072320

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Grygarová, Grant agility

    Arrow_down

Pes

  1. Go for Trip Bohemia Grant, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ostrava - Agility Movie cup, 01. 06. 2024 - 02. 06. 2024

  2. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  3. Čerčany - Fofr zkoušky 19, 13. 04. 2024

  4. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  5. 2.zkouška LA3: 3/14, 38.0 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  6. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  7. Agility II. L: Diskvalifikován

  8. Agility I. L: 9/46, 36.4 s, 15.0 tr. b., 6.04 m/s

  9. Jumping III. L: Diskvalifikován

  10. Jumping II. L: Diskvalifikován

  11. Jumping I. L: Diskvalifikován

  12. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  13. Agility 1 - Large: 19/36, 21.56 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  14. Agility 2 - Large: 2/36, 21.74 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  15. Jumping 1 - Large: 3/36, 19.6 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  16. Jumping 2 - Large: 14/36, 18.5 s, 5.0 tr. b., 6.27 m/s

  17. Ratenice - Ratenice 3x zkoušky, 03. 03. 2024

  18. 1. zkouška A3 L: 4/11, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  19. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  20. 3. zkouška A3 L: 5/11, 33.15 s, 20.0 tr. b., 5.43 m/s

  21. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  22. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  23. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  24. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  25. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  28. OPEN AGILITY sobota L: Diskvalifikován

  29. OPEN JUMPING neděle L: Diskvalifikován

  30. OPEN JUMPING sobota L: Diskvalifikován

  31. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  32. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  33. Kladno - Zkoušky - prosinec 2023, 01. 12. 2023

  34. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška LA3: 4/6, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  36. Královice - Svatomartinský závod družstev, 11. 11. 2023

  37. Zkouška I. LA3: 4/10, 40.95 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  38. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  39. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  41. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  42. Agility 1 L: Diskvalifikován

  43. Agility 2 L: Diskvalifikován

  44. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  45. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  46. Lucky Loser L: Diskvalifikován

  47. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  48. Agility "AKINU" L: Diskvalifikován

  49. Jumping "Fish4Dog" L: Diskvalifikován

  50. Zkouška "FAMILY BARF" L A3: Diskvalifikován

  51. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  52. AGILITY dry L: 13/39, 44.91 s, 20.0 tr. b., 4.9 m/s

  53. AGILITY extra dry L: Diskvalifikován

  54. JUMPING brut L: 13/39, 34.57 s, 10.0 tr. b., 6.13 m/s

  55. JUMPING zero brut L: Diskvalifikován

  56. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  57. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  58. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  59. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  60. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE: 67/147, 36.69 s, 15.0 tr. b., 6.0 m/s

  61. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L: Diskvalifikován

  62. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  63. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  64. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: 38/135, 43.23 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  65. Sedlec u Mikulova - Specific CZECH cup s Cibulkou, 25. 06. 2023

  66. Agility I. L: 9/20, 44.4 s, 20.0 tr. b., 4.95 m/s

  67. Jumpingy L: Diskvalifikován

  68. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  69. Agility 1 L: 29/117, 33.6 s, 10.0 tr. b., 5.86 m/s

  70. Agility 2 L: 19/109, 35.91 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  71. Jumping 1 L: 34/114, 33.77 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  72. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  73. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  74. Power & Speed OPEN L: Diskvalifikován

  75. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: 58/112, 28.5 s, 10.0 tr. b., 6.18 m/s

  76. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: 39/106, 34.97 s, 10.0 tr. b., 6.23 m/s

  77. Tachyon Trophy OPEN L: 10/50, 25.69 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  78. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 05. 2023

  79. Agility L: Diskvalifikován

  80. Jumping II. L: 11/29, 32.79 s, 20.0 tr. b., 5.49 m/s

  81. Jumping I. L: Diskvalifikován

  82. Peruc - Agiliťácké Fimfárum, 13. 05. 2023

  83. Agility – soutěž jednotlivců: Diskvalifikován

  84. Jumping družstev: 10/20, 27.4 s, 15.0 tr. b., 6.39 m/s

  85. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  86. QA1 Agility: Diskvalifikován

  87. QA2 Agility: Diskvalifikován

  88. QA3 Agility: Diskvalifikován

  89. QJ1 Jumping: 25/117, 36.92 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  90. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  91. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  92. LA3 I: Diskvalifikován

  93. LA3 II: Diskvalifikován

  94. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  95. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  96. 2.zkouška LA3: 5/10, 37.05 s, 10.0 tr. b., 5.61 m/s

  97. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  98. Agility 1 L: Diskvalifikován

  99. Agility 2 L: Diskvalifikován

  100. Finále L: Diskvalifikován

  101. Jumping 1 L: 14/31, 28.59 s, 10.0 tr. b., 6.02 m/s

  102. Jumping 2 L: 15/28, 26.87 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  103. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  104. Agility 1 - Large: 14/36, 19.44 s, 10.0 tr. b., 6.07 m/s

  105. Agility 2 - Large: Diskvalifikován

  106. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  107. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  108. Kladno - Zkoušky - březen 2023, 10. 03. 2023

  109. 1. zkouška LA3: 3/6, 40.4 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  110. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. Kladno - Zkoušky - únor 2023, 17. 02. 2023

  112. Zkouška I. A3 L: Diskvalifikován

  113. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  114. Czech Imp Jump Large: 1/31, 20.3 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  115. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  116. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  117. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  118. Agility III 600: Diskvalifikován

  119. Agility II 600: 21/53, 49.11 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  120. Agility I 600: 35/54, 35.49 s, 15.0 tr. b., 6.2 m/s

  121. Jumping III 600: Diskvalifikován

  122. Jumping II 600: 15/54, 34.27 s, 10.0 tr. b., 6.42 m/s

  123. Jumping I 600: 15/54, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  124. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  125. Czech Imp Jump Large: 6/36, 23.67 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  126. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  127. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  128. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  129. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  130. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  131. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  132. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  133. Czech Imp Jump Large: 17/31, 20.89 s, 10.0 tr. b., 6.03 m/s

  134. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  135. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  136. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  137. Agility II / L: Diskvalifikován

  138. Agility I / L: Diskvalifikován

  139. Jumping II / L: 8/28, 35.08 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  140. Jumping I / L: Diskvalifikován

  141. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  142. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  143. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  144. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  145. Agility FINÁLE L : Diskvalifikován

  146. Agility OPEN sobota L: Diskvalifikován

  147. Jumping L neděle: 8/35, 40.93 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  148. Jumping sobota L: 18/35, 30.78 s, 20.0 tr. b., 5.43 m/s

  149. Zkouška LA3 neděle: 7/17, 41.24 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  150. Zkouška LA3 sobota : Diskvalifikován

  151. KLADNO - Jahodová zahřívačka, 25. 11. 2022

  152. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  153. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  154. Královice - Svatomartinský závod družstev, 12. 11. 2022

  155. Jumping L: 7/30, 32.91 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  156. Zkouška II. LA2: 1/8, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  157. Zkouška I. LA2: 2/8, 34.45 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  158. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  159. 1. Zkouška LA2: 1/7, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  160. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  161. 3. Zkouška LA2: 1/7, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  162. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  163. Zkouška II / L / A2: Diskvalifikován

  164. Zkouška I / L / A2: 1/9, 28.96 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  165. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  166. Agility Open L: Diskvalifikován

  167. Jumping Open L: Diskvalifikován

  168. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  169. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  170. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky: Diskvalifikován

  171. Jumping L Collalloc: Diskvalifikován

  172. Zkouška LA2 Billa: Diskvalifikován

  173. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  174. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  175. SOUTĚŽ DVOJIC: 29/43, 32.82 s, 30.0 tr. b., 5.82 m/s

  176. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 8/40, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  177. SOUTĚŽ KLUBŮ: 20/42, 39.21 s, 20.0 tr. b., 5.1 m/s

  178. SOUTĚŽ PODLE ROKU: 13/41, 36.76 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  179. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  180. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  181. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  182. 3. Zkouška LA2: 8/10, 37.89 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  183. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  184. 1. Zkouška LA2: 2/5, 33.48 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  185. 2. Zkouška LA2: 1/5, 33.24 s, 5.0 tr. b., 6.05 m/s

  186. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  187. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  188. JUMPING LEHKÝ L: 11/11, 32.58 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  189. JUMPING STANDARD II L: Diskvalifikován

  190. JUMPING STANDARD I L: 8/14, 35.77 s, 10.0 tr. b., 5.98 m/s

  191. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  192. 1. Zkouška LA2: 1/3, 35.34 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  193. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  194. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  195. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  196. Jumping OPEN L: 3/30, 41.75 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  197. ZkA. III. LA2: 5/7, 33.88 s, 15.0 tr. b., 5.61 m/s

  198. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  199. ZkA. I. LA2: 3/10, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  200. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  201. Agility 1 L: Diskvalifikován

  202. Agility 2 L: Diskvalifikován

  203. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  204. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  205. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  206. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  207. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  208. ZkA. II. LA2: 5/7, 34.37 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  209. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  210. Zátaví u Písku - O Říďův pohár II., 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  211. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  212. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  213. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  214. Agility 1 L: Diskvalifikován

  215. Agility 2 L: Diskvalifikován

  216. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  217. Jumping 2 L: 44/90, 42.14 s, 20.0 tr. b., 5.1 m/s

  218. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  219. 1. Zkouška LA2: 6/10, 31.67 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  220. 2. Zkouška LA2: 5/10, 35.46 s, 15.0 tr. b., 5.53 m/s

  221. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  222. QA1 Agility: 34/108, 38.58 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  223. QA2 Agility: Diskvalifikován

  224. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  225. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  226. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  227. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  228. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  229. 2. Zkouška LA2: 4/12, 36.21 s, 20.0 tr. b., 5.52 m/s

  230. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  231. 1.Zk. LA2 neděle: Diskvalifikován

  232. 2.Zk. LA2 neděle: 1/9, 33.19 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  233. 3.Zk. LA2 neděle: Diskvalifikován

  234. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  235. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  236. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  237. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  238. 1. Zkouška LA2: 5/6, 33.94 s, 15.0 tr. b., 5.75 m/s

  239. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  240. Brno - Zimní Brno 2, 26. 02. 2022

  241. Agility LA: Diskvalifikován

  242. Jumping LA: 15/31, 36.95 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  243. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  244. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  245. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  246. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  247. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  248. Agility 1 - Large: 17/47, 24.08 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  249. Agility 2 - Large: 24/47, 28.11 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  250. Jumping 1 - Large: 10/47, 24.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  251. Jumping 2 - Large: 6/45, 21.99 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  252. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  253. 1. zkouška LA2: 4/5, 32.17 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  254. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  255. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  256. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  257. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  258. 2. Zkouška LA2: 5/11, 43.01 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  259. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  260. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  261. Zkouška LA2 II : 2/8, 40.31 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  262. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  263. Czech Imp Jump Large: 24/33, 35.61 s, 19.61 tr. b., 3.93 m/s

  264. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  265. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  266. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  267. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  268. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  269. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  270. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  271. 1. Zkouška LA1: 1/10, 25.94 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  272. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  273. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  274. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  275. I. zkouška A1 L: 3/5, 23.0 s, 15.0 tr. b., 6.22 m/s

  276. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  277. Czech Imp Jump Large: 28/36, 28.33 s, 6.33 tr. b., 4.48 m/s

  278. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  279. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  280. Beroun - Zkoušky - prosinec 2021, 03. 12. 2021

  281. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  282. 2. Zkouška LA1: 3/9, 35.83 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  283. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  284. Agility Open L: 15/38, 42.36 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  285. Jumping L: Diskvalifikován

  286. Zkouška LA1: 1/8, 36.87 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  287. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  288. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  289. První zkouška: Diskvalifikován

  290. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  291. 1.zkouška LA1: 2/10, 26.66 s, 5.0 tr. b., 6.11 m/s

  292. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  293. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  294. Jumping L: Diskvalifikován

  295. Zkouška II. LA1: 4/13, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  296. Zkouška I. LA1: 6/13, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  297. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  298. 1. Zkouška LA1: 1/9, 25.89 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  299. 2. Zkouška LA1: 1/9, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  300. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  301. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  302. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  303. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  304. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  305. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  306. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  307. První zkouška: Diskvalifikován

  308. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  309. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  310. Jumping FirstAnimal L: 2/35, 32.54 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  311. Zkouška A1 Click and Feed L: 2/14, 26.94 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  312. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  313. Agility L: Diskvalifikován

  314. Jumping L: Diskvalifikován

  315. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  316. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  317. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  318. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  319. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  320. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  321. První zkouška: 1/4, 27.52 s, 5.0 tr. b., 6.25 m/s

  322. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  323. Zkouška 1: Diskvalifikován

  324. Zkouška 2: 8/9, 27.0 s, 15.0 tr. b., 5.89 m/s

  325. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  326. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 1/37, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  327. SOUTĚŽ DVOJIC: 8/36, 31.33 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  328. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 2/35, 29.33 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  329. SOUTĚŽ KLUBŮ: 16/37, 36.64 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  330. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 20/36, 32.91 s, 15.0 tr. b., 5.5 m/s

  331. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  332. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  333. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  334. 2. Zkouška LA1: 4/18, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  335. 3. Zkouška LA1: 6/18, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  336. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  337. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  338. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  339. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  340. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  341. 1. Zkouška LA1: 1/11, 27.37 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  342. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  343. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  344. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  345. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  346. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  347. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  348. Zkouška L A1 - I.: 1/10, 31.89 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  349. Zkouška L A1 - II. : 4/11, 42.94 s, 15.0 tr. b., 3.89 m/s

  350. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  351. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  352. Jumping OPEN III. L: Diskvalifikován

  353. Jumping OPEN II. L: Diskvalifikován

  354. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  355. Zkouška LA1: 4/10, 33.88 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  356. Zkouška LA1 Neděle: Diskvalifikován