Cz En

021218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Grygarová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Escape to Dream Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  2. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA2: 5/13, 30.19 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  4. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  5. Jumping : 24/34, 37.21 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  6. Zkouška I.: Diskvalifikován

  7. Zkouška II.: Diskvalifikován

  8. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  9. Zkouška1 MLA2: 1/2, 25.6 s, 0.0 tr. b., 6.52 m/s

  10. Zkouška2 MLA2: Diskvalifikován

  11. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  12. AgilityL: 10/34, 33.2 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  13. JumpingL: 1/35, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  14. ZkouškaLA2: Diskvalifikován

  15. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  16. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. První zkouška LA2: 1/6, 33.19 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  18. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  19. Agility L: Diskvalifikován

  20. Jumping L: 17/25, 31.76 s, 15.0 tr. b., 5.98 m/s

  21. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  23. 1. běh LA2 : Diskvalifikován

  24. 2. běh LA2 : Diskvalifikován

  25. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  26. Neděle Agility LA: 1/35, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  27. Neděle Jumping LA: Diskvalifikován

  28. Neděle Zkouška LA2: Diskvalifikován

  29. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  30. Zk LA2 I.: Diskvalifikován

  31. Zk LA2 II.: 1/6, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  32. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  33. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  34. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  35. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 1/39, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  36. Soutěž klubů: 10/38, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  37. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  38. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  39. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  40. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  41. Zkouška LA2: 3/6, 33.21 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  42. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  43. Agility Open L: 9/36, 37.38 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  44. Jumping Open L: Diskvalifikován

  45. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  46. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  47. Finále Agility: Diskvalifikován

  48. Jumping 1: 1/63, 27.53 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  49. Jumping 2: 19/62, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  50. Jumping 3: 16/60, 29.51 s, 5.0 tr. b., 6.0 m/s

  51. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  52. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. I. zkouška LA2: 4/7, 36.28 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  54. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  55. LA2 - I.: Diskvalifikován

  56. LA2 - II.: 1/6, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  57. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  58. Jumping 1 - L: 1/11, 32.52 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  59. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  60. Jumping 3 - L: 8/12, 24.47 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  61. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  62. Agility L: Diskvalifikován

  63. Jumping L: Diskvalifikován

  64. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  66. Zkouška LA2 I: 2/9, 38.29 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  67. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  68. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  69. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  70. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  71. So. - Agility I. L: 21/105, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  72. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  73. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  74. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. I. zkouška LA2: 5/13, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  76. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  77. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  79. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  80. QA4 Agility: Diskvalifikován

  81. QA5 Agility: Diskvalifikován

  82. QA6 Agility: Diskvalifikován

  83. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  84. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  85. QJ6 Jumping: 59/87, 37.77 s, 20.0 tr. b., 5.8 m/s

  86. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  87. LA2 I.: Diskvalifikován

  88. LA2 II.: Diskvalifikován

  89. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  90. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  91. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  92. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  93. QA1 agility: Diskvalifikován

  94. QA2 agility: Diskvalifikován

  95. QA3 agility: Diskvalifikován

  96. QJ1 jumping: 83/123, 35.85 s, 15.0 tr. b., 5.36 m/s

  97. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  98. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  99. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  100. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  101. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  102. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  103. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 58/175, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  104. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  105. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 74/170, 34.51 s, 15.0 tr. b., 5.8 m/s

  106. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  107. Agility I.: Diskvalifikován

  108. Agility II.: Diskvalifikován

  109. Agility III.: 13/42, 40.31 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  110. Jumping Finále: Diskvalifikován

  111. Jumping I.: 12/47, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  112. Jumping II.: 12/45, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  113. Jumping III.: 1/40, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  114. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  115. Agility II L: Diskvalifikován

  116. Agility I L: Diskvalifikován

  117. Jumping III L: 4/14, 34.2 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  118. Jumping II L: Diskvalifikován

  119. Jumping I L: Diskvalifikován

  120. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  121. Zkouška III LA2: 2/12, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  122. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  123. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  124. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  125. Agility I: Diskvalifikován

  126. Agility II: Diskvalifikován

  127. Jumping I: 73/169, 30.47 s, 10.0 tr. b., 6.01 m/s

  128. Jumping II: Diskvalifikován

  129. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  130. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  132. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  133. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  134. První zkouška LA2: 3/12, 30.79 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  135. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  136. ZkA. II. LA2: 1/17, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  137. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  138. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  139. Zkouška 3: 11/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  140. Zkouška 4: 10/16, 35.29 s, 15.0 tr. b., 5.47 m/s

  141. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  142. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  143. 2. zkouška LA2: 1/13, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  144. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  145. Jumping L: 5/26, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  146. LA2: 1/8, 34.82 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  147. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  148. Druhá zkouška LA1: 1/6, 24.59 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  149. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  150. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  151. Agility 1: Diskvalifikován

  152. Agility 2: Diskvalifikován

  153. Jumping 1: Diskvalifikován

  154. Jumping 2: Diskvalifikován

  155. Zkouška: Diskvalifikován

  156. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  157. 1. zkouška LA1: 3/8, 28.71 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  158. 2. zkouška LA1: 1/9, 25.98 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  159. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  160. Agility LA sobota: 27/70, 41.02 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  161. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  162. Jumping LA neděle: 12/70, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  163. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  164. Zkoušky LA1 neděle: 1/9, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  165. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  166. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  167. Agility: Diskvalifikován

  168. Jumping: Diskvalifikován

  169. Zkouška: 1/7, 25.8 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  170. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  171. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  172. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  173. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  174. III. jumping L: Diskvalifikován

  175. II.jumping L: 25/42, 33.06 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  176. I. jumping L: Diskvalifikován

  177. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  178. II.zkouška LA1: 3/10, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  179. I. zkouška LA1: 4/10, 24.3 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  180. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  181. 1. zkouška LA1: 4/8, 36.42 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  182. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  183. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  184. Jumping DUO L: 4/11, 37.88 s, 10.88 tr. b., 4.38 m/s

  185. Jumping Open L: 1/17, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  186. zkouška jumping J1 LA1: 1/4, 27.1 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  187. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  188. Jumping: 9/22, 25.88 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  189. Jumping DUO: Diskvalifikován

  190. Zkouška: Diskvalifikován

  191. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  192. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  193. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  194. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  195. Jumping: Diskvalifikován

  196. Jumping DUO: Diskvalifikován

  197. Zkouška 1.: 2/7, 21.52 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  198. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  199. Jumping: 1/24, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  200. Zkouška 1.: 2/8, 34.37 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  201. Zkouška 2.: 3/8, 30.82 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  202. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  203. Jumping L: 8/30, 30.34 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  204. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  205. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  206. Druhá zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  207. Druhá zkouška sobota LA1: 6/8, 24.22 s, 10.0 tr. b., 6.15 m/s

  208. První zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  209. První zkouška sobota LA1: 4/8, 25.12 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  210. SuperG Basic agility L: Diskvalifikován

  211. SuperG Basic jumping L: 1/11, 33.91 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  212. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  213. Agility L: 4/36, 40.11 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  214. Jumping L: Diskvalifikován

  215. Super Fin J L: Diskvalifikován

  216. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  217. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  218. A1 - druhá zkouška LA1: 4/10, 24.85 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  219. A1 - první zkouška LA1: Diskvalifikován

  220. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  221. Agility L: Diskvalifikován

  222. Jumping L: Diskvalifikován

  223. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  224. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  225. Soutěž družstev: 30/52, 41.84 s, 21.84 tr. b., 3.8 m/s

  226. Soutěž dvojic: 2/50, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  227. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  228. Soutěž klubů: 13/52, 36.31 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  229. Soutěž podle plemen: Diskvalifikován

  230. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován