Cz En

021218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Grygarová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Escape to Dream Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  5. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  6. Zkouška LA2 I: 2/9, 38.29 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  7. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  8. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  9. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  10. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  11. So. - Agility I. L: 21/105, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  12. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  13. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  14. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  15. I. zkouška LA2: 5/13, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  16. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  17. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  18. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  19. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  20. QA4 Agility: Diskvalifikován

  21. QA5 Agility: Diskvalifikován

  22. QA6 Agility: Diskvalifikován

  23. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  24. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  25. QJ6 Jumping: 59/87, 37.77 s, 20.0 tr. b., 5.8 m/s

  26. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  27. LA2 I.: Diskvalifikován

  28. LA2 II.: Diskvalifikován

  29. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  30. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  31. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  32. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  33. QA1 agility: Diskvalifikován

  34. QA2 agility: Diskvalifikován

  35. QA3 agility: Diskvalifikován

  36. QJ1 jumping: 83/123, 35.85 s, 15.0 tr. b., 5.36 m/s

  37. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  38. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  39. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  40. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  41. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  42. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  43. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 58/175, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  44. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  45. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 74/170, 34.51 s, 15.0 tr. b., 5.8 m/s

  46. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  47. Agility I.: Diskvalifikován

  48. Agility II.: Diskvalifikován

  49. Agility III.: 13/42, 40.31 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  50. Jumping Finále: Diskvalifikován

  51. Jumping I.: 12/47, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  52. Jumping II.: 12/45, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  53. Jumping III.: 1/40, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  54. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  55. Agility II L: Diskvalifikován

  56. Agility I L: Diskvalifikován

  57. Jumping III L: 4/14, 34.2 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  58. Jumping II L: Diskvalifikován

  59. Jumping I L: Diskvalifikován

  60. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  61. Zkouška III LA2: 2/12, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  62. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  63. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  64. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  65. Agility I: Diskvalifikován

  66. Agility II: Diskvalifikován

  67. Jumping I: 73/169, 30.47 s, 10.0 tr. b., 6.01 m/s

  68. Jumping II: Diskvalifikován

  69. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  70. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  73. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. První zkouška LA2: 3/12, 30.79 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  75. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  76. ZkA. II. LA2: 1/17, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  77. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  78. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  79. Zkouška 3: 11/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  80. Zkouška 4: 10/16, 35.29 s, 15.0 tr. b., 5.47 m/s

  81. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  82. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. 2. zkouška LA2: 1/13, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  84. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  85. Jumping L: 5/26, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  86. LA2: 1/8, 34.82 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  87. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  88. Druhá zkouška LA1: 1/6, 24.59 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  89. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  90. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  91. Agility 1: Diskvalifikován

  92. Agility 2: Diskvalifikován

  93. Jumping 1: Diskvalifikován

  94. Jumping 2: Diskvalifikován

  95. Zkouška: Diskvalifikován

  96. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  97. 1. zkouška LA1: 3/8, 28.71 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  98. 2. zkouška LA1: 1/9, 25.98 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  99. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  100. Agility LA sobota: 27/70, 41.02 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  101. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  102. Jumping LA neděle: 12/70, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  103. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  104. Zkoušky LA1 neděle: 1/9, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  105. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  106. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  107. Agility: Diskvalifikován

  108. Jumping: Diskvalifikován

  109. Zkouška: 1/7, 25.8 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  110. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  111. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  112. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  113. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  114. III. jumping L: Diskvalifikován

  115. II.jumping L: 25/42, 33.06 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  116. I. jumping L: Diskvalifikován

  117. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  118. II.zkouška LA1: 3/10, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  119. I. zkouška LA1: 4/10, 24.3 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  120. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  121. 1. zkouška LA1: 4/8, 36.42 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  122. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  123. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  124. Jumping DUO L: 4/11, 37.88 s, 10.88 tr. b., 4.38 m/s

  125. Jumping Open L: 1/17, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  126. zkouška jumping J1 LA1: 1/4, 27.1 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  127. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  128. Jumping: 9/22, 25.88 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  129. Jumping DUO: Diskvalifikován

  130. Zkouška: Diskvalifikován

  131. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  132. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  134. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  135. Jumping: Diskvalifikován

  136. Jumping DUO: Diskvalifikován

  137. Zkouška 1.: 2/7, 21.52 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  138. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  139. Jumping: 1/24, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  140. Zkouška 1.: 2/8, 34.37 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  141. Zkouška 2.: 3/8, 30.82 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  142. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  143. Jumping L: 8/30, 30.34 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  144. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  145. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  146. Druhá zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  147. Druhá zkouška sobota LA1: 6/8, 24.22 s, 10.0 tr. b., 6.15 m/s

  148. První zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  149. První zkouška sobota LA1: 4/8, 25.12 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  150. SuperG Basic agility L: Diskvalifikován

  151. SuperG Basic jumping L: 1/11, 33.91 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  152. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  153. Agility L: 4/36, 40.11 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  154. Jumping L: Diskvalifikován

  155. Super Fin J L: Diskvalifikován

  156. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  157. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  158. A1 - druhá zkouška LA1: 4/10, 24.85 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  159. A1 - první zkouška LA1: Diskvalifikován

  160. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  161. Agility L: Diskvalifikován

  162. Jumping L: Diskvalifikován

  163. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  164. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  165. Soutěž družstev: 30/52, 41.84 s, 21.84 tr. b., 3.8 m/s

  166. Soutěž dvojic: 2/50, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  167. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  168. Soutěž klubů: 13/52, 36.31 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  169. Soutěž podle plemen: Diskvalifikován

  170. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován