Cz En

038117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jiří Hosman, SIRIUS team, Opatovice nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Pink Panther Koryfej, Sheltie

Výsledky

  1. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  2. II.zkouška MA3: 5/9, 42.05 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  3. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  5. So-: Diskvalifikován

  6. So-Agility: 4/22, 38.26 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  7. So-Jumping: 8/23, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  8. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  9. Agility: Diskvalifikován

  10. Jumping: Diskvalifikován

  11. Tuneliáda: 19/41, 40.15 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  12. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  13. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  14. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  15. Jumping open M: 5/13, 25.9 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  16. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  17. 1. zkouška A3 MA3: 1/5, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  18. 2. zkouška A3 MA3: 1/5, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  19. Hra - tuneliáda A2+A3 M: 1/7, 22.86 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  20. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  21. Agility I: 3/88, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  22. Agility II: 34/84, 41.26 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  23. Jumping I: 1/87, 30.1 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  24. Jumping II: Diskvalifikován

  25. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  26. 2. zkouška MA3: 1/8, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  27. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  28. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  29. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  31. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  32. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  33. 1. Zka - MA2: 3/9, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  34. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  35. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  36. Czech Imp Jump: 3/20, 19.77 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  37. Jumping 1: 9/20, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  38. Jumping 2: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  40. Czech Imp Jump: 9/24, 23.4 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  41. Jumping 1: Diskvalifikován

  42. Jumping 2: 2/24, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  43. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  44. III. jumping M: Diskvalifikován

  45. II.jumping M: 1/24, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  46. I. jumping M: 8/24, 34.42 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  47. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  48. II.zkouška MA2: 4/11, 34.41 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  49. I. zkouška MA2: 1/11, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  50. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  51. Czech Imp Jump: 1/21, 17.18 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  52. Jumping 1: 1/23, 24.69 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  53. Jumping 2: 1/23, 24.82 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  54. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  55. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  56. Jumping 1: Diskvalifikován

  57. Jumping 2: 2/24, 24.63 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  58. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  59. 1.kvalifikace: 1/17, 25.59 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  60. 2.kvalifikace: 1/17, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  61. 3.kvalifikace: 1/17, 22.84 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  62. Východočeské finále: Diskvalifikován

  63. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  64. AGILITY M: 4/15, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  65. JUMPING M: 1/15, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  66. Zkoušky MA2: 1/6, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  67. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  68. Agility: Diskvalifikován

  69. Agility DRUZSTVA: 1/43, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  70. Jumping: 3/43, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  71. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  72. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  73. A2 MA2: 1/4, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  74. Agility M: Diskvalifikován

  75. Jumping M: 1/14, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  76. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  77. Finále M: 1/8, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  78. Jumping 2 M: 1/12, 26.55 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  79. Zkouška 2 MA2: 3/3, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  80. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  81. Jumping III M: 6/9, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  82. ZkA III. MA2: 1/4, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  83. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  84. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  85. A2 - 1. MA2: 1/2, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  86. A2 - 2. MA2: 1/2, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  87. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  88. Agility II. M: Diskvalifikován

  89. Agility I. M: Diskvalifikován

  90. Jumping II. M: 21/49, 39.27 s, 11.27 tr. b., 4.07 m/s

  91. Jumping I. M: Diskvalifikován

  92. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  93. 1.zkouška MA2: 1/8, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  94. 2.zkouška MA2: 2/8, 31.53 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  95. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  96. 1. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  97. 2. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  98. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 1/12, 26.65 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  99. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  100. I Agility Open: 22/69, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  101. II Agility Open: 2/66, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  102. II Jumping Open: 2/66, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  103. I Jumping Open: 1/69, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  104. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  105. AGILITY: 1/22, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  106. AGILITY: 1/24, 39.54 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  107. JUMPING: 2/24, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  108. JUMPING: 7/23, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  109. MA2: Diskvalifikován

  110. MA2: Diskvalifikován

  111. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  112. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška MA2: 1/4, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  114. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  115. II. zkouška MA1: 1/3, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  116. I. zkouška MA1: 1/3, 27.0 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  117. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  118. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  119. JUMPING 2 M: 2/15, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  120. JUMPING 3 M: 2/15, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  121. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  122. Agility I: 2/37, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  123. Agility II FINAL: 10/17, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  124. Jumping I: 6/37, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  125. Jumping II: 7/37, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  126. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  127. II. zkouška MA1: 1/7, 24.29 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  128. I. zkouška MA1: 1/7, 23.39 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  129. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  130. Czech Imp Jump Medium: 4/30, 20.29 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  131. Jumping 1 Medium: 14/30, 33.44 s, 5.44 tr. b., 4.28 m/s

  132. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  133. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  134. ACANA Finále M: Diskvalifikován

  135. Jumping 2 M: 11/15, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  136. Zkouška 2 MA1: 1/5, 24.76 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s