Cz En

083319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Grygarová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Artistic-Avicii Skanelands, Border kolie

Výsledky

  1. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  2. 1. zkouška: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška: Diskvalifikován

  4. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  5. 1. Zkouška LA3: 2/7, 46.74 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  6. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  8. Agility 1 L: Diskvalifikován

  9. Agility 2 L: 9/71, 41.89 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  10. Jumping 1 L: 17/83, 49.45 s, 13.45 tr. b., 4.29 m/s

  11. Jumping 2 L: 22/82, 36.24 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  12. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  13. 1. zkouška A3 L: 6/14, 46.29 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  14. 1. zkouška A3 L: 6/14, 46.29 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  15. 2. zkouška A3 L: 3/13, 46.31 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  16. 2. zkouška A3 L: 3/13, 46.31 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  17. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  18. Druhá zkouška: 1/4, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  19. První zkouška: 1/4, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  20. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  21. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  22. První zkouška: 1/1, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  23. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  24. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  25. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  26. Jumping 2 - Large: 2/23, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  27. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  28. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  29. 2. zkouška LA2: 4/6, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  30. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  31. Agility L: Diskvalifikován

  32. Jumping L: 10/25, 39.98 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  33. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  35. I. agility L: Diskvalifikován

  36. II. agility L: Diskvalifikován

  37. II. jumping L: Diskvalifikován

  38. I. jumping L: 54/97, 38.49 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  39. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  40. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  41. První zkouška: 1/5, 32.31 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  42. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  43. LA2- 1 běh: 2/6, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  44. LA2 - 2běh: 3/6, 39.11 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  45. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  46. 1. zkouška LA1: 2/12, 28.83 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  47. 2. zkouška LA1: 2/12, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  48. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  49. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  50. 1.běh se zónami : 19/53, 24.31 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  51. 2.běh bez zón: 11/50, 21.5 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  52. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  53. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  54. 1. Zkouška A1 L: 2/19, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  55. 2. Zkouška A1 L: 1/18, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  56. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  57. 1.zkouška LA1: 2/8, 36.62 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  58. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován