Cz En

038117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jiří Hosman, SIRIUS team, Opatovice nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Pink Panther Koryfej, Sheltie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  2. II. zkouška: 1/5, 38.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  3. I. zkouška: 3/5, 35.46 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  4. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  5. Agility open: 1/13, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  6. Jumping light: Diskvalifikován

  7. Jumping open: Diskvalifikován

  8. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  9. 1.kvalifikace: 1/15, 30.03 s, 0.0 tr. b., 6.43 m/s

  10. 2.kvalifikace: 1/15, 28.21 s, 0.0 tr. b., 6.63 m/s

  11. 3.kvalifikace: 1/15, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  12. Finále: Diskvalifikován

  13. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  14. Agility Individual: 2/67, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  15. Agility Squads as Individual: 1/72, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  16. Jumping Individual: 6/70, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  17. Jumping Squads as Individual: 1/72, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  18. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  19. Agility 1: 1/14, 29.36 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  20. Finále: 1/9, 36.42 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  21. Jumping 1: 1/14, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  22. Jumping 2: 1/12, 26.63 s, 0.0 tr. b., 6.31 m/s

  23. Zkouška 1: Diskvalifikován

  24. Zkouška 2: 4/5, 37.63 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  25. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  26. Agility M: 12/38, 42.64 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  27. Jumping M: 24/40, 34.98 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  28. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  30. Agility open: Diskvalifikován

  31. Jumping light: Diskvalifikován

  32. Jumping open: 1/18, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  33. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  34. II. zkouška A3 M: 3/4, 47.17 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  35. I.zkouška A3 M: 3/4, 44.35 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  36. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  37. dr.A3: 1/7, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  38. pr.A3: Diskvalifikován

  39. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  40. I. agility M: Diskvalifikován

  41. II. agility M: Diskvalifikován

  42. II. jumping M: 5/64, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  43. I. jumping M: 20/67, 35.12 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  44. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  45. III. jumping M: Diskvalifikován

  46. II. jumping M: Diskvalifikován

  47. I. jumping M: Diskvalifikován

  48. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  49. II. zkouška: Diskvalifikován

  50. I. zkouška: Diskvalifikován

  51. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  52. 7.studenecká: 1/4, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  53. 8.studenecká: 1/4, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  54. 9.studenecká: Diskvalifikován

  55. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  56. 4.studenecká: Diskvalifikován

  57. 5.studenecká: 1/4, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  58. 6.studenecká: 1/4, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  59. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  60. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  61. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  62. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  63. Jumping I: 1/16, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  64. Jumping II: 4/16, 29.07 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  65. Jumping III: 7/16, 28.71 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  66. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  67. 1.studenecká: Diskvalifikován

  68. 2.studenecká: 1/4, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  69. 3.studenecká: Diskvalifikován

  70. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  71. Agility: 1/17, 33.11 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  72. Jumping: 1/18, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  73. Jumping light: 1/18, 26.69 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  74. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  75. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  76. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  77. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  78. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  79. 2.kvalifikace: 1/11, 27.86 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  80. 3.kvalifikace: 5/7, 28.48 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  81. Východočeské finále: 1/5, 17.68 s, 0.0 tr. b., 6.79 m/s

  82. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  83. Finále: 1/14, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  84. Jumping 2: Diskvalifikován

  85. Zkouška 2: 1/8, 34.04 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  86. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  87. Agility Open: Diskvalifikován

  88. Agility Squads as Individual: 34/69, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  89. Jumping Open: 32/69, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  90. Jumping Squads as Individual: 1/69, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  91. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  92. 1. běh MA3: 1/5, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  93. 2. běh MA3: 1/5, 31.74 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  94. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  95. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  96. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  97. So. - Agility I. M: 1/53, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  98. So. - Jumping I. M: 17/52, 48.15 s, 13.15 tr. b., 4.07 m/s

  99. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  100. II.zkouška MA3: 5/9, 42.05 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  101. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  102. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  103. So-: Diskvalifikován

  104. So-Agility: 4/22, 38.26 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  105. So-Jumping: 8/23, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  106. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  107. Agility: Diskvalifikován

  108. Jumping: Diskvalifikován

  109. Tuneliáda: 19/41, 40.15 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  110. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  111. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  113. Jumping open M: 5/13, 25.9 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  114. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  115. 1. zkouška A3 MA3: 1/5, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  116. 2. zkouška A3 MA3: 1/5, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  117. Hra - tuneliáda A2+A3 M: 1/7, 22.86 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  118. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  119. Agility I: 3/88, 37.52 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  120. Agility II: 34/84, 41.26 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  121. Jumping I: 1/87, 30.1 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  122. Jumping II: Diskvalifikován

  123. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  124. 2. zkouška MA3: 1/8, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  125. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  126. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  127. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  128. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  129. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  130. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  131. 1. Zka - MA2: 3/9, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  132. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  133. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  134. Czech Imp Jump: 3/20, 19.77 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  135. Jumping 1: 9/20, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  136. Jumping 2: Diskvalifikován

  137. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  138. Czech Imp Jump: 9/24, 23.4 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  139. Jumping 1: Diskvalifikován

  140. Jumping 2: 2/24, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  141. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  142. III. jumping M: Diskvalifikován

  143. II.jumping M: 1/24, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  144. I. jumping M: 8/24, 34.42 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  145. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  146. II.zkouška MA2: 4/11, 34.41 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  147. I. zkouška MA2: 1/11, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  148. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  149. Czech Imp Jump: 1/21, 17.18 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  150. Jumping 1: 1/23, 24.69 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  151. Jumping 2: 1/23, 24.82 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  152. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  153. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  154. Jumping 1: Diskvalifikován

  155. Jumping 2: 2/24, 24.63 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  156. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  157. 1.kvalifikace: 1/17, 25.59 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  158. 2.kvalifikace: 1/17, 27.22 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  159. 3.kvalifikace: 1/17, 22.84 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  160. Východočeské finále: Diskvalifikován

  161. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  162. AGILITY M: 4/15, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  163. JUMPING M: 1/15, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  164. Zkoušky MA2: 1/6, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  165. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  166. Agility: Diskvalifikován

  167. Agility DRUZSTVA: 1/43, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  168. Jumping: 3/43, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  169. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  170. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  171. A2 MA2: 1/4, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  172. Agility M: Diskvalifikován

  173. Jumping M: 1/14, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  174. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  175. Finále M: 1/8, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  176. Jumping 2 M: 1/12, 26.55 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  177. Zkouška 2 MA2: 3/3, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  178. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  179. Jumping III M: 6/9, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  180. ZkA III. MA2: 1/4, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  181. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  182. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  183. A2 - 1. MA2: 1/2, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  184. A2 - 2. MA2: 1/2, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  185. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  186. Agility II. M: Diskvalifikován

  187. Agility I. M: Diskvalifikován

  188. Jumping II. M: 21/49, 39.27 s, 11.27 tr. b., 4.07 m/s

  189. Jumping I. M: Diskvalifikován

  190. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  191. 1.zkouška MA2: 1/8, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  192. 2.zkouška MA2: 2/8, 31.53 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  193. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  194. 1. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  195. 2. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  196. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 1/12, 26.65 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  197. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  198. I Agility Open: 22/69, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  199. II Agility Open: 2/66, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  200. II Jumping Open: 2/66, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  201. I Jumping Open: 1/69, 34.58 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  202. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  203. AGILITY: 1/24, 39.54 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  204. AGILITY: 1/22, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  205. JUMPING: 2/24, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  206. JUMPING: 7/23, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  207. MA2: Diskvalifikován

  208. MA2: Diskvalifikován

  209. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  210. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  211. 2. zkouška MA2: 1/4, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  212. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  213. II. zkouška MA1: 1/3, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  214. I. zkouška MA1: 1/3, 27.0 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  215. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  216. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  217. JUMPING 2 M: 2/15, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  218. JUMPING 3 M: 2/15, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  219. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  220. Agility I: 2/37, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  221. Agility II FINAL: 10/17, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  222. Jumping I: 6/37, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  223. Jumping II: 7/37, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  224. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  225. II. zkouška MA1: 1/7, 24.29 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  226. I. zkouška MA1: 1/7, 23.39 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  227. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  228. Czech Imp Jump Medium: 4/30, 20.29 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  229. Jumping 1 Medium: 14/30, 33.44 s, 5.44 tr. b., 4.28 m/s

  230. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  231. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  232. ACANA Finále M: Diskvalifikován

  233. Jumping 2 M: 11/15, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  234. Zkouška 2 MA1: 1/5, 24.76 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s