž klubů, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: 13/52, 36.31 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  1255. Soutěž podle plemen, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/48, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1256. Soutěž podle plemen, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/48, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1257. Soutěž podle plemen, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1258. Soutěž podle roku narození, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/52, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1259. Soutěž podle roku narození, A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant: Diskvalifikován

  1260. Soutěž podle roku narození, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1261. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  1262. Jumping II L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/44, 31.05 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1263. Jumping I L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1264. Tuneliáda L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/39, 26.81 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  1265. ZkA. I. LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1266. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  1267. III. jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/23, 34.4 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1268. II. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/26, 34.7 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  1269. I. JUMPING L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/26, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1270. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  1271. Agility 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/54, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1272. Agility 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1273. Agility 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1274. Agility 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1275. Agility 3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/47, 40.45 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1276. Finále Agility LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/17, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1277. Finále Agility LA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1278. Finále Jumping LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/15, 33.47 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  1279. Finále Jumping LA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1280. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/54, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1281. Jumping 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 12/54, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1282. Jumping 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/49, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1283. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 12/49, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1284. Jumping 3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/45, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1285. Řitka - Zkoušky - duben 2018, 06. 04. 2018

  1286. 1. zkouška LA2, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  1287. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/9, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1288. 2. zkouška LA2, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  1289. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1290. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  1291. AGILITY, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/52, 42.23 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1292. AGILITY, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/50, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1293. AGILITY, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  1294. AGILITY, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  1295. JUMPING, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/49, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1296. JUMPING, Avalanche Based on ball: 17/51, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1297. JUMPING, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 18/51, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1298. JUMPING, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  1299. LA2, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  1300. LA2, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  1301. LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/23, 41.11 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  1302. LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1303. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  1304. Agility, Avalanche Based on ball: 1/47, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  1305. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/47, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1306. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 13/50, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1307. Agility, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  1308. Finále, Avalanche Based on ball: 8/19, 38.98 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  1309. Finále, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/19, 46.28 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  1310. Jumping, Avalanche Based on ball: 2/47, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1311. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 22/47, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  1312. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1313. Jumping, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  1314. Zkouška LA2, Avalanche Based on ball: 2/20, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1315. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/23, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  1316. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  1317. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/49, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1318. Agility, Avalanche Based on ball: Diskvalifikován

  1319. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/50, 31.61 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  1320. Jumping, Avalanche Based on ball: 14/50, 30.62 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  1321. Zkouška LA2, Avalanche Based on ball: 1/19, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  1322. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1323. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  1324. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/11, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1325. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1326. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1327. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1328. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  1329. II. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1330. I. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/28, 43.07 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1331. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  1332. Agility - hra Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1333. Agility - hra Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1334. Agility SuperG - Challenge Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/14, 49.45 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1335. Agility SuperG - Challenge Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/14, 47.42 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1336. Jumping - hra Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/24, 24.59 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1337. Jumping - hra Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1338. Jumping SuperG - Challenge Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/14, 48.13 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1339. Jumping SuperG - Challenge Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/14, 55.0 s, 16.0 tr. b., 3.75 m/s

  1340. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  1341. Jumping - hra Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/35, 23.93 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  1342. Jumping - hra Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 12/35, 23.03 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  1343. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/17, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1344. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/17, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1345. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  1346. Jumping LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/12, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  1347. Zkouška první LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/12, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  1348. Zkouška VIP LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/12, 41.59 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1349. Běšiny - 16. GRANT PRIX BOHEMIA 2017, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  1350. Agility Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/24, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1351. Agility Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1352. Agility Veteráni Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/2, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1353. Agility Veteráni Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1354. druhá zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/6, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1355. Jumping Grant Prix Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/8, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1356. Jumping Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/16, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1357. Jumping Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/18, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1358. Jumping Veteráni Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/2, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1359. Jumping Veteráni Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1360. první zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/7, 44.04 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  1361. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1362. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1363. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  1364. Agility družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 28/88, 38.52 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1365. Agility jednotlivců, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 35/87, 42.68 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  1366. Jumping družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 34/88, 42.57 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1367. Jumping jednotlivců, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 15/87, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  1368. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  1369. Agility Ne - LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/50, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  1370. Agility Ne - LA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 12/50, 28.17 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  1371. Jumping Ne - LA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/51, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1372. Jumping Ne - LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/51, 30.26 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1373. Zka Ne - LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/20, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1374. Zka Ne - LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 10/20, 46.4 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1375. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  1376. Agility Kluby Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1377. Agility Kluby Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1378. Jumping Družstva Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/57, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1379. Jumping Družstva Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/57, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1380. Jumping Dvojice Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/57, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  1381. Jumping Dvojice Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 24/57, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  1382. Podle roku narození Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/55, 39.76 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1383. Podle roku narození Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/55, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1384. Soutěž feny proti psům Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/53, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  1385. Soutěž feny proti psům Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/53, 33.22 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1386. Soutěž plemen Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/54, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1387. Soutěž plemen Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 10/54, 36.22 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1388. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  1389. II. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1390. I. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1391. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  1392. Jump III. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1393. Jump II. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/52, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1394. ZkA. Ne LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/20, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1395. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  1396. Agility - Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/91, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1397. Agility - So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/97, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1398. Agility - So, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1399. Jumping - Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/89, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1400. Jumping - So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 37/97, 31.01 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  1401. Jumping - So, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1402. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  1403. Agility Individuals Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 16/95, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1404. Agility Individuals Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 22/95, 49.16 s, 6.16 tr. b., 4.17 m/s

  1405. Agility Pairs Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/93, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1406. Agility Pairs Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/93, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1407. Agility Teams Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/93, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1408. Agility Teams Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1409. Jumping Individuals Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 11/92, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1410. Jumping Individuals Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1411. Jumping Nations Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/96, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1412. Jumping Nations Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 17/96, 42.22 s, 2.22 tr. b., 4.38 m/s

  1413. Jumping Pairs Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 16/94, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1414. Jumping Pairs Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 32/94, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1415. Jumping Teams Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 13/93, 34.62 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  1416. Jumping Teams Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 16/93, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  1417. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  1418. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 35/108, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  1419. Jednotlivci A2/A3 - Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1420. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/117, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1421. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 23/117, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  1422. Oldies - Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/8, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  1423. Oldies - Finále, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/8, 44.15 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1424. Oldies - Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/8, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1425. Power & speed A2/A3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1426. Power & speed A2/A3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1427. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 12/121, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  1428. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1429. 1Q Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 38/157, 31.19 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  1430. 1Q Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1431. 2Q Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/157, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1432. 2Q Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1433. 3Q Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1434. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  1435. 1. běh LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/10, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1436. 2. běh LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1437. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  1438. 1. Zka - LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/9, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1439. 1. Zka - LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/9, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  1440. 2. Zka - LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1441. 2. Zka - LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1442. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  1443. QA1 agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 12/135, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1444. QA1 agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 51/135, 45.59 s, 15.59 tr. b., 4.08 m/s

  1445. QA2 agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 19/127, 33.57 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  1446. QA2 agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 34/127, 42.03 s, 7.03 tr. b., 4.21 m/s

  1447. QA3 agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 9/130, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1448. QA3 agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1449. QJ1 jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/135, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1450. QJ1 jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1451. QJ2 jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 43/135, 35.58 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  1452. QJ2 jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1453. QJ3 jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 47/118, 39.22 s, 5.22 tr. b., 4.46 m/s

  1454. QJ3 jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1455. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  1456. III. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/12, 43.28 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1457. III. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1458. II. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/12, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  1459. II. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/12, 39.53 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  1460. IV. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/12, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1461. IV. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1462. I. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/12, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1463. I. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1464. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  1465. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/39, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1466. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 12/39, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1467. Fun Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 9/34, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  1468. Fun Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 15/34, 26.92 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  1469. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/39, 34.82 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  1470. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 17/39, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1471. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  1472. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/11, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1473. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/11, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1474. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1475. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1476. Řitka - Březen 2017 - zkoušky, 17. 03. 2017

  1477. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1478. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1479. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1480. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1481. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  1482. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/43, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1483. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1484. FINÁLE, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/17, 43.66 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  1485. FINÁLE, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1486. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/46, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1487. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/46, 38.9 s, 0.9 tr. b., 3.91 m/s

  1488. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  1489. 1. ZK LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/13, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1490. 1. ZK LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1491. 2. ZK LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/13, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  1492. 2. ZK LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/13, 35.32 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1493. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  1494. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/47, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1495. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/47, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1496. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/48, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1497. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 14/48, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  1498. Řitka - únor 2017 - Zkoušky, 10. 02. 2017

  1499. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/9, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1500. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1501. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/9, 43.28 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1502. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/9, 42.78 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  1503. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  1504. Czech Imp Jump Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 13/43, 17.83 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1505. Czech Imp Jump Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 20/43, 19.13 s, 0.13 tr. b., 4.81 m/s

  1506. Jumping 1 Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/43, 31.43 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1507. Jumping 1 Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/43, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1508. Jumping 2 Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/43, 29.27 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1509. Jumping 2 Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 12/43, 31.2 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1510. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  1511. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/31, 47.59 s, 5.59 tr. b., 3.97 m/s

  1512. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1513. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/30, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1514. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1515. Zka - LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/12, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1516. Zka - LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1517. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  1518. Jumping III. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/45, 32.21 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  1519. Jumping III. L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/45, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  1520. Jumping II. L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/45, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1521. Jumping II. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1522. Jumping I. L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/45, 26.04 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1523. Jumping I. L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/45, 26.14 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1524. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  1525. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1526. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1527. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1528. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/11, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1529. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/11, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1530. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1531. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  1532. Jumping-Finále chov. stanic LA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/11, 30.25 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1533. Jumping-Finále chov. stanic LA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/11, 31.19 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  1534. Jumping Open (kval. jednotlivců) LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/20, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  1535. Jumping Open (kval. jednotlivců) LA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/20, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1536. Jumping Open (kval. jednotlivců) LA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1537. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/13, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1538. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1539. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1540. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  1541. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/5, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1542. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1543. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  1544. Jumping hra Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1545. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/17, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1546. Běšiny - Zkoušky - říjen 2016, 02. 10. 2016

  1547. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/8, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1548. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/8, 36.0 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1549. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1550. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/8, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  1551. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/8, 36.59 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  1552. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/8, 36.69 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1553. Běšiny - 15. GRANT PRIX BOHEMIA 2016, 01. 10. 2016

  1554. Grant Prix - Agility Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/25, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1555. Grant Prix - Agility Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1556. Grant Prix - Agility Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1557. Grant Prix Bohemia - 1. kolo Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/13, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  1558. Grant Prix Bohemia - 1. kolo Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1559. Grant Prix Bohemia - 2. kolo Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/13, 30.04 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1560. Grant Prix Bohemia - 2. kolo Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1561. Grant Prix - Jumping OpenLarge, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/23, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1562. Grant Prix - Jumping OpenLarge, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1563. Grant Prix - Jumping OpenLarge, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1564. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/12, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1565. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1566. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1567. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  1568. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/51, 31.59 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  1569. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/51, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1570. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/51, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1571. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1572. Zka - LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/12, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1573. Zka - LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1574. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  1575. LA3_1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/6, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  1576. LA3_1 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/6, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1577. LA3_2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/6, 42.08 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  1578. LA3_2 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1579. Sedlec u Mikulova - Mistrovství ČR v SuperG agility, 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  1580. Agility Open, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/33, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1581. Agility Open, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1582. Agility Super G Challenge, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/13, 35.86 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  1583. Agility Super G Challenge, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1584. Agility Trial, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/12, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1585. Agility Trial, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1586. Jumping Open, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/33, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1587. Jumping Open, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/33, 32.62 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  1588. Jumping Super G Challenge, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1589. Jumping Super G Challenge, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1590. Jumping Trial, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/12, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  1591. Jumping Trial, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/12, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1592. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  1593. Agility družstva, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 41/66, 39.0 s, 20.0 tr. b., 5.05 m/s

  1594. Agility jednotlivci, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1595. Jumping družstva, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 20/66, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  1596. Jumping jednotlivci, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 20/65, 31.7 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  1597. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  1598. Agility Kluby Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/53, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1599. Agility Kluby Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/53, 42.88 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1600. Agility Kluby Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/53, 41.06 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  1601. Agility Plemen Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/53, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1602. Agility Plemen Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/53, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1603. Agility Plemen Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1604. Agility - podle roku narození Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/53, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1605. Agility - podle roku narození Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 16/53, 37.25 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  1606. Agility - podle roku narození Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1607. Jumping Družstev Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/52, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  1608. Jumping Družstev Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/52, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1609. Jumping Družstev Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1610. Jumping Dvojic Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/53, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1611. Jumping Dvojic Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 19/53, 40.16 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  1612. Jumping Dvojic Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1613. Jumping Feny-Psi Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/52, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1614. Jumping Feny-Psi Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/52, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1615. Jumping Feny-Psi Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1616. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  1617. Agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/37, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1618. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/37, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1619. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/39, 30.43 s, 0.43 tr. b., 3.98 m/s

  1620. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/39, 28.69 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1621. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/14, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1622. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/14, 39.87 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  1623. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  1624. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/48, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1625. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/49, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1626. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 11/49, 28.72 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  1627. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/15, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1628. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1629. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  1630. QA5 Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/182, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1631. QA5 Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1632. QA6 Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/186, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1633. QA6 Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1634. QJ5 Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/187, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1635. QJ5 Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1636. QJ6 Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 37/182, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1637. QJ6 Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1638. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  1639. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1640. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1641. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1642. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1643. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  1644. Agility Open III Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/38, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1645. Agility Open III Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1646. Agility Open I Large (i družstva), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/38, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1647. Agility Open I Large (i družstva), A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 10/38, 32.41 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  1648. Agility Open I Large (i družstva), A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 19/38, 40.26 s, 9.26 tr. b., 4.07 m/s

  1649. Finále Agility Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/12, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  1650. Finále Agility Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1651. Finále Jumping Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/13, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1652. Jumping Open III Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/41, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1653. Jumping Open III Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 11/41, 30.54 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  1654. Jumping Open III Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 12/41, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1655. Jumping Open II Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/37, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  1656. Jumping Open II Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1657. Jumping Open II Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1658. Jumping Open I Large (i družstva), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/38, 31.09 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  1659. Jumping Open I Large (i družstva), A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1660. Jumping Open I Large (i družstva), A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1661. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  1662. Zkouska III LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1663. Zkouska II LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1664. Zkouska I LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1665. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XV, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  1666. Agility Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/40, 50.24 s, 10.24 tr. b., 3.98 m/s

  1667. Agility Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1668. Agility Open (neděle) Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1669. Agility Open (neděle) Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1670. Jumping Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/38, 42.14 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  1671. Jumping Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1672. Jumping Open (neděle) Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1673. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/20, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1674. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/20, 35.56 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  1675. Zkouška LA3 (Ne), A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/19, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1676. Zkouška LA3 (Ne), A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/19, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  1677. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  1678. agility zkouška 1 LA1, Diamond Rose Wonderfull Dream: 3/16, 29.97 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  1679. agility zkouška 1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1680. agility zkouška 2 LA1, Diamond Rose Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1681. agility zkouška 2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/6, 42.2 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  1682. jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/39, 31.4 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  1683. jumping L, Diamond Rose Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1684. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  1685. Agility Open L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/30, 31.77 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1686. Agility Open L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/30, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1687. Agility Open L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/30, 35.97 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  1688. Finále L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/16, 22.27 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1689. Finále L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/16, 21.91 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1690. Finále L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/16, 23.72 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1691. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/9, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1692. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/9, 39.39 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1693. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1694. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  1695. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/7, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1696. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1697. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/7, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1698. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1699. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  1700. 1. ZK LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/13, 44.19 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  1701. 1. ZK LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1702. 2. ZK LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1703. 2. ZK LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1704. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  1705. 1. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1706. 1. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1707. 1. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1708. 2. zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/10, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1709. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/10, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1710. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1711. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  1712. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/48, 44.48 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1713. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/48, 49.54 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  1714. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1715. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/48, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1716. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/48, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1717. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 13/48, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1718. ZkA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/18, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1719. ZkA, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/18, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  1720. ZkA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1721. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  1722. 1. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/9, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1723. 1. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/9, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1724. 1. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1725. 2. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/9, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1726. 2. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/9, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1727. 2. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/9, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1728. Řitka - Zkoušky - prosinec 2015, 11. 12. 2015

  1729. Zkouška LA3 druhá, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/11, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1730. Zkouška LA3 druhá, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1731. Zkouška LA3 druhá, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1732. Zkouška LA3 první, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/11, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1733. Zkouška LA3 první, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/11, 36.81 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  1734. Zkouška LA3 první, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1735. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  1736. Agility SuperG Challenge Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/18, 45.14 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1737. Agility SuperG Challenge Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/18, 51.94 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  1738. Agility SuperG Challenge Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1739. Jumping SuperG Challenge Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/19, 54.23 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1740. Jumping SuperG Challenge Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/19, 50.43 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1741. Jumping SuperG Challenge Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1742. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  1743. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/34, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  1744. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/34, 34.75 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1745. Jumping L, Lucy: 4/27, 26.18 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1746. Jumping L, Diamond Rose Wonderfull Dream: Diskvalifikován

  1747. Zkouška agility LA1, Lucy: 3/23, 29.58 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1748. Zkouška agility LA1, Diamond Rose Wonderfull Dream: 9/23, 29.93 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1749. Zkouška agility LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/17, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  1750. Zkouška agility LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1751. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  1752. Agility Open (TopCup) Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/29, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  1753. Agility Open (TopCup) Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/29, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1754. A3 (Top Cup) Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/17, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  1755. A3 (Top Cup) Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1756. TOP CUP Finále Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/15, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1757. TOP CUP Finále Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/15, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1758. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/17, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1759. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1760. Běšiny - 14. GRANT PRIX BOHEMIA 2015, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  1761. GP - Agility Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/29, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1762. GP - Agility Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/29, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  1763. GP - Agility Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1764. GP - Jumping II Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/25, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1765. GP - Jumping II Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/25, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1766. GP - Jumping II Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1767. GP - Jumping I Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/27, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1768. GP - Jumping I Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1769. GP - Jumping I Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1770. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1771. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1772. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1773. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1774. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1775. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1776. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  1777. Agility squads, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/48, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1778. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 28/50, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  1779. Jumping Squads, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1780. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  1781. Agility klubů, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 45/44, 42.2 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  1782. Agility klubů, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1783. Jumping družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/49, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1784. Jumping družstev, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/49, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1785. Jumping družstev, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/49, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1786. Jumping dvojic, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/49, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1787. Jumping dvojic, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 13/49, 41.65 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  1788. Jumping dvojic, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1789. Soutěž feny proti psům, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/48, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1790. Soutěž feny proti psům, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/48, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1791. Soutěž feny proti psům, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1792. Soutěž podle roku narození, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/49, 38.25 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  1793. Soutěž podle roku narození, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 9/49, 43.5 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1794. Soutěž podle roku narození, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1795. Cvikov - 20. Cvikovské zkoušky agility, 06. 08. 2015

  1796. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1797. Cvikov - 19. Cvikovské zkoušky agility, 03. 08. 2015

  1798. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/8, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  1799. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  1800. Agility Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 17/140, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  1801. Agility Ne, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1802. Agility So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 25/151, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  1803. Agility So, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 30/151, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1804. Jumping Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 32/133, 30.15 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1805. Jumping Ne, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1806. Jumping So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/146, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1807. Jumping So, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 53/146, 44.86 s, 12.86 tr. b., 4.24 m/s

  1808. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2015, 30. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  1809. Agility III Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/53, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1810. Agility II Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/55, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1811. Agility I Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1812. Finále Agility Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1813. Jumping III Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 18/54, 30.53 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  1814. Jumping II Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/55, 31.44 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  1815. Jumping I Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1816. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2015, 08. 05. 2015

  1817. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/34, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  1818. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/34, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1819. Zkouška, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1820. Zkouška, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1821. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  1822. Agility Open II Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/33, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1823. Agility Open II Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/33, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  1824. Agility Open I Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/35, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1825. Agility Open I Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1826. Jumping Open III Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/35, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1827. Jumping Open III Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1828. Jumping Open II Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/35, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  1829. Jumping Open II Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/35, 33.1 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1830. Jumping Open I Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/35, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1831. Jumping Open I Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/35, 36.02 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  1832. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  1833. Agility 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 21/183, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  1834. Agility 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 82/183, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  1835. Agility 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1836. Agility 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1837. Jumping 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 29/184, 33.54 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1838. Jumping 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1839. Jumping 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 17/182, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1840. Jumping 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 23/182, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1841. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIV., 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  1842. Agility Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/34, 37.54 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1843. Agility Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/32, 35.89 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1844. Agility Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/34, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1845. Agility Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/34, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  1846. Agility Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1847. Agility Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1848. Jumping Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/34, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1849. Jumping Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/34, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1850. Jumping Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1851. Jumping Open Large, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/32, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1852. Jumping Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/32, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  1853. Jumping Open Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/32, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  1854. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/15, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1855. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1856. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1857. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1858. Zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1859. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1860. Horšovský Týn - O Kozinův čakan, 28. 03. 2015 - 29. 03. 2015

  1861. So_agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/49, 35.18 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  1862. So_agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1863. So_jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1864. So_jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1865. So_ LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1866. So_ LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1867. Řitka - ZKOUŠKY - březen 2015, 13. 03. 2015

  1868. 1.ZKOUSKA LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/15, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1869. 1.ZKOUSKA LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/15, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1870. 1.ZKOUSKA LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1871. 2.zkouska LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/15, 38.65 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  1872. 2.zkouska LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/15, 41.09 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  1873. 2.zkouska LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1874. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2015, 20. 02. 2015

  1875. Zkouska1 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/15, 44.0 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  1876. Zkouska1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1877. Zkouska1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1878. zkouska2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/14, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1879. zkouska2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/14, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1880. zkouska2 LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/14, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1881. Řitka - Zkoušky - leden 2, 30. 01. 2015

  1882. 1.zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1883. 2. zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1884. 2. zkouška LA3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1885. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  1886. Agility LA sobota, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/76, 32.9 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1887. Agility LA sobota, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1888. Jumping LA neděle, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/78, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1889. Jumping LA neděle, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 28/78, 39.54 s, 11.54 tr. b., 4.1 m/s

  1890. Jumping LA sobota, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/77, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1891. Jumping LA sobota, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 12/77, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1892. Velké finále LA neděle, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/36, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1893. Velké finále LA neděle, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/36, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1894. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/27, 46.19 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1895. Zkoušky LA3 neděle, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1896. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/32, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1897. Zkoušky LA3 sobota, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1898. Louny - O sněhovou vločku, 04. 01. 2015

  1899. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/43, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  1900. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1901. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1902. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/43, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  1903. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 10/43, 43.17 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  1904. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/43, 47.01 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  1905. Zka LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 10/17, 31.58 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  1906. Zka LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 38.04 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1907. Zka LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1908. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  1909. zkouška 1 LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/13, 34.36 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  1910. zkouška 1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1911. zkouška 2 LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/13, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1912. zkouška 2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1913. Řitka - Zkoušky - prosinec 2014, 05. 12. 2014

  1914. zkouska1 LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/14, 25.41 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1915. zkouska1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/8, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1916. zkouska1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/8, 36.81 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1917. zkouska2 LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/14, 30.0 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1918. zkouska2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/8, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  1919. zkouska2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1920. Rudná u Prahy - TOP INDOOR CUP 2014, 23. 11. 2014

  1921. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/38, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  1922. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1923. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1924. Finále, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/38, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  1925. Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1926. Finále, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1927. Zkouška, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/15, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1928. Zkouška, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/15, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1929. Zkouška, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/18, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1930. Chvalnov - Mistrovství ČR v SuperG agility, 18. 10. 2014 - 19. 10. 2014

  1931. Agility SuperG challenge, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1932. Agility SuperG challenge, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1933. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/10, 25.89 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  1934. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/12, 28.6 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  1935. Jumping Open, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/29, 41.77 s, 20.77 tr. b., 3.4 m/s

  1936. Jumping Open, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1937. Běšiny - 13. GRANT PRIX BOHEMIA 2014, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  1938. AGILITY I, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/31, 44.84 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  1939. AGILITY I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/31, 45.35 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1940. AGILITY I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1941. JUMPING I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/31, 25.88 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  1942. JUMPING I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/31, 27.12 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  1943. JUMPING I, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 18/31, 33.47 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  1944. JUMPING II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/29, 28.41 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  1945. JUMPING II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/29, 29.31 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  1946. JUMPING II, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1947. Zk, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/9, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1948. Zk, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/14, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1949. Zk, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/14, 33.72 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1950. Zk, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/15, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1951. Zk, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 7/8, 27.12 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  1952. Zk, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 13/15, 30.72 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1953. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  1954. Agility Individual, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1955. Agility Individual, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1956. Agility Squads, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 23/55, 34.85 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  1957. Agility Squads, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 26/55, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  1958. Jumping Individual, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 14/56, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1959. Jumping Individual, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 24/56, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  1960. Jumping Squads, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 30/55, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1961. Jumping Squads, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 34/55, 40.18 s, 5.18 tr. b., 4.38 m/s

  1962. Hulín - Mont agi Hulín, 20. 09. 2014

  1963. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/13, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1964. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1965. Finale Krmiva Hulin, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/16, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1966. Finale Krmiva Hulin, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1967. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/18, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  1968. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1969. Majsa Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/47, 37.01 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1970. Majsa Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1971. Mariánské Lázně - Táborové agilitění 2014, 07. 09. 2014

  1972. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1973. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1974. Zkouška LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1975. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1976. Zkouška2 LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/13, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  1977. Zkouška2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/8, 35.42 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  1978. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 29. 08. 2014 - 31. 08. 2014

  1979. Agility kl., A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/39, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  1980. Agility kl., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/39, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1981. Agility kl., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1982. Jumping dr., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/39, 27.69 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  1983. Jumping dr., A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 12/39, 28.38 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  1984. Jumping dr., A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1985. SUPER G, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/33, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1986. SUPER G, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/33, 47.0 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  1987. Cvikov - 16. Cvikovské zkoušky agility, 07. 08. 2014

  1988. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/8, 38.04 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  1989. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  1990. Agility Final, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/19, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  1991. Agility Final, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  1992. I. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 12/102, 45.78 s, 11.78 tr. b., 4.37 m/s

  1993. I. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1994. II. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/90, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1995. II. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  1996. III. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/94, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1997. III. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 13/94, 42.08 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1998. II. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/98, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1999. II. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 17/98, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  2000. I. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/103, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  2001. I. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2002. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2014, 31. 05. 2014 - 01. 06. 2014

  2003. Agility 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/44, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  2004. Agility 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2005. Agility 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2006. Agility 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/44, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  2007. Agility 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/44, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  2008. Agility 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/44, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  2009. Agility 3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2010. Fin AGI, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/14, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  2011. Fin AGI, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2012. Fin AGI, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2013. Fin JMP, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/15, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  2014. Fin JMP, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/15, 28.84 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  2015. Fin JMP, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/15, 42.66 s, 14.66 tr. b., 3.98 m/s

  2016. Jumping 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/43, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  2017. Jumping 1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2018. Jumping 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2019. Jumping 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/45, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  2020. Jumping 2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/45, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  2021. Jumping 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 20/45, 40.43 s, 17.43 tr. b., 4.25 m/s

  2022. Jumping 3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/42, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  2023. Jumping 3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2024. Jumping 3, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2025. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  2026. Agility - Malé finále , A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/11, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  2027. Agility Open I., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 12/91, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  2028. Agility Open II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 9/84, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  2029. Agility - Velké finále - Fijálový běh , A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/8, 37.55 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  2030. Jumping Open I., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2031. Jumping Open II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/61, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  2032. Jumping Open III, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2033. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2014, 08. 05. 2014

  2034. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/42, 28.08 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  2035. Zkoušky, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2036. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a pyrenejský ovčák, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  2037. Agility 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2038. Agility 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2039. Jumping 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/26, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  2040. Jumping 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/26, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  2041. Jumping 3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2042. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  2043. Agility 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 26/122, 36.3 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  2044. Agility 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/118, 42.41 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  2045. Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/19, 31.73 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  2046. Jumping 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/122, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  2047. Jumping 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2048. Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIII, 19. 04. 2014 - 20. 04. 2014

  2049. Agility Open, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/40, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  2050. Agility Open, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/40, 45.14 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  2051. Agility Open II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/40, 34.05 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  2052. Agility Open II., A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2053. Agility "zkoušky", A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/19, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  2054. Agility "zkoušky", A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2055. Agility "zkoušky II.", A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2056. Agility "zkoušky II.", A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2057. Jumping Open, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/39, 37.5 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  2058. Jumping Open, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/39, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  2059. Jumping Open II., A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/39, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  2060. Jumping Open II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/39, 34.38 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  2061. Chabařovice - TOP CUP 2014 OUTDOOR, 13. 04. 2014

  2062. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 15/31, 42.6 s, 10.6 tr. b., 3.97 m/s

  2063. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2064. Agility finále, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/17, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  2065. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/32, 26.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  2066. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/32, 30.67 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  2067. ZkA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/17, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  2068. ZkA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/17, 37.36 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  2069. Mikulov - Podpálavská drkotačka III., 15. 03. 2014

  2070. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/35, 36.92 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  2071. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/35, 26.24 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  2072. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2073. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 08. 03. 2014 - 09. 03. 2014

  2074. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/29, 30.39 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  2075. Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/13, 34.0 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  2076. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/27, 28.6 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  2077. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2078. Zkouška, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/18, 37.98 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  2079. Zkouška, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2080. Řitka - ZKOUŠKY - únor, 07. 02. 2014

  2081. 1.zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2082. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (1/3), 19. 01. 2014

  2083. Zkouška 1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/18, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  2084. Zkouška 2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/18, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  2085. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2014, 17. 01. 2014

  2086. 1. LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2087. 1. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/9, 32.43 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  2088. 2. LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2089. 2. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/9, 38.03 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  2090. Louny - O sněhovou vločku, 12. 01. 2014

  2091. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/33, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  2092. Agility, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2093. Jumping, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/33, 44.26 s, 3.26 tr. b., 3.89 m/s

  2094. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2095. Zka, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/14, 45.84 s, 8.84 tr. b., 2.9 m/s

  2096. Zka, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2097. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + A0, 29. 12. 2013

  2098. Zkouška II LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 6/19, 39.22 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  2099. Zkouška I LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/19, 33.45 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  2100. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  2101. AGILITY-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/59, 43.11 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  2102. AGILITY-L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2103. Agility LA neděle, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/59, 47.84 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  2104. Agility LA neděle, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2105. JUMPING-L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 19/59, 23.52 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  2106. JUMPING-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2107. Jumping LA neděle, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/59, 31.74 s, 6.0 tr. b., 4.44 m/s

  2108. Jumping LA neděle, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2109. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2110. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2111. Chrastava - DVOJZKOUŠKY AGILITY, 17. 11. 2013

  2112. 1. Zkouška, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2113. 2. Zkouška, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2114. Chrastava - TOP INDOOR CUP 2013, 16. 11. 2013

  2115. Agility finále, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2116. Agility Open, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2117. Jumping Open, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2118. Zkoušky, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/11, 32.62 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  2119. Měchenice - 12. GRANT PRIX BOHEMIA ALKÉ 2013, 12. 10. 2013 - 13. 10. 2013

  2120. Agility I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/37, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  2121. Agility I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/37, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  2122. Agility I, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2123. Jumping I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/37, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  2124. Jumping I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/37, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  2125. Jumping I, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2126. Jumping II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/34, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  2127. Jumping II, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2128. Zkoušky NE, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/11, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  2129. Zkoušky NE, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/14, 33.37 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  2130. Zkoušky SO, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/16, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  2131. Zkoušky SO, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/16, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  2132. Zkoušky SO, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2133. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  2134. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/99, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  2135. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2136. Agility družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/105, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  2137. Agility družstev, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 42/105, 38.59 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  2138. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 18/102, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  2139. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 39/102, 32.51 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  2140. Jumping družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/104, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  2141. Jumping družstev, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 28/104, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  2142. Sázava - CACIAg, 04. 10. 2013

  2143. Agility CACIAg, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2144. Agility CACIAg, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2145. Děčín - Huntířov - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2013

  2146. Agility L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/29, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  2147. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2148. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 9/35, 32.28 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  2149. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/35, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  2150. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 13/35, 40.67 s, 8.67 tr. b., 4.03 m/s

  2151. Zkouška LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/15, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  2152. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  2153. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2154. Mariánské Lázně - Táborové agilitění 2xzkoušky + Jumping, 15. 09. 2013

  2155. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2156. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2157. Zkouška LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 8/13, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  2158. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  2159. Zkouška 2 LA2, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/13, 41.06 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  2160. Zkouška 2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  2161. Beroun - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 30. 08. 2013 - 01. 09. 2013

  2162. Agility Kluby, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/43, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  2163. Agility Kluby, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 15/43, 50.0 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  2164. Jumping družstev, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 5/44, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  2165. Jumping družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/44, 29.53 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  2166. Jumping dvojic, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/42, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  2167. Jumping dvojic, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2168. SuperG, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2169. Kácov - Kácovský "Tuplák 1", 29. 06. 2013

  2170. Zkouška LA1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 1/11, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  2171. Zkouška LA1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/11, 23.34 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  2172. Zkouška LA1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 3/11, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  2173. Žamberk - Žamberecké letní agility závody - 3. kvalifikačky, 22. 06. 2013 - 23. 06. 2013

  2174. Agility I., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2175. Agility II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/62, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  2176. Jumping I., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 18/60, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  2177. Jumping II., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/47, 34.47 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  2178. Jumping III., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 24/62, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  2179. Jumping IV., A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 14/45, 27.95 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  2180. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  2181. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/113, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  2182. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 24/113, 37.29 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  2183. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/121, 34.31 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  2184. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 15/121, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  2185. Power a Speed - Hra A2/A3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/100, 21.68 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  2186. Power a Speed - Hra A2/A3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2187. Speciální závod - Finále - Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2188. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/164, 34.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  2189. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2190. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/186, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  2191. Speciální závod - 2.kolo - Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2192. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2193. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2194. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  2195. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 22/85, 38.87 s, 6.87 tr. b., 4.37 m/s

  2196. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 24/85, 33.12 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  2197. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 41/82, 41.61 s, 20.0 tr. b., 4.49 m/s

  2198. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2199. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/84, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  2200. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2201. Jumping , A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/86, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  2202. Jumping , A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 22/86, 37.36 s, 15.36 tr. b., 4.55 m/s

  2203. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 12/28, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  2204. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2205. Skochovice - CZECH OPEN 2013, 11. 05. 2013 - 12. 05. 2013

  2206. Agility Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/12, 32.43 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  2207. Agility I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/39, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  2208. Agility I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2209. Agility II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/39, 35.07 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  2210. Agility II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2211. Agility III, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/38, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  2212. Agility III, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2213. Jumping Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/12, 27.75 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  2214. JUMPING I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/38, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  2215. JUMPING I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/38, 32.0 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  2216. JUMPING II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2217. JUMPING II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2218. JUMPING III, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 13/38, 33.22 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  2219. JUMPING III, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2220. Skochovice - KENNEL CUP 2013, 08. 05. 2013

  2221. Finále Ch s, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/19, 31.33 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  2222. Finále Ch s, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2223. JUMPING , A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/39, 25.63 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  2224. JUMPING , A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/39, 28.85 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  2225. Zkoušky, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/13, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  2226. Zkoušky, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2227. Krupka - DogFriends FITMIN kvalifikačky, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  2228. Agility 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/90, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  2229. Agility 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2230. Agility 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 24/85, 44.36 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  2231. Agility 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2232. Finále, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/17, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  2233. Jumping 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 12/90, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  2234. Jumping 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2235. Jumping 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 9/85, 29.82 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  2236. Jumping 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 25/85, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  2237. Zkouška, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/39, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  2238. Zkouška, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2239. Řitka - ZKOUŠKY duben 2013, 19. 04. 2013

  2240. ZK 1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2241. ZK 1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2242. zk 2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/6, 39.25 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  2243. zk 2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2244. Ústí nad Labem - DogFriends FITMIN Cup (3/3), 02. 03. 2013 - 03. 03. 2013

  2245. Agility - neděle L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/26, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  2246. Agility - sobota L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/28, 32.53 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  2247. Finále L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2248. Jumping - neděle L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/26, 37.72 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  2249. Jumping - sobota L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2250. Zkouška So LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2251. Louny - O sněhovou vločku, 13. 01. 2013

  2252. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/33, 36.51 s, 0.51 tr. b., 4.16 m/s

  2253. Agility L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/33, 42.25 s, 6.25 tr. b., 3.6 m/s

  2254. Agility L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 13/33, 46.13 s, 15.13 tr. b., 3.3 m/s

  2255. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/33, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  2256. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/33, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  2257. Jumping L, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 4/33, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  2258. Zkoušky LA1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: 2/10, 27.59 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  2259. Zkoušky LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/10, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  2260. Zkoušky LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2261. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2013, 11. 01. 2013

  2262. Zkouška1 LA1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2263. Zkouška1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/7, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  2264. Zkouška1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2265. Zkouška2 LA1, A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2266. Zkouška2 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/7, 38.97 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  2267. Zkouška2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2268. Řitka - ZKOUŠKY - prosinec 2012, 14. 12. 2012

  2269. Zkouška1 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2270. Zkouška2 LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/3, 38.47 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  2271. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  2272. AGILITY-L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/28, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  2273. AGILITY-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/28, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  2274. AGILITY-L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2275. AGILITY-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2276. JUMPING-L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/75, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  2277. JUMPING-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 15/75, 38.08 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  2278. JUMPING-L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2279. JUMPING-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2280. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/29, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  2281. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 13/29, 34.77 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  2282. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2283. LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2284. Liberec - C.A.C.I.Ag., 09. 11. 2012

  2285. CACIAg , A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 28/60, 39.33 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  2286. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  2287. Agility individuals, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/98, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  2288. Jumping individuals, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/98, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  2289. Skochovice - 8. PRAGIL - ARION 2012, 27. 10. 2012 - 28. 10. 2012

  2290. Agility , A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/27, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  2291. Finále jednotlivci, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/13, 28.47 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  2292. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/36, 22.56 s, 0.0 tr. b., 6.47 m/s

  2293. Zkoušky, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/11, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  2294. Zkoušky jmp, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/12, 31.37 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  2295. Zkoušky jmp, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/9, 29.62 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  2296. Měchenice - 11. Grant Prix Bohemia Alké 2012, 13. 10. 2012 - 14. 10. 2012

  2297. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/42, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  2298. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/42, 29.54 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  2299. Jumping Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/36, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  2300. Zkoušky Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/12, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  2301. Zkoušky So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/13, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  2302. Trmice u Ústí nad Labem - O pohár města Děčína, 29. 09. 2012

  2303. Agility L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2304. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/35, 33.33 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  2305. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/20, 35.94 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  2306. Chvalnov - 3. MISTROVSTVÍ REPUBLIKY SUPER G AGILITY 2012, 23. 09. 2012

  2307. Agility Super G Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/36, 49.16 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  2308. Jumping Super G Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2309. Zkouška A LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2310. Zkouška J LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2311. Chvalnov - TOP OUTDOOR CUP 2012, 22. 09. 2012

  2312. Finále large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/9, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  2313. Jumping Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/21, 30.49 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  2314. Open Large, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/21, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  2315. Zkouška A3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2316. Mariánské Lázně - Táborové agilitění, 09. 09. 2012

  2317. Agility L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2318. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2319. Zkoušky LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2320. Praha - Komořany - 18. Agility víkend - OK - Noční hrátky 2012, 24. 08. 2012 - 26. 08. 2012

  2321. Agility kluby, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2322. Jumping družstev, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/39, 31.88 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  2323. Super G, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/27, 48.85 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  2324. Jičín - O pohár Purina ProPlan, 18. 08. 2012

  2325. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/41, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  2326. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2327. O pohár Purina ProPlan 2012, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2328. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  2329. Agility 1 L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2330. Agility 1 L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2331. Agility 2 L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 28/80, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  2332. Agility 2 L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2333. Jumping 1 L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 8/70, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  2334. Jumping 1 L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2335. Jumping 2 L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 27/79, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  2336. Jumping 2 L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2337. Jumping 3 L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/80, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  2338. Jumping 3 L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2339. Skochovice - CZECH OPEN 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  2340. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/46, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  2341. Agility, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/46, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  2342. AGILITY DRUŽSTVA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/46, 37.56 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  2343. AGILITY DRUŽSTVA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2344. AGILITY II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/45, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  2345. AGILITY II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2346. FINÁLE AGILITY, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2347. FINÁLE AGILITY, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2348. FINÁLE JUPING, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/14, 33.84 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  2349. JUMPING, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 13/47, 35.16 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  2350. JUMPING, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2351. JUMPING DRUŽSTVA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/47, 27.99 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  2352. JUMPING DRUŽSTVA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 23/47, 29.94 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  2353. JUMPING II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/45, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  2354. JUMPING II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2355. Skochovice - KENNEL CUP 2012, 08. 05. 2012

  2356. finále ch. st, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/21, 42.09 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  2357. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/51, 32.47 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  2358. Jumping, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2359. Zkoušky, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2360. Zkoušky, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2361. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  2362. AGILITY I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2363. AGILITY I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2364. AGILITY II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/118, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  2365. AGILITY II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 26/118, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  2366. JUMPING I, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/109, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  2367. JUMPING I, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/109, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  2368. JUMPING II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/124, 35.09 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  2369. JUMPING II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2370. JUMPING III, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 22/119, 31.68 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  2371. JUMPING III, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2372. Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII., 14. 04. 2012 - 15. 04. 2012

  2373. Jump Large ne, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/35, 31.87 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  2374. Jump Large ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2375. Jump Large so, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/37, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  2376. Jump Large so, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2377. LA3 ne, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/13, 47.12 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  2378. LA3 ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2379. LA3 so, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2380. LA3 so, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2381. Open large ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/35, 43.75 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  2382. Open large ne, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 16/35, 47.28 s, 15.28 tr. b., 4.23 m/s

  2383. Open Large so, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/37, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  2384. Open Large so, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2385. Březí, okr. Plzeň - jih - TOP INDOOR CUP 2012, 01. 04. 2012

  2386. Agility L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/19, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  2387. Agility L, A3Ch Una Bohemia Alké: 8/19, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  2388. Finále dospělých L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/12, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  2389. Finále dospělých L, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2390. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/18, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  2391. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/9, 42.62 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  2392. Zkouška LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2393. Březí, okr. Plzeň - jih - Dvojzkoušky + jumping, 31. 03. 2012

  2394. JUMPING L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/29, 32.73 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  2395. JUMPING L, A3Ch Una Bohemia Alké: 7/29, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  2396. 1. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/5, 45.02 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  2397. 1. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2398. 2. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2399. 2. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2400. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 24. 02. 2012

  2401. zkoušky agility – Řitka 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2402. zkoušky agility – Řitka 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2403. Horka nad Moravou - Zimní závody pro každého, 19. 02. 2012

  2404. 1. Agility LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2405. 1. Agility LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2406. 2. Agility LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/7, 46.33 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  2407. 2. Agility LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2408. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 18. 02. 2012

  2409. Agility L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/33, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  2410. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2411. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2412. Jumping L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2413. Zkouška LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2414. Zkouška LA3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2415. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2012, 10. 02. 2012

  2416. LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/16, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  2417. LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2418. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  2419. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2420. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 07. 01. 2012 - 08. 01. 2012

  2421. Agility neděle L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/40, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  2422. Agility neděle L, A3Ch Una Bohemia Alké: 5/40, 51.45 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  2423. Agility sobota L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/40, 49.95 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  2424. Agility sobota L, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/40, 48.21 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  2425. Jumping neděle L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/39, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  2426. Jumping neděle L, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2427. Jumping sobota L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 12/40, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  2428. Jumping sobota L, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2429. ZKNE LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/19, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  2430. ZKNE LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/11, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  2431. ZKSO LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/17, 36.34 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  2432. ZKSO LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2433. Měchenice - GrAnt Prix Bohemia Alké, 01. 10. 2011 - 02. 10. 2011

  2434. AGILITY So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/26, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  2435. AGILITY So, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/26, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  2436. AGILITY So, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2437. JUMPING Ne, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/27, 33.18 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  2438. JUMPING Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2439. JUMPING Ne, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2440. JUMPING So, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/26, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  2441. JUMPING So, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/26, 33.77 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  2442. JUMPING So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2443. Zk Ne, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/15, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  2444. Zk Ne, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/6, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  2445. Zk Ne, A3Ch Una Bohemia Alké: 4/6, 38.97 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  2446. Zk So, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/6, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  2447. Zk So, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2448. Zk So, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2449. Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 17. 09. 2011 - 18. 09. 2011

  2450. Agility Junioři L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/27, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  2451. Agility Junioři L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/27, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  2452. Agility Junioři L, A3Ch Una Bohemia Alké: 11/27, 36.02 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  2453. Jumping Junioři L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/27, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  2454. Jumping Junioři L, A3Ch Una Bohemia Alké: 13/27, 30.74 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  2455. Jumping Junioři L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2456. Brno - 1. Kvalifikační závod pro reprezentaci na EO a MS FCI v agility, 28. 05. 2011 - 29. 05. 2011

  2457. Agility 1 (EO + MS družstva) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2458. Agility 1 (MS jednotlivci) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2459. Agility 2 (EO + MS družstva) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2460. Agility 2 (MS jednotlivci) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2461. Agility 3 (EO + MS družstva) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2462. Agility 3 (MS jednotlivci) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2463. Agility 4 (EO + MS družstva) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2464. Agility 4 (MS jednotlivci) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2465. Jumping A (EO + MS družstva) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2466. Jumping A (MS jednotlivci) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2467. Jumping B (EO + MS družstva) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2468. Jumping B (MS jednotlivci) L, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2469. Praha - PVA Letňany - Mistrovství republiky belgických ovčáků,šeltií, pudlů, kokršpanělů a malých kontinentálních španělů. CACAg, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  2470. AGILITY 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/20, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  2471. AGILITY 1, A3Ch Una Bohemia Alké: 2/20, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  2472. AGILITY 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/19, 42.74 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  2473. AGILITY 2, A3Ch Una Bohemia Alké: 7/19, 50.16 s, 14.16 tr. b., 3.03 m/s

  2474. JUMPING 1, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/20, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  2475. JUMPING 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2476. JUMPING 2, A3Ch Una Bohemia Alké: 5/20, 30.34 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  2477. JUMPING 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2478. JUMPING 3, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/19, 30.89 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  2479. JUMPING 3, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/19, 32.78 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  2480. Měchenice - KENNEL CUP, 08. 05. 2011

  2481. Finále chovatelských stanic, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/14, 23.7 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  2482. Finále chovatelských stanic, A3Ch Una Bohemia Alké: 4/14, 25.55 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  2483. Jumping, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2484. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2485. Zkoušky, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/10, 35.08 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  2486. Zkoušky, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2487. Měchenice - TOP OUDOOR CUP 2011, 07. 05. 2011

  2488. Agility, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/14, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  2489. Agility, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/14, 42.34 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  2490. FINÁLE JUNIOŘI, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/2, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  2491. Jumping, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/12, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  2492. Jumping, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/12, 32.7 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  2493. Zkouška, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/5, 36.97 s, 0.0 tr. b., 0.54 m/s

  2494. Zkouška, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2495. Třebíč - Velikonoční beránek, 25. 04. 2011

  2496. AGILITY, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/32, 33.84 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  2497. AGILITY, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2498. JUMPING, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/31, 30.75 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  2499. JUMPING, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2500. LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2501. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2502. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky - II., 10. 04. 2011

  2503. Agility LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2504. Agility LA3 - 2., A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/12, 35.36 s, 8.36 tr. b., 4.44 m/s

  2505. Praha - Kyje - Jarní Hloubětínské dvojzkoušky I., 09. 04. 2011

  2506. Agility LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/14, 35.8 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  2507. Agility LA3 - 2., A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2508. Řitka - Zkoušky, 25. 03. 2011

  2509. LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/9, 27.54 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  2510. LA2 II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/10, 29.47 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  2511. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/10, 41.38 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  2512. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/10, 37.56 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  2513. LA3 II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2514. LA3 II, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2515. Řitka - Zkoušky, 11. 03. 2011

  2516. LA2_II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2517. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/6, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  2518. LA3_II, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2519. Řitka - Zkoušky, 25. 02. 2011

  2520. LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 2/19, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  2521. LA2_II, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2522. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/7, 39.72 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  2523. LA3_II, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2524. Řitka - Zkoušky, 21. 01. 2011

  2525. LA2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 3/16, 25.9 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  2526. LA2_2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/16, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  2527. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 08. 01. 2011 - 09. 01. 2011

  2528. AGILITY, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/38, 44.7 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  2529. AGILITY, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2530. AGILITY, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2531. AGILITY, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2532. JUMPING, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/41, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  2533. JUMPING, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/37, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  2534. JUMPING, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 7/37, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  2535. JUMPING, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 11/41, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  2536. LA1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/20, 26.94 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  2537. LA1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 7/16, 25.1 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  2538. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/6, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  2539. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2540. Svojetice - Super G Agility, 21. 11. 2010

  2541. Super G, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/35, 53.93 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  2542. Super G, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2543. Super G, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: Diskvalifikován

  2544. Super G JMP, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/30, 51.56 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  2545. Super G JMP, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/30, 51.64 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  2546. Super G JMP, A3Ch Una Bohemia Alké: 11/30, 52.1 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  2547. ZkA 1, A3Ch Una Bohemia Alké: 2/7, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  2548. ZkA 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 5/17, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  2549. ZkA 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2550. ZkA 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/17, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  2551. ZkA 2, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2552. ZkA 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2553. ZkJ 1, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/7, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  2554. ZkJ 1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 4/17, 29.09 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  2555. ZkJ 1, A3Ch Una Bohemia Alké: 4/7, 32.68 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  2556. ZkJ 2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/5, 31.94 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  2557. ZkJ 2, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/17, 19.07 s, 0.0 tr. b., 6.71 m/s

  2558. Svojetice - TOP INDOOR CUP 2010, 20. 11. 2010

  2559. Finále JUNIOŘI LA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/2, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  2560. Finále JUNIOŘI LA, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2561. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/5, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  2562. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/5, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  2563. Praha - Letňany - PRAGIL – PEDIGREE 2010, 06. 11. 2010 - 07. 11. 2010

  2564. AGILITY LA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/35, 29.06 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  2565. AGILITY LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 6/35, 35.25 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  2566. Final 1. LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/16, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  2567. JMP LA1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/12, 21.33 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  2568. JMP LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2569. JUMPING LA, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 3/34, 23.65 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  2570. JUMPING LA, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 10/34, 24.4 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  2571. LA1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/10, 27.23 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  2572. LA1, A3Ch Daithi Gee Fort Victory: 1/13, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  2573. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2574. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2575. Chvalnov (VPÚ) - Chvalnovská pohodička VIII, 10. 04. 2010 - 11. 04. 2010

  2576. Agility large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 6/40, 43.34 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  2577. Agility large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2578. Agility large, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2579. Agility large, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2580. Jump Large, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/40, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  2581. Jump Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/40, 38.06 s, 6.06 tr. b., 4.26 m/s

  2582. Jump Large, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/39, 39.28 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  2583. Jump Large, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2584. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/12, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  2585. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 4/12, 36.81 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  2586. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 7/12, 43.06 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  2587. LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2588. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 13. 03. 2010 - 14. 03. 2010

  2589. Agility L, A3Ch Una Bohemia Alké: 3/38, 42.2 s, 0.2 tr. b., 3.91 m/s

  2590. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2591. Agility L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2592. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/39, 37.42 s, 5.42 tr. b., 4.49 m/s

  2593. Jumping L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 9/36, 37.97 s, 19.97 tr. b., 4.08 m/s

  2594. Jumping L, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2595. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 2/10, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  2596. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 4/9, 33.11 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  2597. Zkoušky 1 LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2598. Havlovice - OPSION 006, 03. 10. 2009 - 04. 10. 2009

  2599. AGILITY-L, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/33, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  2600. AGILITY-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 1/29, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  2601. AGILITY-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 8/33, 32.93 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  2602. AGILITY-L, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2603. JUMPING-L, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/33, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  2604. JUMPING-L, A3Ch Una Bohemia Alké: 2/33, 30.01 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  2605. JUMPING-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 10/33, 33.06 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  2606. JUMPING-L, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 21/33, 32.25 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  2607. LA2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: 5/17, 31.97 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  2608. LA2, A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2609. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/6, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  2610. LA3, A3Ch Una Bohemia Alké: 2/6, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  2611. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 05. 01. 2008 - 06. 01. 2008

  2612. Agility LA, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/30, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  2613. Agility LA, A3Ch Una Bohemia Alké: 6/38, 43.42 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  2614. Agility LA2, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/13, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  2615. Agility LA2, A3Ch Una Bohemia Alké: 1/15, 36.64 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  2616. Jumping LA, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován

  2617. Jumping LA, A3Ch Una Bohemia Alké: Diskvalifikován